Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239501) eeXaa válasza Wesder (#239495) üzenetére


eeXaa
addikt

azt amit leírtam. nincs pluszom, ill, nem akarok most, mivel az áprilisi játékok nem kellenek. viszont a GOW os mentéseim csak a felhőben vannak... kb60% nál tartok, és nincs kedvem ujrakezdeni.
...szal gondoltam a now-al le tudnám syncelni a a gow os mentéseim, de ugyebár azóta kivették a now-ból.
kérdésem pedig az volt hogy ennek ellenére működne e a sync, MIVEL BENNE VOLT.
csak egy ötlet , de a now meg a plus mentései ugyanott vannak, ezért ha keresztezték egymást, elérhető a now-al is.
remélem így már világos.

(#239502) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Wasteland 3 új megjelenési dátum - Augusztus 28.

Live-Die-Respawn

(#239503) Kendek válasza eeXaa (#239501) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha mindenképpen szükséged van a felhőben tárolt mentéseidre, akkor előfizethetsz, majd utána rögtön lemondhatod (cancellation policy). Persze ezt annyira nem javaslom, csak ha tényleg nagyon fontos.

<-ƘƘ->

(#239504) eeXaa válasza Kendek (#239503) üzenetére


eeXaa
addikt

...hmmm, az első opció még jó is lehet... csinálta ezt már valaki?

(#239505) Kendek válasza eeXaa (#239504) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az előfizetés lemondást? Persze, mert sokan elfelejtik kikapcsolni az automatikus megújítást, majd csodálkoznak mikor levonják a díját.

<-ƘƘ->

(#239506) eeXaa válasza Kendek (#239505) üzenetére


eeXaa
addikt

ok. köszi.

(#239507) hombre[EU] válasza oriic (#239502) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lassan bejelentik a Last of Us2-Tsushima csúszást is
A ND-nál talán valaki volt pozitív is

Life, Uh, Finds A Way

(#239508) Ogre66


Ogre66
kezdő

Most kiprobalom az 1 hét ingyenes PS now. Csak gyenge a net aztán akad vagy el sem indul :/,de valóban a ps2 illetve ps4 címeket le is lehet tölteni.
angol fiókák van így az nem gond. Azért is gondolkozom ebben a now-ban mert amiket felsoroltam játékokat boven többe kerül meg akciósan is mint itt 1 éves elofizu.

(#239509) F-ECT$ válasza Ogre66 (#239508) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha jó a neted, sok lemaradásod van játékok terén és sok időd van játszani, akkor teljesen jó a Now.

Dive ever, work never.

(#239510) Kendek válasza Ogre66 (#239508) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Arra figyelj, hogy pl. a TLoU-t PS3-hoz sorolja, szóval az a verzió lesz játszható, és csakis stream-elve. Míg a PS4-es remaster változat feljavított grafikával meg HDR-rel, és tökéletes teljesítménnyel fut. Az Uncharted első három része ugyanez, vagyis csak a PS3-as változat lesz elérhető.

<-ƘƘ->

(#239511) eeXaa válasza Kendek (#239505) üzenetére


eeXaa
addikt

...úgy néz ki elöről kell kezdenem, mivel még annó fel kellett volna syncelni az "online storage" ba a now ból, de ugye a játék már nincs benne.
...hát ez gatya. a legelmaradottabb felhő szolgáltatás amivrl eddig találkoztam. :W

(#239512) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Még annyit a psnowhoz, hogy azokhoz a játékokhoz amik benne vannak a szolgáltatásban, nem kell plus ha online akarsz játszani, mert a now ezt is tartalmazza.

(#239513) Carlos Padre válasza Ogre66 (#239508) üzenetére


Carlos Padre
veterán

700+ játék van benne jelenleg, jó hogy jobban megéri az árát mint megvenni a téged érdeklőeket ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239514) mango21 válasza hombre[EU] (#239507) üzenetére


mango21
csendes tag

Tavaly novemberben jó áron volt a ps4. Úgy voltam vele, hogy előbb utóbb úgyis veszek egyet a Last of us 2 miatt, ezért kihasználtam az akciót. Elő is rendeltem pár napja a játékot.
Remélem, hogy tovább nem tolják a megjelenést.
Ha megint csúsztatnak rajta, akkor valószínűleg elengedem a ps4-es verziót, aztán majd ha már normális áron lesz ps5 akkor azon kijátszom.

(#239515) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Én is ma vettem át a Persona 5 Royal Phantom Thieves Edition-t. Nagyon szép, igényes csomag, viszont a díszmaszk sajnos már törötten érkezett - ahogy nézem a műanyag tartója nagyon feszesen tartotta, és középen megroppant a maszk. :(

Már jeleztem a boltnak a sérülést, jelentkezem amint lesz újdonság (hátha tudok valakinek segíteni vele). Addig nem hiszem hogy fogok tudni játszani, hiszen még most van esélyem hogy kicserélek / az elállási jogomat érvényesítik (és ez nem biztos hogy összejön ha kibontom a játékot). :(

Több kép a csomagról ha valakit érdekelne:
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

(#239516) Carlos Padre válasza PrometheusX (#239515) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kár érte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239517) PrometheusX válasza Carlos Padre (#239516) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Szerintem is. :( Gondolkodtam hogy esetleg megragasszam-e a maszkot, de annyira nagy a sérülés hogy nem éri meg megtartani ebben a formában (nem olyan jellegű gond hogy lepattant egy díszelem amit megfog a pillanatragasztó).

Marad a csere / pénzvisszafizetés sajnos. Néztem a launch edition-t is, rosszabb esetben lefoglaltatok magamnak egyet a steelbook miatt.

(#239518) markknight válasza eeXaa (#239511) üzenetére


markknight
veterán

A Sonynál ezek ilyenek, meg kell szokni. Nekem minden mentésem elszállt annó, pedig volt plusom és minden be volt kapcsolva.

(#239519) Bencus88 válasza Tdizsolt (#239487) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az lesz amit írtál, csak mindig ez a téma itt, hogy tuti a AC BF fog jönni :D

(#239520) callmeakos


callmeakos
veterán

[Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered available today on PS4]

Pont 10 perce fejeztem be a első rész remasteredét, szóval ugorhatunk is át erre :D

Mondjuk ennyiért várunk vele egy picit. [link] Kicsit nagy most a sor a megvásárolandó játékok sorában :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#239521) FollowTheORI válasza callmeakos (#239520) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

No a végén nem is 9000 pénz lett, hanem csak 7490-et mutat.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#239522) 30z.Samu válasza callmeakos (#239520) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szintén zenész, ennyiért kicsit sok, meg van is mivel játszanom. Eddig idén kemény 3 játékot rendeltem elő, DB Kakarot, RE 3, illetve a LoU 2. Minden más ráér, pedig a Doom-nál viszketett a tenyerem, de még mindig sok backlog-om van, pedig most haladok velük. :B :D

Sic Parvis Magna

(#239523) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Final Fantasy VII Remake előtöltés április 3-án indul.

[link]

Live-Die-Respawn

(#239524) tboy93 válasza eeXaa (#239511) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nyuga, a nintendoe szarabb :DDD

(#239525) Tdizsolt válasza Bencus88 (#239519) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Bármelyik jöhet... Ezen kívül... :DDD :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#239526) saelin válasza mango21 (#239514) üzenetére


saelin
veterán

Én már gen végi játékokkal nem is foglalkozom. A Ghost of Tsushima ami érdekel és Nioh 2, de még ezek is bőven ráérek ps5-ön. Van bőven mivel játszanom az új gép megjelenéséig. Ha nagyon hiányom lesz 5k alatti akciókból behúzok valamit. Most jön ki az előnye a mókusozásnak... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239527) 3L1T3 válasza saelin (#239526) üzenetére


3L1T3
addikt

Sajnos nálam a Nioh 2 pont a technikai hibák miatt marad ki , pedig annyira menő karaktert csináltam! :D

Tudom , hogy a stílus szerelmeseinek nem tűnnek fel ezek de engem nagyon zavar, az egy helyben futás (nincs kapcsolat a karakter és a talaj között), plusz minden textúra úgy néz ki mintha PS3-an játszanék. De ez már az én bajom! :U :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#239528) proly01


proly01
őstag

Valaki nyomja már a resi 3 at?

....Pr:)ly....

(#239529) Wesder válasza proly01 (#239528) üzenetére


Wesder
félisten

3.-án jelenik meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239530) Szabi® válasza 3L1T3 (#239527) üzenetére


Szabi®
addikt

Ilyen gáz lett a Nioh 2 ? Láttam róla vidiket,és láttam hogy elég low res minden,de azt hittem csak a videók miatt .

[ Szerkesztve ]

(#239531) 3L1T3 válasza Szabi® (#239530) üzenetére


3L1T3
addikt

Ember függő, engem sajnos ezek zavarnak így 2020-ban. :D Switch-nél elnézem mert ott eleve olyan a játékok megjelenítése. De egy desktop konzolnál kevésbé vagyok befogadó. Főleg, hogy ott az ellenpélda, hogy open world játékokból mit kilehet hozni. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#239532) proly01 válasza Wesder (#239529) üzenetére


proly01
őstag

Aha értem.... 3-án max neked!:U :D

....Pr:)ly....

(#239533) Szabi® válasza 3L1T3 (#239531) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos már én is így vagyok vele,lehet hogy finnyás lettem,de túl sok jót tettek le a studiók az asztalra,és ez sajnos nagyobb elvárásokat is von maga után a felvevő piac részéről.
Csalódtam a Niohban mert úgy voltam vele hogy sony ex,de láttam a videókon hogy valamiért nem must have számomra,kösz hogy megerősitetted amitől tartottam. :R

[ Szerkesztve ]

(#239534) b. válasza .LnB (#239455) üzenetére


b.
félisten

na viselkedjél :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#239535) Wesder válasza proly01 (#239532) üzenetére


Wesder
félisten

REsistance Open Beta van. Az nem RE3.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239536) keIdor válasza Wesder (#239529) üzenetére


keIdor
titán

Vannak már szerencsések... :) (nem saját kép)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#239537) Wesder válasza keIdor (#239536) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy úgy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239538) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#239527) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom ki írta, de elég frappáns indok :D a valóság: még a kígyóig sem jutottam el (game 5%-a),mert megsz*patott egy mezei mob,ezért otthagytam :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#239539) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#239527) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én a karaktergenerálás felénél untam meg és töröltem. Nem elég, hogy nem vagyok a stílus szerelmese, de nem is tetszett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239540) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap befejeztük fiammal a Lego City Undercover-t. Szereti nagyon a játékot, de valahogy őt nem köti le a sztori mód. Free Roam-ban szeret kószálni. Erre pedig ez a játék tökéletes. Engem meg valahogy nem fog meg egyáltalán az ennyire gyerekeknek szóló játék, szóval nem éreztem eddig késztetést, hogy befejezzem neki a sztorit. Aztán tegnap, és tegnap előtt mondtam neki, hogy csináljuk meg. Neki nincs még meg ez a gamer logikája, amikor ránézel egy adott helyzetre és rögtön tudod, hogy mit kell csinálni. Majd belejön.
Egyébként meglepően "epic" a sztori vége. Végső soron szórakoztató kis játék. De ami lenyűgöző az az endgame tartalom. Hát úr isten, hogy ebbe mennyi mindent lehet csinálni! Szerintem ha valaki nem rohan, évekre el lehet vele. :)

Utána mondta, hogy apa, kellene valami másik, Lego-s játék. De ha jól tudom, ilyen open world nincs is másik ugye? (A Lego Words-öt leszámítva). Jó lenne ha a Batman-esbe bejárható terület lenne Gotham, vagy a Harry Potteresben Roxfort..

Május 28-án jelenik meg a Minecraft: Dungeons és ha már leírtam, hogy a gyerekes játékok nem fognak meg, rögtön itt a cáfolat. Ez nekem tökre bejön a képek/videók alapján.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239541) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Spring Sale: [link] <-ez az US blog-os link, az EU-s még nincs kint.

GRID - 5240ft Ultimate: 7940ft
Days Gone - 6890ft
Dragon Ball Fighterz - 4490ft
Star Wars Jedi: Fallen Order - 11990ft
NBA 2K20 - 5990ft

Hát nem tudom, nekem most semmi olyan nincs amire egyből ráugornék. Fallen Order lassan jöhetne Access-be. NBA-n gondolkodtam már, de hosszú távon nem kötne le.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239542) predakon


predakon
őstag

Pár sor a PS Now jelenlegi (leterhelt?) körülmények közötti teljesítményéről, tegnap beaktiváltam us profilon egy hónapra mert érdekelt, hogy mégis milyen teljesítményre számíthatok.
100/100as DIGI nettel nem tapasztaltam zavaró lagolást, feltételezem azért mert a now már engedi downloadolni is a tartalmat (vagy annak egy részét, a fene se tudja). Csak streamet használva észrevehetően alacsonyabb a felbontást, de ebben nincs semmi meglepő.
Jól kezelhető rendszernek tűnik, a Control miatt akartam kipróbálni egyébként.
G2A-n vásároltam 1 havi now hozzáférést majd a redeem kódot aktiváltam a us store felületen. Kifejezetten megörültem annak is, hogy elérhető a régi ps2es Ape Escape :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239543) syler123 válasza .LnB (#239541) üzenetére


syler123
veterán

:R

Már kint van eu-n is. Én még a Days Gone-on gondolkodok. Sokkal olcsóbb nem nagyon lesz, egyszerűen nem találom 6 környékén dobozosan, használtan. De megint az van, hogy eléggé ráér. Már másodszor ennyi az ára, lesz később is.

(#239544) Peace válasza keIdor (#239536) üzenetére


Peace
nagyúr

5 óra alatt kitolják és majd érkeznek szépen a használt példányok bezuhant árral. :C

(#239545) .LnB válasza syler123 (#239543) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, a Days Gone-t azért is emeltem ki, általában figyelem is ilyenkor, hogy olyat linkeljek, ami eddig még sose volt ilyen olcsó. És a Days Gone-ért én a teljes árat se sajnáltam. Most meg nagyon jó ajánlat. Főleg amilyen tartalmas.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239546) wolf13 válasza .LnB (#239545) üzenetére


wolf13
őstag

Volt már ennyi az ára , március elején, ha jól rémlik.

(#239547) .LnB válasza wolf13 (#239546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rosszul fogalmaztam. Azt figyelem, hogy korábban nem volt e az aktuális árnál olcsóbb. De csak általában, ezt se mindig nézem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239548) VTom válasza .LnB (#239547) üzenetére


VTom
veterán

Igaz, mert februárban 6891Ft-ért vettem meg :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#239549) b. válasza .LnB (#239545) üzenetére


b.
félisten

Ezt megveszem ennyiért, kíváncsi vagyok rá.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#239550) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van itt valaki, aki ki tudna okítani alap Minecraft-ból? Nem sokat tudok a játékról, csak azt, hogy építeni lehet benne dolgokat. De ha megveszem az alap változatot , akkor tulajdonképpen mit kapok? Mit tudok csinálni? (Építeni mi? :DDD)
Nyilván nem csak magamnak gondolom megvenni. Ahogy nézem, ez "csak" egy craftolós, survival game. De nyújt ennél többet?

(#239548) VTom
Látom, psprices-on ott a grafikon. :)

(#239549) b.
Jó, csak vigyázz, nehogy a COD kárára menjen! ;] :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.