Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239551) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Akciós lesz a Layers of Fear 2 is, van annyira jó mint az 1 volt? Aki megvette mi a véleménye róla? :R

(#239552) RangerFox válasza .LnB (#239550) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából mindent megkapsz. Tudsz kreatívban építeni, survival módban játszani, minden.

(#239553) .LnB válasza RangerFox (#239552) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Félreértettél. Én nem tudom mi az a "minden". Mit kell itt csinálni? Gyűjtöm a fát, lesz alapanyagom, craftolok, építek valami épületet, aztán örülök neki és ennyi. Egyedül farmolom a material-okat, és kész? Vagy van ebben több?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239554) ldave válasza .LnB (#239553) üzenetére


ldave
félisten

Dragon Quest Builders nem érdekel inkább? Abban van valamiféle történet is :)

A Slime draws near! Command?

(#239555) 30z.Samu válasza .LnB (#239541) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én pont azt az e-mailt keresem, amiben ott volt a link a Sale-hez, de nem találom. :D Mindegy, majd frissül a Store.

Sic Parvis Magna

(#239556) james001


james001
veterán

God of War Part II bejelentve,PS5 exkluzív lesz.

:P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#239557) 30z.Samu válasza james001 (#239556) üzenetére


30z.Samu
félisten

Remélem nem a gép megjelenésekor dobják piacra, mert sírva fakadok. :D

Sic Parvis Magna

(#239558) Xaels válasza 30z.Samu (#239557) üzenetére


Xaels
félisten

Ápr. 1.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239559) 30z.Samu válasza Xaels (#239558) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jogos, benyaltam. De előbb-utóbb lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#239560) .LnB válasza Xaels (#239558) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De még oda is van írva a képre. :) Egyébként meg ha ma a Santa Monica kitette volna ezt a képet mondjuk twitter-re. Akkor simán el tudtam volna képzelni, hogy ez nem kamu.

(#239554) ldave
hmm tényleg. Megnézem jobban, hogy az milyen. thx

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239561) 30z.Samu válasza .LnB (#239560) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem nagyítottam rá. :B

Sic Parvis Magna

(#239562) ldave válasza .LnB (#239560) üzenetére


ldave
félisten

Van belőle demó is ha jól emlékszem. Legalábbis az első részből biztos volt.

A Slime draws near! Command?

(#239563) .LnB válasza 30z.Samu (#239561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem az a legfrappánsabb amikor pont ezen a napon jelentenek be kissé hihetetlen dolgot, és a végén kiderül, hogy nem fake. Mint például a Yakuza 7 esetében.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239564) RangerFox válasza .LnB (#239553) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lényegében összefoglaltad a dolgokat. Klasszikus sztori mód nincs benne (vagyis van, le kell győzni egy sárkányt, és akkor kapsz egy köszönőlevelet, hogy "végigjátszottad"). Saját magadnak állítasz fel célokat, felfedezed a világot, ilyesmi.

(#239565) sting2 válasza 3L1T3 (#239531) üzenetére


sting2
addikt

A Gen. utolsó évét Én is végig szoktam "ásítani", ha szigorúan a teknot nézem.
Nagy szerencse, hogy a Sony most már 2 darab "besztof"(ebben mindent beleraktunk ami a PS4 generációt jellemezte) - címmel jön ki..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#239566) tboy93 válasza .LnB (#239560) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szinte biztos vagyok benne, hogy lesz folytatás...

(#239567) #09990144


#09990144
törölt tag

Kipróbáltam tegnap a Personat, gyorsan beleszaladt 6 óra. A Zelda és Witcher óta nem rántott be így játék, hogy ennyit játszak egyszerre, nem bírtam felállni előle :D .

(#239568) Wesder válasza Xaels (#239558) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként attól függetlenül hogy kacsa, még igaz, mert lesz folytatàs és PS5 ex lesz. Ebből a szempomtból ez elég gagyi volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239569) Rage47 válasza #09990144 (#239567) üzenetére


Rage47
veterán

és később még jobb lesz :D

(#239570) sting2 válasza .LnB (#239541) üzenetére


sting2
addikt

Ohh, van demo a Grid ből ebből büdös nagy próba lesz délután.
Már csak a CTR kellene egy picit olcsóbban és boldogság.

Minecraft Dungeon kérdés.
Hasonlóan bizakodó vagyok ezzel a címmel, szerintem is jó irányba terelődik ez a világmánia. Már a tavalyi E3 is nagyon felcsigázott, bár, kötve hiszem hogy ezért gépet vennék..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#239571) Wesder válasza sting2 (#239570) üzenetére


Wesder
félisten

Miért kellene gépet venni, mikor multiplatform cím?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239572) Frod


Frod
addikt

Vampyr - 4490 (talán all time low - alakul, alakul, de még mindig érthetetlen, miért nem szakadt be jobban az ára)
A Plague Tale - 5990 (ez is mintha az eddigi legolcsóbb ár lenne)

+ Shadow of TR ismét van 6000 alatt.

Do you see the white shadow?

(#239573) Lackooo84 válasza .LnB (#239541) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szar akció, ami akciós az volt már jóval olcsóbb, pl RotTT, DOOM is volt már 2k körül stb.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#239574) .LnB válasza tboy93 (#239566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem is igazán titkolják. Csak még nem hivatalos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239575) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok ha még most veszek gyorsban egy egyhavi PS+ -t akkor be tudom húzni a Colossus-t meg a következő havi plus-os játékokat is? (Nem multizom egyáltalán elég az 1 hó.)
Teljsen kimaradt a Colossus és elég jókat írtak a tesztek róla.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#239576) .LnB válasza sting2 (#239570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy wes is írja, megjelenik az mindenre.
Én szerintem ellennék vele, viszont reggel néztem, hogy május 28-án, csütörtökön fog ez megjelenni, másnap meg a The Last of Us 2. És hát így ez elég egyértelmű választás. Ennyire még én se szeretek széllel szembe...., hogy mindenki nyomná a TLoU2-t, én meg irkálnám be ide, hogy bezzeg ez a Minecraft milyen fasza. :DDD
6900ft lesz a Dungeons, annyiért majd biztos megveszem. Megfogott ez a dizájn. Casual ARPG, elvileg split screen-nel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239577) .LnB válasza Zoleee83 (#239575) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, az e havi be sincs jelentve még. Így jövő hét elejéig él a márciusi ajánlat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239578) Wesder válasza .LnB (#239576) üzenetére


Wesder
félisten

4 playeres local co-op.
Én nem szeretem a Minecraft-ot, de ez a Dungeons tetszetős.
Biztos nagyon bíznak abban hogy lenyomja a TLOU2-t, azért raktàk mellé. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239579) M107 válasza Zoleee83 (#239575) üzenetére


M107
addikt

:R

De ha 1 havit veszel, akkor csak addig tudsz vele játszani. :)
Személyem évente vesz 1 évet, amióta meg van a gép, + vannak digitálisan megvásárolt játékaim is.
S az éves 18000 Ft nem sok érte + még majd ha a PS5 megjelenik viszem tovább a PSN címem és előfizum arra a gépre ( PS5-re)

Más

Valaki okos tudna nekem olyat mondani, ha a Ps5 SSD vezérlőhiba miatt meghal vagy cserélni kell mondjuk hibás ssd miatt, akkor úgy fog működni mint most a ps4-nél a merevlemez csere ?

Mert erről nem írnak sehol, és nem is kérdezték meg ..... De lehet, hogy csak én nem figyeltem oda eléggé.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#239580) Zoleee83 válasza .LnB (#239577) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a választ! :R
Egy jóbarátom idén akar PS-t venni (PS5-öt már), eddig nem volt konzolja, gondoltam jófejségből, meg magam miatt is behúznám az ehavi játékokat, meg akkor már a jövő haviakat is, így aztán majd neki is meglenne.
Azt tudom, hogy addig tudok játszani velük amíg aktív az előfizu.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#239581) .LnB válasza Zoleee83 (#239580) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

what?
Ebből én csak az első, meg az utolsó mondatot értem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239582) Kendek válasza M107 (#239579) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Erről még nincsenek infók, de valószínű, hogy teljesen integrált, vagyis alaplapra forrasztott megoldást használnak (mint az APU és a RAM esetén is). A cserélhetősége nem, csak a bővíthetősége az ami biztos.

<-ƘƘ->

(#239583) tboy93 válasza Zoleee83 (#239580) üzenetére


tboy93
nagyúr

HA-n van 15-ért éves, én is onnan vettem.

(#239584) penge111 válasza #09990144 (#239567) üzenetére


penge111
addikt

Nem viccből mondjuk, hogy a Dragon Quest XI-el karöltve a Persona 5 ennek a generációnak a legjobb jrpgje. :K Ezzel a Royal kiadással meg még tovább fokozták a lehetetlent, akcióban később lehet berántom, de... Már anno kipörgettem az alapot ps3-on, ez nem is tartana vissza, viszont 150 óra a játékidő, túl sok címem van még mindig és persze mind 100 óra körüli játékidővel bír, és egy rakás 2019-es játék megvásárlásra vár még... :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#239585) Peace válasza Frod (#239572) üzenetére


Peace
nagyúr

Vampyr jó kis game! Nem AAA játék, de én elvoltam vele. RPG is, vámpíros is. Teljesen jó.

(#239586) Mezcal válasza .LnB (#239550) üzenetére


Mezcal
addikt

Van itt valaki, aki ki tudna okítani alap Minecraft-ból?

Túlélő módban (nem kreatív) bányászol, barkácsolsz és megpróbálod túlélni az estét. Kereskdedsz a falusiakkal, tőlük szerezhetsz emeraldot. Felszereled magad fegyverekkel, pajzsokkal, majd megidézed és legyőzöd Withert és az Ender Dragont.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#239587) Frod válasza Peace (#239585) üzenetére


Frod
addikt

Na, akkor egy pozitív vélemény mellé, köszi! ;)
Régóta szemezek vele, de amíg tart a backlog-om addig nem hörcsögölöm be ennyiért.
3.000-ért vinném máris, de most még van bőven elmaradás.

Do you see the white shadow?

(#239588) M107 válasza Kendek (#239582) üzenetére


M107
addikt

:R

Ha ez így lesz akkor mindig cserléik majd a alaplapot ha az integrált SSD tönkre megy.
Bár erről én sem olvastam semmilyen pontosabb infót.

Mindenesetre mivel az SSD írása véges és bármikor elszállhat a vezérlője elég kellemes lesz majd, hogy akár egy hónapig is nélkülözni kell a gépet a csere idejére.
Persze ha így lesz.... :(

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#239589) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viccesre(?) vették a teraflop dolgot: [link]

(#239576) .LnB
Elírtam. 26-án jön a Dungeons, nem 28-án.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239590) Kendek válasza M107 (#239588) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az erősen spekulatív, hogy az SSD vezérlője majd bármikor elszállhat. Ilyen szériahibáról egyelőre nem tudunk (és manapság ez nem egy általános, jellemző probléma). A NAND-memóriáról viszont biztosan tudható, hogy véges az írási terhelhetősége, és esélyes, hogy ebből is a leggyengébb típust (QLC) használják. Mindazonáltal ha részben vagy egészben cserélhető is lesz, ez speciális cucc ami kereskedelmi forgalomban nem kapható.
A garanciális ügyintézés valószínűleg ugyanaz marad, vagyis nem kell hónapokig nélkülözni a gépet.

<-ƘƘ->

(#239591) vg válasza james001 (#239556) üzenetére


vg
addikt

Ez komoly?

(#239592) sting2 válasza Wesder (#239571) üzenetére


sting2
addikt

A tavalyi E3 zavart meg, a Microsoft mutatta be, és mivel a Mojang az Ő tulajdona, abban a hitben voltam, hogy...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#239593) .LnB válasza vg (#239591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rá kellene szokni arra, hogy mielőtt válaszolsz, végigolvasod az összes, olvasatlan kommentet. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239594) vg válasza .LnB (#239593) üzenetére


vg
addikt

Utálom ezt a hülye apr1 baromságot. Alapvetően itt előbb látja az ember a híreket mint máshol, ezért szoktam naponta párszor gyorsan átpörgetni, nem olvasok minden hozzászólást.

(#239595) Wesder válasza sting2 (#239592) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az MS megvette a Mojang-ot 6 éve, de az IP multiplatform maradt. Vajon azt a 2.5 milliàrd dollàrt màr visszahozta? :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239596) .LnB válasza sting2 (#239592) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2,5 milliárd dollárért vették meg a céget. Elég sokára hozta volna vissza az árát, ha Xbox exkluzívot csinálnak belőle. :)

Más téma kicsit: Olvastam az előbb, hogy 2017-ben az E3-on bejelentették a Minecraft-hoz a Super Duper Graphics Pack-kot. 4k-s és egyéb grafikai fejlesztés lett volna benne. Szerintem nagyon pofásan nézett ki. De elkaszálták az egészet, mert a telefonos közösség akkora, hogy nem akarták megosztani őket a többi platform játékosaival! Azért ez se mindennapos.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239597) Zoleee83 válasza .LnB (#239581) üzenetére


Zoleee83
addikt

Bocs lehet nem voltam érthető. :D
Azt akartam mondani, hogy a visszafelé kompatibilitásnak köszönhetően cimbi is tudja majd ezeket a játékokat játszani a jövőben PS5-ön is. I HOPE! :)
(Egyébként én is tervezem a váltást.)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#239598) Wesder válasza Zoleee83 (#239597) üzenetére


Wesder
félisten

Menni fognak a PS4 jàtékok, nem kell reménykedni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239599) GEIL válasza Wesder (#239598) üzenetére


GEIL
addikt

sziasztok !

Hülye kérdések:

-hogy működött a PS3-ról PS4-re váltás ? (Ps3 Accounttal be lehetett jelentkezni PS4-be ?)

-a mostani Ps4 Accountom pl az elvileg jó lesz Ps5-höz is belépni.....ez kb tiszta sor.

Szóval ezek "Sony accountok" és nem kimondottan generációkhoz vannak kötve ? :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#239600) Wesder válasza GEIL (#239599) üzenetére


Wesder
félisten

Régiókhoz vannak kötve, nem generàciókhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.