Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238451) Jim74 válasza hjtz4t3wrseg (#238450) üzenetére


Jim74
nagyúr

Most resetelés után játszottam egy fél órát, és nem jött elő a hiba, de ez szerintem még nem jelent semmit.

(#238452) hjtz4t3wrseg válasza Jim74 (#238451) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Bízzunk benne ,hogy jó lesz !

(#238453) saelin válasza Carlos Padre (#238446) üzenetére


saelin
veterán

Imádom a cicám, de vannak rigolyái... a vékony vezetékeket hajlamos megcsócsálni. Kb az USB kábelnél vékonyabb madzagokra kell gondolni most. Volt egyszer egy Astro fejesem és azt is megrágta. Na, akkor fogadtam meg, hogy az ilyet tárolni macera, feszt figyeljem, hogy nehogy a szája közelébe kerüljön és mikor az ölemben van, és forgolódik ne rángassa le a fejemről. Nálam hihetetlen idegesítő tud lenni egy vezetékes fejes. Nem véletlen nem vettem gyári kontrollertől "jobbat" sem, mert a legtöbb vezetékes (meg ugye alap funkciók hiányoznak belőlük).

Más:
Az Assassin's Creed Odyssey-ben csak én utálom a hajó harcokat? Nagyon bugyuta és a végletekig le van egyszerűsítve. Szerintem jobban is megtudták volna ezt csinálni. Ahogy lehet kerülöm.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238454) Jim74 válasza saelin (#238453) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én is utáltam a hajós csatákat :D

(#238455) Carlos Padre válasza saelin (#238453) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanez, pár kábelt már kidobtam, mert "szétjátszották" őket.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238456) saelin válasza Carlos Padre (#238455) üzenetére


saelin
veterán

Aliról rendeltem kábel csatornát és úgy már biztonságban van minden. Nem kell félni hogy a monitor tyúkbél kábelét megrágja vagy a routerét. Vettem egy nagyot, meg egy rakat kisebbet és mindenre ráhúztam. Kivéve az USB kábelekre. Azt valahogy nem bántja. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238457) Carlos Padre válasza saelin (#238456) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem csak a kábel véget rágcsálják meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238458) tboy93 válasza saelin (#238453) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem anno a papagajom ragta el a hangszorom aux kábelét :DDD

Te be szoktad kapcsolni ezt a 3D audiot a platinum fejesen? :F Olyan mintha visszhangozna a karakterek beszedhangja (days gone).

[ Szerkesztve ]

(#238459) 3L1T3


3L1T3
addikt

DOOM Eternal (PS4 Pro)

Erősebb PC miatt sokat vacilláltam, hogy hol kezdjem el, de végül a kényelem és az OLED TV döntött.

- Nagyon jól fut PS4 Pro-n is a játék ajánlom mindenkinek aki esetleg eddig nem mert belevágni. Digital Foundry rakott is fel videót, és tényleg smooth az egész. Töltési idők is rendben vannak bár az én konzolomban SSD van, de alapjába véve jól van nagyon optimalizálva a játék.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#238460) saelin válasza tboy93 (#238458) üzenetére


saelin
veterán

Be. Ezt a visszhang hatást én nem vettem észre, csak hogy sokkal jobban szétteríti a hangot körülöttem. Filmeknél tapasztaltam furcsaságokat és zenénél (Spotify), de játéknál eddig nálam mindig alap volt.

Esetleg nézz körül a játék audio beállításainál. Hátha lehet profilokat váltani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238461) Scholes9 válasza 3L1T3 (#238459) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#238462) wolf13 válasza 3L1T3 (#238459) üzenetére


wolf13
őstag

Hát le kalappal aki kontrollerrel játszik vele. Én PC-n játszom , de egy egy aréna azért megizzaszt.

(#238463) raziel01 válasza 3L1T3 (#238459) üzenetére


raziel01
veterán

Azt hozzátenném, hogy kb ennyi az érdeme, hogy jól fut. Eszetlen darálás az egész. Sztori az effektíve nincs. A pályák közt van ami jó van ami kevésbé.Az első rész nekem 8/10 ez erős jóindulattal 6/10. Az első részben Hayden meg Vega marha jó volt, hogy mindig kapcsolatban volt a játékossal. Itt meg senki csak a darálás.

(#238464) Tekmen válasza GeryFlash (#238350) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Esetleg egy PC lehet segítene rajtad :W

Tekmen

(#238465) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#238459) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az idTech az idTech marad :) nem értem miért nem kapott quake-like multit. Legalább 1v1 vagy 4-5fōs ffa belefért volna,ha ennyi szörnyet tud kezelni egyszerre.

Life, Uh, Finds A Way

(#238466) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miután pénteken írtam, hogy elegem van a R6:Siege-ből, hazaérve beletettem még egy cirka 10 órát péntek (délután, este), szombat hajnalba ( hajnali 3-ig nyomtam). Aztán valahogy ez sok is volt. Kicsit megcsömörlöttem (de nem végleg, szerdán elvileg jön a BattlePass) Így szombatra beugrott a GRIS, vasárnap meg felnéztem a store-ba.

Megint olyan játékot vettem, amivel itt valószínűleg rajtam kívül jó ha egy ember játszott. (sp8787) :) Nagy volt a vacilla, hogy a Star Wars Jedi: Fallen Order vagy a Nascar Heat 4 legyen e a választott. De végül az utóbbit vettem meg. Kisfiam is csípi a Nascar-t, így legalább ő is tud vele játszani. Vásárlás előtt kicsit olvasgattam róla, és fejlődött az évek alatt, videók alapján meg elég pofás is lett. Vagyis inkább egy Nascar játékhoz képest már tökre elfogadható. Viszont, a játék legeslegnagyobb baja is ehhez köthető. Még Pro-n is előfordulnak framerate gondok. És ebben az a legcsúnyább, hogy tavaly szeptemberben jelent meg, és még nem patchelték ki ezt belőle. :(

Egyébként laikusoknak úgy tudnám jól összefoglalni, hogy ez a Nascar játékok WRC 8 játéka. Ha a Dirt rally a rali játékok "csúcsa", Nascar-ral pedig jóformán csak az iRacing-ben lehet szimulációt játszani, akkor ez a kellemes arcade kategória.

Ami számomra a legnagyobb pozitívum, hogy rengeteg beállítási lehetőség van. És ezek nagyon hasznosak, logikusak. Nehézség, vezetési segítség, ellenfelek viselkedése. Nagyon aprólékosan be lehet állítani egy kellemes versenyzési élményt, ahogy nekünk jó.
Viszont hülyeség, hogy van a Quick Race menü alatt és a Career menü alatt is külön beállítás menü erre, de a kettő ugyan az. :( Ez normál esetben nem gond. De míg én a Careert nyomom némi kihívással, addig a fiam Quick Race-eket nyom, na és a két beállítást mindig át kell állítani.
A másik pozitívum, hogy a játék minden szinten képes kihívás elé állítani. Nincs az, hogy easy-re állítod, és körökkel nyered a versenyt. És ez szerintem tök ritka. De itt jól meg van csinálva. Tudja hozni alacsonyabb szinten is azt az élményt, hogy pack-ben autózol. Egyszerre akár hárman, négyen, egymás mellett.

Egyébként a framerate gondot leszámítva, egy kellemes arcade móka. Még minden a fizikát nem próbáltam ki, minden vezetési segítséget kikapcsolva. Viszont Atlanta a játékban is ugyan olyan huplis, mint a verseny onboard-jait elnézve. Szóval lehet, hogy lézerscannelt pályákról van szó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238467) eeXaa válasza .LnB (#238466) üzenetére


eeXaa
addikt

...ha van xboxod a forza 6 hoz a nascar dlc zseniális. kipróbáltam a nascar h4 et a freeweekenden, de kb. másfél óra után törlődött is....

(#238468) ProEvoFan válasza .LnB (#238466) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Legközelebb vess egy pillantást a Wreckfestre. :K
Mióta megjelent, egyszer volt akcióban, akkor kihagytam.Legközelebb megveszem, az 100%.
"másik pozitívum, hogy a játék minden szinten képes kihívás elé állítani. Nincs az, hogy easy-re állítod, és körökkel nyered a versenyt"
Több teszt szerint ugyan ez van ott is.No meg melyik gyerek ne élvezné a roncsderbit?

[ Szerkesztve ]

(#238469) .LnB válasza ProEvoFan (#238468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vessek egy pillantást?! [link] :)
Biztos oda lenne érte a fiam, csak engem nem vonz. Ő a The Crew 2-ben is szereti a roncsderbit. Viszont én tényleg a Nascar élményt kerestem. És ilyen casual szinten a Heat 4 tökre képes ezt jól átadni. A Wreckfest-hez meg csak PC-n van Nascar mod. A Wreckfest-ért szívem szerint ilyen 5 ezer forintot adnék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238470) S e t h válasza raziel01 (#238463) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mintha a Crank című filmet nézném.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#238471) Frod válasza mrThomi (#238345) üzenetére


Frod
addikt

Sehogy.
DLC helyszín a sziget, csak úgy tudsz átmenni oda ha megveszed.
Külön a dlc-ket nem tudod megvenni, nem találod meg őket a Store-ban, kizárólag a játék saját menüjében. A vásárláshoz in-game krediteket kell venned, ebből tudod megvásárolni.

Bár csodálnám ha a játék befejezése után még bárki vágyni még több Rage2-re :D
(gondolkoztam a Terrormania-n, de aztán elengedtem, egy óra után valószínűleg az sem tudna újat mutatni)

Do you see the white shadow?

(#238472) malystryx válasza ProEvoFan (#238468) üzenetére


malystryx
senior tag

Ha esetleg lesz legközelebb akció és nem felejted el, lennél oly kedves és szólnál nekem is? Rohadtul rá vagyok kattanva erre a játékra, és igen hangulatos is. Simán hozza a régi Destruction Derby hangulatot, főleg az arénás cucc. PC-n próbáltam ki. Kell! :K

(#238473) malystryx válasza .LnB (#238469) üzenetére


malystryx
senior tag

A Wreckfest-ért én is olyan 5-6 körül adnék. Volt egy pár ilyen próbálkozás, de ez jól sikerült.

(#238474) .LnB válasza malystryx (#238473) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a bajom a Wreckfest-tel, hogy pont arra épít, amit az ember kinő a kora előrehaladtával. A kocsik lezúzására. A fiam 7 éves, otthon a hot wheels autókat állandóan baleset éri. :) Szóval ő imádná. Csak maga a játék megmaradt egy jó-jó, de mégis csak Early Access szinten. Amiért én teljes árat nem adok. Februárban volt akciós. 8300ft-ért. Na én még azt is sokallom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238475) malystryx válasza .LnB (#238474) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, az még sok érte...

(#238476) sting2


sting2
addikt

Meglepetés, de én is Game válságban vagyok hónapok óta.
Slussz poén, hogy pont az autós címek felé kezdtem keresgélni.
A Rally vonal jelenleg "túl szakmai", ha a két legsikerultebbet - WRC 8, Dirt 2.0 nézzük.
Pedig, anno Colin, Vrally, Rallyisport Challenge, ezer órákat kapott tőlem.
Pálya versenyzés témában, Forza, GTS pipa.
NFS, Driveclub bottal sem.
Viszont a GRID 2019 napok óta itt duruzsol a fejembe, jókat olvasok róla.
Ezzel még talán fogok egyet menni.
A Wreckfest meg, szerintem is lejjebb árazva menne egy nagyot nálam...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#238477) Gigicuci válasza .LnB (#238474) üzenetére


Gigicuci
senior tag

A Wreckfestben az a jó, hogy a versenyek nagyon változatosak a sok karambol miatt, és szuper jó érzés lezúzni az élen haladót, szóval igen kell hozzá egy kis gyermeki én. Én pl. nagyon élvezem, pont mint az eredeti Flatout-ot annak idején. Nekem még a full árat is megérte.

[ Szerkesztve ]

(#238478) .LnB válasza sting2 (#238476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A GRID volt már 6500. Úgy még oké. De jelenleg 15k. Inkább valami méh duruzsoljon a füledbe. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238479) sp8787 válasza .LnB (#238466) üzenetére


sp8787
addikt

Splitscreen-t probaltatok?

(#238480) .LnB válasza sp8787 (#238479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem még. Mondjuk ha belegondolok, kíváncsi lennék úgy milyen lehet a framerate... :U

A Nascar ugye nem egy túl bonyolult sport. Nehéz, de nem a bonyolultsága adja a nehézséget. Hanem például a gumikopás. És hiába arcade a game, pár kör alatt is érezhető ahogy a kocsi elkezd csúszni, és azt meló kordában tartani. Eleinte nem értettem, hogy az első pár körben tök szépen előzgetem őket, a végére meg mennek el mellettem. 2x-re volt állítva a gumikopás.
Szóval érdekes egy jószág ez a játék.

Te játszol/játszottál ezzel a 4. résszel?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238481) sting2 válasza .LnB (#238478) üzenetére


sting2
addikt

Egyébként ez is egy "személyes drama" következménye.
A kölykök jelenléte fordít a gyerekbarat tartalom felé, mivel nonstop itthon vannak és a lakásunk sem egy nagy élettér..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#238482) .LnB válasza sting2 (#238481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érthető, nálunk is pont ez a helyzet. Bár eddig próbáltam nagyon limitálni a PS-ezést a számára. De most az elmúlt napokban kicsit megszaladt. :) Nem akarom, hogy rákattanjon. Nagyon sokáig én nem is játszottam ha ő otthon volt és fent volt. Mármint amikor láthatná, hogy mivel játszok. Most ez annyiban változott, hogy nem játszok erőszakos dolgokkal ha fent van. Szombaton is kb végignézte a GRIS-t, és közben dumáltunk róla. Érdekes volt elmagyarázni, hogy mit jelent az, hogy "Ez szimbolikus jelképekkel operál" ... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238483) sp8787 válasza .LnB (#238480) üzenetére


sp8787
addikt

A 2essel tobbet a 3ast csak megvettem.
Vhogy olyan sorsra jutottak ezek nalam mint a Fifa,NHL...etc.
Megvettem oket de van amelyiket le sem toltottem vagy inditottam el.

Tobbet ilyet nem veszek mert ezekre is sok ido kellene en meg ugyis inkabb massal jatszom.

(#238484) .LnB válasza sp8787 (#238483) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig pont te írtál erről a 4. részről itt a topikba, hogy a tesztek alapján mennyit fejlődött a 3-hoz képest. :)
Nekem ez az első, szóval elleszek vele kicsit. De évente nem venném meg.
Pont most néztem az MLB The Show 20 review-t. Na az se éri meg nekem a teljes árat. Apró előrelépések történtek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238485) Rage47


Rage47
veterán

Én nem szeretedm a Dark Souls játékokat, de a Blasphemous beszívott. Tök jó érzés, mikor már benne van 10+ órád és gyakorlottan akár elsőre ki tudsz nyírni egy bosst, a kis ellenfeleken meg átmész mint kés a vajon, ahol először szenvedtél.

(#238486) sp8787 válasza .LnB (#238484) üzenetére


sp8787
addikt

Jahh mert megneztem/elolvastam a teszteket. :K
Vannak olyan tesztek ahol a tesztelo full Nascar b*zi szal jahhh.

Sportjatekot sztem en mar tobbet nem veszek.

(#238487) markknight válasza Rage47 (#238485) üzenetére


markknight
veterán

Láttam PSN-en, hogy beszívott, majd én is ki akarom próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#238488) Mike


Mike
veterán

Nézegetem az akciókat

Shiness: The Lightning Kingdom
769 Ft
Until 04/02/2020 12:59 a.m.

illetve

Entwined
890 Ft
Until 04/02/2020 12:59 a.m.

ennyit bőven megérnek

(#238489) Rage47 válasza markknight (#238487) üzenetére


Rage47
veterán

Mondjuk egy demó jó lenne, mert nem mindenkinek ajánlom. :D Vannak idegesítő részek, de hát minden ilyen stílusú játékban.

(#238490) Gigicuci válasza Mike (#238488) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Köszi a tippet, ezek tényleg jók!! :)

(#238491) markknight válasza Rage47 (#238489) üzenetére


markknight
veterán

Majd okosba kipróbálom gépen előtte :D

Apropó, valaki tudja miért lett igeiglenesen kirakva Wesder?

(#238492) Carlos Padre válasza markknight (#238491) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ahogy olvastam a poltopikban mélyvízre evezett és elkapták a rutinos öreg cápák.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238493) .LnB válasza Carlos Padre (#238492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az politikai topik? :F Vagy miaz?
Nem is tutam, hogy ez történt. Valamelyik nap valaki írta, hogy "karanténba" került. De nem tudtam, hogy erre utal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238494) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Másnál is időutazás van KV ps előrendeléseknél?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238495) Carlos Padre válasza .LnB (#238493) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Asszem az xbox topikban írták. Kérdeztem tőle privátban meg aznap, hogy mi történt de le se szar, pedig én bírom a hülye fejét :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238496) .LnB válasza Carlos Padre (#238495) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha tiltva van, akkor a priviket se tudja elérni (szerintem).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238497) Carlos Padre válasza .LnB (#238496) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Premium tag. Szerintem csak nem szeret :( :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238498) raziel01 válasza Mike (#238488) üzenetére


raziel01
veterán

Shiness: The Lightning Kingdom-ot behúztam én is. 2 font UK accon.
Plusz vettem mellé egy hónap Plust cdkeys-ről. Shadow of the Colossus miatt. Köv hónapban is hátha jön valami jó játék. :C

(cseles a PS store, mert ha PS+ kulcsot aktiválsz akkor is berakja automatikus meghosszabbításra nem csak akkor ha náluk veszel egy hónapot. gyors le is mondtam mielőtt még baj lesz később)

[ Szerkesztve ]

(#238499) KaitouP válasza gyuromoj (#238494) üzenetére


KaitouP
veterán

Kicsit koszos a képernyőd, nem? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238500) 3L1T3 válasza gyuromoj (#238494) üzenetére


3L1T3
addikt

Nekem behozta. [link]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.