Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239201) Zsolty20 válasza Kendek (#239195) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Köszönöm, az első lett a megoldás. :)

(#239202) .LnB válasza Peace (#239199) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Scott bácsi irigy volt, vagy nem tudom... A Black Hawk Down után érthetetlen, hogy mi lett vele.. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239203) Xaels válasza Peace (#239199) üzenetére


Xaels
félisten

Blomkamp összes nagyköltségvetésű filmje csalódás volt, ráadásul nem tud elszakadni egy témától. Szerintem egy Alien filmmel sem tudott volna mit kezdeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239204) .LnB válasza Xaels (#239203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor is meg kellett volna adni neki az esélyt. A Chappie tényleg elég foscsi, az Elysium se nagy eresztés (bár én csípem). Ez 3/2, mert a D9-et nem lehet elvitatni tőle. Viszont az az ámokfutás amit Ridley Scott lerendezett a mozikban nagyjából 2001 óta, az nem jogosítja fel, hogy elkaszálja a Niel féle vonalat. Bedurcázott, és kiverte a hisztit... De nem baj, meg is érdemli a Covenant buktát...
Szóval inkább kockáztattam volna. Mondjuk Hollywood-ra ez nem jellemző.

Ui: Még szerencse, hogy a Blade Runner 2-höz nem volt szinte semmi köze az öregnek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239205) Peace válasza Xaels (#239203) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem rohadtul tetszettek a concept art-ok, nagyon megnéztem volna moziban!!!!!!!

(#239206) AxBattler válasza Peace (#239199) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, elég lehangoló.... főleg úgy, hogy a Scott bá nem remekelt a legutóbbi kapcsolódó filmjeivel.

(#239203) Xaels
District 9 szerintem jó volt! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#239207) Bad Pritt válasza .LnB (#239204) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hollywood kétszer adott Blomkamp-nak esélyt, mindkétszer saját ötletet vihetett vászonra, megkapta a költségvetést és mindkettő gagyi lett. Én se adtam volna neki az Alient, vagy ha igen, akkor megkapta volna a szokásos rövid pórázt, ami jól nem szokott elsülni.
Viszont rajta kívül legalább fél tucat rendező tudott volna minimum korrekt horrort kalapálni Alien alapon, sőt, egy James Wan pl. akár még többet is letehetett volna az asztalra, mint egy iparosmunka. Dehát nem így lett...

Amúgy ez a Hunting Grounds is lehetett volna akár jó, hisz azok fejlesztették, akik a Friday the 13th-t, és az egy nagyon kellemes kis aszim multi, mégha bugos is, meg hosszútávon repetitív (mi nem?).

Más: megjelent a Granblue Fantasy: Versus, az Arc System Works fejlesztette és kiindulva a Guilty Gearből meg a DBZ-ből, ez is baromi menő lehet. valaki tervezi megvenni innen? Nagyon másnak tűnik, mint a standard verekedős játékok, de a jó értelemben.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239208) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Tegnap befejeztem a Witcher 3 alapsztoriját. Kicsit csalódott vagyok, mert elég béna befejezést sikerült összehoznom. Innen spoiler!
Ciri meghalt. Ezt kicsit furcsállom, mert elvileg az adott válaszaim miatt nem hitt magában, pedig az esetek többségében támogató voltam. A király elleni merényletet szándékosan hanyagoltam, nem akartam belefolyni a politikába :) Viszont ami furcsa, hogy az nem derült ki, hogy kivel maradok együtt? Vagy az csak a rossz ending miatt van? Mert a játékot direkt úgy alakítottam, hogy szegény Tess-t folyton lepattintottam, Yen-nel pedig megcsináltam a dzsines küldetést. Pedig úgy olvastam, hogy ott is háromféle lezárás lehet.

Most azon agyalok, hogy van egy mentésem ott, ahol fel kell készülni a Vad Falkával való harcra, azt visszatöltöm és megpróbálok valami jobbat kihozni. Vagy nekikezdek a DLC-knek

(#239209) z0lt3n


z0lt3n
csendes tag

Sziasztok!

33 éves koromra csak vettem én is egy PS4 slimet :C (CUH-2216A)
Alapvetően nagyon elégedett vagyok vele és az eddigi játékok nagyon tetszettek:
Uncharted 4, God of War, Last of Us remastered, Detroit Become Human...

Régen mindig PC-n játszottam magasabb fps-el, de könnyen hozzá tudtam szokni a 30 fps-hez is most, bár nem tagadom a Last of Us 60 fps-e nagyon jól esett.

Viszont most sok ajánlás után megvettem az Until Dawn-t és nagyon fájdalmas.
Még az átvezető animációk is szerintem 20 fps körül futnak, a játékról nem is beszélve, fájdalmasan darabos, az irányítás is nagyon kellemetlen.
Lemezes változat, a játék feltelepített egy nagyméretű frissítést is hozzá egyből.

Nálatok is hasonlóan futott? Ha igen, hogy tudtátok ezt tolerálni?
Tudom, hogy interaktív és nem akciójátékról van szó, de ez így akkor is szörnyű :(

(#239210) RangerFox válasza fausto (#239208) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem sikerült jó befejezést összehoznom.
Ciri életben maradt (pedig azt hittem, hogy meghal), Geralt meg összejött Trissel. Cirivel hógolyóztam a várban a támadás előtt, az a kép felvillant előtte a végső próbánál, lehet amiatt maradt életben. A királyos merényletet is végigcsináltam, mondjuk az nem befolyásolja ezt a végét a történetnek, csak a politikai összefoglalót a végén.

(#239211) RangerFox válasza z0lt3n (#239209) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Voltak fps gondok a játékkal, de az a 20fps nagyon túlzónak hat, főleg az átvezetők alatt. Ennyire nem volt zavaró.

(#239212) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Csak a Predator kommenteket jöttem olvasni, de ahogy látom nem éri el a játék a rajongói szintet :(

Pedig ez nálam system seller is lehetne és PC-t nem veszek :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#239213) Peace válasza l.skywalker (#239212) üzenetére


Peace
nagyúr

Imádom a Predator-t, de eszembe nem jutott volna feltelepíteni ezt a szörnyűséget.

(#239214) fausto válasza RangerFox (#239210) üzenetére


fausto
addikt

Én is hógolyóztam. Meg a legtöbb esetben támogató voltam, amikor valamit rá akartak erőltetni, azt választottam, hogy Ciri döntsön, elmentem vele legyőzni azt a hadvezért. Két dologra tudok gondolni (amik felugrottak a visszaemlékezésben), amikor a tünde laborjában volt, választhattam, hogy megnyugtatom Cirit vagy bátorítom, hogy pusztítsa el a labort, ott a megnyugtatást választottam, az nem tetszett neki. A másik, amikor vissza akart menni a tengerész srác sírját megnézni, azt nem hagytam. Meg talán amikor a varázslónőkkel tárgyalt, ott is elszúrtam valamit. De ahogy néztem, ezek az utolsó küldetéssorozatnál voltak, talán még menthető a helyzet :)

(#239215) Xaels válasza .LnB (#239204) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyköltségvetésű filmről beszéltem. A D9 tudtommal nem volt az.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239216) 3L1T3 válasza Mezcal (#239180) üzenetére


3L1T3
addikt

És hogy tetszett? :D Mesélj róla én nem mertem kipróbálni, pedig a téma izgatja a fantáziámat.

UPDATE: Közben már láttom, hogy többet is megírtátok a véleményetek. :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#239217) Tatyla válasza Xaels (#239203) üzenetére


Tatyla
őstag

Na azért a District 9 elég jó volt szerintem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#239218) Szabi®


Szabi®
addikt

fausto
Azért nem derül ki hogy kivel maradsz mert a legrosszabb befejezést kaptad :) (még a rosszak közül is a legrosszabb)

[ Szerkesztve ]

(#239219) Lackooo84 válasza RangerFox (#239211) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egyáltalán nem túlzó. Pron valamivel jobb a helyzet.

The Truth is out there...

(#239220) .LnB válasza Xaels (#239215) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért írtam, hogy 2/3 a filmjeiből nem túl jó. Oké, hogy a D9 low budget, de ha három filmje van össz-vissz, akkor felesleges külön kezelni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239221) balazs025 válasza fausto (#239214) üzenetére


balazs025
senior tag

[link] Ez alapján kihozhatod arra a befejezésre, amelyikre szeretnéd, ha a befejezés számít és nem az ahogy játszás során alakul. De igen többségében az utolsó küldetésekben hozott döntések számítanak.

(#239222) Scholes9 válasza Peace (#239213) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok vele :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#239223) vicces válasza z0lt3n (#239209) üzenetére


vicces
addikt

nálunk most volt akciózva 199 euróért az aldiban. először nem akartam de végül az asszony rábeszélt, hogy 1x élünk mit filózok, meg lehet meghalunk 2 hét múlva koronában :K
aztán elkapkodták már a nyitás után 1 perccel. de most kicsit lenyugodtam, hogy nekem nem jutott., mert ettől féltem, hogy diavetítést tud ez a gép ma már csak.

:)

(#239224) Kendek válasza z0lt3n (#239209) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én még FAT konzolon játszottam ki (többször is), de azért ki lehetett bírni (megszokható). Sajnos van még pár ilyen cím ami gyengébben fut. A Pro valamelyest segít rajta a teljesítményfokozó mód bekapcsolásával.

(#239223) vicces: Ez egy régebbi játék, és anno is így futott.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#239225) .LnB válasza Bad Pritt (#239207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Más: A Granblue Fantasy ReLink-ről meg nagyon semmi hír. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239226) Mr Bond 007 válasza AXisBOLD (#239175) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Azért írtam csak, mert 16 ohmos az impedanciája, fél hangerőn már zavaróan hangos a kontrollerbe dugva. Nem direkt ps-re vettem, hanem minőségi zenehallgatásra. :) (Nagyon jó a tér leképzése)

(#239227) vicces válasza Kendek (#239224) üzenetére


vicces
addikt

én megvárom már az új gent. cuki mert kicsit, meg halk de erről lemaradtam úgy néz ki.

:)

(#239228) Bad Pritt válasza .LnB (#239225) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nincs, pedig rohadt érdekesnek néz ki az is. Gondolom azt is jóval később kapjuk meg...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239229) predakon


predakon
őstag

Resi 3 remaket tervezitek megvenni?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239230) .LnB válasza Bad Pritt (#239228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

El tudnám viselni, ha holnap a Platinum Games annak a nyugati bejelentését tenné meg. :) Bár ők csak besegítettek a Relink fejlesztésébe, és már ki is szálltak belőle. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239231) Wesder válasza predakon (#239229) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239232) fausto


fausto
addikt

Köszi a válaszokat. A befejezés egyébként befolyásolja a DLC-k sztoriját? Mert azon gondolkozom, hogy hagyom az újrajátszást és inkább a kiegészítőket tolom

(#239233) .LnB válasza Wesder (#239231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt szeretném kérdezni, hogy te az Xbox-osok közul az AA elem fetisiszta táborba tartozol? Vagy inkább a beépített akku mellett teszed le a voksod? Mert úgy hallom, hogy nagyon szegmentált a tábor e tekintetben. :P ;]

Komolyan örülök annak, hogy a Sony inkább hallgat. Ezektől a marketing bullshitektől néha megfájdul a fejem.

Elképzelem ahogy az Xbox-osok fele, a telefonjaikba is AA elemeket szeretnének tenni, mert az akksi az a sátán műve... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239234) Wesder válasza .LnB (#239233) üzenetére


Wesder
félisten

P&C Kit-et hasznàlok.
Kettőt is. Ugyan az, mint a DS4 beépített akkuja, 1400mah-s.
Mondjuk még mindig nem fogom megérteni hogy miért van ezen vita + miért baj az hogy vàlaszthatok hogy elemmel vagy akku-val szeretném hasznàlni a controllerem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239235) .LnB válasza Wesder (#239234) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Talán mert a P&C Kit-tet külön kell megvenni. És nem is olcsó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239236) Wesder válasza .LnB (#239235) üzenetére


Wesder
félisten

20€ bele fogok halni...
A Pack elem meg töltő sem sokkal olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239237) Szabi® válasza fausto (#239232) üzenetére


Szabi®
addikt

Alapjáték /Kaer Morheni csata -> Hearts of Stone -> Blood and Wine
Hearts of Stonet elkezdheted a csata elött,ha elég jól fel pimpelted a karaktered :)

[ Szerkesztve ]

(#239238) Frod válasza .LnB (#239198) üzenetére


Frod
addikt

Én teljesen elengedtem mozgóképen a franchise-t, nem tudnak egyszerűen normális hozzányúlni a témához.
Isolation baromi jó volt, de az meg rosszul fogyott, vagy mi volt az indok amiért nincs folytatás.

Könyv témában bízom még a franchise-ban, a Szukits elég sok Alien kötetet tervez idénre, köztük az említett Isolation könyv változatát, valamint a már leírás alapján "shut up and take my money"-érzésű Phalanx-ot.
(Ataegina was an isolated world of medieval castles, varied cultures, and conquests, vibrant until the demons rose and spread relentless destruction.)

Do you see the white shadow?

(#239239) Kendek válasza predakon (#239229) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hiszen a második remake-je is jó volt. Sőt, azon annyira fellelkesültem, hogy a negyedik és ötödik részét is kijátszottam most, meg a hatodik is sorban áll. Ezek nekem anno kimaradtak, habár a Revelations 2-vel játszottam már régebben és az tetszett.

<-ƘƘ->

(#239240) Carlos Padre válasza .LnB (#239194) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát én kipróbáltam, de semmit nem hoz a predator film hangulatából.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239241) Scholes9 válasza predakon (#239229) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Már megvettem. Elvileg szerdán már lehet tölteni a storeról. Most is épp a demot pörgetem, iszonyú jó lesz :B :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#239242) Sefter válasza Carlos Padre (#239240) üzenetére


Sefter
veterán

Én is...szerintem is fos lett, mind grafikailag, mind játékmenetileg..
Nem is értem, a fejlesztők nem nézték meg mit műveltek :F
Nekem ez inkább égő lenne, mintsem reklámozzam, hogy közöm van hozzá...

Psn ID: sefter_hun

(#239243) saelin válasza Carlos Padre (#239240) üzenetére


saelin
veterán

Pedig milyen szépen lemodellezték és animálták a Predator-t... :O

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239244) l.skywalker válasza .LnB (#239233) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez valahol szituáció függvénye, amiből aztán credo-t gerjeszt a sok ateista. Ezen Xbox-os prófétákat általában ezen helyzetekben találta meg az isteni pillanat:
1. Alapból van a háztartásban tölthető ceruza akksi és töltő - mert sok egyéb dologra is kell, így nem fog P&C-t venni a Zistenésrt se
2. Nincs otthon tölthető ceruza akksi, de a háztartásban egyre nagyobb igény van rá, így leborul a Magasságos szikra előtt és vesz egy csomaggal + töltőt
3. Nincs otthon tölthető ceruza akksi, de nincs is szükség rá, vesz egy P&C Kit-et
4. Van otthon tölthető ceruza akksi, de neki inkább P&C Kit kell

Egyik sem azért világosult meg, mert rálelt az igazságra, hanem mert volt már előélete. Minden ami ezután jön, már csak inkvizíció :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#239245) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Sziasztok!
Ps now streaminget próbálta valaki mostanában? Mennyire használható a megnövekedett adatforgalom mellett?

(#239246) Wesder válasza l.skywalker (#239244) üzenetére


Wesder
félisten

Azon kívül hogy a kommentje egy szokàsos hétfői vitaindító volt, tökéletesen leírtad a lényeget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239247) .LnB válasza Wesder (#239246) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na aztán nehogy már pont te sértődjél be ezen. :D Ráadásul direkt jeleztem smile-val. Piszkálódtam csak, de az gáz mikor ezt így le kell írni. :(
Egyébként meg lehet magyarázni ezt, de ebből a szempontból a Sony jobban csinálja. Benne van az akksi és kész. Nem kell külön költeni rá. Az MS meg így spórol, de megpróbálja megmagyarázni, hogy a célközönség miatt van ez így. Persze..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239248) Wesder válasza .LnB (#239247) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom hogy nem gondoltad komolyan. Azért kivàncsi lennék, hogy a PH! topiklakókon kívül hànyan szedik szét a DS4-et, ha tönkremegy benne az akku, hogy kicseréljék, ahelyett hogy vennének màsik controllert. Az Elite S2-t is csak ezért nem nagyon akarom megvenni, mert ha majd egyszer tönkremegy benne az akksi, akkor tudom hogy semmi kedvem nem lesz szétszedni és vadàszni bele màsikat. Ez is csak egy olyan pontja a két konzolnak ami értelmetlen vitàkat szül. Megvettem anno a 2 P&C Kitet, azt most kezdek visszaszokni kàbelre. Ki érti ezt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239249) RangerFox válasza .LnB (#239247) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább többet keres, mert külön eladhatja a P&C Kitet.

(#239250) l.skywalker válasza .LnB (#239247) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez már mehet ON-ba is. Kérdés: meghibásodás esetén lehet PS-ben külön cserélni csak az akksi részt? Vagy hogy működik pontosan? Én mivel alapból volt itthon soktízdarab tölthető ceruza akksi (sok gyerek, sok játék alapon), így megvétel után azokkal kezdtem el használni a kontrollereket, de gondolkoztam már azon, hogy P&C Kit-et vegyek hozzá. Mindig azzal beszéltem le magam róla, hogy nem éri meg a plusz kiadást, mert ha lemerül akkor csak simán cserélem és rögtön megy a töltőbe a lemerült.

De ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy ha dedikáltan van mondjuk egy konzol csomagban akksi és pót akksi és ahogy te mondod benne van az árban, akkor az már teljesen elfogadható lenne részemről. De ha csak 1 van benne, akkor már aggódnék, hogy ha azzal gond lesz, mi lesz.

Ha túl OFF a téma, akkor átmegyünk külön topikba, szóljatok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.