Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238801) gyuromoj válasza vg (#238799) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor elnézést kerek. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238802) hombre[EU] válasza bod101 (#238797) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Legók?

Life, Uh, Finds A Way

(#238803) bod101 válasza hombre[EU] (#238802) üzenetére


bod101
aktív tag

Az a B terv :DD
Olyan kellene mint a Knack azt imádták a gyerekek de Lego lesz belőle szerintem. Mostanában jön majd valamilyen Star Wars is a Legos témában, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#238804) felixo válasza oriic (#238793) üzenetére


felixo
őstag

Ejjj ... de kár, hogy nem full TPS. :O

Redmi Note 9

(#238805) eisento válasza bod101 (#238803) üzenetére


eisento
addikt

Ratchet&clank? :F

Szerk: pitsaba most latom hogy ketten jatszhato kell. Akkor lego sorozat :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238806) fausto


fausto
addikt

Nem ma kellett volna bejelenteni a hivatalos áprilisi plus felhozatalt?

(#238807) erahurka válasza fausto (#238806) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy látszik módosult a bejelentés ideje mert már egyszer megjártuk ezzel idén. De nem tudom miért fáj nekik ilyenkor 2 héttel korábban bejelenteni...

(#238808) Sordoran válasza fausto (#238806) üzenetére


Sordoran
addikt

A hónap első keddjén frissülnek a PS+ játékok, és előtte való szerdán jelentik be őket. Mivel jövő hét kedd még március (31.), így fura, de csak április 1-jén lesz leleplezve hivatalosan az áprilisi felhozatal.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#238809) fausto válasza erahurka (#238807) üzenetére


fausto
addikt

Tényleg, ezt akkor is benéztem :)

(#238810) adamka17


adamka17
csendes tag

Sziasztok! Adott egy PS4 pro (cuh72, rdr2 kiadas). Csak Fifa 20 megy rajta, viszont neha rettentoen felzug a ventillator. Ez normalis? Regebben nem nagyon csinalta. A haz nem volt bontva, en vagyok az elso tulaj.

koszi elore a segitseget es bocsi az ekezet hianya miatt!

(#238811) eisento válasza adamka17 (#238810) üzenetére


eisento
addikt

Elofordulhat, hogy a paszta megkemenyedett en hetvegen szedtem szet az enyemet, masfel eves refubrished gep volt a pasztat fogpiszkaloval vestem le gyakorlatilag... Ujrapaszta uj thermal pad, azota kuss van xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238812) saelin válasza eisento (#238811) üzenetére


saelin
veterán

"Kussba", mert azért még pasztázva és thermal pad-ozva is tud lenni hangja. A különbség annyi, hogy kicsit később kapcsol vagy az eredeti állapothoz képest nagyobb teljesítményen a venti turbó fokozatba. Király lenne, ha az új gép silent lenne és mint feature adnák el. :N

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238813) eisento válasza eisento (#238811) üzenetére


eisento
addikt

Hat ha hiszed ha nem bf v alatt porszivokent uzemelt mar a menuben is most a venti alapzajan kivul nem sokat hallani, fel orankent kb 10mp-re fentebb megy a fordulat nem zavaroan de utana ismet csend. Asztali pcm hangjaval vetekszik pedig az is halk (alpenfohn corsair cuccok vegyesen). Majd kiprobalom uc4 alatt ha mar jon plusba hatha ott nagyobb hangja lesz de szerintem mindenkeppen erdemes kitakaritani es a gyari "pasztat" cserelni...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238814) saelin válasza eisento (#238813) üzenetére


saelin
veterán

Nem vitás hogy érdemes. Én csak azt mondtam hogy nagy csodát nem fog tenni. Nálam No Man's Sky és RDR2 alatt is ugyan úgy felpörög a venti. Lehet már nem olyan hangos, de még így sem kussos. Néhány játéknál viszont tényleg menü szinten marad a gép, mint Overwatch, most a Dishonored 1, Rainbow Six Siege, Diablo 3 stb. Régen ezeknél is hallatszott a venti, de tisztítás és pasztázás után már semmi. Ott ahol turibinává valaki meg csak egy kicsit segít sajnos. Ezért írom mindig azt, hogy csodát nem tesz. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238815) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Április 7-én jelenik meg PS4-re a Below. (még egy trailer: [link] )

Ami a művészi dizájnját elnézve, nekem nagyon tetszik. De a review-kat elnézve, sajnos nem lett egy rejtett gyöngyszem. Viszont a legtöbben azt róják fel a játéknak, hogy azért nem jó, mert a túlélő mechanikák idegesítőek benne. PS-re viszont egy úgynevezett "Explore" játékmóddal debütál majd a játék, amiben ezek nincsenek.

-The Explore Update features these changes to Below’s core rules:
No Survival Mechanics: Hunger + Thirst never drain.

-Traps, Damage & Death: No instant kills + All damage depletes player Health slowly through bleeding, giving players a chance to recover.

-Permanent Campfire Checkpoints: Checkpoints can always be returned to after death, allowing players to continue progressing deeper into the underworld with greatly reduced backtracking.

bővebben: [link]

Szóval, ez még jó is lehet. Ártól függően, én lehet benevezek rá majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238816) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Állandóan elhajtotok a Siege topikba, amikor kicsit belemerülök a játékba a kommentjeimmel. De az a topik.. három napja arról szól, hogy egy srácnak nincs annyi fps-e amennyi. És 20 komment óta csak ez megy....
Holott, tegnap kijött végre a BattlePass, volt kisebb frissítés is, de nem számít... Csak az fps, a driverek, a "telepítsdújra" a téma...
Úgyhogy legyetek rám tekintettel na! Igen Carlos atya, rád gondolok! ;] :)
De nagyon kiforrott játék ez a Siege... Tegnap a BattlePass-szal jöttek BP Challange-ek. És van egy 3-as win streak. Nos, a játék szerint ez nekem sikerült. Igaz, hogy win-lose-win lett, de ő megadta a 3 win-t. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238817) RangerFox válasza .LnB (#238816) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Annyit beszélsz róla, hogy mindjárt veszek Plust és felmegyek goldba, kell az a trophy :D

(#238818) Tdizsolt válasza bod101 (#238803) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Lbp 3?
Bár nem olyan, mint a Knack.
Gyerekeknél(nálunk) ez, a favorit, 4-en is játszhatjátok, és nem split screenes...

Psn ID: Tdizsolt

(#238819) .LnB válasza RangerFox (#238817) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell felmenni, megadja azt Silver-be is. :D Vagyis nekem megadta.

Ubisoft funfact:

Nem tudom mi volt velük, mi ez a március 25 fétis, de az Ubi tegnapi termése:

-R6:Siege patch+BattlePass: [link]
-The Division 2 8.4 patch: [link]
-The Crew 2 Inner Drive Update: [link]
-Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint 2.0 Title Update: [link] (Jó, ez mondjuk 24-i)

Elég mozgalmas kis napjuk volt, mert mind a négy patch elég jelentős.
Ez náluk szokásos, vagy csak most így jött össze?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238820) hombre[EU] válasza .LnB (#238819) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Home office. Otthon egyedül unatkoznak úgyhogy nekiállt valamit dolgozgatni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#238821) #21123072


#21123072
törölt tag

Egy kis fun fact így a TLOU2 megjelenés előtt.
"Ultimately, ND's linear games have a formula and they focus-test the shit out of them. While talented, their success is due in large part to Sony's deep pockets funding delays rather than skill alone. A more senior team would have shipped TLOU2 a year ago."

Érdemes az egész láncot elolvasni.

Ez meg egy Kotaku cikk arról, hogyan darálja a ND az embereket.

(#238822) Carlos Padre válasza .LnB (#238815) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Boxon játszottam vele, tényleg jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238823) hombre[EU] válasza #21123072 (#238821) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A crunch nem jó dolog,de ez jelen van minden területen. Nem lehetsz (semmiben) a világ legjobbja(i között), ha nem fektetsz bele 110%-ot. Legyen az olimpikon,forma1 szerelō stb. Szerintem aki ezt nem bírja az ne menjen a Rockstarhoz vagy ND-hoz. Lehet sírni, és ezek a stúdiók majd visszavesznek, de ne gondolja senki,hogy nem jön helyettük más aki bevállalja...és akkor ōk lesznek a legjobbak.
Fun fact: Carmack hetekre elutazott a városból és bezárakozott egy hotelbe amíg nem írta meg a kódokat. Azért,mert kellett és tudta. Ha valakiben ez nincs meg akkor nincs keresniválója a világ élvonalában.
És hozzáteszem: az igazi crunch nem ezeknél megy,hanem kelet eu/ázsiaban azoknál akik bedolgoznak ezeknek a stúdióknak. Csak róluk nem tud a kotaku

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#238824) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#238823) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amit a cikk leír, az már egészségtelen szint. Az az igazán sajnálatos, hogy lassan tényleg elfogadott lesz ez a mentalitás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238825) #21123072 válasza hombre[EU] (#238823) üzenetére


#21123072
törölt tag

Két dolog. Nyilván mindenhol ott van a játékfejlesztésben, de attól még lehet sírni miatta, végülis itt kórházba kerültek emberek. Itt folyamatosan ment: Uncharted4-LL-TLOU2. Meg ugye amit Cooper írt, ha több idő az újoncokat betanítani, mint amit a munkára tudnak fordítani, akkor mi értelme?
A másik pedig, szerintem feleslegesen hosszú némelyik játék. U4-ben folyton az ment, hogy most tényleg itt van a kincs, ja mégsem, ott van. Vagy a 3. rész, teljesen feleslegesen volt benne a Nate kiszabadítja Sullyt a kalózoktól rész, csak fel akarták fújni vele a játékot.

(#238826) .LnB válasza Carlos Padre (#238822) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De már jó volt az Explore update előtt is, vagy csak utána? Vagy boxon nem volt ez az update?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238827) .LnB válasza #21123072 (#238825) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez aztán az újdonság, az Uncharted 4 egy túl hosszú játék, a maga 15 órájával..
5 év alatt azért már csak elvárhatunk egy 15 órás játékot egy stúdiótól.
A hármat pedig konkrétan egy seggel nyomtam végig, az jó ha 8-9 órás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238828) Bad Pritt válasza #21123072 (#238825) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem ez a legnagyobb baj, hanem a cikknek ez a része: Worst of all for some of Naughty Dog’s developers were the times when a high-level decision might lead to their work being scrapped without them even knowing it.
A videojátékgyártás egyik legnagyobb rákfenéje, hogy nem szekvenciálisan, hanem párhuzamosan zajlik a munkafolyamat és még egy relatív problémamentes projektnél is számottevő munkaóra kerül a kukába.
During the development on Uncharted 4, Straley and Druckmann had divergent visions over whether a sneaking scene should have guards in it, leading to three weeks of wasted work for three people.
Ez az, amit a legnagyobb stúdiók nem tudnak egyszerűen kiküszöbölni, mert nagyon nehéz teljes képet kapnia a vezetőknek nemhogy az egész játékról, de ilyen kicsinek tűnő részleteiről is, mint egyetlen lopakodós pályarészlet.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238829) eisento válasza saelin (#238814) üzenetére


eisento
addikt

lehet sok a paszta a proci meg a huto kozott...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238830) #21123072 válasza .LnB (#238827) üzenetére


#21123072
törölt tag

Azt írtam, hogy feleslegesen. Ha van benne értelmes kontent, akkor legyen, de nem lesz attól jobb, hogy ha beletesznek a 30-ik lövöldözést.

Amúgy ki bántott, akarsz róla mesélni?

[ Szerkesztve ]

(#238831) tboy93 válasza .LnB (#238827) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, ilyet se hallottam még :D

(#238832) raziel01 válasza .LnB (#238827) üzenetére


raziel01
veterán

Azért furák a hosszú játékok, mert el vagyunk szokva tőlük. Meg van szokva, hogy átlag sztoris FPS/TPS kb 8 óra hosszú, szerintem sok stúdió is arra rendezkedett be. Engem is meglepett az Uncharted 4 hossza annó.

(#238833) b. válasza tboy93 (#238831) üzenetére


b.
félisten

pedig van alapja annak amit ír. Én is kifejezetten már a végére untam azt hogy megint jön egy ellenséges kiabálás aztán felsorakoznak és megy a lövöldözés ugyan ott vagy ugyan azokkal az ellenfelekkel 100x.nagy kitartás kellett hozzá, persze legtöbbször hozzá tett és izgalmas volt de volt benne jó pár felesleges kör szerintem is illetve indokolatlanul buta és sok tömeges ellenfél, akiket rambo módjára daráltál ezzel kitolva a játékidőt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#238834) eisento


eisento
addikt

:C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238835) Bad Pritt válasza eisento (#238834) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, zseni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238836) hombre[EU] válasza #21123072 (#238825) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úgy kezdtem,hogy egy rossz dolog. Tudom. De így mūködik a világ...és nem csak a játékfejlesztés,minden.

Life, Uh, Finds A Way

(#238837) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Másoknál is ingyenes a multi? Nincs plusom jelenleg, de pl friday 13th, Uncharted 4, gta V is mennek online..

Samsung A54 5G 8+256GB

(#238838) alite válasza ProEvoFan (#238708) üzenetére


alite
aktív tag

Ghost Recon Breakpoint

Lehet volt már, de a mai naptól március 30-ig ingyenes hétvége indult PS-n is, így különösebb költség nélkül ki tudod próbálni. :)

(#238839) .LnB válasza #21123072 (#238830) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, lehetett volna az is, hogy rányomsz az Uncharted 4 menüjében a "New Game"-re, betölt a játék, lépsz kettőt, és rögtön ott egy láda, Nathan meg megszólal "jééé b+, itt a kincs" .... és végefőcím. Bár lehet, hogy az a beszólás is felesleges lett volna. :D

Ezt az egész dolgot lehet végfelhasználóként értékelni. És lehet emberségből. De azt sose kellene elfelejteni, hogy milyen mocskos módon működik a világ. És ez nem csak a játékfejlesztésre vonatkozik. Személy szerint én nem rágódnék ezen. Nem mi fogjuk megváltoztatni ezeket a dolgokat. Ahogy azt se, hogy gyerekmunkával készülnek a cipők, ruhák, hogy népirtások árán tudjuk tankolni az autóinkat... A világ romlott, a kapitalizmus rossz...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238840) #21123072 válasza .LnB (#238839) üzenetére


#21123072
törölt tag

Értem, hogy 2 biten nehéz megérteni, amit írtam, tedd túl magad rajta.
Attól, hogy a világ ilyen, attól még meg lehet egy cikket osztani róla, vagy megzavarta az ömlengésed? Mi a baj? Nem tudod skippelni?

(#238841) .LnB válasza eisento (#238834) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kiszedték a járókelőket is belőle amúgy? Elég vagány lenne, hogy miután belépsz a játékba, nem jöhetsz ki Peter szobájából. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238842) .LnB válasza #21123072 (#238840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A cikk megosztásáig nem volt semmi baj. A gondolatmeneted viszont "érdekes".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238843) ProEvoFan válasza alite (#238838) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Este még nem tudtam tölteni, de most már mehet az előtöltés is. :K

(#238844) #21123072 válasza .LnB (#238842) üzenetére


#21123072
törölt tag

Mármint, hogy némely játék feleslegesen hosszú? Sajnálom.
Térjünk akkor vissza a R6S-re, az sokkal érdekesebb.

(#238845) .LnB válasza #21123072 (#238844) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az. De maradjunk a ND játékoknál, te is azokkal példálóztál. Szerintem egyik játék sem feleslegesen hosszú tőlük. Sőt abból a minőségből simán el tudnék viselni 30 órát is. Az Uncharted szériában szerintem sok a lövöldözés, az nekem nem tetszik. De ezzel nem a hossza a baj, hanem, hogy találhattak volna ki helyette ötletesebb játékmechanikákat is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238846) b. válasza .LnB (#238845) üzenetére


b.
félisten

Ez az, jól megfogalmaztad.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#238847) alite válasza ProEvoFan (#238843) üzenetére


alite
aktív tag

Már reggel 10:00-től játszani is lehet, 30 percet tettem bele eddig, de még véleményes :)

(#238848) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Kellene vennem egy fejhallgatót kizárólag a PS4-hez és kizárólag játékokra.
Vezeték nélküliben gondolkodom, hogy a fél nappalin ne kelljen keresztül kábelezni. Nézegettem a Sony PS4 Gold és Platinum fejhallgatóit, nagy különbséget nem találtam, van valakinek ezekkel tapasztalata? Árban bruttó 50.000.-Ft-ig gondolkodom. Van egy G35 Logim a PC-s korszakból de az ugyebár vezetékes nem vetném be erre a célra.
Örülnék ha írnátok tapasztalatokat kinek mi vált be.

:R

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#238849) #21123072 válasza .LnB (#238845) üzenetére


#21123072
törölt tag

Én meg erre írtam, hogy feleslegesen hosszú, ha nem tudnak bele értelmes kontentet tenni, hanem plusz extra lövöldözés, meg menjünk el még két helyre. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem az uncharted szériát.

(#238850) .LnB válasza JoceeHunt (#238848) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.