Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238351) tboy93 válasza Steve1207 (#238349) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most sikerult nekem is beszerezni a FighterZ-t, kemény 3e Ft-ert lemezesen. Bar meg nem probaltam ki, de kivancsi vagyok hozza-e a PS2-es Budokai feelinget :D

(#238352) RangerFox válasza GeryFlash (#238350) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

60+ ezer forint egy rendes átalakító, és 20-ért szeretnél bill+egeret? :N

(#238353) bandi0000 válasza GeryFlash (#238350) üzenetére


bandi0000
nagyúr

PC-n àllítólag lehet FPS-t jàtszani egér billel

Xbox One: bandymnc

(#238354) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

GRIS

Erről nem tudok sokat írni. De ez a játék egy kis csoda! Zseniális. A Journey-hez lehet hasonlítani. Nagyon szép, nagyon ötletes. Nagyjából 3 óra. De maradandó élmény. Eszméletlen szép a dizájnja, ezt külön kiemelném.

Trailer: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238355) GeryFlash válasza RangerFox (#238352) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szivatsz :D Most ha vennék egy ilyen 8-10 ezres átalakítót azzal mennyire lenne nagy szenvedés játszani?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#238356) mrThomi válasza Peace (#238347) üzenetére


mrThomi
addikt

Alap. DLC az frissítés formájába jön vagy lekell tölteni hozzá ? Mert egyszer frissített a játék aztán ennyi. Yutubon sem nagyon látom ezt a mappon. Na mind egy keresgélek tovább

Nothing Phone (2a)

(#238357) Deck válasza mrThomi (#238356) üzenetére


Deck
titán

Milyen a játék maga? Sajnos, semmi jót nem olvasok róla.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#238358) Peace válasza mrThomi (#238356) üzenetére


Peace
nagyúr

DLC-ket meg kell venni.

(#238359) james001 válasza saelin (#238346) üzenetére


james001
veterán

Castlevania az Konami cím. Ha ismered őket most már tudod miért nem készült eddig ;]
Elvileg a Sony meg akarja szerezni hozzá a jogokat a Metal Gear és Silent Hill mellett,szóval talán a közeljövőben lesz új rész. Lords of Shadow játékok tetszettek PS3on szóval hasonlóban reménykedek majd.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#238360) RangerFox válasza GeryFlash (#238355) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én nem használok ilyet, de itt a fórumon mindenki egyöntetűen kritizálja az olcsó átalakítókat.

(#238361) Steve1207 válasza tboy93 (#238351) üzenetére


Steve1207
veterán

Az inkább egy Kakarot jelleg ugye, itt meg 2d harc, de azt nagyon jól adja (mint a Super Butoden vagy a SEGA Buyū Retsuden, én utóbbival játszottam rengeteget). Viszont a kontroller bal karja be is adta az unalmast tőle viszonylag hamar, húz felfelé már a "félköröktől".

.

(#238362) mrThomi válasza Deck (#238357) üzenetére


mrThomi
addikt

Én is félve vettem meg de adtam neki egy esély 19.99 eurót megért. Szerintem hangulatos és eleg pörgős, jó stresszoldó viszont a fő missziók amiből kb 10 van hamar végigvihetők. Ajanlott nem egyiket a másik után megcsinálni hanem közben megszerezni a különböző skilleket vagy amivel tuningolod a kocsit/magad/fegyvert. Így a mellékküldetésekkel is jó hosszan el lehet lenni de nagy sztorit ne várj

Nothing Phone (2a)

(#238363) mrThomi válasza Peace (#238358) üzenetére


mrThomi
addikt

Értem. Akkor én nem szoktam ilyet :D Végigtolom a singelt oda vissza aztán játszok valami mással

Nothing Phone (2a)

(#238364) Tdizsolt válasza sutyesz96 (#238344) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

;)

Psn ID: Tdizsolt

(#238365) tboy93 válasza Steve1207 (#238361) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor keverem a budokai tenkaichival, a 2D-s ps2 jatekra gondoltam.

(#238366) erahurka válasza saelin (#238346) üzenetére


erahurka
félisten

Mégegy széria, amit elővennék PS5-ön BC-vel: a PS3-ra kiadott két Castlevania játék! :(

[ Szerkesztve ]

(#238367) S e t h


S e t h
nagyúr

Na ki vele, ki fertőzte meg vírussal wesdert, hogy karanténba került.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#238368) KaitouP válasza S e t h (#238367) üzenetére


KaitouP
veterán

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238369) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha járt már így valaki.
Barátommal osztjuk az EA Access-t és eddig minden zavartalanul működött, viszont a napokban akartam játszani az EA-s játékokkal és sajnos ezzel szembesültem.
2-3 játéknál az alábbi lakat található, viszont vannak játékok amik meg zavartalanul működnek.
Mi lehet ennek az oka?

Köszi előre is!

(#238370) Tdizsolt válasza KaitouP (#238368) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:D :C

Psn ID: Tdizsolt

(#238371) Xaels


Xaels
félisten

Digital Foundry - Doom Eternal Tech Review

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238372) KaitouP válasza Tdizsolt (#238370) üzenetére


KaitouP
veterán

Vicc volt amúgy, semmi közöm az esethez szerencsére. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238373) Tdizsolt válasza KaitouP (#238372) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Gondolom, de az a face mindent visz! :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#238374) hjtz4t3wrseg válasza sutyesz96 (#238317) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Én ezt használom,tökéletes !

[link] :K

(#238375) hjtz4t3wrseg válasza .LnB (#238354) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Hát a "szép"-től kicsit :F távol áll. / János Vitéz rajzfilm-szerű /
De érdekesnek talán érdekes.
Szerintem
Bocsánat :R

(#238376) Xaels válasza hjtz4t3wrseg (#238375) üzenetére


Xaels
félisten

A szépség elég szubjektív, de szerintem is gyönyörű játék a Gris | Bemutató.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238377) hjtz4t3wrseg válasza Xaels (#238376) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Tudod ?: " kinek a pap,kinek a papné "

Azért mert írt valaki (pl jelen esetben Te ) valamit róla, még nem biztos,hogy az úgy is van és mindenkinek el kell fogadnia !
De hiszen erről volt már szó .

(#238378) saelin


saelin
veterán

Huh, a dishonored első része jó nehéz tud lenni. A kutyás őrökkel rengeteget szoptam, de végül meglett ellenük a taktika... Láttam van hozzá dlc, trial meg minden más. Ezzel és a második résszel el leszek egy darabig.

Olyan nehezen találok már játékot ami éppen a hangulatomhoz illene. Többet megy a Netflix és YouTube mint a játékok. Olyan száraz az év első fele nekem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238379) .LnB válasza saelin (#238378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A második annyira nehéz, hogy én feladtam. Pedig nagyon tetszett az első még Pc-n. De valahogy ez a második rész kifogott rajtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238380) james001


james001
veterán

Na utolsó hsz-em a Shadow of the Tomb Raider-ről.
Megcsináltam az összes dlc tomb-ot is,nem voltak rosszak,a legjobb talán a Grand Caiman volt. Próbálgattam a time attack meg score attack módokat is de ennyiszer végigvinni őket nem akarom,annyira azért nem voltak eget rengetőek :)
Meg úgy egyébként a platinát is elvetettem,hiába tetszett ez a rész a legjobban az "új trilógiából" még egyszer nem tudnám rávenni magam hogy újra végig vigyem.
Kíváncsian várom a jövőben mi lesz Lara bébivel :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#238381) Scholes9 válasza Xaels (#238371) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elég komoly dolgokat mond benne a tag :B Én 1 órája tudtam végre megnézni a játékot és valóban nagyon durván néz ki :B Pláne szinte folyamatos 60 fps-ben.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#238382) saelin


saelin
veterán

Sok gyakorlás kell. Valami ilyesminek kellene lennie az Assassin's Creed szériának is. Itt Dishonored-ben nincs mód arra,hogy szemtől szembe lepüfölj mindenkit - noha egész jó parry rendszer van benne, de egy tömeggel nehezen bánsz el. Lelőnek, a kutyák rád ugranak, tüzet fújnak rád és még ki tudja mi vár rám a játékban.

Tetszik nagyon, csak félek tőke hogy sok lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238383) vg válasza erahurka (#238366) üzenetére


vg
addikt

Mindkét játék elérhető pc-n 1080/60 + extra textúrákkal évek óta, 1-2 euróért. A ps3 és xb360 verziók kb hányingerek = kis felbontás + max 30 fps. Tényleg kellene neked így? :U

(#238384) erahurka válasza vg (#238383) üzenetére


erahurka
félisten

Vannak PC-re? :Y

(#238385) vg válasza erahurka (#238384) üzenetére


vg
addikt

Feltételezem a lords of shadow-ra gondolsz. Vannak.

(#238386) Deck válasza vg (#238383) üzenetére


Deck
titán

+1
Van aki PS1 játékokkal akarna játszani PS5-ön.. :DDD

PS5

(#238387) saelin válasza Deck (#238386) üzenetére


saelin
veterán

Retro faktor, de ami igazán lényeg az a ps4 játékok. A ps3 is jó lenne, mert voltak rajta bőven jó címek, de elképzelhetetlennek tartom, hogy futtatni tudja. Annyira más architectúra, hogy kb játékonként kellene portolni hogy működjön.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238388) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Fiamnak vettem egy Battlefront 1-et. De én is rákattantam. :) Az a bajunk, hogy szeretnénk csinálni egy EA accountot, de mikor a jelszavat kellene megadni, akkor ilyan japán írásjeleket ad be hármasával. Nem tudok normál betüket választani. Esetleg tudnátok segíteni?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#238389) Kendek válasza Palika71 (#238388) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Átmenetileg állítsd át a konzolon a nyelvet az alapértelmezett angolra.

<-ƘƘ->

(#238390) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Tudom hogy PC, de azért: [ingyenes a Tomb Raider]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#238391) hyperspace válasza Deck (#238386) üzenetére


hyperspace
őstag

Tekken 3-ra beneveznék, 4k 60 fps-sel :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#238392) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Kisfiam szeretne Minecraft multizni. Ehhez mire van szükség? PS+ kell? Ha igen, akkor elegendő, hogyha az én főfiókomra előfizetem a PS+ -t? Vagy fiókonként kell?
Az a felállás, hogy van az én főfiókom, és a két gyermeknek egy-egy saját fiókja, de azok a családi csoportban vannak, mint gyermek fiókok.

Kell Microsoft fiók is?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#238393) Palika71 válasza Palika71 (#238388) üzenetére


Palika71
őstag

Kendek: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#238394) perge666 válasza hyperspace (#238391) üzenetére


perge666
veterán

Kedvenc verekedős játékom a mai napig.

(#238395) KaitouP válasza Deck (#238386) üzenetére


KaitouP
veterán

Én lazán. Olyan játékai vannak annak a generációnak, amit azóta vagy szarul vagy egyáltalán nem remake-eltek... Persze ott az emu PC-n, de ott néha előfordulnak grafikai vagy funkcionalitásbeli bugok. :U Mondjuk nem létszükséglet, ha létezne a funkció az új konzolban, használnám, de ha nincs se baj. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238396) tboy93 válasza Jim74 (#238392) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elég ha a fő fiókon van élő ps plus.

(#238397) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Kéne egy kis help.
Anno még mielőtt megvettem a ps4-em, kipróbáltam a ps now-t hogy tudjak játszani pár címmel ami érdekel. Eltelt már pár hónap, és most rákívántam pár ps3 címre ami csak ott elérhető. A kérdésem hogy meg lehet-e oldani hogy német accountot csináljak és angol legyen a felület, mert google translate nem fog menni a ps-en :) Anno angol fiókot regeltem, és ott nagyon lagos volt. Ezért gondoltam rá hogy a németekhez talán jobb lesz a kapcsolat.
Aztán lehet annyira nem vészes, majd szótárazok. :)

[ Szerkesztve ]

(#238398) RangerFox válasza saelin (#238382) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez fura, nekem minden, csak nem a nehézség jut az eszembe a Dishonored játékokról (egyedül a death of the outsiderben volt egy nehéz rész). Ha persze a 100%ra törekszel (és ezzel együtt úgy játszod végig, hogy ne vegyen észre senki egyszer sem), az persze sok türelmet és gyakorlást igényel. De egy sima félig stealth félig action végigjátszáshoz inkább csak a képességekkel való kreativitásra van szükség. A 2 meg ilyen téren egyszerűbb, ott több lehetőség van mindkét játékstílushoz. Én nagyon szeretem a szériát, sajnalom is kicsit, hogy parkolópályára került...

(#238399) RangerFox válasza Mr Bond 007 (#238397) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Ps4 menüje, valamint a játékokon belüli nyelv is független az account régiójától.

[ Szerkesztve ]

(#238400) hombre[EU] válasza Mr Bond 007 (#238397) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A legközelebbi szerverre csatlakozol,mindegy milyen a fiók régiója

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.