Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238201) .LnB válasza hombre[EU] (#238199) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég szépen beletrafáltál. Gondolkodom rajta pár napja már. :) Baromira tetszenek a Nioh 2 videók, de akkor már az elsőt le kellene tolnom. Szóval lehet. (Vagy megnyugszom és csak azért is megpróbálom magam felvergődni Gold-ba. :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238202) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

AC Odyssey kapott magyar feliratot?

Psn ID: Tdizsolt

(#238203) markknight válasza .LnB (#238196) üzenetére


markknight
veterán

Nyomni kell ezerrel ez után is, aztán majd mész felfele. Nekem is 1.1, 1.5, 2.8, 3.8 majd 5. Így ment fel a KDR-em egy év alatt Apexben, 2000 óra után. Sokat kell tolni meg gyakorolni. np

(#238204) .LnB válasza Tdizsolt (#238202) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem. De harcedzett farkasokat azt kapott. Tegnap úgy megevett egy... ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238205) .LnB válasza markknight (#238203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok kezdő multis. Tudom, hogy kamatozik a beletett idő. Csak hát, valamiért most mégsem... Egyébként le van töltve az Apex is. Azt is ki akarom majd jobban próbálni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238206) hombre[EU] válasza .LnB (#238201) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kezd az elsōvel, jó tutorial és ha megunod mehet a második(nagyon jó). Ha meg nem jön be...kipróbáltad plusban volt :)

Life, Uh, Finds A Way

(#238207) .LnB válasza hombre[EU] (#238206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az első már régóta megvan. Ki is próbáltam már. Csak ugye én a Bloodborne-t is félbe hagytam, mert nem kötött le. A Nioh témája, dizájnja nagyon bejön (a kettő meg méginkább), de félek, hogy ez se fog lekötni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238208) Bogyi007 válasza nemorino (#237767) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bizonyos szempontból én is karanténban vagyok - vegyeskereskedésünk van vidéki kis faluban itt a szerb határ mellett. Maradjunk annyiban hogy mindennap annyit észlelek a Ps4 gépből hogy este alvás előtt látom hogy még világít a narancssárga ledcsík a Pro-n..

Reggel nyitásra megyek (negyed hat) és nagyjából este 5 körül érek haza utána megcsinálom még a napi másfél óra szobabicajozást s kb utána döglök is le az ágyba...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#238209) hombre[EU] válasza .LnB (#238207) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A soulsborne más tészta,csak elemeiben hasonlítanak. A Nioh2 storytelling szintjén egy klasszikusabb single linear játék iskoláját követi. De jah, ha a harcrendszer és variálhatóság/komplexitása nem talál be akkor nem fogod tudni élvezni

Life, Uh, Finds A Way

(#238210) Bogyi007 válasza Ashiyo (#237828) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezen tévék mellé nyugodt szívvel merem ajánlani ezt is.
Philips 58PUS6504

Nekem ebből az 50"-os kiadás van és nagyon megvagyok elégedve vele, egy Samsung UE50MU6122-es tévét cseréltem le. Van minden támogatás rá, Dolby Vision, HDR10 is.

Egyedül a Tv menüszerkezetet kell szokni picit de az sem vészes annyira...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#238211) tboy93 válasza Ashiyo (#237828) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem van LG és Samu is, az OS sokkal jobb az LG-ben.

[ Szerkesztve ]

(#238212) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap este meló után leültem öcsémmel játszani egy kis Division-t. Hát ezt játéknak nem is nevezném, 1 órát szenvedtünk kb a rothadék szerverekkel, aztán feladtuk és elmentünk aludni. Nagyjából olyan ~2 másodperces laggal lehetett számolni, teleportáló ellenfelek, kidobált a játékból stb stb. Szégyen, hogy fizeti az ember a PS Plus-t és cserébe kap ilyen szolgáltatást. Mondhatjátok, hogy ez nem a Sony hibája, hanem a Ubi-é, de ha a Sonynak fizetek akkor elvárom hogy gondoskodjon róla, hogy csak olyan cégeket engedjen a platformra, akiknek nem okoz gondot így a 21. században egy normális szerverpark fenntartása.

(#238213) .LnB válasza tboy93 (#238212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ubisoftnál ez van. Siege-ben is 200+ os pingek vannak sok meccsen, napok óta. Sokan játszanak mostanában ugye.. Ez az ára.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238214) Zoleee83 válasza tboy93 (#238212) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jelenlegi helyzetben sem a Sony sem az Ubi nem tehet róla.
Világszerte több tízmillióan kényszerültek otthon maradni, és ezek az emberek játszanak, streamelnek, Netflixeznek 4k-n, YT-ot néznek nagy felbontáson, torrenteznek, csoda hogy eddig nem voltak óriási kimaradások a net szolgáltatóknál..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#238215) Xaels válasza KaitouP (#238185) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is mond, este leültünk megnézni az Altered Carbon animét és bár tetszett, de így is belealudtam a legvégébe és emiatt a DOOM-ra is csak most reggel került sor. Ez valami brutál, mondjuk szerintem kicsit visszavettek a lőszerből ezzel jobban rákényszerítik a játékost a láncfűrészre (ami nem baj, élvezet nézni működés közben) és a betűtípus nem tetszik az UI-n, szokni kell és szerencsére az UI színe változtatható. A plus 2 gombnak nagy hasznát veszem most a mozgáshoz, bal ugrás-jobb dash és a glory kill ment az X-re.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238216) Shurycen


Shurycen
tag

Sziasztok!

Segítsetek már kérlek, az a helyzet hogy én Debrecenben élek, a keresztfiam pedig Budapesten, aki kapott a szüleitől karácsonyra egy ps4-et, most jön a szülinapja és szeretnék neki hozzá valami ajándékot adni. Van erre valami megoldás, hogy valahogy így távolról megvegyek neki valami digitális tartalmat pl az új cod-hoz battlepass vagy valami ps előfizetés vagy akármi? De mindenképpen úgy szeretném hogy én venném meg neki és max egy kódot kelljen beírnia, nem akarok átutalni pénzt, mert az úgy elveszi a varázsát ennek az ajándékozásnak, legalábbis részemről!

Köszönöm!

(#238217) Tdizsolt válasza .LnB (#238204) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi, sajnálattal hallom.akkor nem veszem meg, angol tudás híján nem lesz olyan élvezhető. :( A farkas(okk)al nekem is meggyűlt a bajom... :C

Psn ID: Tdizsolt

(#238218) .LnB válasza Tdizsolt (#238217) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A farkasokkal sokunknak! :DDD
Egyébként tényleg így volt. Sztori indítása előtt levettem a HUD-ot minimal-ra. Aztán fiammal barangoltunk kicsit a térképen. Jött a fakras, megharapott, meghaltam. :D Akkor esett le, hogy biztos valami magasabb szintű területre tévedtünk.

Egyébként meg próbáld ki. Ingyenes most az Odyssey.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238219) Kendek válasza Shurycen (#238216) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Feltöltőkártyát tudsz venni és annak a kódját tudja beváltani. Ajándékozni nem lehet a Store-ban, és csak úgy tudsz vásárolni neki ha be tudsz jelentkezni a profiljával.

<-ƘƘ->

(#238220) Tdizsolt válasza .LnB (#238218) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Igen köszi, tudom, a demot elkezdtem tegnap előtt, és ugye a hétvégi ingyenesre rágyúrtam volna, d efelirat hiányában nem is tudom, az AC szériákban (számomra) sokat jelent a story, sokkal élvezetesebb, ha érti az ember történetet, de a kevéske angol tudásom nem visz előbbre ezügyben.. :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#238221) penge111


penge111
addikt

Most olvasgattam el a Persona 5 Royal tesztjeit, hiába pörgettem ki anno a játékot, mindenütt azt írják, hogy annyi újdonságot, tartalmat raktak a játékba, hogy aki, akár 2* pörgette ki az alapjátékot, az is 100%.ig élvezni fogja ezt a kiadást. Ja, az alap játékban ugye kb 90-100 óra volt a főszál, itt 150 lett :Y Később jóárasítva tuti megveszem!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#238222) tboy93 válasza Shurycen (#238216) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia!

Itt hardveraprón tudsz venni feltöltőkártyát, elutalod a pénzt, küldenek emailben egy kódot. Utána ezt a kódot odaadod a keresztfiadnak és Ő felhasználja. Annyit jó lenne tudni, hogy milyen régióra regisztrált, magyar accounthoz csak magyar kód jó stb.

[ Szerkesztve ]

(#238223) Rage47 válasza penge111 (#238221) üzenetére


Rage47
veterán

én is tuti megveszem akciósan

(#238224) saelin válasza .LnB (#238196) üzenetére


saelin
veterán

Én is letöröltem a 'csába. Túl sok koncentrációt, jó reflexeket és rengeteg tudást kér. Ez nem játék hanem munka. Iszonyat hardcore.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238225) .LnB válasza saelin (#238224) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azé' le még nem törlöm. Lehet, hogy estére megenyhül a szívem. De tegnap nagyon lelombozott a dolog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238226) saelin válasza .LnB (#238225) üzenetére


saelin
veterán

Akkor neked sok kitartást hozzá. Engem megevett a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238227) .LnB válasza saelin (#238226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Benne van már 100 óra. Szóval a kitartás itt már nem kérdés. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238228) RangerFox válasza .LnB (#238196) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Engem 50 óra után silver 2be dobott. Mondom fasza, gyorsan feljutok goldba, aztán láttam, hogy 1 lose = -1 rank. Így gyorsan abbahagytam :DDD

(#238229) .LnB válasza RangerFox (#238228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez az. Ezért is roppantam kicsit össze. :D Látva a te statodat is, ismerőseimét is, sokkal jobbakat hozok. Erre Silver IV. (Ne értsd ezt most félre, nem leszólni akarlak). Voltak olyan meccsek a besorolás alatt.. A felénél (1-5-nél pontosabban) éreztem, hogy gáz lesz, de erre nem számítottam. Az egészségesnél egy fokkal beképzeltebb ember vagyok, de tegnap tényleg elgondolkodtam, hogy ilyen szar vagyok?! :D

Kicsit lehaltak az R6 stat oldalak napok óta. Ez talán a tegnap előtti állapot: [link] (Mostanra tuti hogy 50% alá esett a W/L ratio-m. Napok óta csak kikaptam kb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238230) RangerFox válasza .LnB (#238229) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát igen, a Siege-es statjaimmal nem büszkélkednék sehol. Nyilván annak is köszönhető ez, hogy csak pár hétig tudott egyhuzamban lekötni, aztán hónapokig hozzá se nyúltam, így sose mélyült el a tudásom a játékban.. :(

(#238231) .LnB válasza RangerFox (#238230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mégse Silver IV-be rangsoroltál. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238232) KaitouP válasza Xaels (#238215) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyetértek, valahol kicsit nehezebb lett a játék emiatt (Ultra-Violence fokozaton játszom), de valóban fun így is, több mozgásra, gyakrabb fegyverváltásra vagyunk kényszerítve. :K A betűtípus nekem se jön be, de azért szokható, persze az előző játék ezen része jobban nézett ki. A plusz 2 gombra egy nagy +1, és vicces, de én is így osztottam ki a gombokat. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238233) KaitouP válasza .LnB (#238196) üzenetére


KaitouP
veterán

Gyere Doom-ozni fatter. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238234) .LnB válasza KaitouP (#238233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az engem nem igazán fog meg. Videók, trailerek alapján tök jó. De nem játszanék vele. Az előzőt is megvettem még PC-re, bunnyhopoztam benne pár pályát, és nem kötött le. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238235) saelin válasza .LnB (#238234) üzenetére


saelin
veterán

Most valahogy én is ki vagyok égve gaming téren. Semmi nem tetszik. A We happy few utolsó dlc-jét még lenyomom valamikor, aztán talán folytatom a Detroit Become Human-t. Utána szerintem Netflix ezerrel, mert nincs játék ami érdekelne. Jó, ez nem igaz, mert ott a Nioh 2, de ahhoz most idegrendszerem nincs. Meg majd a fullos kiadást ráérek megvenni.

Egy kicsit a Dragon's Dogma Dark Arisen-en gondolkodom, hogy kellene adni neki egy második nekifutást... Tegnap a Technomancer nagyon nem jött be. A harc teljesen rendben volt, de a párbeszédek még egy B kategóriás filmnél is rosszabbak voltak és ugyan ez igaz a story-ra is. Egyszer lehet végig szenvedem, de hót biztos hogy nem most, amikor ilyen válogatós kedvemben vagyok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238236) Xaels válasza KaitouP (#238232) üzenetére


Xaels
félisten

Ennyire nem vagyok HC, nekem a Hurt Me Plenty (2. nehézség) is egyelőre elég, valahogy nem vagyok toppon tegnap óta. Lassúnak érzem magam, COD-ban is elvesztem azokat a szitukat amiket általában lehozok..

A Glory Kill-ek rohadt jók, amikor az alap zombi fejét bezúzzuk a vállai közé azon mindig nevetnem kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238237) Wesder válasza Xaels (#238236) üzenetére


Wesder
félisten

Az olyan Bud Spencer-es nem? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238238) Xaels válasza Wesder (#238237) üzenetére


Xaels
félisten

De. Kéne egy BS-es mod DoomSlayer helyére :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238239) KaitouP válasza Xaels (#238236) üzenetére


KaitouP
veterán

Ismerős, velem is előfordult már. Kapcsolj ki máshogy, próbálj ki más dolgokat, lazíts az segít. :)

Igen, az a glory kill zseniális, tényleg Buf Spencer ihlette. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238240) S e t h válasza ProEvoFan (#238200) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most én is meglepődtem. Shadow of Mordor és Shadow of war nagyon megizzasztotta a gépet, pedig nem mai gyerekek, ezek után a Metro:Exodustól nagyon tartottam, ehhez képest jóval kisebb intenzitással pörög a gép.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#238241) saelin válasza S e t h (#238240) üzenetére


saelin
veterán

Pedig az openworldis játék és emlékeim szerint nem is csúnya.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238242) Bad Pritt válasza S e t h (#238240) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálam most a Nioh 2 izzasztja, főleg minden pálya kezdetén meg ha pályákon belül megnyitom a menüt (van egy főtérkép, ha onnan nyitok meg bármit, akkor érdekes módon nem).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238244) consono válasza saelin (#238235) üzenetére


consono
nagyúr

Én most kezdtem a Dragon's Dogma-t :) Még nem döntöttem el, hogy mennyi időt ölök bele...

"In God we trust. All others must bring data"

(#238245) Carlos Padre válasza .LnB (#238196) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A besoroló meccsek randomokkal nem sokat jelentenek. Utána még könnyen fellövöd magad goldba, később áll csak be, mikor már kevés pontot kapsz körönként. Én is sokszor végeztem silverben de gold II környéke lett a vége mindig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238246) Carlos Padre válasza .LnB (#238231) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt nem látod sehol hova rangsorolt, a stat azt mutatja hol végzett a szezon végén.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238247) Carvus válasza .LnB (#238218) üzenetére


Carvus
senior tag

Én is hasonlóan jártam, mondom egyből szépen felmegyek a hegyre a Zeusz szoborhoz, aztán Alekosz előkapta a kardját jött is a farkas, mondom gyere kicsi aztán már feküdtem is... persze azért egyből visszamentem megnézni miújság és ez a bizonyos lvl5-ös farkas továbbra is ott várt. Egyébként már nem él és sok másik társa se! :D ;]

(#238248) Wesder válasza Carvus (#238247) üzenetére


Wesder
félisten

Àllat ellen az íj hatàsos, azt nem értem hogy miért, de az Ubi így talàlta ki. Hunter dmg jobban sebzi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238249) S e t h válasza Bad Pritt (#238242) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vmi okból kifolyólag a menü gyilkolja a legjobban, ami ésszerűtlen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#238250) S e t h válasza saelin (#238241) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sőt, nagyon tetszetős, ezért is lepődtem meg egy 2014-es játék után.
Azt vártam, hogy a konzol minimum elszáll, de csendesebb, magam sem hiszem, hogy ezt írom le. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.