Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238851) Deck válasza .LnB (#238845) üzenetére


Deck
titán

Nekem a TR játékok ezért is tetszenek jobban.. :))

PS5

(#238852) JoceeHunt válasza .LnB (#238850) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Köszönöm! Ez nagyjából akkor lehet el is dőlt, ha vezeték nélküli akkor nincs más alternatíva ezek szerint. Már csak azt kell kiderítenem mielőtt megveszem, hogy a HDMI ARC csatlakozással az erősítőt be kell e kapcsolnom hogy képem legyen a TV-n :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#238853) eisento válasza JoceeHunt (#238848) üzenetére


eisento
addikt

Astro a20?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238854) Frod válasza JoceeHunt (#238848) üzenetére


Frod
addikt

"Vezeték nélküliben gondolkodom, hogy a fél nappalin ne kelljen keresztül kábelezni. "

Azt ugye tudod, hogy nem a konzolba, hanem a kontrollerbe kell dugni, mert egyébként nem értem a fél-nappalis kábel hasonlatot!?
De, hogy valami idevágót is írjak: nekem Cloud2 van, igaz, ez kábeles, de még marad is az erre félretett célösszegből, mert ~30 körül van.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#238855) tboy93 válasza JoceeHunt (#238852) üzenetére


tboy93
nagyúr

Figy, Platinumot meg ne vedd 50-ért. :N

(#238856) EczkE válasza JoceeHunt (#238852) üzenetére


EczkE
addikt

Astro A20.

Asszem mindenféleképpen!

(#238857) .LnB válasza JoceeHunt (#238852) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leírom azért neked is, amit mindenkinek szoktam. Én fülhallgatót használok, a kontrollerbe dugva. Ha nem irtózol a fülhallgatótól, akkor fejhallgató helyett, az is egy alternatíva. És igény szerint lehet sokkal olcsóbb is. Gondolok itt a kínai de elég elfogadható minőségül fülesekre.
De ha fejes kell, nagy térrel, bepunnyadó füllel, akkor tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238858) JoceeHunt válasza .LnB (#238857) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Hát a gyári füldugó (amit mikrofon miatt a kontrollerbe dugva használok csapatbeszélgetés miatt) iszonyatosan kényelmetlen, és zavaró hogy 1 füllel nem is hallom a zajokat (Hunt: Showdown). Fülhallgató van egy Airpod Pro Apple, de az gondolom nem illeszthető...

(#238856) EczkE ÉS (#238853) eisento
Azt használjátok? Ha igen mi az eddigi vélemény?
Ezzel eddig nem is találkoztam. Sony-nál az volt szimpi hogy nincs kilógó mikrofon, de azzal még tudok barátkozni.

(#238854) Frod
Az USB csatolás miatt azt hittem a gépbe kell, végül is ha nem zavaróan hosszú és "nehéz" a zsinór akkor a kontrollerbe "dugással" még meg tudnék barátkozni. Általánosan kimondható hogy van USB-Jack átalakító amivel minden usb-s fejhallgató jó? Mert akkor a G35-öm jó lehetne.

(#238855) tboy93
Miért? Túlárazott?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#238859) Xaels válasza JoceeHunt (#238858) üzenetére


Xaels
félisten

A Platinum túl van árazva. Kényelmes meg jók a játékhoz a funkciók, de a PS4-et leszámítva nem lehet mással használni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238860) EczkE válasza JoceeHunt (#238858) üzenetére


EczkE
addikt

Tavaly augusztos ota hasznalom a legnagyobb megelegedessel. :K Jo akksi ido, kenylemes, jol szol.

Asszem mindenféleképpen!

(#238861) .LnB válasza JoceeHunt (#238858) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan fülhallgatók amiken van mikrofon, azokat kezeli jól a Ps, kivéve az Apple cuccokat. Szóval tudsz kommunikálni azokkal is simán. De nyilván nem a gyári mono-ra gondoltam. :)
Bővebben: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238862) tboy93 válasza JoceeHunt (#238858) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nagyon túl van arazva. 20-25 környékén éri meg, mondom ezt platinum tulajkent.

(#238863) Frod válasza JoceeHunt (#238858) üzenetére


Frod
addikt

A kontrolleren egy Jack aljzat található, usb-s véghez nem tudom van-e bármilyen érdemi átalakító, talán itt a topicban valaki ismer ilyet. Amennyiben van, akkor simán jó lehet a mostanid is.

Régen a Pc-hez használt fejeshez aminek két jack vége van, ahhoz egy átalakítót használtam, tette a dolgát. [link]
De pl az említett HyperX Cloud 2 már úgy van kialakítva, hogy 1 db jack vége van, 100 cm, így kényelmesen lehet közben a kanapén ülni, nincs súlya, és nem zavaróan hosszú. (Amennyiben pedig pc-n használod akkor van egy 2m toldalék kábele USB-véggel és beépített 'hangkártyával')

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#238864) RangerFox válasza Xaels (#238859) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem 2 óra után nyomja a füleimet, meg nem sok játékhoz van audioprofil hozzá (sőt, van olyan játék, aminek van Goldhoz, de nincs platinumhoz ilyen profilja, ami kicsit vicces).

(#238865) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Na most frankón elbizonytalanodtam :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#238866) RangerFox válasza JoceeHunt (#238865) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én 18-ért vette (elárazva), annyit lazán megért, de az eredeti árát egyáltalán nem.

(#238867) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
ROCCAT Score és Razer Hammerhead Duo fülhallgatókkal van valakinek tapasztalata PS4-el használva?

(#238868) eisento válasza JoceeHunt (#238858) üzenetére


eisento
addikt

Nekem egy turtle beach stealth 520 van elcsomagolva mert a gyerek allandoan csesztette igy vettem egy blitzwolf agybadugost. Astro minosegi szerintem nem lesz gondod vele, tb fules szepen szol de az olcso rideg muanyag pant nyikorgasa kurca idegesito....

Szeribtem astrot vegyel. Ha van kozeledben mediamarkt es can is raktaron kibontjak es ki tudod probalni. Sogornak a10 van az ugye vezetekes de szepen szolt es baromi kenyelmes es a pantja is rugalmas gyakorlatilag meg is csavarhatod nem torik nem nyikorog es kenyelmes.

Ha vezetekes is jo szetbeznek a razer fuleseknel is :C

Csak, hogy meg jobban elbizonytalanitsalak... :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238869) JoceeHunt válasza eisento (#238868) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Hát összegzem az elhangzottakat, köszönöm mindenkinek.
Akkor a G35-öt az USD-je miatt sztem nem tudom használni.
A. változat vezeték nélküli fejhallgató.
B. változat fülhallgató vezetékkel.
Mérlegelek :) Köszönöm :R

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#238870) hombre[EU] válasza JoceeHunt (#238869) üzenetére


hombre[EU]
veterán

GSP600 meg egy rendes SB amp azt' csókolom :)

Life, Uh, Finds A Way

(#238871) markknight


markknight
veterán

Kint a Jedi Academy, van benne multi is.

(#238872) Bad Pritt válasza markknight (#238871) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

7400 pénz??? Jó játék volt, meg minden, de.... azért na.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238873) erahurka


erahurka
félisten

Nyomta valaki a Bioshockot PS4-en? Mennyire rak vissza ha meghalok? Folyton mentegetek mert utálom mikor sok dolgot kell újracsinálnom egy játékban a bugyuta checkpoint rendszer miatt.

(#238874) #21123072 válasza erahurka (#238873) üzenetére


#21123072
törölt tag

Ha kijössz a vita chamberbôl, nem ugyanott folytatod? Én nem emlékszem, hogy bármit is újra kellene kezdeni.

(#238875) Bogyi007 válasza Frod (#238863) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem még megvan a Sharkoon X-Tatic 5.1-es fülesem, az optikai kimeneten keresztül csatlakoztatható a Ps4-hez is, azt el nem cserélném semmi másra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#238876) markknight válasza markknight (#238871) üzenetére


markknight
veterán

Ráadásul semmi controllerrel nagyon nehéz, az Outcast is szívás volt annó konzolon, ez most sincs másként.

(#238877) McReay válasza bod101 (#238797) üzenetére


McReay
aktív tag

Unravel 2?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#238878) markknight válasza markknight (#238876) üzenetére


markknight
veterán

Na, ezt jól leírtam, gratula magamnak

Amúgy be lehet zsákolni ingyenes Jedi Outcast témát, ami nagyon menõ

[ Szerkesztve ]

(#238879) ldave


ldave
félisten

Moons of Madnesst, megvette, próbálta már valaki?

A Slime draws near! Command?

(#238880) pulffy válasza markknight (#238878) üzenetére


pulffy
őstag

Hol?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#238881) markknight válasza pulffy (#238880) üzenetére


markknight
veterán

https://aspyr.com/starwars/jko

(#238882) #20411392 válasza markknight (#238881) üzenetére


#20411392
törölt tag

Keys only available in US region consoles.
HDM3-3PNC-MXCT

[ Szerkesztve ]

(#238883) Bad Pritt válasza markknight (#238881) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

EU-s fiókhoz nem adja be sajna.
Az enyém, ha kéne valakinek: EEPG-8DN7-DJFT.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238884) jozsef_pecs


jozsef_pecs
csendes tag

Sziasztok!

Azt le lehet valahol kérdezni, hogy egy adott ps4-re eddig milyen profilokkal jelentkeztek be?

Mert volt egy magyar profilom és teljesen elfelejtettem, hogy milyen email címmel csináltam.

(#238885) sxxorp válasza erahurka (#238873) üzenetére


sxxorp
őstag

Nyomtam. A Vita Chamber-ek a checkpoint-ok, oda teleportálsz vissza, és rendkívül szór, hogy milyen messze vagy tőlük, mennyit kell visszagyalogolni. Az első hosszabb szívásnál eldöntöttem, hogy állandó mentés.
Kis adalékként megemlíteném, hogy mivel szokás szerint Hard-on játszottam, és a játék itt elég szűkmarkúan méri az erőforrásokat volt olyan rész, hogy egy felfogásbeli váltást léptem meg: ha közel volt a Vita Chamber nem a túlélésre játszottam, hanem a minél nagyobb leadott sebzésre. Amit elérsz megmarad, ott folytathatod. A Vita Chamber vissza is tölt, remekül tudtam takarékoskodni az életerővel és az Adam-mal.

(#238886) eisento válasza jozsef_pecs (#238884) üzenetére


eisento
addikt

ha jol emlekszem a baratlistadon levo emberek latjak az email cimed. megkersz vkit hogy nezze meg. de ez nem 100%

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238887) erahurka válasza sxxorp (#238885) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én csont easy-n nyomom, és így baromira élvezem :D Mondjuk talán túlzás ennyire levennem de nem akarok szívni egy pillanatig sem.

Ez viszont jó hír, hogy a sebzés megmarad, csak visszadob a Vita Chamberhez. Más játék miért nem tud ilyen megengedő lenni? Visszamászni kevésbé zavaró ha a progress megmarad, nekem azzal van bajom a rossz checkpoint rendszereknél, hogy elvesztem az addigi előrehaladásomat is.

Fura amúgy, PC-n játszottam már de nem tetszett annyira, mondjuk nem annyira figyeltem a szövegeléseket és nem találtam meg a módot hogy hogyan lehet visszahallgatni. Most sokkal jobban tetszik az egész. Mondjuk eleve jobban szeretek konzolon játszani, én sem értem, pedig a Bioshockot azért bőven jól bírja a gépem.

[ Szerkesztve ]

(#238888) eisento válasza jozsef_pecs (#238884) üzenetére


eisento
addikt

vagy megprobalhatod a sony supportot felhivni es talan ha tudod a psn id-det az alapjan (meg a regisztraciokor megadot szuletesi idoddel beazonositanak es talan kiderul az email cimed is. ha nem akkor regisztralsz egy ujat...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238889) Kendek válasza jozsef_pecs (#238884) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha még ott a konzolon:

Beállítások -> Fiókadatok -> Bejelentkezési azonosító (e-mail cím)

Amik már törölve lettek, azokat szerintem nem tudod lekérdezni sehol. Max a support tudja, de kétlem, hogy kiadhatnák ezt az infót.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#238890) jozsef_pecs


jozsef_pecs
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.

Akkor sajnos nem tudom kideríteni. Azért kellett volna mert azzal húztam be goldal a Detroit become human-t.

(#238891) Steve1207


Steve1207
veterán

Valakinek fent van a Drive Club esetleg? Mielőtt leáll minden egy trófeát be szeretnék gyűjteni, annyi kell a platihoz. :R

.

(#238892) Tegla80 válasza jozsef_pecs (#238890) üzenetére


Tegla80
addikt

max plus-al,de ez jelentektelen...... amit nem ertek viszont,h arra emlexel,h kaptal/jatszottal ingyen egy jatekkal ,de semmi masra nem?(id,emilcim,plus intezes,h behuzd ingyen....)
Mert ha ez igy van, akkor tenyleg engedd el es a kovetkezo acc letrehozasanal legy megfontoltabb es valos adatokkal toltsd ki es ird is fel.Egy psn fiok(vagy barmely mas ilyen szolgaltatas) az ertek es illik megfeleloen kezelni a dolgait az embernek ha hosszabb tavra tervez.
(nem kioktatasnak szanom hanem jotanacsnak. )

Sony® & PlayStation®

(#238893) eisento válasza jozsef_pecs (#238890) üzenetére


eisento
addikt

ha a gold psplust jelent akkor amugy is mind1 mert ha lejar a psplus ugyse tudsz jatszani a psplus altal bezsakolt jatekokkal csak ha aktiv az elofizud.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238894) Carvus válasza Bad Pritt (#238883) üzenetére


Carvus
senior tag

Szintén zenész:

FRAB-MFN8-F47A

(#238895) TXT


TXT
őstag

Azt honnan lehet tudni vasarlas elott, hogy melyik jateknal, milyen nyelv van benne? :U

(#238896) Kendek válasza TXT (#238895) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően ez az infó jelezve van a Store-ban a játékok adatlapján. Persze a magyar az pont nincs feltüntetve, de éppen ezért vannak ezek itt külön kigyűjtve.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#238897) Neoteric


Neoteric
addikt

Matol elerheto a STAR WARS™ Jedi Knight: Jedi Academy, multiplayerrel egyutt. Regebbi motorosoknak, biztos ismerosen cseng. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#238898) TXT válasza Kendek (#238896) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom az infokat! :R
A Death Stranding meg nincs a magyar listaban, gondoltam akkor jelzem most itt egyuttal. :R

[ Szerkesztve ]

(#238899) kispistax válasza Neoteric (#238897) üzenetére


kispistax
tag

Egyik kedvenc játékom volt az Outcasttal együtt. Kicsit komolyabb grafikai tuningot kaphatott volna. Kíváncsi leszek milyen kritikákat fog kapni, már olvastam egyet (8/10). Az Outcast PS4 verziójánál sokan panaszkodtak az irányításra, a nehézkes célzásra. Multijával valószínűleg el lehet majd szórakozni.

(#238900) sxxorp válasza erahurka (#238887) üzenetére


sxxorp
őstag

Régen éreztem ilyen bizarr viszolygást bármilyen műtől, mint ettől, és szerintem az igazi hatáshoz kell, hogy tétje is legyen, akárcsak más játékoknál, higy megmutassák foguk fehérjét :)
A taktikai adalékot azért említettem, mert szerintem életemben először csináltam ilyet, hogy a checkpoint-rendszert ilyen faramuci módon használja jutok előre hatékonyabban.
A sztori ebben a játékban kihagyhatatlan, anélkül egy zagyva lövölde. A menüben vissza is keresheted az elhangzó szövegeket (a felvett hangfelvételeket, amiket felvettél, azokat tutira).
Jó játékot!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.