Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239051) Wesder válasza .LnB (#239048) üzenetére


Wesder
félisten

Egyértelműen igaza volt az atyànak, persze a kitartàsod tiszteletre méltó. Ha képes voltà idàig élvezni amit csinàltàl, akkor a belefektetett idő nem volt haszontalan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239052) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Tilt Brush már megjelent PSVR-ra is

Life, Uh, Finds A Way

(#239053) .LnB válasza Wesder (#239051) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez hihetetlen komolyan. Eleinte ugye sokan írtak technikai gondokat is a játékkal kapcsolatban. Én meg nem értettem, írtam mindig, hogy nekem ilyen nem volt, bla bla bla.
De tegnap volt olyan hangbugom, hogy a játék hangjainak 70%-át nem hallottam. Drónokat, lövéseket meg ilyenek. Restart kellett. Erre most ez is: [kép]
Úgy, hogy soha egyetlen meccsről nem léptem ki, nem kickeltek, semmi!! Vége a meccsnek, és kiírja, hogy büntetést maptam. Ez mi!? Már a játék se akarja, hogy játsszak vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239054) Wesder válasza .LnB (#239053) üzenetére


Wesder
félisten

Vissza kellett fogni téged, hogy màsok is élvezzék a jàtékot. Túl Pro vagy.:P
Viccet félretéve, kijött a jàték Ubisoft oldala szerintem.
Nincs is rosszabb annàl, ha maga a jàték veszi el az ember kedvét attól, hogy jàtszon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239055) belan


belan
addikt

Darksiders Genesis platinàja nem olyan nehéz de esküszöm egy két trófea benne annyira sz@patos volt ! :W

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#239056) erahurka válasza hombre[EU] (#239052) üzenetére


erahurka
félisten

És hogy bírja a gép? Érdekes cuccnak tűnik de nem biztos hogy a PS VR a legmegfelelőbb platform hozzá.

(#239057) Jim74 válasza Kendek (#239043) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R. Mivel a PS napi használatban van, nem hiszem, hogy áramtalanítani fogom.
Már csak azt kell eldöntenem, hogy valóban szükségem van-e rá, vagy csak a vásárlási kényszer jött rám megint :DDD

(#239058) Szilágyi84 válasza belan (#239055) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Gratula👍

(#239059) belan válasza Szilágyi84 (#239058) üzenetére


belan
addikt

Köszi

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#239060) Omateee válasza JoceeHunt (#238869) üzenetére


Omateee
tag

A vezeték nélküli opcióhoz ajánlom nézz rá a Steelseries Arctis 7-re. Én ezt használom már közel fél éve. Anyaghasználatra, kényelemre és hangzásra nem lehet panasz. Akinek belefér az ~55.000Ft-os ára, annak egyértelműen jobb választás, mint egy Sony Platinum. :)

(#239061) ProEvoFan válasza belan (#239055) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok! :C
Mi volt benne a sz@patás?

[ Szerkesztve ]

(#239062) belan válasza ProEvoFan (#239061) üzenetére


belan
addikt

2 szer végig kell vinni alapból ,van a fő boss nem érhet hozzád egyszer sem az is egy kupa , de nem nehéz ha már jól felfejleszteted a karaktert ,sok minden el van dugva benne, szóval többször is vissza kell menni ha nem figyelsz eléggé! Van egy olyan rész hogy köveken kell ugrálni és egyre kisebb a kő oszlopok na ott kaptam agy vérzést ! ;] komolyan mondom engem darksolus 3 platinàja nem idegesített annyira mint ez !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#239063) hombre[EU] válasza erahurka (#239056) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Biztosan lesznek Let's Play-ek youtube-on.
Már van is egy [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#239064) Carlos Padre válasza .LnB (#239053) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig még le is töltöttem, hogy majd játszunk együtt egy kicsit, de két kör után az mondtam, hogy neeee :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239065) Tdizsolt válasza Jim74 (#239057) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

Nekem ez a kombo van, és tökéletes, legalább is számomra:

Psn ID: Tdizsolt

(#239066) tboy93


tboy93
nagyúr

Eleg bugos ez a Days Gone. A feliratok eleg gyakran nem jelennek meg, a karakterek pozicionalasa meg sokszor igen erdekesen sikerul. Volt ra példa, higy az ipse be volt gornyedve, mintha autot szerelne, de az auto nagyjabol 10m-re volt tole. Maskor egy silent kill utan katapultalt az enemy az egbe es 100m-el odebb esett le. A motor neha felig eltunik a foldben. Kibirhato, csak nem ehhez vagyok szokva a sony exektol.

(#239067) Kendek válasza Tdizsolt (#239065) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, de ez a vinyó (3,5") fizikailag be sem fér abba a külső házba (2,5"). Szóval hogy tudtad összehozni őket? :F

<-ƘƘ->

(#239068) Wesder válasza tboy93 (#239066) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt elég idejük, vagy szakértelmük. Előfordul.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239069) Tdizsolt válasza Kendek (#239067) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Igazad van, bocsi, rossz képet lőttem, ez az:

Psn ID: Tdizsolt

(#239070) Mezcal válasza tboy93 (#239066) üzenetére


Mezcal
addikt

Eleg bugos ez a Days Gone.

Ezek közül egyiket sem tapasztaltam, pedig kétszer vittem végig. Pláne a feliratokat. Nálad lehet a gond.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#239071) Steve1207 válasza tboy93 (#239066) üzenetére


Steve1207
veterán

Felirat tényleg nem volt úgy 3-4x, de a többit soha nem tapasztaltam. A motort egyszer ugyan beragasztottam egy autó mellé úgy, hogy nem tudtam rá visszaszállni, de az az én hülyeségem volt :D

.

(#239072) Kendek válasza Mezcal (#239070) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én sem tapasztaltam nagyon radikális dolgokat, eltekintve attól mikor ugratásnál fél percre merevre fagyott a kép, majd ment tovább. De az azért igaz, hogy voltak és maradtak is benne bug-ok, ami tényleg szokatlan a többi exkluzív címhez viszonyítva.

<-ƘƘ->

(#239073) syler123 válasza Tdizsolt (#239065) üzenetére


syler123
veterán

Hát... Ha teheti 3,5"-os hdd-t vegyen inkább, ritkábban hullanak. Az a külső ház amit linkelt, olyanom van egy Raspberry pi4-re kötve, sosem kapcsolom ki, de a hdd szépen elalszik benne ha nincs használva.

(#239074) sting2 válasza tboy93 (#239066) üzenetére


sting2
addikt

Ismerős ez a "hangulat".
Lassan fél éve rajtam van ez a kritikus hozzáállás.
Semmi nem érdekel, semmi nem mozgat meg, minden komolyabb címet abba hagytam 5 - 8 - 10 óra után.
Cserébe nem is bohóckodom direkt keresve a " Megváltót".

Kiégtem, rossz passzban vagyok, várom a Gen. váltást.

UI:
Azért a Ghost - TLoU 2 komoly búcsú lesz megint ettől a generációtól..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#239075) koncsik válasza Mezcal (#239070) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is tapasztaltam felirat kimaradást, egy ideig láthatatlan volt a motorom. A régi fat PS4-nek tulajdonítottam.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#239076) erahurka válasza Mezcal (#239070) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy nagyon az elején játszotta, a megjelenéskor sokkal rosszabb volt a helyzet.

(#239077) _drk válasza tboy93 (#239066) üzenetére


_drk
őstag

Egyszer nekem is elrepült egy enemy, jót röhögtem!
Egyszer lezuhantam a semmibe. Kisebb bugok is vannak olykor olykor. Gamebreaking ne legyen! A többin lehet mosolyogni.

(#239078) tboy93 válasza Mezcal (#239070) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nincs egy éves a Pro-m, semmi gond nincs vele. Siman lehet hogy Te nem talalkoztal ezekkel, nalam tobbszor is előjöttek.

(#239079) tboy93 válasza erahurka (#239076) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most jatszom vele.

(#239080) hombre[EU] válasza Mezcal (#239070) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem nálad van a "gond", ha nem találkoztál buggal :D

Life, Uh, Finds A Way

(#239081) tboy93 válasza koncsik (#239075) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nalam Pro-n csinalja, a dialogusokban neha neha kimarad egy egy szakasz feliratozasa.

(#239082) erahurka válasza tboy93 (#239081) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk én angol felirattal nyomtam mert a brit verzióban nincs magyar.

(#239083) tboy93 válasza Kendek (#239072) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, a framerate is gyakran beszakad, kb. mint az AC Odysseyben.

(#239084) Kendek válasza tboy93 (#239083) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ilyesmi technikai jellegű problémák vannak vele. De biztos vagyok benne, hogy a PS5-re készülő folyatása azért jobb lesz ebből a szempontból. A titkos végét (a normál vége után érhető el) majd el ne felejtsd, ott lényeges dolog derül ki ezzel kapcsolatban.

<-ƘƘ->

(#239085) F-ECT$ válasza Mezcal (#239070) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez egy tök konstruktív hozzászólás, pláne egy konzol topikban. Mit rontott el, rossz radírt választott? :))

Dive ever, work never.

(#239086) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

2. platinám is meglett. Hát nem volt egyszerű de valami eszméletlen jó játék ez a Days Gone. Ha tippelnem kéne, olyan 60-70 órám mehetett bele.

[ Szerkesztve ]

(#239087) tboy93 válasza -secret- (#239086) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gratula :))

(#239088) mango21 válasza -secret- (#239086) üzenetére


mango21
csendes tag

Gratulálok! 🙂

Első és egyetlen platinám a Days Gone-os. Nekem is nagyon tetszett. Azóta nem is találtam olyan játékot, amivel szívesen játszanék.

(#239089) Kendek válasza F-ECT$ (#239085) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az eltérő hardveres teljesítmény miatt lehetnek különbségek a Pro és a Slim/FAT konzolok között. Pl. a feliratról még elhiszem, de a többi azért valószínűtlen, hogy egyénfüggő lenne. Maximum csak a rosszalkodó vinyó miatt fordulhat elő sajátos anomália, ilyesmivel találkoztam már.

<-ƘƘ->

(#239090) Deck válasza -secret- (#239086) üzenetére


Deck
titán

Igen, tényleg az! Grat! :R

PS5

(#239091) #21123072 válasza tboy93 (#239066) üzenetére


#21123072
törölt tag

Nekem az volt a kedvencem, hogy szakad a hó, mindent belep, megyek ötven métert a mocival, és már verő napfény, hó egy szem se, mindenütt zöld.

(#239092) Tdizsolt válasza syler123 (#239073) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én azért választottam ezt, mert nem kell magát a házat ki/be kapcsolgatni,illetve kisebb helyet foglal a gép mellett/mögött, plusz amikor megvettem, még nem döntöttem el, hogy lecserélem a gép hdd-jét erre,vagy mellé rakom(végül is ez lett). Az tény, hogy olcsóbba 3.5" hdd,viszont a ház drágább. Na mindegy, remélem pár évet kibír ez is.

Más:

Segítséget szeretnék kérni. A fiamnak megvettem digitálisan a Rainbo Six Siege-t, ebből is a deluxe editiont.
A problémánk a következő:azt a tartalmat, amit a deluxe hozna, nincs benne a játékban.Elképzelhető,hogy én rontottam el valamit? Nincs valami kód, amit kapnom kellett volna vásárlásnál? Nem tudom mi lehet a baj, de most a játék "alap" verziója érhető el.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#239093) Jim74 válasza Tdizsolt (#239065) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót. 3,5-esben gondolkodom, mert a notebook HDD-k nagy része csak 5400 rpm-es. Ha már költök rá, akkor egy 7200 rpm-es 3,5-es HDD-t jobb megoldásnak gondolok. De ez csak az én véleményem. ;)

(#239094) S e t h válasza -secret- (#239086) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hogy neked is milyen xar ízlésed van!
Én kétszer toltam végig, nálam is platina volt, az első. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#239095) RangerFox válasza Tdizsolt (#239092) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell kódot kapnod, egyből aktiválódnak a játékon belül. Az első 2 season operátorait tartalmazza a Deluxe kiadás (ha jól tudom az alap operátorokat in game kell megvenni, ezek a legolcsóbbak).

[ Szerkesztve ]

(#239096) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok.

Haverom gépére letöltöttük a profilommal a Cod war zonet (ami ingyenes), viszont időközben beléptek a profilomra az otthoni PS4-en, és most nem tudjuk elindítani a haverom profiljával, mert kiírja hogy a felhasználási jog az én profilomhoz tartozik, vagy ilyesmi. Ha átlépünk az ő profiljára, akkor újra le akarná tölteni a storeról (pedig már rajta van maga a játék a ps-en) a játékot, pedig ott van letöltve... Ez mi, ezzel mit lehet kezdeni? :F :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#239097) Tdizsolt válasza RangerFox (#239095) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi a választ!
Így igaz, az operátorokat kéne tartalmaznia. Viszont meg van a probléma forrása. A ps+ az én accountomhoz van rendelve,megnéztük,nálam meg vannak az operátorok. A fiam profilján keresztül nem elérhetőek. Ezen lehet változtatni valahogy, vagy ez esélytelen?

Psn ID: Tdizsolt

(#239098) RangerFox válasza Tdizsolt (#239097) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az ingame tartalmak azon a fiókon érhetőek el, amelyikre vásárolva lett a játék.

(#239099) saelin


saelin
veterán

Most egy kis délutáni szunya után bekattantam és elhatároztam, hogy a soha be nem fejezett és igazán nem is kedvelt Skyrim-et elkezdem a Bethesda survival módjával (hunger, thirst, temperature stb). Elvileg az acsik ugyan úgy jönnek, szóval... Kaja után lesz go.

Anno azt hiszem direkt vettem creation clubbos vackokat egy discount során és ez pont közte volt. Az egészet a We happy few indította el, mert ott is feszt figyelni kelett ezekre a dolgokra. Egy Skyrim akár érdekes is lehet tőle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239100) S e t h válasza sting2 (#239074) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dettó, bár én próbálom ezt a játékok minőségére fogni, de lehet én is besokalltam.

Most két játékkal játszom egyszerre, ami elég szokatlan nálam, de ezekkel is kb. napi 10-20 percet és elég is.

Inkább keresek más elfoglaltságot, jelenleg még a metszést, permetezést is jobban élvezem a konzolnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.