Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238601) .LnB válasza markknight (#238600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tudok még jobb tippet erre. Írjam? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238602) markknight válasza .LnB (#238601) üzenetére


markknight
veterán

Na?

(#238603) .LnB válasza markknight (#238602) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Siege, abban aim assist sincs. És ha abba megtanulsz rendesen lőni...!!
:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238604) RangerFox válasza .LnB (#238601) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

R6S-nél nincs is egyszerűbb játék a gyakorlásra :))

És megelőztél...

[ Szerkesztve ]

(#238605) .LnB válasza RangerFox (#238604) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pofon egyszerű. :D

Kill/Death ratio (ranked) 1.45
Erre azért büszke vagyok. Arra nem, hogy leestem bronzig megint. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238606) Bad Pritt válasza .LnB (#238605) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

[link]

Csak húzlak. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238607) .LnB válasza Bad Pritt (#238606) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áááá.. nem is tudsz felcseszni már ezzel. Pénteken mindent megpróbáltam. Fel tudtam menni a "brutális" Silver 3-ig (konkrétan még az is a középszer alja), aztán onnan megint vissza le (még aznap!). Hát sz*rok bele... :D Persze játszani játszok vele, de ez van. Fogjuk arra, hogy egyedül ennyire futja. :) Az kicsit szépíti a dolgot, de nagyon nem is lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238608) RangerFox válasza .LnB (#238605) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Direkt veszítesz magasabb rankban, mert bronzosokat könnyebb lőni, így jó hogy magas a KD-d :DDD

(#238609) mango21


mango21
csendes tag

Ki rendelte elő innen a Last of us 2-t?
Honnan érdemes?

Tudom, hogy még messzebb van a megjelenés, de már nagyon várom. :)

(#238610) RangerFox válasza mango21 (#238609) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Store-ról a legegyszerűbb.

(#238611) .LnB válasza RangerFox (#238608) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Ahhoz előbb fel kellene tudnom kapaszkodni a magasabb rankba nem? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238612) LucentTwo válasza .LnB (#238605) üzenetére


LucentTwo
tag

Na itt is látszik, hogy ebben a játékban nem minden a k/d. Sokszor van nekem is, hogy kapom az üzeneteket, hogy szar a k/d-m minek játszok meg hasonlóak. Ha folyamatosan tolnám és nem hagynék ki akár hónapokat akkor valszeg jobb is lenne, mert nem kéne állandóan "újra tanulni" a játékot. Én sokszor az ilyen üzenetekre nem is válaszolok, mert látom/érzem, hogy az illető egy cod növendék vagy hasonló, ahol kb csak ez számít. De ebben játékban nem feltétlen a k/d a lényeg, hanem a végén a felirat, hogy win vagy lose.

De láttam már nem egy platina rangú egyént, aki azt se tudja, hogyan kellene védeni egy bombát, de hízik a mája és büszke magára, hogy a k/d-ja legalább jó.

(#238613) markknight válasza RangerFox (#238604) üzenetére


markknight
veterán

Miért? 99% stream amit néztem, az arról szólt, lyukban kempelnek és nézik ki jön, aztán csak a lövést nyomják meg és ennyi. Ez gyakorlásnak nem jó. A COD legalább pörög, ha meghalsz, akkor gyors a respawn és nem kell kisautóval össze-vissza menni 2 percig, hogy a bombát keresd. Mellesleg pont szidtátok a randomokat, szóval lehet nem kéne oda elirányítani "gyakorolni" :D

[ Szerkesztve ]

(#238614) Carlos Padre válasza .LnB (#238607) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szard le, mi mindig úgy hívtuk a rankedet, hogy road to copper :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238616) Lackooo84 válasza Peace (#238580) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem kell 80-at költeni, Astro A10 olyan 20k körül van, kontrollerbe kell dugni, és k. jól szól, valamint szinte elpusztíthatatlan, eltörni az életbe nem fog az tuti. A vezetéknélküli párja az A20 45k körül van. Turtle Beach-ek törnek mint a ropi (és a sony). Sennheiser szerintem eléggé túlárazott, akármennyi is jó, játékhoz kicsit luxus kategória.

The Truth is out there...

(#238617) RangerFox válasza markknight (#238613) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nyilván poénnak szántam, a konzolos Siege-dzsel max megutálná a konzolos fps-eket.

(#238618) penge111


penge111
addikt

Hmm, a Pillars of Eternity II sajnos hozza egyelőre, az első rész fogyatékosságát, azaz itt is irgalmatlan hosszú töltési idők vannak. Itt a magyar teszt róla
Pedig azt hittem a DOS 2 után lesz hasonló kaliberű játék. Lehet ps5-ön tudnak majd a töltési időn gyorsítani, vagy marad a Baldur's Gate 3 :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#238619) markknight válasza RangerFox (#238617) üzenetére


markknight
veterán

Ja, akkor csak nem esett le az irónia, my bad :R

(#238620) .LnB válasza Carlos Padre (#238614) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már azt csinálom. Pénteken mindent beleadtam, rengeteget játszottam, szóval megpróbáltam. Nem ment, hát akkor ennyi, csak játszogatok majd, a játék élvezetéért, a rank meg lesz amilyen lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238621) Carlos Padre válasza markknight (#238619) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is majdnem írtam rá valamit, de aztán arra jutottam, hogy tuti csak viccelnek :D
Viszont a terrorist hunt része kikapcsolt aim assistal jó gyakorolni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238622) Carlos Padre válasza .LnB (#238620) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A ranked a kilépkedők és a toxic playerek miatt jó. Nem is értettem hogy bírod a casut.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238623) .LnB válasza Carlos Padre (#238622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nyomtam casualt sose (csak ami kötelező). Eddig unranked. Mostanában only ranked.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238624) RangerFox válasza Carlos Padre (#238621) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A THunt meg a 30 fps miatt nem ajánlott.

(#238625) EczkE válasza Lackooo84 (#238616) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem Astro A20 van. Elso generacios Sony Goldot valtott. Eg es fold a kulonbseg az Astro javara minden tekintetben. Nem
olcso, de ha az ember hosszutavra veszi akkor megeri boven.

Asszem mindenféleképpen!

(#238626) Carlos Padre válasza .LnB (#238623) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Unranked a casual.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238627) Carlos Padre válasza RangerFox (#238624) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy kezdőnek? :D
Majd ha megtanulja használni a kontrollert mehet codozni, de bénázni nagyon jó az a thunt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238628) .LnB válasza Carlos Padre (#238626) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah... hát úgy bírtam, hogy gyakoroltam a mapokat. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238629) FollowTheORI válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem kár erre külön app... ott a discord meg a hasonló cuccok, whatsapp... elég csinálni egy szobát/szervert/csoportot rá és megtalálja mindenki, csak terjeszteni kell.

De ez csak my 2 cents... :)
Én biztos nem feccölnék ebbe energiát, hogy feltaláljam újra a spanyol viaszt/kereket.

Főleg hogy android only... a többi meg elérhető telefonokon, PC-n stb.

Egyébként elég sok multis játéknak van már magyar/PH-s DC közössége.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#238630) RangerFox válasza Carlos Padre (#238627) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak hirtelen lesz a váltás egyrészt 30-ról a 60-as fps-re, másrészt a buta AI-ról az élő ember által irányított enemyre. Ilyen szempontból egy cod TDM sokkal jobb gyakorlásra, vagy valami f2p fps.

(#238631) Carlos Padre válasza RangerFox (#238630) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De ő a kontrollert akarja szokni ha jól értettem, abban meg sok sikerélménye nem lesz ha rögtön beugrik a darálóba. Elég az ha már nem fél perc mire becéloz valakit és már nem lövi körbe. Egyébként én a Titanfall 2-t ajánlanám tanulni, az elég jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238632) Lackooo84 válasza EczkE (#238625) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem A10 + A20, amióta megvan a 20-as 10-est csak PC-hez használom. Ismimnél próbáltam ilyen goldot anno, hát vmi borzalom. :DDD

The Truth is out there...

(#238633) EczkE válasza Lackooo84 (#238632) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem mikor meglett a ps kezdeshez tokeletes volt a gold. De sajna szetmallot de el nem tort szerencsere. :D Csak elkovettem az a hibat hogy feheret vettem. :U Nem akarom reszletezni hogy nezett ki par ev utan. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#238634) .LnB válasza Carlos Padre (#238631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hülyeség ez az egész ahogy van. Azzal kell megtanulni játszani, amivel épp játszol és kész. Ha az a DooM, akkor neki kell állni DooM-ozni és kész. Nincs semmi féle trükk, meg recept. Nem is értem az egész témát, ezért is hülyéskedtem el a Siege-es témával.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238635) Citroware


Citroware
addikt

Vennétek-e a közeljövőben PS4 Pro-t a helyemben és akkor PS5-öt nem megjelenéskor hanem amikor már kiforrottabb lesz, vagy inkább most már várjak még pár hónapot és PS5-öt első naposan? Kicsit tartózkodom az első napos konzolvásárlásoktól, az első verzió nem szokott annyira tartós, megbízható lenni, bár még sosem vettem úgy. Tapasztalatok?

(#238636) FollowTheORI válasza Citroware (#238635) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem akarsz játszani karácsonyig akkor nyugodtan várd meg a PS5-öt... de hát én ha játszani szeretnék pl nyáron, meg most a vírusos zárkában, akkor mindenképp vennék egy Pro-t... messze van még az a karácsony. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#238637) Citroware válasza FollowTheORI (#238636) üzenetére


Citroware
addikt

Van sima PS4-em meg PC-m is, azokon el tudok lenni addig, de hamarosan lesz 4K TV-m és ahhoz már jobb lenne a Pro. Karácsonyig tudnék várni, csak azon filózok, hogy akkor érdemes-e megvenni a PS5-öt rögtön kezdésnek, nem lenne-e jobb mondjuk fél-egy évvel később egy újabb, kiforrottabb verziót, több kapacitással stb... de az már másfél év várakozás lenne, az már túl sok, szóval akkor addig a PS4 Pro-t kéne beszerezni ha nem első nap vennék PS5-öt.

(#238638) tboy93 válasza Citroware (#238637) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kibírható sima ps4-el is a 4K tv, slimet már láttam rákötve és nem olyan brutális a különbség. Így, hogy van konzol, nem feltétlenül éri meg váltani. Én váltanék, de nem gondolkodok mindig racionálisan :D Használtan egy pro-t ki lehet fogni 70 körül, a fat-ből ki tudsz szállni 40 környékén, 30-at ráraksz és megvagy.

(#238639) FollowTheORI válasza Citroware (#238637) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaaa... azt hitem semmid nincs... az úgy más, akkor nem kell venni. :N

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#238640) Citroware


Citroware
addikt

De akkor nektek nincs semmi ellenjavaslatotok a PS5-nek a Day 1 vásárlásával kapcsolatban?

Én eddig még nem vettem első naposan konzolt, de most így lehet hogy sor kerülne rá.

(#238641) FollowTheORI válasza Citroware (#238640) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mivel sose volt Pro-d én mindenképp vennék a helyedben PS5-öt... és van pár játék amit megérheti majd újra játszani még jobb grafikával, vagy amivel még sose játszottál esetleg lehet mégjobb lesz. Márcsak ezért is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#238642) gyuromoj válasza FollowTheORI (#238641) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is így tervezem az idei játékokkal.(TLoU2, GoT, CP2k77)
Majd ps5-ön év vége fele.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238643) Xaels válasza Citroware (#238640) üzenetére


Xaels
félisten

A nyers technikai adatokon túl nem tudunk még semmit a PS5 fizikai valójáról, áráról vagy hogy egyáltalán mikor jön hazánkban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238644) Peace válasza Lackooo84 (#238616) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha valaha megadja magát a GOLD (jó sokára legyen!!!), akkor bepróbálom az A20-at. ;)

(#238645) Peace válasza Citroware (#238640) üzenetére


Peace
nagyúr

Eddig semmi olyan játékot nem mutattak be, amiért rohannék megvenni. PS5 exkluzívról beszélek természetesen. Mondjuk egy H:ZD 2 vagy Sony ex. Warhammer 40.000 játék (álmodik a nyomor!!! :DDD ).

(#238646) hombre[EU] válasza Citroware (#238640) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Senki nem fogja tudni neked megmondani,hogy lesz problémája az elsō szériának vagy konkrétan az általad vásárolt darabnak :D ha ez megnyugtat öcsém fat ps4 még mindig megy...de ez valójában lényegtelen, te is tudod :) de a helhedben én sem vennék prót

Life, Uh, Finds A Way

(#238647) Carlos Padre válasza Citroware (#238640) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem nincs, én így tervezem megvenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238648) saelin válasza Carlos Padre (#238631) üzenetére


saelin
veterán

Az nem jó. Túl sok figyelemelterelő mechanika van benne. Paladins vagy az ingyenes Destiny 2. Én az előbbit ajánlom, mert nagyon casual és egész jó játék ahhoz képest, hogy egy Overwatch copy. Deee, talán a Titanfall 2 story módja simán ajánlható. Én azt nagyon élveztem.

Ps5 téma:
Én nagyon gondolkodom a day one-on. Már csak a jobb teljesítmény miatt megérheti, csak az tart vissza, hogy ne legyen külön pro változat, mert akkor inkább azt venném....

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238649) Carlos Padre válasza saelin (#238648) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Őőő, én is a Titanfall 2-t ajánlottam ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238650) saelin válasza Carlos Padre (#238649) üzenetére


saelin
veterán

Tudom, csak én egyből a multira asszociáltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.