Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Üdv mindenkinek.

Mivel a fórumon nincs külön topicja az HBO-nak azon belül meg pláne nincs a GO és OD Streaming szolgáltatásainak, ugyanakkor minden valamire való szolgáltató kínálatában ott van a legnézettebb és legminőségibb mozicsatorna a fizetősök között, így annak elkerülésére, hogy a szolgáltatói topicot offoljuk, illetve az HBO GO és OD szolgáltatássokkal kapcsolatos hozzászólások fragmentálódjanak a szolgáltatói topickok között létrehoztam ezt a topicot, ahol van lehetőség a szolgáltatással kapcsolatos észrevételek, új funkciók, és minden ami ebbe a témakörbe tartozik, megbeszélésére.

[ Szerkesztve ]

(#2) poli27 válasza #41133696 (#1) üzenetére


poli27
veterán

Igazán lehetne a fos tartalmon kívül HD is rajta, mert sztem nézhetetlen a minősége....

(#3) #41133696 válasza poli27 (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

A videótár az HD. A Stream az sajnos SD, de ha lineárisan akarom nézni, akkor HBO HD van a Telekomtól.

(#4) taki01 válasza poli27 (#2) üzenetére


taki01
őstag

A telekomos sat-os boxon is elég fos az HBO OD minősége csak sd-ben van tartalom. A HBO GO minősége már szerintem teljesen jó. Nálam az a HBO HD az teljesen jó mondjuk a többiből is lehetne már HD.

(#5) bopeti98 válasza taki01 (#4) üzenetére


bopeti98
őstag

Jövő év elejétől lesz HBO2 HD, és HBO3 HD is ( forrás: [link] ), csak kérdés hogy hova fog majd bekerülni.

(#6) taki01 válasza bopeti98 (#5) üzenetére


taki01
őstag

Nagyon remélem hogy bekerül alapból a Telekom HBO Max Pakba.

(#7) #41133696 válasza #41133696 (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ami kimaradt a nyitóhozzászólásból:

Magyar Telekom IPTV Családi + HD csomag HBO MaxPak minicsomaggal - Youtube

Magyar Telekom - Tatung STB-3112 CDA IPTV Set-Top Box - HBO OD kínálat bemutató - Youtube

HBO GO TV-s applikáció prezentálása LG 32LF632V okostévén - Youtube

HBO GO Applikáció LG LEON H340N készüléken - Youtube

HBO GO Applikáció ASUS Nexus 7 II táblagépen - Youtube

(#2) poli27

Telekomnál az OD-re ez vonatkozik.

Telekom: HD Stream: 9000000 bit/s = 8.58307 MBit/s

Az én esetemben a GO-ra nem, mert azt a UPC Fiber Power 240-es Internetemen nézem, tehát ott amennyivel az HBO tolja a Stream-et.

[ Szerkesztve ]

(#8) Miska0330


Miska0330
tag

Helló!

Gondolkodok, hogy próbaképpen előfizetek rá. Nekem csak az HBO GO kell.

UPC -nél 1490 Ft lenne ha nem lenne TV előfizetésem. Mivel csomagban van nekem a UPC előfizetésem, így ezt nem lehet.

https://www.upc.hu/internet/internet-kiegeszito-szolgaltatasok/hbo-go-fiber-power-melle/

Telekom -nál 2490 Ft meglévő internet vagy mobilinternet előfizetéssel. Ez sem jó nekem.

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/televizio/plusz-csatornak-filmek/hbo/go

Most vettem észre, hogy a Telenor MyTV a nyerő. 2490 Ft hűség nélkül. Egyszerűen lehet a weboldalukon regisztrálni és bankkártyával fizetni. Bármikor lemondható, plusz mellé adják ajándékba a közszolgálati csatornákat.

https://www.telenor.hu/sajto/sajtokozlemenyek/1271
http://mytv.telenor.hu/info/

NETFLIX alap csomagja is ugyanannyiba kerül mint a Telenor -nál hűség nélkül az HBO GO.

Véleményem szerint aki HBO GO-t akar, az a Telenor MyTV-nél fizessen elő rá a Közszolgálati + HBO GO csomagra. Bármikor lemondható.

Aki tud még más lehetőséget olcsóbban hűség nélkül az leírhatja. Köszönöm! :-)

(#9) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!

Itt egy leírás Samsung TV-re:
HBO Go applikacio telepítése

Nekem nagyon tetszik, hogy bármit nézhetek, bármikor, megjegyzi hol hagytam abba, pár hónapja lett külön Disney rész....

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#10) falcon1 válasza sirarcheer (#9) üzenetére


falcon1
csendes tag

Sziasztok!

Samsung tévén (már aki) melyik verziót használjátok?

Eddig a weboldalhoz hasonló, sötét designú felülete volt, mint itt, a minap viszont frissítettem és ennek már teljesen új kinézete van, itt vannak róla képek.

Kevesebb tartalmat mutat egy oldalon: csak egy sávban, alul vannak kis képek a két-három sor helyett, mintha a leírások rövidebbek lennének és eltűnt a rendezési lehetőség: alkategóriák, betű szerinti szűrés. Ez utóbbi, aminek a hiánya zavaró.

Viszont mintha gyorsabb lenne és pl. javították, hogy lejátszáskor, amikor a kép alján megjelennek a kezelőgombok akkor a felirat feljebb kerül és nem takarja ki.

(#11) #41133696 válasza falcon1 (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

Helló, nekem LG TV-n még az első verzió van.

(#12) bopeti98 válasza falcon1 (#10) üzenetére


bopeti98
őstag

Nálunk is már az új verzió van. Nekem ez jobban tetszik, mint a régi.

(#13) sirarcheer válasza falcon1 (#10) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nálunk elég régóta ez van, mindig frissítem az applikációt ha jelzi a tévé hogy van friss.
Szerintem nyár óta már ilyen.

PSN: sirarcheer

(#14) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox360-on egy ideje van HBO Go de még csak Béta jelleggel - csak az ingyenes tartalmakat játssza le.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) madstunt


madstunt
addikt

Sziasztok
PR Telecom tv elofizuhoz van HBO GO-m, viszont a net Inviteles. Ez tud problemat okozni ? OkosTV-n folyamatosan bufferel, de nem indul el a lejatszas, lehet ez okozza ? Bar a kinalatot betolti, meg az app beallitasokban levo netdiagnosztika is azt jelzi, hogy mukodik a netkapcsolat szuperul

(#16) bopeti98 válasza madstunt (#15) üzenetére


bopeti98
őstag

Elvileg nem szabadna problémát okozzon. A TV kábellel vagy WiFi-n csatlakozik? Ha WiFi-n, akkor érdemes megpróbálni kábellel is. Ha sehogy nem megy, akkor írj a Facebook oldalukra, vagy itt. Írd meg nekik a TV pontos típusát, a TV firmware verzióját, a telepített HBO GO verziószámát, a szolgáltatódat, és természetesen a felhasználóneved.

Egyébként ha számítógépen próbálod, akkor elindul a lejátszás?

(#17) madstunt válasza bopeti98 (#16) üzenetére


madstunt
addikt

Kábellel megy.
Mobilon Telenoros elofizumhoz van HBO GO-m. Ment az Invis netemre csatlakozva
Köszi a tippet, lehet írok nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#18) #41133696 válasza madstunt (#15) üzenetére


#41133696
törölt tag

Inviteles korszakomban is néztem, és én is tapasztaltam a jelenséget. Mióta UPC-s vagyok ilyen nincs, pedig ugyanúgy a Telekomtól van az HBO MaxPak-om mint korábban az Invitel-es korszakomban.

(#19) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Sony android TV-re van már HBOGO alkalmazás?

Read only felhasználó

(#20) poli27 válasza BornToBePuli (#19) üzenetére


poli27
veterán

mivel android sztem felrakható a playből nem?

(#21) #41133696 válasza poli27 (#20) üzenetére


#41133696
törölt tag

Csak ha kompatibilis.

(#22) BornToBePuli válasza #41133696 (#21) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

És ezt honnan lehet megtudni, hogy melyik androidos TV kompatibilis?

Read only felhasználó

(#23) bopeti98 válasza BornToBePuli (#22) üzenetére


bopeti98
őstag

Ha a Play Store-ból le tudod tölteni akkor kompatibilis, ha pedig nem, akkor nem kompatibilis.

(#24) BornToBePuli válasza bopeti98 (#23) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Hát igen, ez logikus.

De mondjuk, ha ehhez igazítanám az androidos TV vásárlását, akkor már problémás.

Read only felhasználó

(#25) bopeti98 válasza BornToBePuli (#24) üzenetére


bopeti98
őstag

Hivatalosan csak Samsung és LG okostévéken érhető el az HBO GO. Persze ettől még lehet hogy egy Androidos TV-n is működésre lehet bírni, de erről nincs semmilyen konkrét infó.

(#26) Gubek-Einste válasza BornToBePuli (#24) üzenetére

Keres rá/kérdez után a tulajoktól, hogy megy-e náluk.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27) #41133696 válasza BornToBePuli (#24) üzenetére


#41133696
törölt tag

Valóban LG TV-n és Samsungon egyszerűbb:
HBO GO TV-s applikáció prezentálása LG 32LF632V okostévén

Nálam viszont megy nem androidos Sony TV-n is, hozzávalók, egy

1. HBO GO-t futtató táblagép
2. Google Chromecast 2.0
3. Bármilyen WiFi router, de ajánlott az 5 GHz-es például: TP-Link Archer C5
4. Ha másik szobában van az eszköz, akkor repeater, például: TP-Link RE200 AC750 AC Access Point + Repeater 2,4 GHz & 5 GHz (hatótávnövelő) Unboxing

5. Elindítani a táblagépen az HBO GO applikációt, majd a jobb felső sarokban átküldeni az iménti eszközökön keresztül a Stream-et WiFi-n.

(#28) headhunter


headhunter
addikt

Adott egy Sony Bravia KDL-55W829B + Zidoo X6 Pro + Connect Box

TV+Zidoo között vezetékes a kapcsolat, Zidoo és Connect Box között Wi-Fi.

HBO GO "csak" vezeték nélküli (Wi-Fi) módban hajlandó működni.

1. HBO GO-t telepítettem a Zidoo-ra
2. Elindítom az HBO GO appot
3. Belépek az azonosítómmal, eddig minden OK
4. Indítom a filmet (sorozatot) és kiírja :

"Kérjük kapcsold le a másik képernyőt, mert annak használata nem engedélyezett, csak ezután tudod folytatni a lejátszást!"

5. Hang felirat ok, de nincs kép.
6. Melyik képernyőre utal a program?

[ Szerkesztve ]

(#31) #41133696


#41133696
törölt tag

Pár napja próbálom megnézni a tévémen a Felhőatlaszt, de folyamatosan bufferel, és le is fagyasztja annyira az HBO GO applikációt,hogy csak a TV ki majd bekapcsolása segít. Miközben a Tabu 1 részét, valamint belekezdtem a 2.-ba is, simán vitte. Most megnézem táblagépen engedi e :D

(#32) MAGUS7 válasza #41133696 (#31) üzenetére


MAGUS7
tag

Szia nálam is ugyanez a gond,én a Nagypályásokat nézném,régebben sem volt tökéletes,de most szinte használhatatlan,van hogy átdob a következő részre.eltűnik az előzmények,Youtube,Netflix nem akadozik,csak a HBO GO,LG 42LF652V tv.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#33) #41133696 válasza MAGUS7 (#32) üzenetére


#41133696
törölt tag

Helló,

Így már van értelme PC-n nézni, mert akkor is az LG TV-men nézem - és azért jobb élmény, mint N7-en, pl a hangzás miatt is: Genius SP-HF1250B - Youtube -, csak járnia kell hozzá a gépnek is. Sajnos LG TV-n még nem frissült le arra a verzióra, amire Samsung tévéken már igen. Így például a feliratok is ha megállítjuk nem kerülnek a menü fölé, hanem szépen takarva vannak.

[ Szerkesztve ]

(#34) #41133696 válasza #41133696 (#33) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hangzás szempontjából ennyi a teendőm, ha PC-n nézem:

Felsőt bejelölni, aztán HDMI-n keresztül küldi át a hangot a Genius SP-HF1250B-re :)

(#35) bopeti98 válasza #41133696 (#33) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, amióta Samsung TV-n frissült sokkal használhatóbb lett az app. Már nincsenek random bufferelések, meg képminőség állítgatások. Elindítom, és szépen végigmegy minden. Amivel viszont probléma van, az a tekerés tartalmon belül. Az nagyon lassan működik, plusz néha nem jegyzi meg hogy miket néztem, vagy hogy hol tartok a megtekintésbe.

(#36) sesshou


sesshou
senior tag

Sziasztok nemreg szeretem egy mi box ot(android tv box) es probaltam elerni az hbo got de play store ban nem volt listazva. Es ha csak siman felteszem akkor arra panaszkodik hogy "not in service area" esetleg van valami megoldas a tarsojotokban?

(#37) #41133696


#41133696
törölt tag

Legalább LG Leon és ASUS Nexus készülékekre rendszeresen frissítik :)

(#38) #41133696


#41133696
törölt tag

Lehet hülye kérdés, de HBO GO-nál - jó, hogy promóciós időszakot is beleszámítva már majdnem 1 éve van -
a filmek jelentős részénél ott van, hogy lejár ekkor. Tehát a film forgalmazók csak bizonyos időintervallumra adják oda az HBO-nak? Mert pl a Kényszerlesszállást is anno az HBO GO-n néztem meg, és már nem elérhető. A Holnapolisz meg elvileg március 1-ig nézhető vissza :)

(#39) sesshou válasza #41133696 (#38) üzenetére


sesshou
senior tag

Ha jól értelmezem a HBO addig licensely a filmet amíg azt TV-ben is adja. és a HBO GO mint olyan azt a célt szolgálja hogy ugyan azt a filmet tudd nézni ami amúgy is megy/mehetne a tv-ben

(#40) #41133696 válasza sesshou (#39) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor így már értem, hogy miért nem nő rohamosan az a 2000 óra a leírásokban. Csak a saját gyártású filmjeik és sorozataik vannak fent korlátlan ideig. A többi rotálódik, x mennyiségű film bekerül y meg ki. Szóval nincs az, hogy megnéztem ma 10 év múlva meg újból ha kedvem szottyan, és az nem saját gyártású filmjük :)

(#41) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Valaki használta már a Xbox360 verziót? Pár hónapja akartam, de akkor még csak béta volt, így csak az ingyenes tartalom jött le. Adtak már ki belőle teljes verziót? Elméletileg az HBO oldalán olvastam, hogy csinálják, de most nem találok semmit :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42) headhunter válasza #41133696 (#37) üzenetére


headhunter
addikt

Legalább annyi sütnivalójuk lehetne, hogy vezetékes hálózaton is működjön az HBO GO Hungary app, minden platformon. (Android)

Ugyanaz a hiba, mint nálam...

pl.: Beatrix Máté

Csalódtam.
Sajnos a androidos tv boxon nem tudom nézni. Kiírja hogy kapcsolja ki a másik képernyőt..... Addig nem nézhető. Se okos telefonon hdmi kábellel sem tudom a filmet lejátszani a tv-n. Szomorú vagyok.

Nem érdekük, hogy minél többen fizessenek elő a szolgáltatásra és megelégedéssel használják?!

(#43) sesshou válasza headhunter (#42) üzenetére


sesshou
senior tag

2 megodlás létezik a problémára android tv-ken vagy tv boxokon.
ez első hogy magából az HBO GO app ból nyomsz rá hogy chrome castoljon. Tehát nem az egész telefon képernyőt osztod meg. csak az appot kéred a megosztsára, van is benne egy ilyen gomb. (nálam ez miboxon valamiért nem ment egy pár perc után beakad a stream)

A másik hogy letöltöd a HBO GO hugary apk-t és azt telepíted a tv-n. ha nem tudod hogy szólj és kifejtem.

(#44) headhunter válasza sesshou (#43) üzenetére


headhunter
addikt

Erre kellene megoldás: [link]

Android Boxon kell működésre bírnom...

(#45) drbodyjr válasza sesshou (#36) üzenetére


drbodyjr
csendes tag

Magyarországon vagy? Ha nem, kelleni fog egy vpn progi (pl hola).
Boxon egyébként akkor megy, ha wifin csatlakozol a netedhez.
Lehet, hogy jelezni fog csatlakozási problémát, de a diagnosztika futtatása után menni fog.

Sunvell T95z plus (Amlogic s912, Android 6, Kodi Jarvis 16,1)

(#46) sesshou válasza drbodyjr (#45) üzenetére


sesshou
senior tag

Igen magyar es megy problema mentesen

(#47) sesshou válasza headhunter (#44) üzenetére


sesshou
senior tag

A tippem a következő:
A te android boxodon ugy oldottak meg a hdmi s külső képernyőt hogy azt hiszi mint a hdmin keresztül egy második monitor van rá kötve ahogy az egy android os telefonnal igaz is lenne. De itt ugy a hdmin kívül nincs másik "elsődleges" kijelzod. De ez csak egy teória.

(#48) #41133696 válasza headhunter (#42) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, meg mondjuk az LG nem egy kis gyártó, igaz a Sony sem és utóbbira még régi applikáció sincs, azért kellett vennem a Chromecast-ot.

Most volt változás nálunk, Chromecast, TP-Link RE200 AC750 AC Access Point, is ment az apróra... remélem az új táblagépemet is támogatni fogja az HBO GO applikáció (Huawei MediaPad M3 - a médiának bejön. Kár, hogy ezt a Google Play-ből csak akkor fogom látni, amikor már itt az új cucc :)

(#49) bopeti98 válasza #41133696 (#48) üzenetére


bopeti98
őstag

Az én kínai no name telefonomat is támogatja az HBO GO szóval egy Huawei készülékkel szinte kizárt hogy gond legyen ilyen szempontból. :)
A TV-re vetítés viszont csak Chromecast-el működik, meg tavasszal elvileg lesz Apple TV támogatás is. Az egyéb képernyő tükrözéses módszerek viszont jogi okok miatt tiltva van.

(#50) #41133696 válasza bopeti98 (#49) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, de nálunk már nincs szükség arra, hogy a Sony tévére közvetítse.

Az új telefonom is Huawei lesz (P9)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.