Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) maybebor


maybebor
csendes tag

Sziasztok!
A szokásossal kezdem, nem tudom, hogy jó helyen indítom e a címet (lehet hogy már más meg kérdezte, akkor sorry), ha nem, akkor ezer bocsi.
Az az egyszerű kérdésem lenne, hogy a www.YouTube.com, ill. a Video.google.com címeken ha rákeresek videóra, akkor azokat le lehet e valamilyen formában tölteni.
Találtam régi bandákról kis videókat, és ezért kellene.
Köszi előre is a segítséget.
Maybebor

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#2) Szabesz válasza maybebor (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

Le lehet, vagyis a video.google.com-ról lehet, az oldal forrásában el van rejtve a cím, ha megadod a linket, kibányászom.

¯\_(ツ)_/¯

(#3) corlagon válasza maybebor (#1) üzenetére


corlagon
senior tag

Le lehet, több módon is.
Pl. másold át a video linkjét ide [link], klikk a download-ra es alul el tudod menteni.
Az .avi videket bármilyen videolejátszó viszi (ha a codec fenn van), a .flv-hez VLC-t legegyszerűbb használni.

(#4) Motion_Blur válasza corlagon (#3) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem is tudod most mennyire boldoggá tettél :D

Kipróbálom ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) maybebor válasza maybebor (#1) üzenetére


maybebor
csendes tag

Sziasztok!
Megcsináltam ezt a link másolós, letöltős dolgot, csak az a baj, hogy a vlc player nem akarja lejátszani, pedig átneveztem .flv kiterjesztésre.
Sőt a google-ról ahogy átmásoltam a linket és tölteni akartam, hibát ír ki.
Tipp
Köszi.

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#6) Szabesz válasza maybebor (#5) üzenetére


Szabesz
őstag

másold be ide a video.google.com linket és kiszedem neked a letltés linkjét

¯\_(ツ)_/¯

(#7) maybebor válasza maybebor (#1) üzenetére


maybebor
csendes tag

http://video.google.com/videoplay?docid=-7638214241718311132&q=alexi+laiho

[Szerkesztve]

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#8) Szabesz válasza maybebor (#7) üzenetére


Szabesz
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#9) maybebor válasza Szabesz (#8) üzenetére


maybebor
csendes tag

Basszus kulcs!
Köszi. Letudnád írni, hogy hogy csináltad, mert még lenne pár videó. Nagyon megköszönném.
Kösz.

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#10) Szabesz válasza maybebor (#9) üzenetére


Szabesz
őstag

Nm
Megnézed az oldal forrását majd rákeresel a ''video.google.com/'' kifejezésre, az első link egy gvp filera fog mutatni ''http://video.google.com/videogvp/ChildrenofBodomGuita.gvp?docid=-7638214241718311132'' , azt letöltöd, megnyitod szövegszerkesztővel , majd benne ott van a letöltés linkje ''http://vp.video.google.com/videodownload?version=0&secureurl=ugAAAJYj4LjqQidZXgxz0rpDHGDYhwbNeG0QFyFoDGGhelEW0njSltMmQRKJZfk8ZaLdZ7jXkBu-m3Jvb7qZY5sJ_-wjc9-WDeTzcyQbN9kmRWXGVgw55070pN0KvsOCP5UxXlEcVIXQXyB7eIPo7xrxTRkx4V0v9iHadweRRzEzHisPz8YzpbBW6s7wHtTCUloPQ--Om8FwyydDUI0JkEq6c2BFrJmpQiLD0_a_-U34_dicS38P5bpkgw0UXhktGOq_vw&sigh=m0iiB-DVKQy_fv2tPss7pIdfzRg&begin=0&len=915347&docid=-7638214241718311132
docid:-7638214241718311132
duration:915347''


Azért másoltam be a címeket, hogy kövesd végig ezen a példán, hogy látsd, melyik hol van s meddig tart. Ugyanígy lesz a többinél.

¯\_(ツ)_/¯

(#11) maybebor válasza Szabesz (#10) üzenetére


maybebor
csendes tag

Köszi szépen, nagyon sokat segítettél.
Még egy kérdés, anélkül hogy elégedetlenkednék.
A www.YouTube.com honlap videóira van valami hasonló megoldás, hogy le tudjam tölteni?
Előre is köszi.

[Szerkesztve]

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#12) corlagon válasza maybebor (#5) üzenetére


corlagon
senior tag

Hat ha nem flv fajl, akkor nem is fogja semmi lejatszani flv-kent, akarmire nevezed.
A VLC-t csak azert hoztam peldanak, mert szinte mindent lejatszik, es nem hasznal codec-eket, hanem a sajat dll library-jat.

En keepviddel egy csomo videot leszedtem metacafe-rol, youtube-rol, problema nelkul lejatszotta oket

(#13) maybebor válasza corlagon (#12) üzenetére


maybebor
csendes tag

Amikor én leszedtem, akkor nem volt kiterjesztése, és én adtam az flv-t
Ettől függetlenül lehet én csesztem el valamit.
Leírnád még egyszer a folyamatot?
Kösz.

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#14) corlagon válasza maybebor (#13) üzenetére


corlagon
senior tag

Mondjuk erre: [link], ha jol hallom Laiho eppen Vivaldit jatszik

Keepvid-en felul bemasolod, kivalasztod hogy Google, klikk a download-ra.
Megvarod amig alul a Loading... befejezodik, balklikk a download linken (valamelyiken, legyen most az .avi), save.

A hosszabb Bodom-osra timeot-ot ad, valszeg tul hosszu a video, bar a fenti is 14 mega


(#15) maybebor válasza corlagon (#14) üzenetére


maybebor
csendes tag

Eddig én is így csináltam.
Csak ahogy átnevezem .flv-re, és elindítom a vlc-t, valamit töltene, de az időt se számolja, és utánna visszaugrik olyan kezelőfelületre, mint amikor hang fájlt játszik (nincs kép) és semmi tovább. Lehet a lejátszónak szar verziója van meg nekem? Tudnál mondani egy címet, ahonnan leszedhetném?
Nagyon köszi.

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#16) corlagon válasza maybebor (#15) üzenetére


corlagon
senior tag

Nem kell atnevezni semmit, a VLC avi-t, quicktime-t, flv-t, mindent lejatszik. Google megmodja hol lehet leszedni a legujabb verziot, freeware.

(#17) maybebor válasza corlagon (#16) üzenetére


maybebor
csendes tag

okés, de amit én leszedtem, annak semmi kiterjesztése nem volt, csak azért írtam, hogy átneveztem, és mindegyiknek get_video volt a neve.

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#18) corlagon válasza maybebor (#17) üzenetére


corlagon
senior tag

Az rosszul jott le, beirsz egy peldat?

(#19) maybebor válasza corlagon (#18) üzenetére


maybebor
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=wPyNdwfYDDo&search=Uriah%20heep

Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

(#20) Kekmen


Kekmen
senior tag

Nekem sikerült leszedni, de valaki tudna eseleg olyan progit, amivel az flv kiterjesztésű fájt át tudom konvertálni aviba vagy mpgbe.
Le tudom játszani, nem e miatt kell. :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#21) corlagon válasza maybebor (#19) üzenetére


corlagon
senior tag

Leszedtem, atneveztem, nekem a VLC Player korrekten lejatssza. Lehet h hibas verziod van telepitve

#20: [link]

[Szerkesztve]

(#22) Matthew


Matthew
senior tag

Üdv skacok!

video.google-ról töltöttem le a fent leírt módon video-kat de amint letöltöm nincs hangja, ez miért lehet ez?

(#23) Nimrod


Nimrod
addikt

Idevágó cikk: [link]

(#24) supesz


supesz
aktív tag

nem jön be a keepvid mozzila alól :W

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#25) Flashback


Flashback
addikt

A Youtube nem játszik videót, ma óta... Ezt írja ki:
Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Click here to get the latest flash player.

Flash legújabb telepítve, Javasript bekapcsolva :F Tipp vkinek????

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26) Hujikolp válasza Flashback (#25) üzenetére


Hujikolp
őstag

nekem ie alatt tökéletesen lejátsza a youtube.com on található videókat. nemtudom h neked miért irja ki, amugy niztos h a legujjabb van fent?

(#27) Flashback válasza Hujikolp (#26) üzenetére


Flashback
addikt

Igen

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#28) Dictator^ válasza Flashback (#25) üzenetére


Dictator^
veterán

sztem eccerüen noob vagy, na jó nem is , cső szabi ;]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#29) lesaux válasza Flashback (#25) üzenetére


lesaux
veterán

Nekem is ezt csinálta, amíg rá nem jöttem, hogy miért. Ha IE alatt azt kérem tőle, hogy Eszközök / Internetbeállítások / Fájlok törlése, akkor ez a hülye letöröl valamit, amit nem kéne. Legalábbis utána nem tudok semmilyen flashes dolgot lejátszani, de még a PH tetején és oldalán sincs reklám.
Szedd le ezt: [link], csukd be az összes IE-ablakot, futtasd az exét és tedd fel újra a flash playert.
Nem tudom amúgy, hogy egy cache-ürítésnél miért törli a flash playert is.

(#30) Surda válasza Szabesz (#10) üzenetére


Surda
tag

Sziasztok!
Hogy lehet letölteni filmet a google video-ról? Szabesz útmutatását próbáltam követni, de ott a bibi, hogy nekem nincs a forrásban semmilyen 'gvp'.

Konkrétan ez a videó érdekelne:
http://video.google.com/videoplay?docid=-1246174515665636969

[Szerkesztve]

A garancia meg... ha a címke meg...

(#31) Majstor


Majstor
senior tag

Hi!
Lenne egy kérdésem:
Hogy lehet belinkelni egy YouTube klippet, saját oldalamra hogy az csak maga a VideoKlipp induljon ell és ne az egész Weboldalt töltse be a böngésző, mikor ráklikkelel valaki???
Segítséget előre is kössz!

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#32) Primőr válasza Majstor (#31) üzenetére


Primőr
aktív tag

A klipeknél ott van egy olyan rész hogy URL, alatta meg hogy Embed. És neked az Embed sorára kell rákattintani, azt kimásolod és berakod a honlapodra.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#33) Majstor válasza Primőr (#32) üzenetére


Majstor
senior tag

Thanks! :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#34) Avalon


Avalon
tag

Másnak is belassult a youtube, vagy cak az én internet-kapcsolatommal van a gond? Baromi lassan töltenek be a videók. :S

(#35) attiati


attiati
veterán

Találtam egy elég makacsul beágyazott videót, elvileg SWF és semmivel nem sikerült még leszednem (Vidget, MediaPlayer Connectivity...)
Nem Youtube és nem is hozzá hasonló elterjedt oldal...
A link: [link]

plíz valaki, elég durva vállogatás


[Szerkesztve]

(#36) Noxy válasza attiati (#35) üzenetére


Noxy
veterán

Erre gondoltál: [link] :DDD
Ha már mással nem megy, akkor HyperCam:[link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#37) attiati válasza Noxy (#36) üzenetére


attiati
veterán

látom neked is külső felvétellel sikerült :) azért köszi
közben megtalálták nekem youtube-on:[link] :D

(#38) Majstor


Majstor
senior tag

Hi!
Igaz nem YouTube-ről van szó sem Google videoról, de lenne egy pár video a VideoGizmo-n amit leszeretnék tölteni (Sehol máshol nem találtam ezeket a videókat)>>>
pl. ezt: [link]
Hogyan vagy mivel tudom letölteni???
(Firefox-os letöltövel problálkoztam de nem megy, Online FLV converter-el sem /vixy.net/)
:U
Segítséget előre is köszönöm!

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#39) Apollyon válasza Majstor (#38) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hello!
Nem tudom pontosan, de amit megnézel videót akárhol neten, azt a gép bizony letölti. Általában rejtett mappában, asszem a prefetchben van valahol...

[Szerkesztve]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#40) Majstor válasza Apollyon (#39) üzenetére


Majstor
senior tag

<prefetch>
Az meg milyen élőlény? Hol kel utánanézni :DDD
Most nem viccelek komolyan ennyire b@lfasz vagyok. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#41) Apollyon válasza Majstor (#40) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hú lehet mégsem ott van, de tuti benne van az ideiglenes fileok között...
Talán kérdezd meg itt, hogy az ideiglenes fileok hol találhatóak, mint pl az interneten megnézett videók hová töltődtek le: [link]
Egyébként engem is érdekelne :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#42) Majstor válasza Apollyon (#41) üzenetére


Majstor
senior tag

Thanks!

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#43) Elrond


Elrond
senior tag

hova teszi melyik mappába a win.a megnézett videókat?(pl:flv...stb)

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#44) nemgomba


nemgomba
csendes tag

Sziasztok!

Attiati és Majstor (meg sok más emberke) problémájára a Firefox + Downloadhelper (bővítmény a Firefoxhoz) kombináció a gyógyír. Gyakorlatilag mindent leszed, amit a géped megjelenít. Állítólag még hangfájlt is, de ezt nem próbáltam, viszont mindennemű videóra tökéletes! Bizonyos esetekben nekem csak akkor mentette le, amikor még nem töltődött le teljesen a gépre, de a legtöbb esetben az után is menti. Ha ez valamiért mégsem működne, a Firefox nem hagy magadra: választhatsz egy sor más bővítmény közül: UnPlug, Batch Download, Media Pirate, Video Downloader, GetVideo, Down Them All, stb. Van, amelyik azt kéri, te add meg a kiterjesztést (.flv). Remélem, tudtam segíteni. :)

[Szerkesztve]

(#45) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Vmiér nagyon lassú a Youtube. 5perc alatt tölt be egy 1 perces videót (képzelhetitek mi van ha 5perces a videó). A böngészőnek lehet vmi köze hozzá (Firefoxot használok)? Ja és 2megás netem van.
Kösz.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#46) nemgomba válasza Elrond (#43) üzenetére


nemgomba
csendes tag

Szia!

Ide menti el az internetről az ideiglenes fájlokat:
C:\Documents and Settings\[*felhasználónév*]\Local Settings\Temporary Internet Files

Természetesen a te felhasználói neved gondold a szögletes zárójelbe. :) A meghajtó betűjele attól függ, mi annak a paríciónak a neve, amiről a Windows fut. Ez általában C: , de más is lehet. Ha pedig ezt már tudtad, akkor bocs. :)

Ebben a mappában mindenféle fura névvel illeti a fájlokat, ne lepődj meg, mert nem olyan néven fogod megtalálni, ahogy az oldalon láttad.

Jó keresgélést!

(#47) nemgomba válasza JetiRulez (#45) üzenetére


nemgomba
csendes tag

Szia!

Nekem is piszok lassú, én is Firefoxot használok általában. Megnéztem Explorerrel, talán kicsit jobb, de még ez se biztos.

(#48) csutkaa


csutkaa
senior tag

sziasztok!!
valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan kell a youtubon publikusá tenni a videot!!!??
fent van az oldalon csak ha ráá keresek nem találja meg és nem vágom hogy miért
előre is köxi!! :R

(#49) Flashback


Flashback
addikt

Nem megy a youtube!!! :F

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#50) Eastman


Eastman
őstag

[link]
[link]
[link]

Valakinek van erre ötlete? :F

Üdv: Eastman

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.