Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#235784) NyMRooD válasza .LnB (#235773) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Miről beszélünk?! Minden féle kamu pletyka, koncepció vagy bármilyen jelentéktelen hírre ugrik az egész PS4-es közösség. Tűkön ülve várja mindenki a Ps5-öt." - Ez igaz, csak ez két élü fegyver, mert pl ha csak ps4-el lesz kompatibilis, millók fognak csalódni, mert rengeteg pletyka volt arról, hogy több genes lesz a BC és több hasonló dolog is van. Ettől függetlenül én sem azt mondom, hogy holnap mondjanak el mindent, csak elegem van már az ign féle clickbait hírekből, szeretnék bizonyos időközönként 1-2 hivatalos hírt is.

"Érdekes, hogy ennyire másképp látjuk ezt a helyzetet. Szerintem a Sony teljes nyugalomban, előre megtervezett ütemtervet tart." - Ezt nem látjuk másképp, szerintem is nyugalomban van a Sony és egy ütemtervet tart, de már jó lenne látni valamit, ha más nem, egy dátumot, hogy mikor kapunk több infót.

"De, hogy az MS lépéseire nem fognak, és nem is akarnak reagálni, az szerintem tuti." - Ezzel nem értek egyett, a ps4 marketingjét pont erre az elvre húzták fel és elvileg most is erre építenek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.