Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Amúgy mi az oka, hogy hozzánk nem hozzák? Google nem akarja? Minden szutykot kapni már hivatalosan, csak pont ezt nem...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) nozs23


nozs23
addikt

Vicces volt, hogy csinaltak egy slide-ot olyan feature-oknek, amit az Apple elott mutattak be, majd bemutattak egy csomo featuret, amit az egyertelmuen az iPhone-okbol emeltek at. :D
Amugy jo keszulekek ezek, az aruk is rendben van, foleg a preorder ajandekokkal. Kar, hogy nalunk nem lehet hivatalosan kapni, de meg ha be is szerzed valahol az 5g csak roottal mukodhet.

[ Szerkesztve ]

(#3) Superbad válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Superbad
tag

Eddig is nagyon kevés országban árulták hivatalosan a Pixel telefonokat. Valamiért* Indiába szívesebben mennek! :D

(#4) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Mikorra szokott esni az áruk? A 650 eurós sima 7-es szimpatikusabb lenne 550ért

(#5) Somatom válasza nozs23 (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Nagyon helyes. Remélem, hasznos dolgokat emeltek át! Az Apple is átemelhetne pár ficsőrt az Androidból, hogy okostelóként is használható legyen. Mondjuk, nem pont a Pixelekből, mert a gyártók már régen lelépték a Google-féle Androidot. Pl. ott az Asus Rog 6 ficsőrlistája. Vagy, a Galaxy -ké.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) agressor12 válasza szabi__memo (#4) üzenetére


agressor12
senior tag

Soha nem esik le az áruk.

(#7) ghiottone válasza szabi__memo (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Majd 1 év, ha a korábbi gyakorlatot folytatják. :((( Amúgy azt hittem, hogy a 7-es szériával a 6-osok 150 euróval olcsobban maradnak a Store-ban, de teljesen eltüntek.1 ével ezelőtthöz képest 50ezerrel lett szarabb a forintunk ugyanolyan euró ár mellett.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon tetszenek, de sajnos már nincs az a világ hogy ilyenem lehessen :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) szabi__memo válasza ghiottone (#7) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:(( azt hittem azért előbb akciózzák. A 6-os mostanában 500 környékén jó volt, ezért is kérdeztem az 550es (-100) értéket. De akkor nem valószínű a közeljövőben
Hát ez szomorú

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszetosek. A kisebbik lehetne meg kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#11) LouiS22 válasza Superbad (#3) üzenetére


LouiS22
veterán

1,3 milliárd ember nem tévedhet.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#12) nozs23 válasza agressor12 (#6) üzenetére


nozs23
addikt

Állandóan le vannak értékelve Amazonon.

(#13) Luck Dragon

Ezek már külcsínre is tetszenek , mert eddig a Pixelek számomra rondák voltak. Pro esetében az MA tesztet várom nagyon .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) szabi__memo válasza ghiottone (#7) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Egyébként jó dolog megvárni az újat. Az új túl drága, a régit vagy meg tudod még venni vagy nem, de már nem nagyon akarod mert az új több szempontból is jobb. Kegyetlen az élet :)

(#15) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

"utóbbihoz Pixel Watch LTE verzió jár ajándékba" ezt hol? Mert elorendelesnel nem adtahozza az orat.

[ Szerkesztve ]

(#16) ghiottone válasza lkksioskdl3 (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gstoreban igen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) Hieronymus válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Még alszok rá egyet, de nagy eséllyel benevezek egy PRO-ra. A hozzá adott Pixel Watch LTE, kedvező ajánlattá alakítja a kissé magas telefon árat.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#18) Yeffy


Yeffy
veterán

kivancsian varom a teszteket, illetve majd megnyomkodom oket store-okban is, amint lehetseges. az elozo gen kameradizajnja jobban bejott, de ez mondjuk reszletkerdes.

engem a kisebbik hazban a nagyobbik tudasa erdekelne, de hat ez ugye most mar hiu abrand. azt meg nem is emlitem, h glory hole nelkul lenne a tuti, nem lehet mit tenni ezzel sem. :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Nekem a sima 7-es tetszik, azt hiszem, ez váltja majd le az iPhone 12 pro-m. £599 megér.

[ Szerkesztve ]

(#20) Gonz0 válasza lkksioskdl3 (#15) üzenetére


Gonz0
tag

UK/Német/Francia store-ban biztos van ingyen óra (nekem a franciából jön, egy arany LTE :) ). Ami kb 90% hogy szemét lesz (na meg egy hónapos sincs a watch 5 pro a kezemen), úgyhogy megy is fel bontatlanul ebay-re. Ha csak 350-ért elviszik, máris csak 550 volt a pro. Ha még a régi 6 prot is eladom, akkor kb ingyen upgradeltem, talán még marad is egy kicsi a végére. Azért az nem olyan rossz. ;]

Magyarországra szerintem soha nem fog jönni két okból: Jó magyar forintunk olyan megbizható, hogy hülye lenne bárki ide importálni bármit is. Ha nem akar 2 hónap után veszteséget termelni, akkor iszonyat áron kell adnia (lásd apple), azt meg google nem engedheti meg magának. Nincs olyan helyzetben mint az iphone.

A másik ok, a magyar nyelv. Pixel feature-ok nagyrésze valamilyen AI natural language processing-re épül: Call screening, live translate, live trascript, etc. Egy ilyen kicsi piac, ilyen bonyolult nyelvvel egyszerűen nem éri meg googlenak. Ettől mondjuk még megcsinálhatnák, hogy a magyar szolgáltatókkal is működjön az 5G és VoLTE, de ez már a google gyökérsége. Nem tudom miért fáj nekik a szürke import.

Hiba a cikkben: Tensor G2 már A78 nem A76.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#21) lkksioskdl3 válasza Gonz0 (#20) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

En spanyol storeban vettem, es itt nem volt sajna... De az oram sem elrheto meg. Remelem utolag hozzza csapjak.

(#22) szabi__memo válasza Gonz0 (#20) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kár hogy csak úgy adnak órát, hogy ha a lakcím helyi. Iderendelni nem lehet

(#23) Gonz0 válasza lkksioskdl3 (#21) üzenetére


Gonz0
tag

Azt láttam, hogy a hollandban sincs akció, azt hittem csak azért, mert eddig nem árultak telefont. De úgy rémlik spanyoloknál eddig is volt telefon, szóval valami más lehet a háttérben.

Sajnos nem hiszem, hogy utólag hozzácsapnák, de ne legyen igazam.

>> Kár hogy csak úgy adnak órát, hogy ha a lakcím helyi. Iderendelni nem lehet
Ez nekem adott, kinn élek egy ideje :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#24) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah előrendeltem én is a 7-est, csak nem bírtam kivárni Giottone fórumtársat :DDD .
Ez lesz életem első drága telefonja :DD Remélem nem cseszek rá a péklapát mérettel, a 4a-t konkrétan imádom máig a mérete miatt. :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#25) tatomi92 válasza vakablak93 (#24) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Üdv, honnan rendelted?

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#26) szabi__memo válasza vakablak93 (#24) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Péklapát? 4mm és 11mm a különbség. Szerintem 5 perc után nem fog hiányozni a 4a

(#27) vakablak93 válasza tatomi92 (#25) üzenetére


vakablak93
őstag

Németben Ottoról, de én itt lakom kint, és Otto nem tudom ők
szállítanak-e Mo.-ra.

szabi_memo: Igazad van így mindjárt más, így belegondolva inkább óriásplakát :Y . Lehet még se volt jó ötlet, na mind1 megtapizom jövőhéten, ha túl nagy megy vissza gond 1 szál se.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#28) Viper26


Viper26
nagyúr

A "kicsibe" is bekerült az új olvasó, és a face unlock?

Pixel 7 | FR955

(#29) szabi__memo válasza vakablak93 (#27) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vegyél akkor egy 6a-t, az kb ugyanakkora. De szerintem egyáltalán nem lesz péklapát

(#30) vakablak93 válasza szabi__memo (#29) üzenetére


vakablak93
őstag

Meglátom jövőhéten mikor ez megjön, akkor eldől, de igen sokáig a 6a-n agyaltam. :K

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#31) ghiottone válasza vakablak93 (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálad hamarabb ott lesz :DDD majd a tapasztalatokat írd meg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#32) Apollyon válasza Yeffy (#18) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én meg maradok a 6a-nál, valszeg a 7a jövő augusztusban jön, remélem nem lesz sokkal jobb. :DDD

Ez a kameralyuk meg tényleg gáz, 20 év múlva ezen fognak a legjobban röhögni, hogy így szívatták az embereket. Már a 15 évvel ezelőtti telefonomon is volt előlapi kamera (igaz nem a kijelző közepén), de egy kezemen meg tudom számolni, hogy ennyi év alatt összesen hányszor használtam ezt a kémlyukat az összes telefonomat is beleértve.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#33) Gonz0 válasza Apollyon (#32) üzenetére


Gonz0
tag

Költözz külföldre, hagyd itthon a rokonságot és hamar értékelni fogod a selfie kamerát. Amig hetente láttam a családot, bennem se merült fel soha hogy bármire is jó lenne a selfie kamera.

Ahogy nézem ingyen pixel watch valóban csak UK/FR/DE [link]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#34) ClioRS


ClioRS
őstag

Csak nekem fura, hogy nincs egy kép se elölről egyik telefonról sem? Oké, nem lesz világmegváltó kinézete, de akkor is. :U

(#35) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez is vajon olyan bugos és sok esetben használhatatlan lesz, mint a 6 volt? :W

(#36) k-adi válasza ClioRS (#34) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja érdekes
de a gstore első promo videójában az elején benne van elölről is 1s: [https://www.youtube.com/watch?v=ZCkfa-__JjE&t=30s]

(#37) k-adi


k-adi
nagyúr

van valakinek tapasztalata a Pixel Buds Pro-val?

megéri az árát, valóban jó?

(#38) ClioRS válasza k-adi (#36) üzenetére


ClioRS
őstag

Meg a store-ban is van fent mindegyikről.

(#39) Aryon87


Aryon87
félisten

Szuper. Német Telekomnál már rendelhető is, és jövő héten kézbe is lesz aki megrendeli. Teszteket kíváncsian várom, lehet ez lesz életem első Pixelje karácsony és tavaszi időszak közt.. De még a Mate50Pro erős ellenfél...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Kíváncsian várom, hogy mit tud a kamera. :)

Oppo Find X7 Ultra...

(#41) k-adi válasza Aryon87 (#39) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na és milesz az FE-vel? :D

amúgy ja, ezen a pixel 7-en elgondolkoztam most én is egy kicsit... a mate50 hiába lenne jó, ha túl drága és gugli-herélt :U
(bár mintha olvastam volna olyan pletykát hogy esetleg talán enyhítsenek a szankciókon, stb.. kitudja... poén lenne ha visszakapnák a GMS-t)

[ Szerkesztve ]

(#42) geezer válasza ForRedGlory (#35) üzenetére


geezer
aktív tag

Pontosan ez jutott eszembe nekem is.
A 6 pro tetszett volna korábban, de amilyen egyöntetűen lesujtó véleménye volt róla a hosszú távon használó tesztelőknek (főleg MKBHD), az egy időre elvette a kedvemet pixel telefon vásárlásától. Állítólag pár hónap használat után olyan hibák és apró bosszantó bug-ok jöttek elő, ami nagyban lerontja a felhasználói élményt.
Persze ezt jobban tudják az itteni userek, lehet hogy ők egyáltalán nem tapasztaltak ilyet...?

(#43) inthro


inthro
aktív tag

Sziasztok.

Feleségemmel megrendeltünk 2db Pixel 7-et, sajnos nálunk nincs akció rá, próbáltuk mind a 3 országból rendelni ahol van, de csak abba az orazágba tudod? Sőt még az amazonon is csak abba az országba adnak mellé választható órát vagy fülhallgatót.
Szerintem ez tiszta gáz, hogy így tesznek, mert máshol is tuti többen vettek volna.
Amúgy a Pixel 7 pró-hoz ingyenes az óra bármely variánsa, a Pixel 7-hez csak a buds pro ingyenes, az óránál a felét kell fizetni...
Hát reméljük jól választottunk. Szállításra okt. 12-13-at írtak.

◕‿◕

(#44) Namelesske válasza geezer (#42) üzenetére


Namelesske
addikt

Az új iOS 16 is szépen indult :D nézz ra majd arra a videóra is.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#45) Aryon87 válasza k-adi (#41) üzenetére


Aryon87
félisten

Az volt paromnak, rovid ido utan le is cserelte :))

A dragassg hamar lemegy ismerve a hasznalt piacot, az jogy herelt, az meg nem erdekel, elvegre 2 evig P40Pro-t hasznaltam. :)
Nekem a 7Pro kellene.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#46) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Reggelre elfogyott a német Amazonon a pro. :(((

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#47) geezer válasza Namelesske (#44) üzenetére


geezer
aktív tag

Off: nem vagyok Apple user, így az annyira nem érint, bár tény hogy az ios egy stabil fasza rendszer (általában, persze gondolom ott is becsúsznak bakik), csak nekem egyrészt mindenem évek óta Androidon van, és ezt szoktam meg, másrészt zavar hogy minden csúnyán le van korlátozva az ios rendszeren, ha változtatnék, testre szabnék. Meg hogy nincs rajta dedikált 'back' gomb, ezt nem tudom mi értelme még nem feltalálni náluk :DDD Így idén lett egy S22 Ultra. :K

(#48) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nagyon szemezek a 7 Pro-val, de gyanítom ez is keményen forrósodni fog mint a 6 Pro, az exy... illetve Tensor proci miatt ;] Mindig ezzel cseszik el a jó telefonokat.

(#49) DrDoktor válasza geezer (#42) üzenetére


DrDoktor
tag

Rengeteg a hiba (VOLT???)sajnos sokszor én is azt olvasom a topikjában.Frissítések sokszor sok hibát okoznak.
A rendelés is tavaly nagyon gáz volt.
Friss P6 pro tulajként most olvasom elejétől a topikot.
Én úgy hiszem nemcsak pénzbeli meggondolásból de pixelnél megéri egy évet csúsztatni a csúcsmodelt.Nekem eddig különösebb gondom nincs kivéve a kiszámíthatatlan ujjlenyomat olvasót.
Sokakanak az is remek lett frissítés hegyyek után, nálam valamiért gáz.Bár most kopp kopp...Mióta pont láttam a MKBHD videóját én is oldalról olvasom le nem szemből mintha jobb lenne.Elégedett vagyok BOLDOG viszont ha első napos vásárlás lett volna full áron és a topikbeli (hívás net ,stb) hibák lettek volna kiakadok!

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#50) WynNyback


WynNyback
tag

Hát lehet megpróbálom eladni a Pixel 6-ot és beruházok egy Pixel 7-re. :D Gépszíj. A PRO-ra nem vágyok a sima teljesen jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.