Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Weißturul


Weißturul
senior tag

Mivel nem nagyon találtam olyan topikot ahol azok beszélgethetnek, ajánlhatnak és vitázhatnak (bizonyos határok keretein belül persze) Androidos játékokról, ezért nyitottam egyet. :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2) ch003067 válasza Weißturul (#1) üzenetére


ch003067
addikt

Jól tetted, hogy megnyitottad :)

Legjobb még mindig az Angy Birds, méghozzá a Seasons, meg a Rió :D

Gondolom te is szereted őket.

(#3) Weißturul válasza ch003067 (#2) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hogyne :))
Nekem a rijó annyiból nem jön be hogy eltűntek a röfik :O

Próbáld ki a Cows vs Alienst, ha hardveres multitouchod van ;)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4) ch003067 válasza Weißturul (#3) üzenetére


ch003067
addikt

Galaxy S 2. -m van. Kipróbáltam ezt az általad említett játékot, nem valami jó :D Mondjuk unalmasabb percekben elmegy.

(#5) Weißturul válasza ch003067 (#4) üzenetére


Weißturul
senior tag

kicsit nehéz meg "agyt" kell használni, ugye? :P :D
te mikkel játszol még unalmadban?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#6) ch003067 válasza Weißturul (#5) üzenetére


ch003067
addikt

Jaja :D

Néha a N.O.V.A. -val, a Modern Combat 2-vel, meg amit még nagyon szerettem, az a Dungeon Hunter volt. Ezeket próbáltad már ?

(#7) Weißturul válasza ch003067 (#6) üzenetére


Weißturul
senior tag

Blade-del? :D
De meglesem őket hátha mennek

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#8) ch003067 válasza Weißturul (#7) üzenetére


ch003067
addikt

Szerintem nem menne el rajta :( De egy próbát megér.

(#9) Weißturul válasza ch003067 (#8) üzenetére


Weißturul
senior tag

nova megy :DD a dungein hunter is de kicsit darabosan, a modern combat el se indul... de legalább a NOVA jó :))

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10) ch003067 válasza Weißturul (#9) üzenetére


ch003067
addikt

Az is valami :)

(#11) Weißturul


Weißturul
senior tag

Nem nagy durranás, de elmegy :) lehet veszek majd egy ájpodot az iOS miatt is.

Erre tévedhetne egy-két jótétlélek, hogy ne csak mi szemeteljük a topikot :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#12) ch003067 válasza Weißturul (#11) üzenetére


ch003067
addikt

Jaja. J volna, ha jönne valaki.

Én semmi pénzért nem vennék Apple-t.

(#13) Weißturul válasza ch003067 (#12) üzenetére


Weißturul
senior tag

én csak a rengeteh minőségi játék miatt venném meg... bátyámnak karórának álcázott iPod Nanoja van, az is zsír dolog, nekem Shuffle is megtenné :K

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#14) ch003067


ch003067
addikt

Lol ! a Hungry Sharkban 51.230 pontot értem el, és 2 achivmentet kaptam :C

(#15) Weißturul válasza ch003067 (#14) üzenetére


Weißturul
senior tag

Meglesem a játékot :K
Ha jót keresel: Froggy Jump; free, magyar kreálmány, yo - kell ennél több? :C

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#16) ch003067 válasza Weißturul (#15) üzenetére


ch003067
addikt

Megnézem majd :D

(#17) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A Cut the Rope játék koncepciója rém egyszerű. A köteleket úgy kell elvágni, hogy a kis cukorka a béka szájában landoljon, miközben a pályán fellelhető csillagokból a legtöbbet szedjük össze. Rengeteg pálya van, folyamatosan érkeznek a frissítések. Egyike a legjobb játékok. Csak ajánlani tudom.

    

A játék megtalálható a Marketen, az ára £0.62.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) csilisz


csilisz
tag

Most ilyen nagy-nagy leárazás van a market-ban napi 10 program 22 ft Ma pl.: Reckless Racing amire kapásból le is csaptam :))

[ Szerkesztve ]

(#19) csilisz


csilisz
tag

Ma a Homerun Battle 3D, és a Tetris is 22-22ft. Esetleg aki akar egyet mosolyogni vagy megnevettetni másokat annak jó ajánlat a Talking Tom Cat 2 is 22 ft-ért. Valakinek nincs kedve még írni ide? :F

[ Szerkesztve ]

(#20) TazLeacher válasza csilisz (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én próbálkoztam, hátha beindul a dolog, 20-30 jó játékról tudnék írni, de miután hetek alatt reakció nem érkezett, ha ilyen ingerem lesz, azt majd megteszem a blogomban.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) csilisz válasza TazLeacher (#20) üzenetére


csilisz
tag

Ez szomorú, pedig jó ötlet volt. :(

(#22) lazlo16


lazlo16
aktív tag

Hát jónak indult bizon y:/

(#23) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

Sziasztok!A következő lenne a problémám: samsung galaxy s plus telefonom van, letöltöttem az Order and Chaos Online című játékot,letöltött 660mb-ot,lépek be,csinálom a karakter utánna bedob még egy frissítést amit letölttet velem és mikor telepíteném kiirja hogy biztos hogy felül akarom írni az előző fájlt? rámegyek hogy igen és utánna meg azt írja ki hogy az alkalmazás nincs telepítve ?! valaki tud erre mondani valamit?:O előre is köszi.

üdv.scooby

hmm..

(#24) lazlo16


lazlo16
aktív tag

Spirit HD meg NFL a mostani favoritom:D

(#25) doncortio


doncortio
senior tag

Defenderrel tegyetek egy próbát :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#26) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Üdv!

A téma ez a játék lenne:
Pirates of the mystical islands - KATT

Videó róla

Képek:

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#27) xors


xors
senior tag

Sziasztok! én is ajánlok 1 pár jó játékot! :D
NinJump (ügyességi, egy ninja -val kell ugrálni két fal között akadályokat kikerülve)
Fruit Ninja (vagy a free verziója: Fruit Slice)
Stupid Zombies
Tank Hero (nagyon jó tankos játék, mindenképp ajánlom!)
Where's My Water
Line Runner (erős idegzetűeknek)
Tap Tap 4 (zenére kell gombokat nyomogatni)
Tiki Kart 3D (szerintem a legjobb ingyenes autós játék)

És még itt egy pár "fizetős" , erősebb vasakra :DD
Asphalt 6
NFS Shift
NFS Hot Pursuit
9mm HD (belső nézetű lövöldözős)

Kb ennyi :D

(#28) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Játszik valaki a Contract Killer nevü játékkal? Esetleg megvan valakinek a Contract K. Trainer a játékhoz? Én nem találom sehol sem és jól jönne az a trainer. :K Kezd uncsi lenni a játék főleg, hogy nem tok tovább haladni. :W

Köszi.

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#29) vétó


vétó
aktív tag

olyan táblajátékokat keresek, amiket két külön telefonról lehet játszani hálózati, wifi vagy bluetooth kapcsolaton keresztül. lehet akár online többjátékos is, a lényeg, hogy én, és a másik játékos egymás ellen a saját telefonunkról játszhassunk realtime.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30) buktagt540


buktagt540
senior tag

Grabatron, próbáljatok ki iszonyat jó!! :D

(#31) zho-lee válasza buktagt540 (#30) üzenetére


zho-lee
addikt

Bocsi srácok, de kérnék valamit, ha lehet.
Játékokat ajánltok, és ezt nagyon köszönöm!
Csak, ha lehetne kérni, megjegyezni, hogy milyen telefonon megy a játék..
Kicsit nagy a szórás készülékek terén.
Nekem hiába van LG Optimus Pro-m, a kijelzőm fizikális tulajdonsági miatt nem minden megy rajta, esetleg a ram, 3D lapka, stb...
És vannak ettől gyengébbek is.

Köszi a segítséget! :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#32) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Hellósztok!

Blade-en játszom és a következők nyerték el nagyon a tetszésem:

- Tank Hero
- Speedx3D
- Fling a Thing
- Freecell Solitaire (Softick Ltd.)
- Asphalt 5
- Battleheart (most nagy kedvenc, bár néha befagy és újraindul a teló)
- Drag Racing
- Gravity Guy (Getjar-on ingyenes)
- Guns'n Glory (szintén Getjar)
- Guns'n Glory VV2
- Missile Defender (Getjar)
- NFS Shift
- Nova
- PES 2011
- Piggy Drop
- Pinball HD
- Super Sudoku
- Tiki Golf 3D
- UNO
- és ha ide lehet venni: Androidify :DDD

El Psy Kongroo

(#33) zho-lee válasza Véreshurka (#32) üzenetére


zho-lee
addikt

THX!!!!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#34) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Akinek van kedve online ökörködni, az nyugodtan játszon a Spacetime Studios két MMO-jával, a Pocket Legends-zel és a Star Legends-zel. Mindkettő nagyon jó, az előbbi fantasy, a másik sci-fi. A SL kiforrottabb, mert az a későbbi! :) Mindkettő jól megy Blade-en.

+1: 2D-s MMO is van, a The Infinite Black, az űrben kell vele mászkálni, nekem nagyon tetszik! :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#35) Tauren45


Tauren45
aktív tag

SGS2 /xxlpb/: Plants VS Zombies, pc-n is kitoltam telón is nagy kedvenc. :R

Ez a contract killer jó jó de hamar meglehet unni. . . Nagyon lassan jön össze a pénz és monoton a játék. :(

Amúgy nem tud valaki valami jó kis stratégiat? Ahol nem kell tonna számra gemeket venni hanem elvagy sima bevétellel. Gondolok most olyan, hogy pl egy mekit fenntartani. . . Van is egy ilyesmi flash játék de az uncsi :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#36) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Pár játék közös szórakozáshoz:
Counter Strike Port
Tanked
4 Player reactor (fizetős, a 2 játékosos ingyér van)

mp

(#37) sajtee


sajtee
senior tag

Where's my water? - imádom :) Doodle Jump is egész jó, de egy idő után monoton, és persze az Angry Birds eddigi összes része ;) Várom a következőt, mert már mindet kipörgettem.

SGS.

(#38) llll


llll
senior tag

nekem eddig leginkább a Crusade of destiny nevű játéktól esett le az állam
xperia minin röccenésmentesen fut és még ekkora kijelzőn is simán bevállalható az irányítás
már annak, aki szereti az ilyen karakterfejlesztgetős-mászkálós cuccokat
mi ketten nyomjuk a 8 éves kislányommal

(ha pedig ráunok, akkor Iron Sight, vagy Family guy: uncensored - bár nem vagyok rajongó)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#39) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Hamarosan jön a kiegészítője!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#40) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Srácok lehet támadni!!

Bemutató cikk
Google PLAY link

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#41) Sn[4k3] válasza [DE2JAY] (#40) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Naigen, Google Play... csak tudnám, hogy miért nem volt jó az Android Market név. Amikor először megláttam a listámban (egy igen személyre szabott Launcher 7-et használok) azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák (Play Áruház).

Játékokat mostanság hanyagolom, a Galcont vettem meg utoljára, most a Marvint használom (ZX Spectrum emu, de a legjobb, mert hozzáfér a WoS archívumához).

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#42) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Az androidos "Slot Maschine Pro" játékról tudna valaki pár dolgot elmondani,akár privátban is?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#43) [DE2JAY] válasza Sn[4k3] (#41) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Ezt én sem értem... biztos valamit fognak vele kezdeni...
Nekem se volt jó, mert minden grafikai elemet ahol a market volt rajzolhattam újra, illeszthettem be, meg csinálhattam az oldalunkra is egy fancy buttont... na min1 ez van...

Ha valakinek még is van 5 perce próbálja ki, szerintünk megéri, bár egy nehéz játék, ezt bevalljuk! Nem piti játékosoknak való! :DDD

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#44) Sn[4k3] válasza [DE2JAY] (#43) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én a the Infinite Black MMO-t nyüstölöm, azzal is elvagyok. Ha kihívásra várok akkor meg jelentkezek az aktuális WarCraft III Tournamentre :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#45) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem a PES 2012 tetszik. NFS HP jó lenne, de az irányítása idegesít. Nem szeretem, amikor forgatni kell a tabletet, s nem találtam állítást. Nagy kedvenc meg persze a Death Rally. Bár PC-n jobban bejött. Majestyk is remekek!

Utóirat: valaki tud valami jó kis körökre osztott rpg-t? Annyira adná magát valami wizardry VII, vagy Final Fantasy szerűség. Wizardry VII megy is Adosbox-szal, de egyelőre még eléggé béta, nem tudom beállítani, hogy a képen taperolás balklikk legyen.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#46) Sn[4k3] válasza Drizzt (#45) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nekem egy Ideos S7-es tabom van, az mennyire bírná a Gameloftos játékokat? Ha majd rászánom magam és felfrissítem 2.3-ra akkor meg majd meglesem az OnLive-ot is.

Emulátorokat mennyire használjátok? Én Commodore 64-re a Frodo 64-et használom, ZX Spectrumra meg a Marvint. Az aDOSBoxban én ki sem igazodtam, pedig szívesen játszanék tabon RTS-eket (Red Alert, Dune 2000, Warcraft II, stb)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#47) szezso15


szezso15
addikt

Nem tudom volt-e, de Androidra március 27-én megjelenik az iOS-en elhíresült Temple Run! :)
Ráadásul ingyenesen! :C

A hír: [link]

*Hajrá Loki!* i15+

(#48) Drizzt válasza Sn[4k3] (#46) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sajnos fogalmam nincs róla. Eléggé változó, hogy melyik tablet hogy bírja.

Közben Fifa 2012-t is kipróbáltam, az is tetszik nagyon. Viszont átlag két meccsenként kilép. :W

I am having fun staying poor.

(#49) Sn[4k3] válasza Drizzt (#48) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Mindegy is, elég egyelőre a Slice It!, Tank Hero és The Infinite Black :)

szezso15: köszi a linket!

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#50) Drizzt válasza Sn[4k3] (#49) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Most jutott eszembe, az Air Attackot szeretem még nagyon. Főleg hogy anno ha jól emlékszem, már Enterprise 128-ra is volt, s akkor is imádtam.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.