Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234751) newmoonlight válasza F-ECT$ (#234746) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Most még 2/3 árra tartom, de ha vársz egy kicsit (amíg párszor újra felbaxom vele az agyam), akkor valószínűleg én fogok fizetni azért, hogy megszabadítasz tőle.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234752) Steve1207 válasza S e t h (#234750) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem lehet, hogy csak simán felmérik a piacot, hogy érdemes-e ilyen kontrollert külön piacra dobni? Mint pl a konkurensnél az elite vagy melyik, amelyiken vannak ezek a bigyók is. Fél év alatt kialakul felhasználói szinten is, hogy mennyire rajonganak érte tényleges használat során.

.

(#234753) Wesder válasza Steve1207 (#234752) üzenetére


Wesder
félisten

Levehetőek a pedàlok az Elite-ről. Akkor lenne gàz, ha fix lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234754) hombre[EU] válasza saelin (#234748) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na majd akkor egyszer felrakom. Én most a tokaji vidéken yokaira vadászok. Bemelegítek a kettesre,mert a múltkori béta alatt kiderült,hogy noob lettem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#234755) hhenry válasza erahurka (#234745) üzenetére


hhenry
őstag

G29?

(#234756) tboy93 válasza erahurka (#234745) üzenetére


tboy93
nagyúr

Logi G29 hasznaltan.

(#234757) Steve1207 válasza Wesder (#234753) üzenetére


Steve1207
veterán

Arra még emlékszek, de nem is 15e-be kerül, mint egy sima. Úgy értem érdemes-e kiadniuk és gyártaniuk olyan jellegűt vagy elég a sima is, arra meg teljesen jó tesztnek ez a Back Button dolog.

.

(#234758) Wesder válasza Steve1207 (#234757) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye most jött az Elite S2. Akkor nyílvàn van rà kereslet. Sony-nak is úgy lenne jó egy ilyen hogy PC+PS kompatibilitàs. Na meg egy ilyen con nem a +4 pedàl miatt kerül 3x többe mint egy alap con.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234759) hombre[EU] válasza Wesder (#234758) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na meg egy ilyen con nem a +4 pedàl miatt kerül 3x többe mint egy alap con
Hát nem bizony. A plussz input laget és az ócska gombokat is meg kell fizetni ;] az új is szétesik?
Az összes "prémium" kontroller ugyanolyan ócska,mint a defaultok...de azok legalább annyiért is mennek

Life, Uh, Finds A Way

(#234760) Rage47 válasza saelin (#234748) üzenetére


Rage47
veterán

elég időrabló cucc ha elkezdesz alkotni :D
szerencsére vannak rövidebb játékok vagy mik is

(#234761) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Én se tudtam megszokni ma se a Dualshock 4 Back Button Attachment komolyan örültem amikor levettem és nélküle folytattam. Visszavittem levásároltam az árát mert hiába volt előrendelve a pénzt nem adták de legalább megszabadultam tőle jófogáson nem kellett senkinek tegnap óta. Ennyit erről marad a régi megszokás.

(#234762) Nayrobi válasza saelin (#234748) üzenetére


Nayrobi
őstag

Elmentve :K

(#234763) fausto válasza Szilágyi84 (#234761) üzenetére


fausto
addikt

Ez melyik bolt volt? Gondolom online rendelted elő, akkor nincs olyan, hogy pénzt nem adnak vissza

(#234764) AxBattler


AxBattler
félisten

Kezd túlcsordulni a kezdőképernyőm, és nem találom a megoldástt a felhasználói útmutatóban...
Hogyan tudom az egyes - nem használt - tartalmakat visszaküldeni a könyvtárba, hogy ne látszódjanak? Mappázást értem, de nem mappákat akarok, csak egy letisztult felületet.
Köszi!

(#234765) luigi106
Akkor már inkább létrehozok egy "Egyebek", vagy "Kukszi" mappát, és oda berámolok mindent.
Komolyan, mint Steam Library-ben, ott sem engedi a free/demo/dota x@rokat törölni, külön kategóriába kellet besorolni.

(#234766) markknight
Magyarul bejött a fifti-fifti. Egyébként érthető, elég jól össze van rakva az alap kontroller is, nem kell mindenhova Razer.
COD, BF, egyéb multi mellé venném én is...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#234765) luigi106 válasza AxBattler (#234764) üzenetére


luigi106
tag

Töröld le.

(#234766) markknight


markknight
veterán

Lám-lám megjósoltam a back button sikerét. Úgy tûnik bejött.

(#234767) Rage47 válasza markknight (#234766) üzenetére


Rage47
veterán

nem is értem minek van :D

(#234768) pulffy válasza markknight (#234766) üzenetére


pulffy
őstag

Hát most már én is elbizonytalanodtam.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#234769) Szilágyi84 válasza fausto (#234763) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Budapest videojáték bolt ami konzolokszervize lett de személyesen a boltban rendeltem elő.

(#234770) markknight válasza pulffy (#234768) üzenetére


markknight
veterán

Ennek ellenére én elõrendeltem, de olvasva az itteni kritikákat inkább nem kisérletezek.

(#234771) Szilágyi84 válasza markknight (#234770) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Neked amúgy sincs rá szükséged már nincs hová fejlődnőd nem leszel ezzel ügyesebb inkább hasznosabbra költsd

(#234772) alratar válasza Rage47 (#234760) üzenetére


alratar
addikt

Igen bizony.
Én ezért nem fogok játszani vele, mert én képes lennék a világ idejét belerakni. :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#234773) Mike válasza fausto (#234742) üzenetére


Mike
veterán

Vannak vágyak azokat teljesítsd. Egyébként azt csinálsz benne ami jól esik

(#234774) Begi válasza Rage47 (#234767) üzenetére


Begi
senior tag

DS5-nel ott lesz alapbol. Most tesztelik, nezik a reakciokat es meg penzt is keresnek vele. ;]

(#234775) Mr Bond 007 válasza S e t h (#234750) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Gondolom a ps5 kontrollere gyárilag azzal jön, és így meg lehet oldani hogy a kezdeti időkben mikor a címek ps4-re és 5-re is jönnek, egységes marad az irányítás. 100+ milliós userbase-t nem lehet figyelmen kívül hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#234776) munky


munky
őstag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a PS4 Pro bizonyos időközönként játék közben kiad egy rövid sípoló hangot? Mintha valami hiba jelzés lenne, de nem történik semmi, nincs értesítés és a játék megy tovább megszakítás vagy bármilyen anomália nélkül.

Három hónapja vettem újan, semmit nem cseréltem benne, nincs mókerolva. Szép sorban nyomom rajta az exkluzívokat, mindig bent hagyom a lemezt a gépben, hogy ne karcolódjon és csak akkor veszem ki, ha végigjátszottam az adott játékot. A hang optikán keresztül megy a hangfalakra, a kép meg HDMI-DVI-D kábellel egy monitorra. Ha a kontroller teljesen fel van töltve akkor is csinálja, szóval nem ezzel függ össze. Maga a konzol az asztalon van a monitor mellett, tehát jól szellőző helyen.

Ötletem sincs mi ez, valami hardveres vagy szoftveres gikszer lehet :F

[ Szerkesztve ]

(#234777) Wesder válasza Mr Bond 007 (#234775) üzenetére


Wesder
félisten

90 valamennyi az a userbase, de ez mellékes. Nyílvàn csak megszokàs kérdése lesz, ha fixen lesznek a hàtsó gombok, bàr egy L4 R4 nem tudom mire lesz jó. Ha csak szimpla programozható gombok lesznek, mint most a bba, akkor max csak útban lesz, ha az ember nem akarja hasznàlni. Én remélem hogy az a concept a DS5 "Elite" controllernek a rajza volt, és nem az alapnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234778) Steve1207


Steve1207
veterán

Na Póki 100% DLC-vel, New Game+-szal, mindennel cakpak. Ezt a játékot egyszerűen nem lehet megunni :D

.

(#234779) erahurka válasza Steve1207 (#234778) üzenetére


erahurka
félisten

Én rage töröltem mikor azt a social media csajt kellett követni az utolsó DLC-ben. Mocskos nehezek lettek a DLC-k az alapjátékhoz képest.

(#234780) jozef76


jozef76
csendes tag

Konzolvilágnál ma éjfélig még akciós (11.890 Ft) a Metro Exodus Aurora Edition.Aki eddig hezitált a játékkal, az nyugodtan vállalja be, mert nagyon szép és minőségi a cucc, és season pass-t is tartalmaz...

(#234781) Neoteric válasza AxBattler (#234764) üzenetére


Neoteric
addikt

Vannak programok amiket nem lehet letorolni, de meg csak elrejteni se. Sajna kenytelen voltam en is csinalni egy "'bizbaszok'' mappat es oda rakni mindent, ami nem kell.

PSN: ne0teric_sAN

(#234782) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Darksiders Genesis nem ad másnál se kupát? Már a harmadik Chapterbe vagyok és semmi trófea.

(#234783) oriic válasza Szilágyi84 (#234782) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trófea lista

Lehet hogy csak később kapsz.

Live-Die-Respawn

(#234784) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hamarosan érkezik a VR support a Dreamshez, majd késōbb a multiplayer via Eurogamer

Illetve megjelent az elsō openworld játék is

Ha ezek megkapják a PS5-öt akkor nagyon sok stúdió bajban lesz :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#234785) Xaels válasza Szilágyi84 (#234782) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem gyűjtögetőset már adott, sztoriért még nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234786) Wesder válasza hombre[EU] (#234784) üzenetére


Wesder
félisten

Ez akkor ütne igazàn, ha mind3 platformon elérhető lenne, és lenne a Store-ban egy külön Dreams szekció, ahova feltölthetőek lennének az alkotàsok. Akàr free, de akàr fizetős formàban is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234787) fausto válasza Mike (#234773) üzenetére


fausto
addikt

Azokat nézegettem, de elég "fura"
Elkezdtem a tutorialt, egy ideig jól haladtam, de egyszer csak adott olyan célt, hogy vegyek ki egy nap szabadságot és menjek el horgászni. Ez oké, csak a telefon meg le volt tiltva a tutorialba, úgyhogy ezeket nem tudtam teljesíteni. De a tutorial meg kírta, hogy teljesítsem ezeket a célokat :F Úgyhogy sakk-matt
Gondoltam nem gond, az alapok már megvannak, indítok új játékot. Az első cél, amit megkaptam, hogy verjek el 1000$-t gyerek cuccokra - egy egyedülálló simnél, aki most vett egy egyszobás házat és maradt úgy 1300$-ja :D Logikus
Mindegy, el lehet vele szórakozni, de így nem nagyon fog hosszú távon lekötni. Pedig az első rész óta nem játszottam Sims játékkal

(#234788) saelin válasza Wesder (#234786) üzenetére


saelin
veterán

Az már egy kicsit más megközelítés. Szerintem jó így ahogy van, mert gyorsan elérsz mindent ami kell, még töltőképernyőre sem kell várni. Nagyon pöpec ez a Dreams Engine.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234789) Wesder válasza saelin (#234788) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt nem értem. Attól még a projectek Dreams-ben készülnének, de aki belerak 100-200-300h-t egy esetleges jàték elkészítésébe, az had kapjon érte 5-10€-t. Én a videóban làtott jàtékra simàn adtam volna 5-10€-t, mert volt benne munka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234790) hombre[EU] válasza saelin (#234788) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Késōbb,ha már minden fontosabb feature bekerült akkor nem lenne rossz ötlet, ha moddolni lehetne mások "munkáit". Mondjuk open-nek jelölöd vagy feltöltheted a store-ra és bárki letöltheti-módosíthatja. Ez a multinak jót tenne. Pl. Te készítesz egy ~Quaket, én meg belemoddolom a CTF-et :)

Life, Uh, Finds A Way

(#234791) hombre[EU] válasza Wesder (#234789) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez nem így mūködik :D Letöltöd a Unityt/UE4-et, nyitsz egy céget és utána megteheted

Life, Uh, Finds A Way

(#234792) RangerFox válasza hombre[EU] (#234791) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Cég nem is kell hozzá, csak rengeteg idő, meg türelem.

(#234793) Xaels válasza Wesder (#234789) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ez a Dreams egy szűrő. A kreatív és ügyes embereket akarják vele megtalálni és az olyanoknak akár állást, továbbképzési lehetőséggel felajánlanak akár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234794) Mike válasza hombre[EU] (#234791) üzenetére


Mike
veterán

cég minek?

(#234795) Wesder válasza Xaels (#234793) üzenetére


Wesder
félisten

Ez sem egy rossz elgondolàs. Feltéva ha valakik tényleg nézik ezeket a műveket és tényleg keresgélnek. Belenéztem, igen ötletesen van kivitelezve benne a programozàs. Gondolom ennél fakockàbb nem nagyon lehetett.
Itt megint csak az a meglepő hogy ezen a lepkefing hardveren mit össze nem lehet hozni benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234796) Mike válasza fausto (#234787) üzenetére


Mike
veterán

de azért nem kell kinyalni a sim seggét :D
az irreális vágyakat nem kell teljesíteni
ez egy sandbox
kb azt csinálsz benne amit akarsz, meg kitalálsz
ezzel együtt szerintem a 3as jobb, mivel az open world
ez meg olyan mint a 2es, inkább ki sem mész a telekről

(#234797) erahurka válasza Wesder (#234795) üzenetére


erahurka
félisten

Azért lepkefingnek nem nevezném.

(#234798) hombre[EU] válasza RangerFox (#234792) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De kell. Még a (self-publish) PlaystationPartners-nek is [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#234799) Wesder válasza erahurka (#234797) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom nem csak Pro gépre adtàk ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234800) ProEvoFan válasza erahurka (#234797) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ahol a HZD/Death Stranding/Uncharted 4 stb... úgy néz ki ahogy kinéz, azt nem nevezném lepkefingnek, maximum így müködik a dolog, ha hozzáértő kezekben van a hardver.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.