Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234951) danielgalaxy válasza pomk (#234895) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én az javaslom, vedd meg az alapot, mert mire azt végigtolod, garantáltan ki lesz a tököd a játékkal, legalábbis egy időre. Addig tényleg nagyon élvezetes, de mikor már leöltél húszezer orkot, és beveettél huszonöt várat, addigra már játszanál valami mással. Amúgy mindenkinek ajánlom mindkét részt, csak az első 5-6 óra acélidegeket követel mindkét résznél. Nemesist minden játékba!

(#234952) Petreszku


Petreszku
senior tag

Elkezdtem a Zombie Army 4-et, eddig jobban tetszik mint az elődje. Ez is inkább co-op játék, de egyedül is élvezetes a zombi áradat elleni harc. Gyűjtögetés sincs túl tolva benne, de érdemes keresgélni, főleg a fegyver fejlesztéshez való ládikákat.
Mellette co-op-ban a Remnant From the Ashes is pörög, egy nagyon kedves cimborámmal haladunk előre. A hétvégén végre átharcoltuk magunkat egy számunkra nehezebbnek tűnő boss-on. :)

(#234953) Peace válasza Deck (#234945) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a baj, hogy ilyen hülye kameranézetes platformer játék. Én csak az első beharangozó videót láttam belőle és teljesen rápörögtem, hogy ez valami Diablo klón lesz a Darksiders világában. Kipróbáltam PC-n megjelenéskor és el is engedtem. :( Kicsit benéztem.

(#234954) saelin válasza Deck (#234928) üzenetére


saelin
veterán

Játszottam vele pár órát aztán ment félre későbbre. Jó játék meg minden, de nem egy pörgős hack and slash. Én munka után mindig elaludtam rajta... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234955) hombre[EU] válasza Petreszku (#234952) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Beszél hozzád a kontrollered? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#234956) Deck válasza saelin (#234954) üzenetére


Deck
titán

Egyből rád gondoltam mikor rákerestem a fórumon, hogy te biztos írtál róla valamit.. De nem.. :DDD

PS5

(#234957) Deck válasza Peace (#234953) üzenetére


Deck
titán

Nekem tetszik ez a nézet is :P
Amúgy mi az, hogy kipróbáltad? Van belőle demo PC-re? :Y

PS5

(#234958) saelin válasza Deck (#234956) üzenetére


saelin
veterán

Azért én sem veszek meg minden szart!

Könyvtár megnéz:
- Jó hagyjuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234959) pomk válasza danielgalaxy (#234951) üzenetére


pomk
őstag

Igen. Tudom. Rémlik az első részből. :)
De arra is úgy emlékszem, hogy a repetitást ellensúlyozta a játék többi nagyszerű eleme.

(#234960) Deck válasza saelin (#234958) üzenetére


Deck
titán

Pont így képzeltem.. ;] Minden ilyen alig ismert hasonló játéknál a te hozzászólásaid találom. Van H. esetében is, így el is ment a kedvem tőle az alapján amiket írtál meg volt még jó pár.
Elég hasznos vagy na, csak úgy fogod a pénzt nekem.. :P :DDD

Egyszer majd össze ülhetnénk aztán mehetne a verseny, hogy ki vett meg több szart.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#234961) Peace válasza Deck (#234957) üzenetére


Peace
nagyúr

Szinte mindenből van. :U Pszt.....

Death Stranding világába vagyok elmerülve lassan egy hete. Beszippantott és nem ereszt!!! Valami elképesztően zseniális a hangulata, story, grafika, játékmenet. Kicsit ódzkodtam tőle a videók alapján és sokáig halogattam, de nagyon örülök, hogy végül megvettem!!! Technikai szempontból és lenyűgöző, hogy szinte alig van töltés benne! <3

(#234962) Deck válasza Peace (#234961) üzenetére


Deck
titán

Igen? Steamen én alig találtam pár demo-t mikor kerestem. ;]

PS5

(#234963) saelin válasza Deck (#234960) üzenetére


saelin
veterán

Az a baj, hogy mindig találok valamit amire ráheppelek. Szerencsére olyan játékot eddig csak 2-3-at vettem, amit 100%-ban megbántam.
- Necropolis. Ezt ugyan akcióban vettem, de egy forintot sem ér. Kb 20-25 fps-nél több sosincs a játékban.
- Anthem! Komolyan életem legnagyobb pénzkidobása volt! Remélem a Bioware tönkremegy miatta... Nagyon haragszom rájuk.
- For Honor. Már nem emlékszem mennyiért vettem, de rettenet keveset játszottam vele. Nemrég próbálkoztam újból... Hát, alig találtam meccset, pedig több módot is kipróbáltam. Rettentően hosszúak a que time-ok. Volt ahol 15+ percet vártam, de átlag az 5+ perc. Tisztára mint az mmo-kban a dps que. :U

Ps5-ön már nem fogom így szórni a pénzt szerintem, mert szép testes backlogot építettem fel az évek alatt. Idei project ezek lefaragása amennyire lehet! Rövid játékok előnyben. :)) :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234964) Peace válasza saelin (#234963) üzenetére


Peace
nagyúr

Anthem-et most vettem 2700-ért. 2.0-ig eláll celofánban. :DDD De az mondjuk gusztustalan és nem fair, hogy ezért elkérték a 18-20.000 pénzt megjelenéskor. :(

(#234965) saelin válasza Peace (#234964) üzenetére


saelin
veterán

Oh, hát várjuk ki azt a 2.0-t! A csodákat csak akkor hiszem el, ha látom a két szép szememmel.

(Final Fantasy XIV Online, No Man's Sky, de úgy tudom anno a Sw battlefront 2 sem indult túl jól, de az előző kettőt meg sem közelíti zakóban.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234966) Peace válasza saelin (#234965) üzenetére


Peace
nagyúr

Ráérek kivárni. Csak gondoltam, hogy ennél olcsóbban úgysem jutok hozzá. A nagy bejelentés hatására vettem meg. Elpihenget a polcon addig.

(#234967) james001 válasza Xaels (#234848) üzenetére


james001
veterán

Sztoriban hol játszódik ez a rész? Gondolkoztam rajta de ez a "nézet" valahogy megijeszt kicsit,meg hát a 3 kissé csalódás volt számomra a fasza 1-2 után...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#234968) oriic válasza Peace (#234964) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lesz majd szép, ha most mindenki bevásárolta a régi változatot, aztán EA kitalálja hogy a 2.0-t újra meg kell venni majd így is úgy is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#234969) Petreszku válasza hombre[EU] (#234955) üzenetére


Petreszku
senior tag

Igen, meg is lepődtem egy kicsit. :)

(#234970) Frod válasza oriic (#234968) üzenetére


Frod
addikt

Azért ahhoz pofa kéne, elég vastag.
Oké, dobozosan itt-ott még van bagóért, de a digitális változatot pl visszatették 60€-ra.

Do you see the white shadow?

(#234971) oriic válasza Frod (#234970) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azért ahhoz pofa kéne, elég vastag."

EA

Kell bármi mást mondanom? ;]

Live-Die-Respawn

(#234972) Wesder válasza Frod (#234970) üzenetére


Wesder
félisten

Publisher sale miatt, esetleg heti akció miatt volt akciós a digitàlis. Az eredeti àra tovàbbra is 60€ ha tetszik, ha nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234973) hombre[EU] válasza Frod (#234970) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a cég gyerekek szoktat rá a gamblingre...szerinted?!

Life, Uh, Finds A Way

(#234974) Xaels válasza james001 (#234967) üzenetére


Xaels
félisten

A pokolbam nem a földön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234975) Dvix


Dvix
senior tag

Láttátok ezt a Sony által szervezett Playstation Player Celebration csudaságot? :B
[link]
Benne van a mi országunk is. Mától lehet jelentkezni Febr 24-től indul és gyűjtsünk minél több trófeát yeey! :DDD
Tök jó h az "első fázisban" leírják h:"az egy napon szerezhető trófeák korlátja 6. A többjátékos komponenst tartalmazó játékok közben szerzett trófeák duplán számítanak "
Pffff :))
A második fázis (ha majd eleget játszunk trófea korlátozással :U ) majd feltesznek neked "egy kérdést". egy kérdést....Wut? :C
Jah és itt a hivatalos kampány oldal:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#234976) erahurka válasza Dvix (#234975) üzenetére


erahurka
félisten

Most tényleg egy szaros témáért kínlódjak a trófeákkal? Azért ennél jobbat is kitalálhattak volna.

(#234977) Bogyi007 válasza erahurka (#234976) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem csak azért...

Emellett esélyed lesz egy exkluzív PlayStation csomag megnyerésére, csak regisztrálnod kell!*

Igazi Platinum trófea, amelybe PSN azonosítódat gravírozzuk
Egy 30,000 Ft értékű PlayStation™Store kupon
Kuponkódok a legjobb PS4 játékokból álló válogatáshoz

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234978) Dvix válasza Bogyi007 (#234977) üzenetére


Dvix
senior tag

Ez igaz, a második fázisban. Na de Hogyan nyered meg ai igazi platinum trófeát? :U Még ők se tudják! Ahahahaha! :C Miután megválaszoltad a "kérdést" B. Nyerési esélyek: "A nyerési esély a Második rész díjcsomagjának esetében annak függvénye, hogy hány Nevező vesz részt a Résztvevő Országokban/Régiókban, illetve, hogy a Nevező mikor válaszolja meg a Második rész kérdését." :DD
Na ezt rakd össze! Semmi nincs ezen kívül kiírva! :C Mekkora az esélyed , lefektetett szabályok nélkül? :W Ahahahaha! :( :))Tök mindegy mert a többi díjnál se nevezik meg mi alapján választanak nyertest! Az lenne a legjobb hogy győzzön a jobbik oszt kész :C

[ Szerkesztve ]

(#234979) erahurka válasza Bogyi007 (#234977) üzenetére


erahurka
félisten

Aztán majd kiküldik a cuccokat a brit címre amivel fake regisztráltam PSN-re :D

(#234980) hombre[EU] válasza Dvix (#234978) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én megértettem elsōre is, igaz nem a nyakatekert magyart olvastam :D
Az elsō: The Community’s progress will be tracked on playstation.com/playercelebration.
When the Community meets the Community Goals for each Stage, the Community will win the prizes for that Stage (“Part One Prizes”) and progress to the next Stage.

Második (platinum): The first two (2) Entrants who correctly answer the Part Two Question will win (the “Part Two Winners”) (as set by Sponsor in its sole discretion). In the event of any ties, a second question will be sent to the tied Entrants’ email addresses to break the tie, as determined by Sponsor in its sole discretion. Each winner is considered a potential winner pending verification of his/her eligibility and compliance with these Official Rules.

Life, Uh, Finds A Way

(#234981) melega


melega
őstag

A Babylon's fallról mit tudtok néztem a bemutatót, de nem tudom hack and slash lesz vagy dark souls utánzat?

Azért kérdem mert ps4-re jön csak pcre is csak steamen lehet majd megvenni vagy digitális letöltőkód formájában.

(#234982) hombre[EU] válasza melega (#234981) üzenetére


hombre[EU]
veterán

klasszikus Platinum játéknak néz ki: Bayonetta, Metal Gear Rising: Revengeance, Vanquish, Nier: Automata

Life, Uh, Finds A Way

(#234983) Frod válasza oriic (#234971) üzenetére


Frod
addikt

Igen, tudom az EA a mumus, de egyrészt elég tisztességesen rendbe rakták a SW BF2-őt, amiből indult az egész lootbox-balhé, plusz a Jedi FO miatt kicsit most a renomé is rendbe lett rázva, innentől ezt az utat kellene folytatni.
Ha erre rátolnak egy fizetős Anthem 2.0-át... Szóval ennyire hülye nem lehet a marketing osztály ott. De ez az én meglátásom.

Do you see the white shadow?

(#234984) #20411392 válasza hombre[EU] (#234973) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én amúgy simán kíváncsi lennék, hogy a csgo skinek nyitása (és az ehhez köthető skines fogadások) generált több szerencsejátékfüggő gyereket, vagy az ea bármelyik játéka.
A voksomat simán előbbire tenném.

Lehet én mozgok rossz közegben (a gamepod, reddit és twitter szokott pörögni (illetve régen hltv :D), de nem igen láttam azt a haragot a valve ellen ezen a területen, mint amit az ea kapott.

(#234985) melega válasza hombre[EU] (#234982) üzenetére


melega
őstag

Azok mentek köszi.

[ Szerkesztve ]

(#234986) Dvix válasza hombre[EU] (#234980) üzenetére


Dvix
senior tag

Valoban ez nem volt egyertelmuen igy a magyar forditasba. De ez akkor is ciki. :(( Nem teljesitmeny alapjan megy hanem majd kapsz egy kerdest, csezd meg. Mi ez Honfoglalo? :DD es akkor talan kisorsolnak? Hihetetlen hallod. Allandoan ez a vigyazhatnek a Sonynal. Nem h start es gyozzon a legjobb mert azzal meg dolgozni kene, hanem majd megnyeri az a trofeat akinek eleteben nem volt egy platinumja se, es csak a FIFA volt az eleteben az egyetlen jatek, amit a geppel egyutt adtak. :DDD de ez semmi, "az első kettő aki megkaja a kerdest es ha egyforman valaszolnak kapnak egy masikat?" ki lesz ez a 2 ember? MErt itt igy van megfogalmazva. Akik ejfel utan 2 sec el regisztraltak a masodik turnusba? Öcsem ez csak kodosites... De fogjuk fol ugy h ők 100 emberre gondoltak es mindenkit kerdesekkel bombaznak, aztan a maradekbol sorsolnak vagy mi a franc? Ambszolut kapitalista nagyiparos zsargon nyelven megfogalmazott szar, meg angolul is lehet latni h konkretum nincs, csak tobb kerdes marad utana. ;]

[ Szerkesztve ]

(#234987) Dvix válasza hombre[EU] (#234980) üzenetére


Dvix
senior tag

Na vegig olvastam az angolt ami te kiemeltel es azon a reszen ahol a magyar forditas leirja h a dijak megnyeresenek eselye fugg az indulok szamatol es jelentkezesi idejetol. Wow. Mennyi info. :( Komolyan nekem ez elveszi a kedvem ettol nemhogy meghozza. Hulyek ezek, komolyan mondom :((

(#234988) saelin válasza Dvix (#234987) üzenetére


saelin
veterán

Engem csak azért nem érdekel, mert ratyi a nyeremény.
1. A trófea replika nem érdekel.
2. A játék válogatás nem érdekel.
3. A Kupon jó lenne, de úgy igazán az sem mozgat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234989) saelin


saelin
veterán

Metacritic-en nem bírták hogy 9+ score-al van fent a Dreams és elkezdték review bomb-elni. Már most 7-re esett a pontozása. Ezért mondom, hogy a Metacritic és hasonló oldalak pöcegödrök. Semmi értelme ennek a pontozásnak, mert a Troll Army simán lepusztítja az egészet vagy a Hyped Fan Train utasai felmagasztalnak valamit a 8. dimenzióba.

A szomorú még mindig az ebben, hogy egyesek pontszámok alapján döntenek egy játék minőségéről és élvezeti faktoráról.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234990) Wesder válasza saelin (#234989) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az egyik ok a 0 pontra hogy ex. Csak a szokàsos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234991) Carlos Padre válasza saelin (#234989) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Állandóan a sok pcs és boxos kutya bombázza 0 pontokkal a ps exluzívokat. Szánalmas, hogy anélkül is lehet review-t írni, hogy egyáltalán meglenne a játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234992) Madoc válasza saelin (#234989) üzenetére


Madoc
veterán

Filmet én is imdb értékelési pontszám alapján nézek, 5,8-6 alatt semmit. De játéknál inkább nézek róla gameplayt és úgy döntöm el. Meg se szoktam nézni egyről se hogy mennyi pontot kapott.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#234993) hombre[EU] válasza Dvix (#234987) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vedd úgy,hogy ez egy tombola. Beregelsz és vagy nyersz,vagy nem
Csökkennek a játékeladások, fentrōl szóltak,hogy találjanak ki valamit. Gyūjtsetek új kupákat, vegyetek játékot :)
A kérdés valószínū,hogy valami belsō infó amire tippelni kell.Pl. mennyi platinat szereztek 2013 nov. óta? Aki beletrafál vagy legközelebb jár az nyer.
Nem kell ezt túlgondolni...ha nyersz egy témát akkor örülsz, ha nem akkor megy tovább az élet :D ez miatt én nem költekeznék

Life, Uh, Finds A Way

(#234994) S e t h válasza saelin (#234989) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem elég kevesen vannak akik csak és kizárólag a metacritic alapján vásárolnak és utána könnyekben úszva átkozzák a trollokat, mert őt becsapták.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234995) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó reggelt.

267 új akcióra ébredtünk a store-ban.

The Outer Worlds - 8995ft
Days Gone - 6891 (PS+-szal)
Injustice 2 Legendary Edition - 7490ft
A Plague Tale: Innocence - 5990ft

Rég óta meg akarom venni az Injustice 2-t. De a hónapban már ez lenne a negyedik játék amit veszek. Ajánlott ebből nagyon ez a Legendary?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234996) saelin válasza .LnB (#234995) üzenetére


saelin
veterán

Tőled függ. Én mindig valamelyik barátommal együtt veszem a verekedős játékokat, de nálunk mind bebukott. Nagyon hamar el lettek felejtve, pedig régen baromi sokat nyomtuk a Mortal-t, Tekken-t, Little Fighters 2-t stb... Lehet mert nincs akkora dedikációm feléjük és így nincs siker élmény? Vagy szimplán csak ráuntam a zsánerre, mint az autós játékoknál vagy sportnál? Ki tudja, ha én nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234997) .LnB válasza saelin (#234996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ó én X360-on játszottam utoljára verekedős játékkal. Annyi, hogy azóta kirpóbáltam a DBZ: FighterZ-t. Sose voltam oda érte. És nem is tervezek én komolyabban ezzel az injustice 2-vel se. Csak gondoltam a fiammal lehet, hogy elröhögcsélnénk pár meccset. Másik a Street Fighter V amit kinéztem. Abból viszont annyi féle kiadás van, hogy csak na. A hónapban is jelent meg egy új belőle. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234998) predakon


predakon
őstag

Szevasztok, csak info kepp irom a Division 2 3 usd a us storeon.
Atszamitva 930ftert nekem megerte :)
Visszakerestem de meg nem lattam postolva.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#234999) .LnB válasza predakon (#234998) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia,
Egy hete annyi. És volt is róla szó sokat. [link]
De persze köszi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235000) predakon válasza .LnB (#234999) üzenetére


predakon
őstag

akkor ennyi, tegyétek offba vagy töröljétek, köszönöm

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.