Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234451) Mike válasza .LnB (#234416) üzenetére


Mike
veterán

pedig fontos ha egy terán kell nyomorogni
ami igazából még 900 gigánál is kevesebb

(#234452) hombre[EU] válasza BoneDragon (#234449) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Meh. A ps3 baba viszi a pálmát

Life, Uh, Finds A Way

(#234453) Mike válasza ldave (#234426) üzenetére


Mike
veterán

szerettem a civilization 2-t, de amikor kijött a dune 2, eluntan az életem rajta

(#234454) Steve1207 válasza Mike (#234451) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem emlékszem ez csak pletyka volt vagy tényleg lesz ilyen a következő gen-nél, de beszélgettek olyanról, hogy a multi és single rész külön-külön is telepíthető lesz, mert tárhelyileg praktikusabb csak az adottat tárolni, nem az egészet. Erről valami infó van azóta?
Én nagyon várnék egy ilyen megoldást, de kérdés, hogy ezt a jelenlegi játékoknál is megcsinálnák vagy csak az újaknál (már, ha lesz).

.

(#234455) .LnB válasza hombre[EU] (#234447) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

bazdki.... :DDD nem is tudom, hogy erre mit lehet mondani...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234456) hitchins válasza ProEvoFan (#234388) üzenetére


hitchins
őstag

ez a 10% hol van?
leirva?

[ Szerkesztve ]

(#234457) .LnB válasza sp8787 (#234450) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval, akkor március 12.-től egy 8-9000 óra távlatáig ne is nagyon várjunk téged erre fele ugye? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234458) hombre[EU] válasza .LnB (#234457) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem már növesztett plussz 2 hüvelykujjat is a játékhoz :D legalábbis nálam jól jönne

Life, Uh, Finds A Way

(#234459) Xaels


Xaels
félisten

12 percnyi DOOM Eternal 2v1 Battlemode gameplay

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234460) hitchins válasza hitchins (#234456) üzenetére


hitchins
őstag

Megvan csak vaksi vagyok

(#234461) _drk válasza ProEvoFan (#234406) üzenetére


_drk
őstag

DS óta én se nagyon PS-ezek. Az után a játék után semmihez semmi kedvem.
Se a világ nem lesz így megcsinálva. Sztori se lesz ilyen egy darabig...

(#234462) Moby válasza AxBattler (#234434) üzenetére


Moby
addikt

Abba nagyon kell. IPS meg a HDR... :DDD
Peace: Jelenleg a játékok nagyrésze olyan gondokkal küzd, hogy vagy minden statikus tartalmat (menük, átvezetők, töltőképernyők, stb) vagy kétszer kell tárolniuk, és/vagy úgy néznek ki, mint a 8bites tartalmak, mert nem lehet gyorsan és dinamikusan váltogatni az SDR és a HDR üzemmód között HDMI2.0 alatt, ezért kénytelenek bevállalni, hogy bizonyos helyeken a HDR színtérben kell kirakni az SDR tartalmat. Ami meg úgy néz ki ahogy, és ez csak a problémák egy része. Ahogy a játékok szempontjából ma működik a HDR az egy jó nagy katyvasz(részben ennek is köszönhető, hogy jelentős különbség van, ahogy festenek az egyes játékok HDR-ben az SDR üzemmódjukhoz képest). A HDMI2.1 a problémák egy részét orvosolja majd.

[ Szerkesztve ]

(#234463) nagyz1987


nagyz1987
csendes tag

Sziasztok!
Ps3 on elkezdtem az mgs5-t. Kozben lett egy ps4 is. Eléggé le van már akciózva és kedvet kaptam folytatni. 80%ob voltam ps3on. Viszont akkor már ps4en tenném inkább. Van mód azonos játéknál a mentést átvinni?
Köszi

(#234464) Deck válasza Stef@N (#234444) üzenetére


Deck
titán

Honnan az infó? Mert, én előrendeltem nálunk de akkor előrendelem máshol, ha ez tényleg igaz.

PS5

(#234465) Wesder válasza nagyz1987 (#234463) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs rà mód.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234466) nagyz1987 válasza Wesder (#234465) üzenetére


nagyz1987
csendes tag

Köszi. Akkor ps3on kell befejeznem...majd days gone után :R

(#234467) Stef@N válasza Deck (#234464) üzenetére


Stef@N
tag

Ma délután hívtak, hogy nagyon sajnálják, de csúszik a beszállítójuk. Nem mondtam le egyelőre, de megrendeltem én is máshonnan.

(#234468) Deck válasza Stef@N (#234467) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót akkor, énis ezt fogom tenni. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#234469) S e t h


S e t h
nagyúr

Kissé meglepett a Division 2 kiegészítő, nem voltam képben, hogy hegesztik, de ami még jobban meglepett az maga a tartalma és a játszhatóság feltételei.
Nagyon ismerős az alapfelállás, honnan is? Ja megvan, a Wildlandsből, ott kellett egy kartellt hidegre tenni úgy, hogy a kisfőnökök eliminálása után jutottunk a szervezeti hierarchia felső szintjén lévő bossokig.
Nem volt rossz, annak ellenére sem, hogy nem sok videó volt benne, de a briefing szerű átvezetők elhitették, hogy most egy elszigetelt csapat tagja vagyok, aki egymás után csinálja a küldetéseket egy szervezet felszámolása érdekében.
A Fallen Ghost kiegészítőben egy főnök volt és hozzá a 3 alhadnagyán keresztül vezetett az út.
Oké, ismét nincs új a nap alatt, pláne az Ubisoftnál és gondolom ők is látták, hogy a Wildlandset nem övezi közutálat, ezért bedobják megint.
Nekem nagyon bejött a Division 2, volt benne 100 órám, ennek 90%-as single.
Az sem zavarna, hogy ezért fizetni kell, viszont az, hogy tier 5-ös szint kell hozzá, az feltételezi, hogy a single kampány végeztével még a játékban maradtam x órát grindelni. Ergo megvan a kívánt 30-as szint, de nincs meg a tier 5 és nagyjából elképzelni sem tudom mennyit kéne farmolnom, hogy meg tudjam csinálni mind az 5 szintet.
Hát Ubi, köszi, nem, pedig a játék végigjátszása után erre sem mondtam volna nemet, de elköltöm vmi. másra a pénzemet.
Egyébként még csak jóslásokba sem tudok bocsátkozni hány pontot fog érni a kritikusoknál. Az alapjáték jól szerepelt, viszont ez közel annyira rókabőrös, még ha inkább Wildlands szagú is az a rókabőr, mint a Div1 után a Div2.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234470) saelin válasza _drk (#234461) üzenetére


saelin
veterán

Kemény, de én is így vagyok vele. Ma leültem a ps elé és néztem a gépet vagy 2 percig miközben simogattam a macskát, aztán felálltam, majd mentem olvasni egy kis szakirodalmat. Néha napközben még gondolok is rá hogy mi történt, random hallgatom a soundtrack-et meg ilyenek. Szerintem a Dreams megjelenéséig én nem játszom semmivel, had tisztuljak ki mentálisan teljesen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234471) Madoc válasza S e t h (#234469) üzenetére


Madoc
veterán

30-as szint után 5-6 óra és megvan a tier 5.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#234472) _drk válasza saelin (#234470) üzenetére


_drk
őstag

Én Days Gone-t kezdtem. A legelején, mikor még nagyon irányított a játék mit csináljak, még el is voltam. Aztán, ahogy kalandozni kellett volna a vadonban, olyan üres volt az egész. Pedig mennyivel több minden van benne mint a DS-ben. De annyival kevesebb is. Az a játék annyival másabb, hogy biztos nem lehet egyből neki ülni valami olyasmihez.
Én PC-n nyomom Warcraft-ot, meg lehet neki ülök a Bioshock-oknak.
RE2-őt kéne már nyomni, de ahhoz is külön hangulat kell.

(#234474) pulffy válasza oriic (#234473) üzenetére


pulffy
őstag

Phu bakker..., ez nagyon ott lesz! Mi is volt az első dátum? Valamikor mostanság nem? :W Na mind1, de ezért 0 hibával rakják össze a gamet!

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#234475) .LnB válasza saelin (#234470) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak neki kellene állni annak a DS platnak. Mi baj lehet,? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234476) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma lesz a People Can Fly féle Outriders gameplay bemutatója.
Itt lehet majd nézni: [link] (Square Enix Twitch)
21:00-kor
A Playstation-ös trailer nevében már fel van tüntetve a PS5 is. Szóval ez jön arra is majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234477) alratar válasza .LnB (#234475) üzenetére


alratar
addikt

Eltűnsz pár évre? :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#234478) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Plus-som nincs.

Ha letörlök egy játékot a PS-ről attól még a mentésemet nem törli automatikusan a gép igaz?

(#234479) .LnB válasza alratar (#234477) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretnéd?

Úgy értettem, hogy ő csinálhatná meg a platot. :) Nekem megvan már rég: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234480) Kendek válasza -secret- (#234478) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, a játék törlésével a mentései megmaradnak.

<-ƘƘ->

(#234481) -secret- válasza Kendek (#234480) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi!

(#234482) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Újra a Criterion csinálja a Need For Speed játékokat.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234483) Xaels


Xaels
félisten

Nem indult el a Darksiders Genesis hiába írták a 24 óra early access-t oda az előrendelőknek. Reddit-en ahogy látom az egész EU-ban ez van. Miért nem lehet odaírni, hogy "only US" pl. miért kell átbaszni az embereket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234484) Deck válasza Xaels (#234483) üzenetére


Deck
titán

Remnant esetében is mi volt.. :(((

PS5

(#234485) hombre[EU] válasza oriic (#234473) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már megy a PAX?

Life, Uh, Finds A Way

(#234486) #10186752


#10186752
törölt tag

Tolom ezt a Plague Tale-t, hát, ez a jótól szerintem azért nagyon messze van. Tetszik benne az új koncepció, hogy itt nem a csihipuhin van a hangsúly, meg hogy mer a játék a középkorba visszamenni. A látványvilág kellemesen elfogadható, nincs vele semmi gond.

A játékmechanika viszont rendkívül bugyuta. Azon még túllépek, hogy úton-útfélen foszforos batyuk, bőr, kénes zacskók vannak a leglehetetlenebb helyeken is, amit persze rajtunk kívül senki nem akar összeszedni egy olyan világban, ahol éhínség van, dúl a pestis, és mindenki a túlélésért játszik...

De hogy egy katona bambán csodálkozva menjen oda a tőle három méterre lévő fegyveresládához, mert a kavics koppant rajta, és utána percekig bámulja, hogy van-e ott valaki, az már csak nagyon nehezen csúszik le. Ahogy az is, hogy egy létrára nem tudok felmászni, mert a játék nem akarja még, hogy felmásszak, vagy egy ajtót kinyitni, ahova menekülhetnék, mert a játék még nem akarja, hogy kinyissam.

A főhős csaj mozgása katasztrófa, aki ezt leprogramozta, az soha nem látott embert oldalra fordulni, mert ez a sasszézva oldalazás ez botrányos.

Utolsó előtti fejezetben vagyok, már várom, hogy vége legyen, összességében nem rossz, fogyasztható, de rettentő idegesítő dolgok vannak benne.

(#234487) Xaels válasza Deck (#234484) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, de az más kiadó és fejlesztő volt és valami technikai gond volt globálisan. Itt a THQNordic meg az Airship Syndicate a mumus, bezzeg Xboxon már játszanak Új Zélandon meg PS-en is van aki már tolja és közvetíti. Csak az EU-ban szopatják az embereket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234488) markknight válasza Xaels (#234483) üzenetére


markknight
veterán

Engem is meglepett, még láttam is a kommented redditen.

(#234489) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap elkezdtem a Days Gone-t, játszottam vele egy ~1.5 órát. Egyelőre nem rossz, de füles nélkül játszhatatlan, úgy ordít a 10 hónapos PS4 Pro a játék alatt...

[ Szerkesztve ]

(#234490) Kendek válasza tboy93 (#234489) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én meg most értem a végére. Az első fele talán nem olyan élvezetes, és bár elég hosszú, érdemes kijátszani, mert összességében egy jó játék. Vannak technikai hibái, de nem vállalhatatlan, csak kicsit meglepő, hogy elmarad a minősége a többi exkluzív címtől. Én mindenesetre várom a folytatást.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#234491) oriic válasza hombre[EU] (#234485) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Februar 27tol.

Live-Die-Respawn

(#234492) S e t h válasza tboy93 (#234489) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tavalyi játékok közül már egyre több okozott kihívást a hűtésnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234493) Deck válasza tboy93 (#234489) üzenetére


Deck
titán

A legtöbb nagy OW játékkal így van a PS és a MW alatt is.

PS5

(#234494) Xaels válasza markknight (#234488) üzenetére


Xaels
félisten

Bosszant a dolog mert holnap és hétvégén végig dolgozom, jó lett volna kipróbalni ma amikor egyedül vagyok itthon. Ráadásul innentől van 3 nap pihim összesen a hónapban. Mivel mások már játszanak vele ezért technikai jellegű gondról sem lehet szó. Ez a vásárlók megtévesztése akárhogy is nézzük még akkor is ha nem halok bele ebbe az 1 napba. Ha ennyire baj nekik az időzónák közötti eltolódás vagy ki tudja akkor írják oda vagy adják meg úgy a megjelenési dátumot, hogy belekalkulálják.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234495) malystryx válasza tboy93 (#234489) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is éppen ezért nem akarok God of War-ozni, mert már a menüben majd felszáll a gép, pasztázni meg nem merek egyedül nekiállni, majd ha már a nagyja tartalom végig lesz játszva, esetleg akkor. Vagy ha meglesz az 5. :D

(#234496) hombre[EU] válasza oriic (#234491) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jaa, azt hittem onnan jött

Life, Uh, Finds A Way

(#234497) Mike válasza #10186752 (#234486) üzenetére


Mike
veterán

Eléggé cső. Vagy azt csinálod, és abban a sorrendben amit a fejlesztők kitaláltak vagy bukta. Nekem az tette be a kaput amikor csúzlival kell lövöldözni egy full vértes katonát egy pici arénában. A skyrim után (ez volt az utolsó játék amivel játszottam középkori környezetben) ez mi?

(#234498) sirarcheer válasza #10186752 (#234486) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nekem nagyon tetszett a játék.
Amiket írsz, hogy nem valósághű, egy játékban engem nem zavar.
A dimenzió kapun érkező pokolbéli szörnyeket is mindenki legyilkolja, nem azon tamáskodik, hogy márpedig ez nem létezhet.

PSN: sirarcheer

(#234499) erahurka válasza #10186752 (#234486) üzenetére


erahurka
félisten

Csak most jön a vége? Akkor még hátra van a mélypont :DDD

Amiket írsz engem nem zavartak, sose futottam bele olyan ajtóba ami azért ne nyílt volna ki mert túl korán voltam ott.

A szanaszét hagyott dolgokat meg tényleg nem értem, ez szinte minden játékban így van.

(#234500) Rage47 válasza malystryx (#234495) üzenetére


Rage47
veterán

GOW-nál az a vicces, hogy a térkép meg a menük megeszik a gépet, ott száll fel, játék közben nem nagyon.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.