Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234251) erahurka válasza 30z.Samu (#234249) üzenetére


erahurka
félisten

A Bad Boys 3 szörnyű lett szerintem is. Volt benne pár jobb poén de ennyi. Közelében sincs egyik korábbi filmnek sem.

(#234252) markknight válasza 30z.Samu (#234249) üzenetére


markknight
veterán

Jó azért tegyük hozzá, hogy tavaly 2x voltam összesen moziba, régebben meg azért hetente jártam. Nagy baromságok mennek állandóan, nem csodálkozom, hogy már teljesen elöntötte a szar Zoli agyát :D

[ Szerkesztve ]

(#234253) S e t h válasza erahurka (#234247) üzenetére


S e t h
nagyúr

Semmiért?
Tuti. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234254) 30z.Samu válasza erahurka (#234251) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én jót szórakoztam rajta. Oké, nem olyan, mint a két elődje, de szerintem nem volt rossz. :N

Sic Parvis Magna

(#234255) .LnB válasza VTom (#234250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Okés. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234256) erahurka válasza S e t h (#234253) üzenetére


erahurka
félisten

Hát de tényleg a semmiért. Vagy nem tudom miért, de két live közt ha letilt, az milyen üzenet miatt lehet?

[ Szerkesztve ]

(#234257) Carlos Padre válasza .LnB (#234185) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most volt akciós egy hambi áráért.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234258) Carlos Padre válasza wolf13 (#234167) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elvileg igen. Nem tudom lesz e benne lehetőség, hogy pénzért áruld az alkotásaidat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234259) saelin válasza S e t h (#234232) üzenetére


saelin
veterán

Bt! :DDD Egyébként nem értem miért fosol tőlük. Szerintem inkább idegesítőek, mert folyton le kell lassítani miattuk. Én a hajamat tépem tőlük.

Vagy ha magyar felirattal toltad, akkor lehet úgy hívják őket... PV. Istenem. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234260) Carlos Padre válasza saelin (#234178) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A macskák annyira jófejek :D :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234261) Zoleee83 válasza saelin (#234259) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az új frissítéssel ki lehet kapcsolni az idegesítő animációt az elején amikor PV-t érzékel. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234262) .LnB válasza Carlos Padre (#234257) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanában folyamatosan ezt csinálom. Azokat nézem ki magamnak, amik nemrég voltak bagóért a store-ban. :) De nem baj, eltettem akció figyelésre őket, nem hajt a tatár, úgy is csak a Siege megy most nálam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234263) VTom válasza saelin (#234259) üzenetére


VTom
veterán

Beach Thing = Part Valami... :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234264) S e t h válasza erahurka (#234256) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én mindig tudtam amikor kaptam hogy miért.
Vagy én voltam hülye vagy a moderátor.
Vagy front volt.
Mondjuk te is szeretsz pengeélen táncolni.
Hopp, már nem is találom a filmes topikban, durva törlést generáltál. :DD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234265) erahurka válasza S e t h (#234264) üzenetére


erahurka
félisten

Nem írtam be semmi ilyesmit. Ha írtam volna tudnám miért tiltottak :DDD

(#234266) 30z.Samu válasza erahurka (#234265) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor lehet, hogy pont azért kaptad. :D

Sic Parvis Magna

(#234267) saelin válasza Zoleee83 (#234261) üzenetére


saelin
veterán

Attól még keresztül kell rajtuk menni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234268) Zoleee83 válasza saelin (#234267) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ja hát nyilván, én mindig beleálltam a harcba, élveztem hogy meg lehetett/kellett küzdeni velük vagy kitaktikázni, adott egy nagy pluszt a játékhoz. (Egy helyen nem élveztem, de azt írtam feljebb egy hete kb. :D ) Azóta megy a grind.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234269) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#234244) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"...akinek tetszik ez a játékmenet, azt csak sajnálni tudom, valójában egy herepöckölgetés' is szórakoztatóbb, mint ez..."
Ezt mondta szó szerint.Igen, a DS videójuk már akkor sem tetszett, és a játék végigjátszása után rájöttem, hogy ezek................

[ Szerkesztve ]

(#234270) .LnB válasza ProEvoFan (#234269) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez volt a lényeg. A céljukat elérték. Még mindig róluk beszéltek. Ez ennyire egyszerű.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234271) ldave válasza .LnB (#234270) üzenetére


ldave
félisten

Belenéztem ebbe a videóba. Az hogy valakinek valami nem tetszik, azzal semmi gond. De ha lehülyézed azt akinek viszint igen, az nálam már a szánalmas kategória.

A Slime draws near! Command?

(#234272) .LnB válasza ldave (#234271) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem érdekel engem. Nem nézem ezeket a magyar madarakat. Inkább hallgatok rád, mint bármelyik magyar Youtuber celeb gyerekre... Felőlem azt mond amit akar.

Unlimited videókat szoktam nézni rendszeresen, igényesek, informatívak, változatosak a témák. A srác is tök érdekes volt aki concept artist a The Last of Us 2-nél már három éve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234273) markknight válasza ldave (#234271) üzenetére


markknight
veterán

Ez a fogadjunk el mindenkit és hagyjuk szó nélkül elv, ez egyenes út az álszentség felé. Mondják csak el amit akarnak és úgy ahogy szeretnék. Legalább van tökük és őszintén felvállalják, összevesznek a nézőkkel is ha úgy van, nem úgy mint más videósok, akik pont azt nézik, hogy minél szélesebb kör seggét tisztára nyalja, ezáltal a saját véleményük nincs is, vagy csak alig van jelen a videóban (pl magyarósi csaba)

[ Szerkesztve ]

(#234274) ldave válasza .LnB (#234272) üzenetére


ldave
félisten

Ezt nem csak rájuk értettem, hanem úgy általában. Persze, néha mi is poénkodunk ilyesmivel, hogy mié' teccik neked má' az a szar, de az vicc. Ezek meg teljesen komolyan belemondják a kamerába, hogy hülye vagy b+, ha a Death Strandinggel te élvezettel játszol. Az ilyennek no respect.

A Slime draws near! Command?

(#234275) .LnB válasza markknight (#234273) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hidd el, ha én most leírnám neked, hogy milyen kép él bennem rólad, az eddigi kommentjeid, az "ismerettségük" alapján. Akkor te se örülnél ha az "arcodba mondanám". Ez nem olyan egyszerű, ahogy te elképzeled. ÉS! Még csak nincs is rossz érzésem, vagy ellenszenvem az irányodban. Csak egyszerűen van egy véleményem.

Ráadásul legalább a neveket írd nagybetűvel, Magyarósi Csaba. Aki elég éles kritikákat szokott megfogalmazni még az általa szeretett, használt Apple termékekkel kapcsolatban is. Holott az Appleblog-ról indult a "szoló" karrierje ugye. Nyugi nem vagyok feliratkozva Csabira se, de ő legalább egy érett videós.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234276) markknight válasza .LnB (#234275) üzenetére


markknight
veterán

Jó, de neked kiről nincs? Mindenki hülye aki nem ért veled egyet és kb ebben kimerül a karaktered. Egyébként nekem nincs semmi ellenszenvem, sőt véleményem sem, pusztán tényeket látok nap mint nap.

(#234277) .LnB válasza markknight (#234276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem létezhet olyan ember, akinek nincs véleménye. Ráadásul egy sorral feljebb írtad le a véleményedet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234278) Zoleee83 válasza .LnB (#234275) üzenetére


Zoleee83
addikt

Rólam is megmondta ismeretlenül hogy béna vagyok multiban, meg nem lényeg a story egy játékban, inkább nézz meg egy filmet te is játék helyett! :B

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234279) S e t h válasza markknight (#234273) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is a tartalom vicces, hanem a kommentek alatta.
A sok siránkozás a leiratkozásos közleményekkel, miközben who gives a shit?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234280) markknight válasza Zoleee83 (#234278) üzenetére


markknight
veterán

Mondja ezt az, aki jött nagy arccal, hogy a multiplayer értelmetlen időtöltés. Egyébként meg nem azt mondtam, hogy béna vagy, csak azt, hogy nem vagy jó benne. Gyengébbek kedvéért: Aki nem jó benne, az az aki belekóstolt de nem ment neki, majd lerakta, a béna pedig az, aki jó akar lenni, erőlteti de minek. Ez kettő. Egyébként a blikkhez elmehetnél, mert sarkítani nagyon tudsz :CViszont legalább itt az alkalom, hogy mutass videót vagy képet, hogy nem vagy béna multiban.. Mert így, hogy ismét felhoztad... így már valóban kezdem azt hinni, hogy az vagy és veri a csőröd..

[ Szerkesztve ]

(#234281) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem jön valaki este Borderlands 3-mazni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#234282) Zoleee83 válasza markknight (#234280) üzenetére


Zoleee83
addikt

Haggyámán' a hülyeséggel, akkor is leírtam hogy számomra értelmetlen, és te álltál bele. Meg felhoztad hogy ha történetet keresel megnézel egy filmet.
De kiemelem akkor hátha megérted számomra történet nélkül értelmetlen a multi.
(Még mindig a COD, BF5 és ezekre gondolok ahol tényleg szinte csak a K/D-re megy a dolog.)
Nincs se kedvem se türelmem 12 éves kisgyerekek ellen játszani, de te eldöntötted hogy béna vagyok, úgy hogy nem is ismersz. Jár a taps. :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234283) EczkE válasza marilllyo (#234281) üzenetére


EczkE
addikt

Most hogy igy kerdezed nem.

:D

Asszem mindenféleképpen!

(#234284) ldave


ldave
félisten

(#234285) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Új The Last of Us 2 dinamikus téma :

EU: 9DEK-PKNG-N445
US: 4FMP-BBNM-J5L3

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234286) AxBattler válasza .LnB (#234285) üzenetére


AxBattler
félisten

Ingyenes? Köszi! Nagyon tolják a témát / marketinget... :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234287) 30z.Samu válasza .LnB (#234285) üzenetére


30z.Samu
félisten

Örök hála! :R

Sic Parvis Magna

(#234288) -secret- válasza .LnB (#234285) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#234289) erahurka válasza AxBattler (#234286) üzenetére


erahurka
félisten

Neked 1500 forint lesz bástya ;]

(#234290) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a durva, hogy nagy esély van rá, hogy ezt (is) egy magyar srác rajzolta. Ahogyan ezeket is: [link]

Ja nem bocsi, nincs feltüntetve a neve a művészek között. Ágoston Balázs egyébként akire gondoltam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234291) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, a remasterelt Szellemirtók játék jó cucc? Akciós, elgondolkodtam rajta. Nem mintha nem lenne Steamen meg PS4-en ezernyi játékom amikkel haladni kellene.

[link]

(#234292) ldave válasza ldave (#234284) üzenetére


ldave
félisten

Lesz magyar nyelv is :)

A Slime draws near! Command?

(#234293) Neoteric válasza .LnB (#234285) üzenetére


Neoteric
addikt

Egész jól néz ki, danke!

PSN: ne0teric_sAN

(#234294) AxBattler válasza erahurka (#234289) üzenetére


AxBattler
félisten

Tudtam. :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234295) #09990144 válasza .LnB (#234285) üzenetére


#09990144
törölt tag

Ez most leváltotta a Tsushima theme-t, köszi :)

(#234296) 30z.Samu válasza #09990144 (#234295) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is az van egy ideje, bitang jó téma. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#234297) saelin


saelin
veterán

Death Stranding
Az igen. Pont előttem írta valaki, hogy majd egy küldetésben keresztül kell majd mászni az egész mappon vissza. Elértem oda. :O :W
Kaja után neki állok a túrának. Ez jó hosszú lesz.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234298) jookomak


jookomak
őstag

106 óra volt a witcher goty alulról a második fokozaton. Most egy időre elég az open world-ből, The order 1886-ot kezdtem, miután a gow úgy felnyomta a pulzusom az irányítás miatt (túlságosan bennem volt még a witcher metodika), hogy egyelőre pihentetem.

(#234299) .LnB válasza saelin (#234297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én az közbe megcsináltam még azt a pizzás küldetést is, amikor a pezsgőt kézben kell vinni, szóval nem nagy cucc. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234300) koncsik válasza .LnB (#234285) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Köszönet :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.