Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234501) VTom válasza Rage47 (#234500) üzenetére


VTom
veterán

Odyssey-nél is ez van, én sem értem..

#234489 tboy93:
Én ezért hagyom meg a Days Gone-t PS5-re. Fülessel mondjuk nem zavar, ha esetleg hangos lesz, de talán jobban futnak majd a generáció végén kiadott OW játékok BC módban.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234502) Zoleee83 válasza VTom (#234501) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az a fura hogy nálam Slim-en pl egyáltalán nem volt hangos, ellenben szinte folyamatosan droppolt, volt ahol 10 körüli frame-et is produkált. :(
Remélhetőleg a következő résznél odafigyelnek majd az optimalizálásra, és/vagy mellette a vas is kellően erős lesz.

@.LnB - Na pont így, csomószor meg állt a kép is, nem csak szaggatott. :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234503) .LnB válasza VTom (#234501) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne hagyd PS5-re! A Days Gone az így izgi. :D
ÍGY

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234504) erahurka válasza .LnB (#234503) üzenetére


erahurka
félisten

Én sose jártam így. Volt szaggatás, de alig zavaró mértékben. Pedig Slimen nyomtam.

(#234505) .LnB válasza erahurka (#234504) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülj neki. Mondjuk engem nem zavart túlzottan. Pislogtam csak, hogy wtf?! Aztán röhögtem egy jót. :) Ja és ez Pro-n volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234506) S e t h válasza .LnB (#234505) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bezzeg a felirat, na aaaz!!!4!három

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234507) .LnB válasza S e t h (#234506) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felénk még a fecskék is fészkelőzónákba raknak tojást. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234508) VTom válasza .LnB (#234503) üzenetére


VTom
veterán

Nálam az Odyssey-nál áll meg néha a hajó 1mp-re :D Nem zavar.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234509) KaitouP


KaitouP
veterán

Fa-fa-fa-fack yeeee, holnap gyün a bekk báttön ataccssment. :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234510) .LnB válasza KaitouP (#234509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, addigra talán majd a patch is letöltődik a codhoz. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234511) KaitouP válasza .LnB (#234510) üzenetére


KaitouP
veterán

Sad but true. :DDD :C Bár szerencsére ez esetben már lent van az update. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234512) .LnB válasza KaitouP (#234511) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De amúgy hol 100Gb? PC-n? Mert úgy tudom, hogy PS4-en "csak"~50gb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234513) Deck válasza KaitouP (#234509) üzenetére


Deck
titán

Énis várom :C

PS5

(#234514) KaitouP válasza .LnB (#234512) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát a jelenlegi teljes terjedelem olyan 110 GB körül van emlékeim szerint PS4-en.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234515) .LnB válasza KaitouP (#234514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A patch méretére gondoltam. Mert valahol olvastam, hogy 100Gb a patch mérete. De tudtommal PS4-en nem.
Tegnap én is letöltöttem a Div2-t. +110Gb. De az nem egy patch, hanem a teljes játék. Azért fura lenne egy 100gb-os patch

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234516) interstate76


interstate76
addikt

Bocs, amatőr kérdés következik: összefoglalóban azt találtam, hogy ha van PS+ előfizetésem és az accountom elsődlegesre van állítva, akkor a PS+ előfizetés előnyei részben osztódnak a többi felhasználóval. Itt mit takar az, hogy részben? Pl. a felhő alapú mentés elérhető a többi user számára?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#234517) Deck válasza KaitouP (#234514) üzenetére


Deck
titán

154 GB a teljes MW.

PS5

(#234518) Kendek válasza interstate76 (#234516) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gyakorlatilag csak a multizás és a telepített játékok osztódnak, a felhőalapú mentés és a többi extra az nem.

<-ƘƘ->

(#234519) KaitouP válasza .LnB (#234515) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaaa, az csak 50 GB volt tegnap előtt PS4-en. :DDD
PC-n meg 60 valamennyi. De 100 nem volt sehol sem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234520) KaitouP válasza Deck (#234517) üzenetére


KaitouP
veterán

Tuti? Mintha a frissítés után visszaesett volna a méret olyan 110-120 közé, de akkor lehet csak rosszul láttam.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234521) Deck válasza KaitouP (#234520) üzenetére


Deck
titán

Igen! Törlés előtt megnéztem és most is annyit szed! :K (ebbe minden benne van)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#234522) KaitouP válasza Deck (#234521) üzenetére


KaitouP
veterán

Áhhá, akkor csak rosszul emlékeztem. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234523) interstate76 válasza Kendek (#234518) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#234524) markknight válasza Xaels (#234494) üzenetére


markknight
veterán

Gerinctelenség akárhogy nézem.

(#234525) KaitouP válasza .LnB (#234515) üzenetére


KaitouP
veterán

Tessék:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234526) .LnB válasza KaitouP (#234525) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közben én is megkerestem. Gamestar: "A Modern Warfare fejlesztői is érzik, hogy a 100 GB-os frissítés kicsit sok"
Ez a cím vezetett félre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234527) KaitouP válasza .LnB (#234526) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaaaa, világos. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234528) Xaels


Xaels
félisten

Back Button Attachment teszt az IGN.hu-n

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234529) erahurka válasza Xaels (#234528) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom basszus ha tesztelnek valami tech cucot akkor miért nem lehet két fotót lőni róla.

(#234530) #10186752 válasza erahurka (#234499) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor végigszaladtál a játékon. Én kíváncsiságból megnézek mindent, megpróbálok mindent. Számtalan olyan ajtó volt, amire rányitottam, zárva. Arrébb mentem öt métert, felvettem azt a tárgyat, amit a játék fel akart velem vetetni, és után érdekes mód kinyílt. Hogy? Mitől volt zárva? Ki nyitotta ki? Az ilyet én marhára utálom.

A szanaszét hagyott dolgokat is lehetne ügyesen csinálni. Például, ha látnád, hogy más is felszedi időnként, vagy versenyezned kéne érte, vagy esetleg harcolni egyet, mert ő is fel akarja szedni a foszforos bagyut...Ennyivel el lehetne intézni, és kész.

(#234531) Peace válasza Moby (#234462) üzenetére


Peace
nagyúr

Értem. Akkor várjuk szeretettel. De a tv-t nem cserélem le, az tuti!!! :P

(#234532) Xaels válasza erahurka (#234529) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lehetnek olyan profik mint én :DDD amúgy teljes mértékben igazad van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234533) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Elsősorban hhenry felé szól ez a hozzászólás de ha őt esetleg már nem érinti, akkor utolsó infóm alapján VTom is érintett lehet.

Ma és holnap ha minden jól alakul be tudom befejezni végre a The Order 1886 játékot és szombaton postázni is tudom valamelyikőtök felé. Ha maradunk úgy ahogy anno jeleztétek, akkor hhenry felé megy a játék és majd ő küldi tovább Vtom felé.

De ha esetleg egyikőjük sem érdeklődik a játék iránt, akkor ofkorsz .LnB-nek juttatom vissza a lemezt.

Természetesen privátban is írok az érintetteknek, de úgy tiszta ha a lemez mostani státuszát a többiek felé is ismertetem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234534) .LnB válasza Bogyi007 (#234533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem aztán vissza ne küld. :D
Vannak új PS felhasználók is, akkor írd ki félkövérrel, hogy szabad a gazda, aztán valakinek csak kell majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234535) RangerFox válasza Bogyi007 (#234533) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is beállok a sorba :R

(#234536) penge111 válasza Bogyi007 (#234533) üzenetére


penge111
addikt

De szép, hogy még mindig kering ez a játék. Nálam is járt. LnB jóvoltából :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#234537) balazs025 válasza RangerFox (#234535) üzenetére


balazs025
senior tag

Bár inkább read-only vagyok, de ha lehet én is beállnék a sorba. :R

(#234538) .LnB válasza penge111 (#234536) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de ne nekem köszönjétek, én is így kaptam szallasi007 fórumtársunktól. Szóval tőle indult.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234539) hhenry válasza Bogyi007 (#234533) üzenetére


hhenry
őstag

Köszönöm a felajánlást,de sajnos mostanában nem lenne rá időm,inkább olyannak küld aki tud is vele mostanában játszani
A későbbiekben(májustól)szívesen játszanék vele :R

Még egyszer köszi a felajánlást! :R

(#234540) .LnB válasza hhenry (#234539) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nem lenne rá időm"

Te tudod, hogy milyen hosszú az a játék? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234541) hhenry válasza .LnB (#234540) üzenetére


hhenry
őstag

Nem :D ,de sajnos a gépet se nagyon tudom bekapcsolni mostanában :(

(#234542) .LnB válasza hhenry (#234541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt írtam róla anno:

"Reggel leültem vele játszani, játszottam egy ideig. Majd este megint leültem játszani vele egy kicsit, és egyszer csak vége lett."

Elvileg 7 órát ír a hltb. De szerintem nincs annyi. Na de ha nincs semmi időd, akkor mindegy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234543) ldave válasza hhenry (#234541) üzenetére


ldave
félisten

Ó, ebben tudunk segíteni.

A Slime draws near! Command?

(#234544) saelin válasza .LnB (#234475) üzenetére


saelin
veterán

Szép lenne, de rengeteg idő lehet és én nem akarok olyan sokat szöszölni egy játékkal, meg amúgy sem vagyok egy platinázós emberke. A diablo 3 van csak 99%-ra és platra megcsinálva, ami amúgy is véletlen jött össze. :B

Úgy éreztem, hogy egy ilyen jó karakterekkel bíró játék megérdemelné azért... Inkább meghagyom úgy a játékot ahogy van és legalább szép emlékeim lesznek róla. A grind amúgy is megöl mindent számomra, így is volt olyan mission, ami már nagyon a határaimmal játszott.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234545) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nos tehát jelen állás szerint a The Order 1886 útja a következő lesz...

Vtom-nak fogom elküldeni.

Ezután kapja majd meg RangerFox

Tőle kerül majd tovább balazs025-höz.

És utána hhenry is már rá fog érni talán játszani vele.

Ez az üzenet is egyben szól a múltból s egyben a jövőnek is. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234546) Big_Boss válasza Bogyi007 (#234545) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ha van rá igény akkor folytatnám a kezdeményezést és bedobnék egy Uncharted 4-et és TLoU-t a közösbe. Postázást vállalom.

(#234547) tboy93 válasza Big_Boss (#234546) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szép gesztus :R

(#234548) .LnB válasza Big_Boss (#234546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha már Uncharted 4. Hét elején feldobta a YT nekem ezt az Uncharted 4 E3 gameplay-t. Én meg elkezdtem nézni. És belegondoltam, hogy basszus ezt a játékot már 5 éve is így prezentálták.. És szinte azóta se tudták megközelíteni ezt a minőséget, legalábbis akcio-kaland játékban nem. El is gondolkodtam, hogy nekem az Uncharted 4 volt az a játék, amivel amikor játszottam. Megálltam és döbbentem néztem azt a szutyok Slim konzolt, hogy ez a kis sz*r, hogy tud ilyet kiküldeni az én TV-mre?! :D Rám az a nagyon játék nagy hatással volt. És én 2018-ban játszottam végig. Nem is a megjelenéskor.
Ez az a minőség az, ami miatt szemernyi kétségem sincs afelől, hogy a The Last of Us 2 is brutálisan jó lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234549) Big_Boss válasza .LnB (#234548) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Én is 2018-ban játszottam vele először, konkrétan az első PS4-es játékom volt. Sokszor csak álltam és bámultam tátott szájjal, hogy ezt most így mégis hogy. :D

Látványban azóta csak a DS-nél éreztem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#234550) .LnB válasza .LnB (#234548) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Rám az a nagyon játék nagy hatással volt." :DDD

Ez de szép lett. Lejárt a prémiumom tegnap, és elszoktam attól, hogy már csak 5 percem van szerkeszteni, nem 15. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.