Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234151) EczkE válasza Szilágyi84 (#234150) üzenetére


EczkE
addikt

En pont regnap rendeltem elo. Ugyhogy ketten mar tuti varjuk. :D En majd Battlefield V-hoz alarok majd fokent hasznalni.

Asszem mindenféleképpen!

(#234152) Szilágyi84 válasza EczkE (#234151) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Te honnan? Én Konzolvilág de még mindig nincs dátum pedig elvileg 14 péntek.

(#234153) EczkE válasza Szilágyi84 (#234152) üzenetére


EczkE
addikt

Game.co.uk. Ma jott email hogy mar becsomagoltak. A megjelenes februar 14 pentek.

Asszem mindenféleképpen!

(#234154) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Sony 65XF9005B TV-vel?

Jól használható játékra?

(#234156) Carlos Padre válasza saelin (#234140) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezer éve megy az early access, megjelenéskor egy nagy rakás cucc lesz benne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234157) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Sunset Orange és Berry Blue kontrollerek visszatértek egy rövid időre a shopokba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234158) Tegla80 válasza Jim74 (#234154) üzenetére


Tegla80
addikt

2018 evi tv amit a mai napig tart a Sony mert jo keszulek. Talalhatsz rola sok infot pl [link] es teszteket is amikben leirjak,h jo tv.
Samubol dragabb a q8, az lg ips szval ...... , a pana kihaloban(sajna pedig regen nagyon felkapott es jo markanak szamitott.....ma is vannak jo keszulekei ,de hirneve megkoptt es kevesen keresik/veszik mar igy....)
En nem hezitalnek ha lenne ra zsetonom tuti xf9005 lenne nalam a befuto a jelenlegi piacrol ha tv kellene. (Oled nem palya nekem mert lg,igy nem emlitem,foglalkozom vele,de b9-tol mar veheto ha jol tudom. )

Sony® & PlayStation®

(#234159) markknight válasza Szilágyi84 (#234150) üzenetére


markknight
veterán

Kipróbálom Apexhez, de sokat nem várok tõle. Egyébként most a meleet rakhatom r3-ról a körre, az r3-ra pedig a gugolást slideot teszem, így a kieg két gombja az ugrás és a csúszás lesz, a véletlen ütéseket az r3mal pedig elfelejtem. Bár sokat sztem nem rak hozzám, így is 18. winem lett vasárnap az új karival, pedig csak most kezdõdött a szezon (14 Wraith, 1 Lifeline)

[ Szerkesztve ]

(#234160) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

229 millió dollárba került a Sonynak az Insomniac.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234161) Wesder válasza Carlos Padre (#234160) üzenetére


Wesder
félisten

Nem maradt le egy ezres?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234162) Carlos Padre válasza Wesder (#234161) üzenetére


Carlos Padre
veterán

1229? Neeeem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234163) Wesder válasza Carlos Padre (#234162) üzenetére


Wesder
félisten

229k-ra gondoltam, de làtom millió.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234164) Nayrobi válasza Jim74 (#234154) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nekem pont ilyen van és nagyon jól néznek ki rajta a játékok és a filmek is.

(#234165) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#234160) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Olcsó volt

Life, Uh, Finds A Way

(#234166) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hivatalos(?) az Anthem rework. Vagyis Anthem 2.0?
Engem meglepett. Ugyanis annyira nem nyúltak a játékhoz mostanság, hogy még most február közepén is karácsonyi díszítések vannak a játékban.
Viszont én attól "félek", hogy ha ezek most tényleg komolyan átdolgozzák a játékot, akkor az nem egy ingyenes update formájában fog jönni. Mert ugye az Anthem már Access-ben játszható, ha meg komolyan át akarják dolgozni, az nem kevés idő és pénz. Szóval vagy kamu a blogbejegyzés, és nagy változás nem lesz. Vagy ha tényleg rendbe szedik, akkor az nem lesz ingyen nekünk játékosoknak.

Ez a mondat meg józan ésszel full ciki:

" I am so proud of the work the team has put into this game" - Casey Hudson vezérigazgató

Ha tényleg éretten látják, hogy elcseszték, és egy rakás izé amit csináltak, akkor ilyet nem kellene leírni. Az egész mondandó komolytalan ezáltal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234167) wolf13 válasza Carlos Padre (#234156) üzenetére


wolf13
őstag

És elvileg a mások által készített játékok mindenki számára elérhetőek ? Vagyis csak a storeból megveszem a játékot és nincs több kiadás? Valahogy így rémlik mikor bejelentették.

(#234168) oriic válasza .LnB (#234166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Vagy ha tényleg rendbe szedik, akkor az nem lesz ingyen nekünk játékosoknak."

Nem mernek szerintem pénzt kérni érte, ki venné meg? :D

Live-Die-Respawn

(#234169) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma jelent meg a Mosaic.
Veszi valaki? Engem majd érdekelne, de 3 órás. 6k-t nekem még nem ér. De most már lassan összegyűlik annyi indie cím, hogy lehet veszek lassan egy pack-ot.
Arise: A Simple Story, Gris, Mosaic, Erica és még várom a Below-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234170) .LnB válasza oriic (#234168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem fizetős lesz, akkor meg én nem várok nagy átalakítást. Adnak a szrnak egy pofont. De jogos, szerintem se fizetne senki érte. (na jó Xaels lehet, hogy fog. :) )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234171) #10186752 válasza Szilágyi84 (#234150) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én nem :)

(#234172) Xaels


Xaels
félisten


Remnant From The Ashes lemezes verzió.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234173) Wesder


Wesder
félisten

Nem néztem még meg, de itt is 2.99$ US Store-ban a Div2?

Hàt nem, akkor semmi.:(

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234174) .LnB válasza Wesder (#234173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234175) Wesder válasza .LnB (#234174) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, utàna gyorsan ràkerestem ha igen, akkor linkelem, de így akkor mindegy. Gondolom bekerülés elötti akció, meg elvileg jön valami New York-i update is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234176) .LnB válasza Wesder (#234175) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval nem nézted meg, elvileg és azt hiszed...

Lesz este 8-kor egy stream, majd kiderül.
Ha beleteszik az első rész helyszínét, azonnal megveszem a 2-t. De az érdekes lenne. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234177) #10186752 válasza Xaels (#234172) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én ezt kihagyom. Digitben megpróbálkoztam vele, és egyáltalán nem jött be.

(#234178) saelin


saelin
veterán

Istenem... A macska elkezdte kihalászni a gumitalpakat a ps alól. :U Eddig nem zavarta. Ma reggel meg arra keltem fel, hogy eljátszotta mind a négyet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234179) .LnB válasza saelin (#234178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Radírt kellett volna használni, azt biztos nem bántotta volna. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234180) saelin válasza .LnB (#234179) üzenetére


saelin
veterán

87 találat. Ok. :DDD

Nekem nem használt thumb stick grippek vannak alatta, vagyis inkább elhasznált. Fő az újrahasznosítás és a természet védelme! :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234181) ldave válasza .LnB (#234169) üzenetére


ldave
félisten

Jók ezek, szeretem az ilyesmit. Teljes áron persze csak a legjobbakat, de mind ott csücsül wishlisten, hogy egy leendő akció során megvegyem.

A Slime draws near! Command?

(#234182) gyuromoj válasza .LnB (#234176) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg csak Coney Island kerül be, ahol az első rész langszoros brigadja lesz az ellenfél.
Valami doktort kell megmenteni onnan.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#234183) .LnB válasza saelin (#234180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy 87 találat. Mert az egy bevált ötlet. ;] És vicces. Leginkább vicces. :D
Szerintem olyan meme ebben a topikban, mint Ulthadinka és a farkasok. )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234184) .LnB válasza gyuromoj (#234182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

orii meg a ződ topikba azt írta, hogy Manhattan (is?) lesz. Azért nem mindegy. Van némi különbség. Én nagyon örülnék egy jó nagy NY városrésznek. Ez a Washington nem fogott meg. Ezért se vettem meg a második részt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234185) .LnB válasza ldave (#234181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előbb néztem a The Complex trailer-ét. Érdekesnek tűnik. Aztán megnéztem a készítők többi "interaktív film-játékát". És láttam, hogy a Late Shift sokaknak tetszett a topikból is. Betettem azokat is akció figyelésre. Nem is tudtam, hogy ennyi interaktív film játék van. Eddig csak az Erica-ról tudtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234186) gyuromoj válasza .LnB (#234184) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor így kiváncsi leszek én is.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#234187) Szilágyi84 válasza markknight (#234159) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Kecskés milyen eredmények ezek ? Nekem még csak 6 winem van de szerintem neked már nem sokat fog adni ez a kiegészítő. Csak tudnám hogy mit iszol / eszel hogy ennyire jól darálsz😀. Én a futást tervezem rárakni és a gránát/bombát mert valahogy nem igazán használom hogy messze van le kell nyúlni. Haverom is vezet 16 kill / menet. Lehet ideje lenne már egy komolyabb vagyis kényelmes gamer szék kéne.

(#234188) .LnB válasza gyuromoj (#234186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Episode 3 már hivatalos, az lesz Coney Island: [link]
Manhattan elvileg ez után fog jönni.
Na erre én nagyon kíváncsi leszek. Ha tényleg beleteszik, akkor egy 300órát lehet belerakok ebbe is. :)

Egyébként érdekes, hogy az Ubisoft saját maga rászervez egy bejelentést a Six Invitational negyeddöntőire. Az 19:00-kor fog kezdődni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234189) gyuromoj válasza .LnB (#234188) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jaaa, erről nem tudtam. Köszi az infót.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#234190) Neoteric válasza .LnB (#234188) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez a Manhattanes info mennyire valid, honnan van?

szerk: ja, látom, sorry.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#234191) .LnB válasza Neoteric (#234190) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Resetera/Reddit. De ha nem igaz, akkor orii hibája. :D Én is tőle szedem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234192) tboy93 válasza .LnB (#234188) üzenetére


tboy93
nagyúr

Érdekes engem mennyire nem tudott megfogni a Division. Öcsémmel toltuk párszor, de már vagy fél éve elő sem vettük.

(#234193) .LnB válasza Wesder (#234173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként lássuk, hogy jól értem e?!

Miután az Xbox topikba megbeszéltétek, hogy Xbox-ra annyiba kerül a játék. komment1 és komment2.
Ezek után beírod ide, tök alaptalanul ezt? Kvázi trollkodásként, hogy Xbox-ra bezzeg annyi?! Vagy mégis mi volt az indítékod? Talán összefügg (valaha is összefüggött?) a Xbox store és a PS Store árazása? Mert ez megint egy akkora rohadt nagy sunyi, trollkodási próbálkozás a részedről mint a franc. Csak megint hülyeség mögé lesz bújtatva igaz? Hogy te nem úgy értetted, meg azt hitted...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234194) .LnB válasza tboy93 (#234192) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elsőt megjelenés napján vettem. Csalódás volt, de a szokásos téma, a társaság elvitte a hátán anno. Ezért se fizettem be a második részre. Ahhoz nem nyújtott sok újdonságot. És DC se jött be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234195) nemorino válasza .LnB (#234184) üzenetére


nemorino
tag

Pedig jól megcsinálták Washingtont, csak semmi eredetiség nem látszik benne, olyan, mint bármelyik posztapokaliptikus játék. Ha bejárod a várost akkor rengeteg jól kidolgozott részletet lehet találni, de tény, hogy NY a téli környezettel sokkal emlékezetesebb volt.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#234196) sp8787 válasza saelin (#234180) üzenetére


sp8787
addikt

En ilyeneket raktam ala miutan ajanlottak.
LINK

(#234197) VTom válasza .LnB (#234166) üzenetére


VTom
veterán

Erről már olvastam régebben, hogy teljesen át akarják dolgozni a játékot, de azt hittem, csak valami kamu hír.
Én kíváncsi leszek rá, mert ha tényleg kipofozzák, és ezzel együtt feltuningolják a következő generációra is, akkor engem érdekelhet.
A csatákat meg a felfedezést nagyon élveztem benne, nagyon jó az atmoszférája a játéknak, csak a 10 órás trial alatt meg is untam.. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234198) .LnB válasza sp8787 (#234196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De burzsuj valaki! Dikk. Mikre telik egyeseknek! A radír csak 80-90ft ;] :DDD (Nekem radír sincs. :()

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234199) hombre[EU] válasza sp8787 (#234196) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt hittem sátor :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#234200) saelin válasza sp8787 (#234196) üzenetére


saelin
veterán

Felragasztva tényleg jobb lehet egy ilyen. :R


VTom
Én is örülnék ha összekapnák, mert én anno teljes árat fizettem érte. De ha bármilyen összeget el mernek érte kérni... akkor ott rohadjanak meg! :((( Számomra amit tavaly a Bioware és a Bethesda művelt az felér egy lopással, csalással! Nem hiszem el, hogy nem kaptak semmiféle bírságot ezért. Ez simán beleillik a false advertisement kategóriába, ami bűntetendő.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.