Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234651) Kendek válasza penge111 (#234649) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A weboldalaknak nincs helyesírás-ellenőrzőjük és/vagy javítójuk. A böngészőben tudod bekapcsolni és állítani.

<-ƘƘ->

(#234652) penge111 válasza Kendek (#234651) üzenetére


penge111
addikt

aham, na ezt nem tudtam, köszi :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#234653) Baltincs válasza penge111 (#234649) üzenetére


Baltincs
tag

Én még egy Crisis Core remake-nek örülnék nagyon, ha már a 7 kijön, hiszen úgy teljes, imádtam azt a részt is PSP-n.

(#234654) vg válasza 30z.Samu (#234650) üzenetére


vg
addikt

Összekeveri a böngészővel. :U

(#234655) saelin


saelin
veterán

Itt vagyok az állatorvosnál a cicámmal... és persze, hogy csak kutyák vannak a váróban! :DDD Szegény macska PTSD-t kap mire hazaviszem. :))

Hogy on is legyek:
A Dreams eléggé jó, de mire kitanulom az eszközöket addig eltelik egy év is. Van viszont egy eléggé érdekes limitációja a játéknak. Egyszerre sok puppet-et (npc-t) nem tud megjeleníteni a játékos látóterében, mert szépen zuhan tőle az fps.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234656) Rage47 válasza saelin (#234655) üzenetére


Rage47
veterán

Beszereztem én is. Rohadt jó, nagyon eltalálták, könnyű benne alkotni. Szerintem nem kell egy év :)

(#234657) saelin válasza Rage47 (#234656) üzenetére


saelin
veterán

A szobrászkodást azért gyakorolni kell. Sokat kínlódok a térben pontosan való elhelyezéssel is. Hihetetlen mennyivel nehezebb valamit pont oda letenni ahová gondolja az ember.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234658) ldave válasza saelin (#234657) üzenetére


ldave
félisten

Egér támogatás van?

A Slime draws near! Command?

(#234659) Nayrobi válasza saelin (#234657) üzenetére


Nayrobi
őstag

Move kontrollerrel próbálod?

(#234660) saelin válasza ldave (#234658) üzenetére


saelin
veterán

Nincs, csak bill. De már annyian jelezték, hogy kellene egér támogatás, hogy biztosan bekerül. Viszont ha nagyon kell valami precízebb eszköz, akkor ott a fagyi, amihez nem kell vr szemüveg sem.


Nayrobi
Nincs nekem olyanom. Elvetettem a VR vásárlást és vele együtt a fagyikat is. Simán dualshock-al.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234661) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Már megint?!

Life, Uh, Finds A Way

(#234662) erahurka válasza hombre[EU] (#234661) üzenetére


erahurka
félisten

Ez ki?

(#234663) ldave válasza erahurka (#234662) üzenetére


ldave
félisten

Let me Google that for you: Co-Game Director @Naughty_Dog on The Last of Us Part II.

A Slime draws near! Command?

(#234664) Wesder válasza erahurka (#234662) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom kutyàs.
Kijönnek a jàtékukkal, és hírtelen az összes többi többszàzmilla dollàr költségvetésű AAA cím màr csak AA lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234665) hombre[EU] válasza erahurka (#234662) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez Ō

Life, Uh, Finds A Way

(#234666) sp8787 válasza ldave (#234658) üzenetére


sp8787
addikt

A macsekhez?

(#234667) zzola


zzola
félisten

Üdv!

BFV EA Access-ből letöltve, viszont 30 napról elkezdett visszaszámolni.
Access éves előfizetés van.
Ez miért van?
Köszi.
:R

(#234668) Rage47 válasza saelin (#234657) üzenetére


Rage47
veterán

Ott még nem tartok :D
DS4 is tök jó sztem amúgy.

(#234669) Nayrobi válasza saelin (#234660) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kár, pedig jelentősen megkönnyítené a dolgodat, de egy játék miatt felesleges újból venni.

(#234670) james001 válasza hombre[EU] (#234661) üzenetére


james001
veterán

The Last of Us 2 Remastered PS5 nyitócím ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#234671) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok!
kontroller töltők közül mik az ajánlottak?

(#234672) RangerFox válasza hhenry (#234671) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Töltőnek a sima telefontöltő is megteszi. Ha dokkolóra gondolsz, akkor a gyári Sony, vagy Venom és társai.

(#234673) Shamat


Shamat
aktív tag

Na megvan a Back Button Attachment! (Media Markt)

DEAD LIKE ME

(#234674) Deck válasza Shamat (#234673) üzenetére


Deck
titán

Énis megkaptam de számomra használhatatlan.. Ez van, majd eladom :DDD

PS5

(#234675) 30z.Samu válasza Shamat (#234673) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd írd le tapasztalataidat. :))

Sic Parvis Magna

(#234676) Shamat válasza Deck (#234674) üzenetére


Shamat
aktív tag

Használhatatlan? :Y Lehet, de azért én pár napot adok neki, majd utána leírom mi a szitu... :U

DEAD LIKE ME

(#234677) Wesder válasza Deck (#234674) üzenetére


Wesder
félisten

Rossz helyen van?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234678) Steve1207 válasza .LnB (#234643) üzenetére


Steve1207
veterán

Összehasonlító videóban, annyira furcsa így mellette a régi harc :D De hangulatra mindkettő ott van részemről.

.

(#234679) syler123 válasza hhenry (#234671) üzenetére


syler123
veterán

Szia!

Nekem ez jön be nagyon, de agyalok rajta még. A gyári sony-t nem dicsérik agyon az olvasataim alapján. Most ez amit linkeltem a kosárba helyezés után 3700ft.

[ Szerkesztve ]

(#234680) Deck válasza Wesder (#234677) üzenetére


Deck
titán

Számomra nagyon nem kényelmetlen nagy az egész, lehet mert rossz helyem van ahogy írod. Mikor benyomom az egyiket ott marad az ujjam vagy véletlen lenyomom az egyiket mikor mást nyomok(ez gyakori). De L3-al sprintelni se tudok anélkül, hogy ne nyomnám be az egyiket véletlenül.
Ezek saját tapasztalatok, persze lehet másnak beválik.

PS5

(#234681) Wesder válasza Deck (#234680) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezért nem hasznàlom a pedàlokat, mert màshogy kellene fogni a controllert. Marokra fogom így mindig nyomva lennének úgy meg semmi értelme.

Sejtettem hogy ezzel is lehet majd ilyesmi probléma. Persze még mindig olcsóbb, mint egy Scuff vagy Razer

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234682) Deck válasza Wesder (#234681) üzenetére


Deck
titán

Én is úgy fogom. :C

PS5

(#234683) sp8787 válasza Wesder (#234681) üzenetére


sp8787
addikt

En a Razer-en agyaltam de az egy rakas fosch.

Most nem biztos ,hogy jol emlekszem de mintha vkinek itt lenne vmilyen Nacon-ja.

Lusta vagyok utana keresni. :DDD
Ha erre jar beirhatna a tapasztalatait foleg wireless uzemmodrol.

[ Szerkesztve ]

(#234684) sxxorp válasza .LnB (#234621) üzenetére


sxxorp
őstag

Egyik kedvenc fejlesztőm, jó részben miattuk vagyok itt is, nem sajnálom tőlük a sikert. Köszi a cikket. 23 év... ebben az iparágban baromi hosszú.

[ Szerkesztve ]

(#234685) Xaels válasza Deck (#234674) üzenetére


Xaels
félisten

Kell neki adni időt, hogy ráérezz. A C40-en nekem is kellett pár kör mire ráállt a kezem a hátsó gombokra, eleinte volt, hogy egszerre nyomtam a ravaszokkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234686) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Valaki tudja hogy a visszafelé kompatibilitás meddig fogja engedni? Értem ez alatt hogy ps1 ig vagy csak ps4 ig stb? Köszi.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#234687) bandi0000 válasza Themes (#234686) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jövő ilyenkor megmondjuk

Xbox One: bandymnc

(#234688) Kendek válasza Themes (#234686) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt még senki sem tudja mert nem volt semmilyen hivatalos bejelentés, csak annyi, hogy valamilyen szinten vinni fogja a PS4-es játékok egy részét. PS3-ról szó sem volt, de technikai okoból ennek az esélye sajnos eléggé csekély. A PS2-es címek futtatása már PS4-en is megoldott, viszont csak a Now keretein belül lehet ilyen játékokat beszerezni.

<-ƘƘ->

(#234689) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

A Back Button Attachment-tel kapcsolatban fent elhangzott véleményekhez csatlakozva, én 10 perc után leszereltem. Számomra egyszerűen használhatatlan. Annyira eltorzítja a kontroller ergonómiáját, hogy hihetetlen. Amikor egyszerre lőni és hasalni akarok (CoD MW) nyomok mindent egyszerre ész nélkül. Ezt nem tesztelték forgalmazás előtt, vagy csak én vagyok ennyire béna?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234690) RangerFox válasza newmoonlight (#234689) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem hagyni kell neki időt. A sima kontroller használata rögzült az izommemóriádba, kell idő, míg hozzászoksz a két új gombhoz. 10 perc után nem mondanék le egy ilyen kiegészítőről...

(#234691) newmoonlight válasza RangerFox (#234690) üzenetére


newmoonlight
senior tag

OK, lyukat beszéltél a hasamba. Holnap adok még neki újabb 10... ehhh (egyszer élünk) 15 percet. Ha most sem lesz szimpi, nem kézzel veszem le, hanem bakanccsal, nekifutásból...

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234692) Stef@N válasza newmoonlight (#234691) üzenetére


Stef@N
tag

Szerintem több idő kell megszokni. Én Apex-szal tesztelem. Egyelőre siralmas, de fél óra használat után már sokkal jobb volt mint elsőre. Jó kis kiegészítő ez, csak tényleg “rögzülnie” kell :)

(#234693) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Én is megvettem a Dualshock 4 Back Button Attachment és szintén nem tudom megszokni pedig nagyon vártam. Nem az hogy kényelmetlen mert nekem nem hanem egyszerűen nem tudom megszokni hogy használom a középső ujjaimat amikkel eddig a nagyobb kényelmes helyen betámasztva vagy rányomva tartom a joyt azt most vagy a gombokon tartom de inkább felettük és úgy onnan rárakva nyomom ami okozza ezt a furcsaságot amit nem tudom még hogy megtudom e szokni de inkább jobb nélküle a régi megszokás egyenlőre Apex fél órás teszt után.

[ Szerkesztve ]

(#234694) Xaels


Xaels
félisten

Gyakorolni kell, ugyanúgy amikor először vetted a kezedbe a kontrollert sem tudtad mi merre, vagy amikor váltottál egér+bill-ről is át kellett szokni. Ki kell alakuljon hozzá a rutin és utána elhihetitek, hogy hiányozni fog ha nem lesz.

Más Darksiders Genesis: kicsit lassabb a játék mint amire számítottam, lehet a 30fps-es limit miatt is. A kamera kezelés néha kicsit bosszantó, de ezeket leszámítva elég szórakoztató a játékmenet. 2 chaptert fejeztem be, a világa még mindig nagyon bejön, Strife és War párosa kifejezetten üdítő. Egyelőre COOP-ban még nem sikerült kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234695) malystryx


malystryx
senior tag

Urak! Lenne mára még egy utolsó kérdés a Diablo-ról. Elkezdtük a fiammal, tetszik neki is, persze nekem fura egy kicsit a PC után, de kezdek belejönni, és tényleg milyen szép grafikája van, nem bántam meg. Az egyedüli nagy kérdőjel számomra és ebben segítsetek legyetek kedvesek, hogy a loot ami a földön van, annál mi dönti el hogy ki kapja? Volt hogy mindent én kaptam, volt ami a fiamnál landolt, össze-vissza megy a 2 kari között a cucc. Valamint nekem már volt egy kék naci az elején, és próbáltam kidobni hogy a gyerek vegye fel és aggassa magára, mert rajta még abszolút nem volt, és akárhányszor próbálta felvenni, az én inventory-mba került. Ezt az egy dolgot nem értem. Trükköztünk azzal is hogy szemétnek jelöltem és úgy dobtam ki, vagy én veszem fel mégis, de mindig hozzám rakja. Az auto equip-et kivettem már ennek előtte. Bocs a hosszúért, és köszi előre is. :)

(#234696) Szilágyi84 válasza Xaels (#234694) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én most kezdem a Chapter 2-t és eddig teljesen rendben van számomra mint Darksiders kedvelő a játékmenet is pedig Diablo mentes vagyok. Ami kicsit furcsa nekem az a normál fokozat könnyedsége pedig mindkét karakternek van bőven képessége de az első bemelegítő pálya nagyon könnyű volt. Remélem a továbbiakban lesz kihívás is bőven.

(#234697) Deck válasza newmoonlight (#234689) üzenetére


Deck
titán

+1 Énis így próbáltam ki. Csak a COD miatt vettem végülis.

Lehet kell neki idő ahogy feljebb írjak.. Majd rászánok akkor egy napot.

PS5

(#234698) newmoonlight válasza Deck (#234697) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Hajrá! Ha mégis sikerülne megszoknod, légyszi írj, akkor én is agonizálok még vele párat!

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234699) Deck válasza newmoonlight (#234698) üzenetére


Deck
titán

Hát remélem a legjobbakat énis.. De jelenleg használhatatlan. Menni se tudok rendesen.. Össze vissza csinálok mindent vele mint valami noob :DDD

PS5

(#234700) Steve1207 válasza Deck (#234699) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezek után be kell szereznem, legalább lenne mire fognom, hogy béna vagyok :D

Szerk: autósat nem nézett vele valaki pl váltáshoz kényelmesebb, mint az L1 és R1 ?

[ Szerkesztve ]

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.