Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234101) markknight


markknight
veterán

60% célzás 40% movement és egyéb. A célzás önmagában semmit nem ér. Csak úgy itt hagyom bölcsességnek.

(#234102) AxBattler válasza Xaels (#234099) üzenetére


AxBattler
félisten

+ mindenki más

Köszi, akkor ezek szerint nincs csodatabletta... :D
No, majd csak hozzászokom, Splinter Cell-ben már egész tűrhetően megy, csak FPS-ekben siralmas. Mondjuk túl sokat még nem gyakoroltam. Most majd a DOOM-al! :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234103) Madoc


Madoc
veterán

Ennyiért bestbuy:hyperx cloud core

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#234105) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
A mobil applikáción keresztül vásárolni, mennyire biztonságos?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#234106) .LnB válasza alratar (#234105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira, hogy nekem nem is engedi. PayPal-lal fizetnék, aztán mindig kiírja, hogy csak böngészőből működik. :D (Nem tudom, hogy máshogy megy e, PayPal-lal nem.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234107) Kendek válasza alratar (#234105) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanannyira mintha böngészőből intéznéd. Vagyis teljesen ha a saját eszközödön csinálod.

<-ƘƘ->

(#234108) saelin válasza AxBattler (#234095) üzenetére


saelin
veterán

Tölts le egy aréna shootert pl a Paladins-t. Ott pörgős a Respawn és nem két pillanat mire leszedek, mert kicsit több a HP.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234109) ProEvoFan válasza alratar (#234105) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Januárban vásároltam mobil appról, bankkártyával.Nem volt gond.
Arra figyelj, hogy honlapon/ps4 felületén ne legyen semmi a kosárban. Állítólag ettől megbolondulhat a rendszer.Valaki itt a fórumon egyszer ezért nagyon panaszkodott és csak a support tudta megoldani a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#234110) Mike válasza oriic (#234059) üzenetére


Mike
veterán

24 ha jól emlékszem

hopp, 2 évet tévedtem
75-nek? lerí :D wesder papi :C
majd szólunk amikor papiskodsz

[ Szerkesztve ]

(#234111) penge111


penge111
addikt

Ez a tv jónak számít gameing szempontjából?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#234112) markknight válasza penge111 (#234111) üzenetére


markknight
veterán

Jó hát!

Am a termék leírását átnézhette volna a csóka:
"Scart bemenetek száma Nincs Scart" LOL

[ Szerkesztve ]

(#234113) hombre[EU] válasza penge111 (#234111) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem, mert nem oLeD...nincs 8ms alatt a lag és min. 200hz kell ezekhez a ócskavas hardwarekhez ;]
Játszottam már ezen (one x), király cucc

Life, Uh, Finds A Way

(#234114) EczkE


EczkE
addikt

Tegnap elorendeltem a Dualshockhoz a back button attachmentet, remelem penteken ide is er. Mar nagyon kivancsi vagyok ra. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#234115) KaitouP válasza EczkE (#234114) üzenetére


KaitouP
veterán

A héten jön? Már hetek óta előrendeltem, csak nem emlékeztem hogy mikor jön. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234116) markknight válasza EczkE (#234114) üzenetére


markknight
veterán

Pénteken jelenik meg? Nekem még nem írt a konzolvirág.

[ Szerkesztve ]

(#234117) nemorino válasza EczkE (#234114) üzenetére


nemorino
tag

Én két hete rendeltem, bár picit félek attól, hogy többen is jelezték, hogy a jack dugós fejeseknél ront a hangminőségen. Majd meghalljuk, vagy nem: ebben az esetben remélem, hogy a fülem már romlott annyit az évek alatt, hogy ne halljam :-)

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#234118) EczkE válasza markknight (#234116) üzenetére


EczkE
addikt

Penteken jelenik meg igen.

Nekem ma irt a game.co.uk hogy mar ossze is pakoltak. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#234119) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén nem sokat jártam erre, szóval nem tudom, hogy volt e már. Ha igen akkor bocs.

"Those consoles will be running almost all the back catalog of the previous consoles," "It will be something new in the industry. It will help the old generations to continue to be big consoles on the market for years to come." - Yves Guillemot (az Ubisoft elnőke)

Biztató "elszólás".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234120) #10186752 válasza penge111 (#234111) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nagyon rossz biztos nem lesz. Kérdés, hogy az a HDR1000 az tényleg az-e. Ha igen, akkor már félsiker. Nem tudom, milyen panel van ebben. Olvass pár reviewt róla.

Szerintem ez már nem egy rossz vétel budget kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#234121) Xaels


Xaels
félisten

Előrendeltem a Darksiders Genesis-t, a játék oldalán 24 órás early access-t ír pre-order bónusznak

De a könyvtáramban még mindig a14.-i startra számol vissza

Mondjuk a 12.-i előtöltés még él. Vajon engedni fog játszani 13.-án?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234122) saelin válasza .LnB (#234119) üzenetére


saelin
veterán

Olvastam és örültem is neki. :K

A kérdés már csak az, hogy launch-kor már tudni fogja vagy várni kell még vele? Meg ugye azt sem tudjuk hogy milyen limitációkkal jár. Rengeteg kérdés van még mindig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234123) markknight válasza Xaels (#234121) üzenetére


markknight
veterán

Remélem, hogy igen. Én is ácsingózok rá.

(#234124) RetroJack


RetroJack
tag

Valaki játszott mostanábal a Metro Exodus-szal? Megjelenéskor nem futott túl jól, főleg az input lag volt zavaró, sikerült kijavítani ?

(#234125) Tekmen válasza #10186752 (#234120) üzenetére


Tekmen
aktív tag

te: "budget kategóriában"
én : *checks price again*
szintén én: :U :F

Nem mondom, nem egy büfében mosogatok heti 5x12órát havi 160k-ért, de 270k egy használt TV-értsehol nem fér be budget kategóriába imho. 130ért vettem tavaly 55"os 4K HDR LG-t újonnan.

Tekmen

(#234126) Wesder válasza Tekmen (#234125) üzenetére


Wesder
félisten

"HDR"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234127) markknight válasza Tekmen (#234125) üzenetére


markknight
veterán

Ehhez képest PS-eken nyerészkedett 10 ezer forintokat. Megkockáztatom, hogy konzolja sincs és egy dohos panelben ül, crt monitoros pentium 3-ról csetelgetve a külvilág felé.

(#234128) Zoleee83 válasza Wesder (#234126) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ja mert csak 300k-ért lehet TV-t venni? :U
Ott van pl LG 49UM7400PLB ahogy a kolléga írja (4K Active HDR) jelenleg is 128k, nyilván nem top hanem full belépő kategória, IPS-sel, de aki mostanában vált(ott) annak teljesen vállalható.
Ráadásul Magic Remote-tal adják oda, van élet 300k, sőt 150k alatt is, igaz kompromisszumokkal de van. Nem mindenki vesz OLED-et.

@Tekmen - Teljesen vállalható tv-t vettél, gondolom utánanéztél mielőtt megvetted, és igényedhez való. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234129) Carlos Padre válasza Tekmen (#234125) üzenetére


Carlos Padre
veterán

No offense, de a gyártó és a piac határozza meg mi a budget kategória, nem a pénztárcád. Az, hogy te jó áron jutottál hozzá egy jó tévéhez az bargain volt nem budget, nagyon nem ugyanaz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234130) S e t h válasza Tekmen (#234125) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ne kérdezd meg tőle, hogy nála minek számít amit te vettél.
Egyébként troll, ide van szokva, mert itt nincs szankcionálva amit művel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234131) markknight válasza Zoleee83 (#234128) üzenetére


markknight
veterán

Így van, én sem vennék mert sokat kockulok és beégne a HUD mint állat.

(#234132) Wesder válasza Zoleee83 (#234128) üzenetére


Wesder
félisten

Nem követem a TV piacot, ha 130-ért lehet venni normàlis HDR-es TV-t, akkor nem szóltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234133) vonSux válasza RetroJack (#234124) üzenetére


vonSux
őstag

A hdr élményen kívül (ami tök jó) nem sok jót tudok írni a játékról. Még pozitívum, hogy egy-egy pályarész hangulatos lett. A sztori szubjektív, hogy tetszik-e, nekem nem tetszett, de ettől még lehet, hogy neked fog. A töltési idők botrányosak (volt, hogy öt és fél percet mértem :D ), dobálja a frameket, a gunplay minimum véleményes (sokak szerint ez inkább hozzáad a realisztikus élményhez, de szerintem inkább elvesz a játszhatóságból).

(#234134) tboy93 válasza Wesder (#234132) üzenetére


tboy93
nagyúr

Dehogy lehet. Jo HDR ott kezdodik, hogy 10 bites panel. Alatta minden vicc kategória. Nekem van 50" 4K HDR, meg 55" 4K HDR tv-m is, utobbi 2.5x annyiba kerult, nem véletlenül. Ossze se lehet hasonlitani a kepuket, pedig mindkettő dobozan 4K HDR felirat van ...

(#234135) Wesder válasza tboy93 (#234134) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor csak nem volt túlzàs a "HDR" jelző.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234136) F-ECT$ válasza Tekmen (#234125) üzenetére


F-ECT$
titán

65-ös méretben ez tényleg budget kategória. Ne az 50-55 colos TV-k árát vedd alapul.

Dive ever, work never.

(#234137) Zoleee83 válasza tboy93 (#234134) üzenetére


Zoleee83
addikt

Autót is lehet venni 3M-ért meg 300M-ért is..
Szóval mint írtam kompromisszumot kell kötni minden esetben, plusz egyéni igényektől is függ, nem csak pénztárcától.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234138) hyggelig válasza Zoleee83 (#234137) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szerintem ne foglalkozz velük, mert nem éri meg.
Tévéből csak az oled jó, de ha valaki fülesről kérdez, akkor max 20-25ezer forintig terjed a képzelőerejük.

(#234139) bandi0000 válasza hyggelig (#234138) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Itt az a gond, hogy HDR-nek tényleg csak akkor van értelme, ha megvan hozzá a panel is, amit nem kapsz 100k ért, nem azért emlegetik az oledet mert ott kezdődik a tv hanem mert ott van értelme a hdr nek...

autó is van 2 milkáért, de azzal eszedbe se jut nekiállni versenyezni, mert nem lenne értelme, ha meg versenyautó kell, akkor azt meg kell fizetni

Xbox One: bandymnc

(#234140) saelin


saelin
veterán

Remeg a kezem a Dreams pre-order felett... Mindig az van a fejemben, hogy úgysem lesz hozzá day one semmi izgalmas content, csak szárnypróbálgatások. Tartom magam és várok egy leárazásig vele. Addig biztos kitapasztalják a kreátorok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234141) Tdizsolt válasza bbdzyx (#234092) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nekem eddig bevált, alig tudtam felrakni, olyan feszes volt, egyszer sem jött még le.

AxBattler:

Jónak tűnik, egyenlőre jól teljesít, finomabban adagolható a mozgás vele, nem olyan hirtelen, de tény, szokni kell.

Psn ID: Tdizsolt

(#234142) consono válasza saelin (#234140) üzenetére


consono
nagyúr

Baromi sok minden van már most is hozzá, de a lényeg a Dreams-ben a "csinálás"... Bár csak lenne elég időm, elég időnk rá a családdal.

"In God we trust. All others must bring data"

(#234143) Wesder válasza saelin (#234140) üzenetére


Wesder
félisten

Kicsit olyan, mint anno volt a Music2000. Szerencsére mostmàr jàtékot tervezhetsz benne és nem midi zenét.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234144) saelin válasza consono (#234142) üzenetére


saelin
veterán

Akkor egy review-t várok meg vele. Aztán meglátom kell e ez nekem. Pl a Little big planet nem tetszett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234145) Wesder


Wesder
félisten

Talàltam egy Clicker-t a Dying Light-ban. Ez a jàték még mindig meg tud lepni.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234146) Bogyi007 válasza S e t h (#234029) üzenetére


Bogyi007
veterán

Írok én egyet, Battlefield Bad Company 2. Nagyon jó kis story is volt benne a multi meg talán az egyik legjobb online cucc volt az idejében. Olyan haveri köröm alakult ki annak játszása közben ami még a mai napig is kitart javarészt.
Játék közben meg olyan dumák jöttek egyes szituációk során hogy volt hogy a kb 5 percig tartó röhögés miatt buktuk a komplett meccset...

És igaz hogy Boxon volt, de a Gears of War játékokat sorra toltuk ki kooperatív módban és ahogy jöttek az új részek, egyre többen játszhatunk így. A harmadik rész volt ilyen szempontból.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234147) hombre[EU] válasza saelin (#234140) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha csak játszani akarsz vele akkor inkább ne. Elég,ha youtube-on megnézed. Ez arra van,hogy alkoss

Life, Uh, Finds A Way

(#234148) saelin válasza hombre[EU] (#234147) üzenetére


saelin
veterán

Az alkotás érzése mindig megvan, de tehetségem az nincs hozzá. Sulis időkben sok játék editor-jával szórakoztam. Van amivel tök jó pályákat tudtam összerakni (warcraft 3, heroes of might and magic). Szóval várok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234149) Rage47 válasza Bogyi007 (#234146) üzenetére


Rage47
veterán

BC2 hatalmas game volt, a Vietnammal is :) fav

(#234150) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Más is várja rajtam kívül ezt a Dualshock 4 Back Button Attachment? Legfőképp Apex Legends miatt és mert nem 40-50 ezer mint egy másik joy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.