Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234701) KaitouP


KaitouP
veterán

Logout-on megírtam a saját tapasztalatomat is a Back Button Attachment-el kapcsolatban, mertem egy rövidebb tesztet prezentálni, melyet fogadjatok szeretettel. :R Itt olvashatjátok: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234702) Carlos Padre válasza Szilágyi84 (#234693) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Nacon kontrollereken is a matatóujjaddal kell pöcögtetni a hátsó gombokat és nem két perc megszokni, pláne, hogy kétállásúak, de ha megszokod rájössz mennyire zseniális megoldás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234703) pulffy válasza Steve1207 (#234700) üzenetére


pulffy
őstag

Váltani? Há mire van az automata? ;] :P

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#234704) pulffy


pulffy
őstag

Back Button Attachment tulajoktól kérdezném hogy a beprogramozott gombog továbbra is működnek a használat alatt?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#234705) Xaels válasza Szilágyi84 (#234696) üzenetére


Xaels
félisten

Ha jól emlékszem háromszöggel tudsz nehézséget változtatni amikor chaptert választasz a void-ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234706) Wesder válasza pulffy (#234704) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234707) _drk válasza malystryx (#234695) üzenetére


_drk
őstag

Mindenkinek egyéni lootja van. Megosztani se tudod csak azzal akivel partyban vagy és annak is van 1 órás időlimitje.

De totál nem tudom miről beszélsz, mert ilyen nincs! Vagyis PC-n tuti nincs.
Egy ember látja csak a cuccot, amit dobott neki a rendszer, azt ha felveszed, majd ledobod, akkor látja a többi játékos.
De mi ez a szemétnek jelölés?

(#234708) saelin


saelin
veterán

Teganap délután egész nap a Dreams tutorial-ok mentek és még most sem értem a végére. Ahogy láttam a logikai kapcsolók egy rémálom. Egyszerűen indulsz, de olyan komplex műveleteket lehet velük megcsinálni, hogy utólag órák visszafejteni. Egy fps nézethez vagy hogy a kamera, a fegyver hogy reagáljon annyi kapcsoló kell... A minecraft pistonok jutnak róla eszembe vagy villanyszerelésnél a kapcsolók működése és bekötése! :DDD

Eddig a Dreams tényleg egy álom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234709) Neoteric válasza _drk (#234707) üzenetére


Neoteric
addikt

Te nem a Divisionrol beszelsz? :))

PSN: ne0teric_sAN

(#234710) malystryx válasza _drk (#234707) üzenetére


malystryx
senior tag

Ez PS4-es verzió, PC-n tudom hogy működik, itt meg más. Leküzdjük a rosszfiúkat és a loot nem annak megy aki felveszi hanem változó...
De már találtam is rá megoldást, állítólag lehet tradelni őket, majd később megpróbáljuk.
Az inventory-ban lehet "junk"-nak jelölni az itemet. :)

(#234711) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szállításra kész a The Order 1886. Befejeztem a játékot ami nem lett platina (a játék elején valószínűleg kihagytam pár olvasnivalót és rádiós tartalmat). Gears of War fanatikusként ahhoz hasonlítva a játékot összességében kellemes élményt adott a játék, de egyben keserű szájízzel is tettem a lemezt vissza a dobozába.

Félig tele a pohár és félig üres. Az a bajom vele, hogy ez a játék FÉLKÉSZ termék. A sztori befejezetlen és rövid, hiányzik belőle a Co-op mód és szívesen játszottam volna a játék világában a kiváló fegyverekkel megtámogatva egy kis online mókát.
Egyébként nagyon meglepett, hogy öreg kora ellenére milyen patent a játék kinézete - itt esetleg egy utólagos HDR patch jöhetett volna még hozzá.

Ha teljes áron vettem volna meg anno megjelenéskor, akkor biztosan pipa lettem volna a korábban már említett félkész állapota miatt, de így hogy a Gamepod Ps4 közössége által (amit nagyon szépen köszönök! :R) körbejár a játék így az összmérleg pozitív.
Ha lenne a játékban minimum online multi még meg is venném a gyűjteménybe.

És bár nem túl sanszos, de bízok egy folytatásban.

Mégegyszer köszönöm a lehetőséget hogy játszhattam a játékkal.
Felkészül Vtom!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234712) Shamat válasza KaitouP (#234701) üzenetére


Shamat
aktív tag

Jól összefoglaltad, köszi. Viszont a profil váltást nem jól írtad, de azt jeleztem is a hozzászólásokban. :R

DEAD LIKE ME

(#234713) Szilágyi84 válasza Carlos Padre (#234702) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Erről a megszokásról az jut eszembe amikor tavaly vettem egy komolyabb bringát (hosszú évek óta nem tekertem) és a nyereg hihetetlen kemény és keskeny volt az elején de mindenki ezt mondogatta hogy meg lesz szokva jó lesz de nem lett jóval másabb hosszú út után sem hanem hozzászoktam elviselve ennyi. Szóval a joyyal még próbálkozom ma is de valahogy nélküle jobb nekem legalábbis .

[ Szerkesztve ]

(#234714) newmoonlight válasza Steve1207 (#234700) üzenetére


newmoonlight
senior tag

"Ezek után be kell szereznem, legalább lenne mire fognom, hogy béna vagyok."

Szeretnék gratulálni! Szerintem megfejtetted az elsődleges funkciót. :K

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234715) ricky731


ricky731
tag

Kicsi gyerekeknek van valami játék PS4en? Amit pl lehetne közösen is játszani velük?(3-5 évesek)

(#234716) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a back button szerintem tökéletes lenne R6 Siege-hez, jobb-bal kukucskálást rá lehetne mapolni. Valaki használja így?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#234717) Bad Pritt válasza ricky731 (#234715) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy öt éves gyerek szerintem a Raymannel már el tudna szórakozni. Vagy bármelyik Lego játék.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#234718) Deck válasza Bad Pritt (#234716) üzenetére


Deck
titán

L1-R1 sokkal használhatóbb erre a célra.
De persze próbáld ki, lehet neked bejön.

PS5

(#234719) Kendek válasza Bad Pritt (#234716) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Eddig főleg csak csalódott hozzászólásokat lehetett olvasni itt a fórumon a Back Button Attachment kapcsán. Nekem emiatt eszembe sem jutott, hogy beruházzak rá.

<-ƘƘ->

(#234721) newmoonlight válasza ricky731 (#234715) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Az enyém a (PS2-es) "Jak & Dexter [link] "-rel (Jak2, Jak3) játszott annak idején. PS4-re is kijött a trilógia. (Lemezen is.) Ha be tudod szerezni valahonnan, ezt élvezni fogjátok. :K

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234723) Deck válasza Kendek (#234719) üzenetére


Deck
titán

Számomra is az hisz nagyon vártam és csak jókat olvastam róla :(

PS5

(#234724) S e t h válasza Kendek (#234719) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dettó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234725) alratar válasza ricky731 (#234715) üzenetére


alratar
addikt

A Knack 1-2 szerintem jó választatás lehet.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#234726) erahurka


erahurka
félisten

Metro Exodust nyomta mostanában valaki? Javították a game breaking bugokat?

(#234727) Xaels válasza Deck (#234723) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem, ne haragudjatok meg, de az elvárásokkal volt probléma. Gondolom sokan azthittétek, hogy első pillanattól kezdve 2 szinttel jobbak lesztek mindenféle gyakorlás nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234728) RangerFox válasza erahurka (#234726) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem találkoztam ilyenekkel, végig lehet játszani. Beragadó AI, random végzetes fall damage előfordulnak persze, de nem nevezném őket game breakingnek.

(#234729) Kendek válasza erahurka (#234726) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem simán játszható állapotban van már. Mindenesetre felesleges tovább várni vele.

<-ƘƘ->

(#234730) Deck válasza Xaels (#234727) üzenetére


Deck
titán

Csak azt hittem le lehet nyomni az eddigi gombokat anélkül, hogy benyomodna a 2 hátsó közül valamelyik. Sprintelni (l3) se lehet így, sőt a fogása is rossz az egésznek (nincs kis kezem pedig de alig érek el mindent így kényelmetlen is)
Ez nem gyakorlás kérdése sajnos (nálam).

Lehet kipróbálom majd más megoldásokat mert vannak de azt hittem a gyári lesz a legjobb.

Pl: [link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#234731) .LnB válasza Bad Pritt (#234716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre gondoltam én is. De 10et ezért nem adnék érte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234732) Stef@N válasza Xaels (#234727) üzenetére


Stef@N
tag

Egyetértek. Egyszerűen rá kell “tanítani” az ujjakat. 3 óra intenzív használatot követően nekem nagyon bejön, csak hogy legyen pozitív vélemény is :) Pedig az első fél órában nyomtam én is összevissza mindent, majdnem letéptem a helyéről :)

(#234733) Shamat


Shamat
aktív tag

Back Button számomra zseniális. Minőségi jól átgondolt cucc. Pár óra alatt teljesen megszoktam, mintha mindig is ott lett volna. Az biztos, hogy megfelelő kézügyesség nélkül sokan nem fogják értékelni.
Részemről kötelező kiegészítő. Egy dolog zavar csak, hogy kiadhatták volna hamarabb is. :)

DEAD LIKE ME

(#234734) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Akinek még maradt lelkiereje a Back Button-nal való kísérletezgetéshez, az esetleg próbálja meg úgy, hogy a bal oldali karra nem tesz funkciót ("Ø") (így -bár továbbra is zavaró lesz a kar reflexszerű "klattyogtatása", de legalább nem fog történni semmi) és/vagy a bal kéz középső ujjhegyét ne a kar végén, hanem a szerkezet közepén (a kar tövénél) nyugtassa (ahol szintén nem kapcsolgat feleslegesen). A jobb gombra én (CoD MW-ben) a "O"-funkciót ("nekifutásból seggen csúszás") tettem, de 15 perc után feladtam. Nekem ez volt az utolsó próbálkozásom. Hogy ..... szájba azt a ...... az a ....... ......, aki ezért a ....... ........ ....... pénzt merészel elkérni. :(((

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#234735) KaitouP válasza Shamat (#234712) üzenetére


KaitouP
veterán

Módosítottam, köszönöm! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234736) Xaels válasza Deck (#234730) üzenetére


Xaels
félisten

Egy drága custom kontrollernél is fenn fog állni ez a helyzet amíg nem szokod meg mert direkt olyan helyen vannak a gombok amiket könnyen elérsz és ez pont oda esik ahol normál esetben pihennének.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234737) Deck válasza Xaels (#234736) üzenetére


Deck
titán

Én mindent megtudok szokni. L1-R1 lövés, magas grips, teljesen custom irányítás de ezt még nem. Majd talán.. Még meglátom.

PS5

(#234738) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Wow. A Dreams 91-es metascore-on áll

Life, Uh, Finds A Way

(#234739) Nayrobi válasza hombre[EU] (#234738) üzenetére


Nayrobi
őstag

Zseni a cucc, most fejeztem be a The Pilgrim nevű játékot, kb 30-40 perc, olyan érzésem volt, mintha a Journeyvel játszottam volna, nagyon tetszett. De emellett is találtam pár gyöngyszemet, és még hol a vége...

(#234740) hombre[EU] válasza Nayrobi (#234739) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó szórakozást hozzá :)

Life, Uh, Finds A Way

(#234741) Bad Pritt válasza Kendek (#234719) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

10 perces vélemények alapján nem sokat szűrnék le. Valakinek hetek kellettek, hogy átálljon az xbox aszimmetrikus kialakításáról a dualshockra, szóval ha az ember akarja, ezt is meg tudja szokni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#234742) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,
Elkezdtem a Sims 4et. Van valami kampány féleség, ad a játék rövid/hosszú távú célokat? Vagy csak szabadon lehet benne játszani?

(#234743) Tegla80 válasza Kendek (#234719) üzenetére


Tegla80
addikt

Legalabb lesz belole olcson az apron. ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#234744) erahurka válasza fausto (#234742) üzenetére


erahurka
félisten

Karriert lehet csinálni. Én festő csávóval kezdtem de a tutorial olyan baromi unalmas hogy kinyomtam :D Majd folytatom valamikor, de lehet inkább megveszem PC-re.

(#234745) erahurka


erahurka
félisten

Sákok, melyik kormányok azok, amiket már érdemes megvenni, de nem baromi drágák? Pillangó váltó elvárt, előny ha GT-s vagy Formaautós lapos markolós cucc. Na meg menjen PS4-gyel és PC-vel is. :R

(#234746) F-ECT$


F-ECT$
titán

Back Buttont vennék csalódott fórumtársaktól féláron :)

Dive ever, work never.

(#234747) alratar válasza fausto (#234742) üzenetére


alratar
addikt

Kampány nincs benne.
Életcélokat adhatsz meg a karakterednek - pl világhírű nyomozó, 100 barát - és azt lehet elérni. Vagy kitalálsz magadnak valami célt és azt probálod elérni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#234748) saelin válasza hombre[EU] (#234738) üzenetére


saelin
veterán

Nem csoda. Ez eddig a legfelhasználóbarátabb editor amivel valaha találkoztam, és nem csak azoknak éri meg megvenni, akik csak alkotni akarnak, mert rengeteg játék és rövidfilm van benne. Nálam goty.


Nayrobi
[link]
Szívesen látunk a topic-jában. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234749) james001


james001
veterán

Ezt a back button-t nálam csak verekedős játékoknál tudnám elképzelni. :D Amúgy elég "kényelmetlenül idegesítőnek" tűnik elsőre. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#234750) S e t h


S e t h
nagyúr

Én még azt sem értem, hogy miért a ps5 debütálása előtt jöttek ki vele.
A sok negatív megnyilvánulás után meg pláne nem értem a létjogosultságát.
Persze, tudom, szokni kell, mire a ps5 kijön addigra pro lesz vele mindenki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.