Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234401) .LnB válasza Bad Pritt (#234400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;) Jó játékot. És kitartást!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234402) ProEvoFan válasza AxBattler (#234390) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Máshol meg azt írják, hogy teljesen mindegy mert "csak" 4Ks a TV, hiába tudja a hdmi 2.1et.

(#234396) oriic
A Division 2 New York dlc 30 euró lesz...remélem benne lesz a mostani akciós Ultimate variánsban is, mert akkor erősen elgondolkodok a megvételén.

[ Szerkesztve ]

(#234403) penge111 válasza ProEvoFan (#234402) üzenetére


penge111
addikt

(#234404) Peace válasza penge111 (#234403) üzenetére


Peace
nagyúr

Az igencsak fincsi ár, és piszok jó tv! Az én igényeimet legalábbis maximálisan kielégíti.

ProEvoFan: Ezen a 2.1-es HDMI-n fölös kattogni, eléggé gyerekcipőben jár. Bár nem friss a cikk, de azért a lényeg látszik a 2019-es tv-knél is: [link]

És itt is ha végignézed a rengeteg tv típust, igencsak sok a "no" felirat: [link]

Ha egy mocskos kemény PC-n szeretnél 100-120 FPS-el játszani 4K-ban 4:4:4-ben 10 bit-en, akkor bizony kell a 2.1 sávszélessége. De PS5-höz nem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#234405) ProEvoFan válasza ldave (#234284) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most néztem róla gameplayt.
Belső nézetben kalandozol, majd ha harc következik, akkor az körökre osztott lesz.
Hmmm...tetszik, érdekes.

(#234406) ProEvoFan válasza Peace (#234404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Valahogy én is így gondolom.
Samsungról most rossz emlékeim vannak.Éppen szervízben van a TVm.Tegnap vittem be, még jó hogy volt rá biztosítás kötve.Minden sorban kiégetek vagy "kékesedtek" a led sorok vagy mi a fene.Szerelő szerint tipikus tipus hiba.Nyilván másik márka is tönkremehet.
Még jó hogy a Death Stranding után történt ez.Hiába kezdtem bele az RE2be, valahogy nem idegesít a játék hiánya.Erről a Death Stranding tehet.Az a játék...áh, ezt nem lehet leírni.Nagy élmény után egy még nagyobb ürességet hagy benned...utána egy darabig semmilyen játék "nem jó" vagy nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#234407) ldave válasza ProEvoFan (#234405) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, szerencsére körökre osztott. Ebben a stílusban vannak a realtime csatás játékok (pl Legend of Grimrock), azokat én annyira nem kedvelem.

A Slime draws near! Command?

(#234408) oriic válasza .LnB (#234397) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jott valasz:

Mindenkinek meg kell venni uj DLC-t kulon. :(

Live-Die-Respawn

(#234409) .LnB válasza oriic (#234408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én így értettem tegnap is. Mondhatnám, hogy pedig én ezért vettem az Ultimate-et. De nem. :) Azt kicsit benéztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234410) Peace válasza ProEvoFan (#234406) üzenetére


Peace
nagyúr

Ma veszem meg. ;)

(#234411) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Division 2 Coney Island tölthető ~10,4gb

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#234412) Rage47 válasza ProEvoFan (#234406) üzenetére


Rage47
veterán

MGSV után is éreztem ilyesmit, csak az nem volt befejezve. DS még jobb ilyen szempontból.

(#234413) .LnB válasza Rage47 (#234412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az MSG V után én egészen mást éreztem. Gyűlöletet a #fuckonami iránt. De durván. :) És még mindig érzem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234414) Mike válasza gyuromoj (#234411) üzenetére


Mike
veterán

a division 2 alapból 100 giga hogy rohadjon meg
annyira nem jó

(#234415) Mike válasza ldave (#234284) üzenetére


Mike
veterán

és lesz magyar szinkron ha már magyar fejlesztés?
a körökre osztott csatákkal az a baj, hogy a legvérmesebb csata közben is elunod az életed

(#234416) .LnB válasza Mike (#234414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is értem, hogy a nagy gamer site-ok miért nem ilyen logika alapján pontoznak. Játékélmény/Tárhely igény. :) ;] Már-már forradalmi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234417) sting2 válasza Rage47 (#234412) üzenetére


sting2
addikt

Csak hogy csavarjak én is rajta.
Nekem a GZ 3 Végig játszása, és az abban megelt élmények.
Bőven elegendőek voltak ahhoz, hogy az MGS5 első 25 órája után felaljak előle és elkoszonjek tőle.
Utána vagy 3 hónapig nem is erőltettem semmit.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#234418) .LnB válasza sting2 (#234417) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de ezt miért? A GZ csak egy "demo" volt. Annyira nagy élményeket szereztél annak a 3 végigjátszása során, amit a MGSV nem tudott "reprodukálni"? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234419) sting2 válasza .LnB (#234418) üzenetére


sting2
addikt

Jolaktam vele, sok volt már, volt egy olyan érzésem, hogy ez most túl sokat akar kérni a vegkieleguleshez.
Sajnos így is lett.
50-60 óra minimum.
Kevés atvezeto
A menedzser része " minek bele" fokozatra kapcsolt idejekorán.
Illetve, az örök mumusom :
Miért ilyen nagy?...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#234420) .LnB válasza sting2 (#234419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes. Ilyet se gondoltam volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234421) gyuromoj válasza Mike (#234414) üzenetére


gyuromoj
veterán

Viszont a szerverek nem mennek... :DDD

szerk.:
3 óra leállás van.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#234422) AxBattler válasza penge111 (#234403) üzenetére


AxBattler
félisten

Uhh, ez tényleg jó ajánlat, köszi a tippet! Csak tartsák meg májusig...

Akkor is érvényes az akciós ár, ha kizárólag internet-re (és mobilra) fizetek elő, TV adásra és telefonra nem?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234423) consono válasza AxBattler (#234422) üzenetére


consono
nagyúr

Én anyukámnak a mobil előfizetésem mellé vettem TV-t, nincs semmilyen TV, vagy internet előfizetésem a Telekomnál.

"In God we trust. All others must bring data"

(#234424) .LnB válasza AxBattler (#234422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előfizetésenként lehet az akciókat igénybe venni. Mobil előfizetésre, és Otthoni előfizetésre akár külön-külön is.
A kérdésed érdekes. Mert a mobil és az internet előfizetés két kategória. Egyik mobil előfizetés, a másik (az internet) az otthoni előfizetés része. De elég akár egy mobil előfizetés is a tv vásárláshoz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234425) penge111 válasza AxBattler (#234422) üzenetére


penge111
addikt

Szerintem ők jobban tudnak ebben segíteni,mint én :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#234426) ldave válasza Mike (#234415) üzenetére


ldave
félisten

Lesz magyar nyelv, hogy szinkron is magyar-e, azt nem tudom.

Akkor unalmas a körökre osztott harc, ha nem kell közben gondolkodni, hogy mi az aktuálisan legjobb képesség. Ha csak az X-et kell nyomogatni végig, akkor persze hogy elunod magad.

A Slime draws near! Command?

(#234427) penge111 válasza Mike (#234415) üzenetére


penge111
addikt

Nem tudom, én legutóbb a DOS II-t toltam, ami körökre osztott harccal operált szintén. A legtöbb csatánál a torkomba dobogott a szívem, hogy túlélem-e. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon frankó harcrendszere van, és elég sok gondolkodást, taktikát igényel. :K

ui: Valaki esetleg megvette a Pillars of Eternity II-t psre, nemrég jelent meg?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#234428) Peace


Peace
nagyúr

Telekom jóarc, mert választottam egy 690 Ft-os vezetékes telefon előfizetést és így 7520 helyett 4600-ért kaptam meg az 1000/1000-es netet. 600 Ft-ot ugye elengednek, ha elektronikusan számláznak és úgy is fizetsz. Nagyon szenvedtem, mert a belvárosi lakásomban ott volt az 1000-es Telekom, külső kerületben meg csak a méregdrága 500/20-as UPC koaxon!!!! :((( De a Telekom bearanyozta az újévet, rá is repültem januárban. És hozza is szépen az 1000/1000-et, pedig kicsit aggódtam.

Mondjuk a tv-m még így is 105.000-el drágább itt, mint vettem, de az 55-ös az elég jó árnak tűnik. ;)

(#234429) Peace válasza penge111 (#234427) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem mindenkinek jöhet be a stílus. Én mondjuk azóta is erősen gondolkodom, hogy meg kéne venni PS-re és újrajátszani. Corruption 2029 most jön 17-én PC-re....az lehet most kicsit csillapítja majd a körökre osztott harc iránti vágyamat. Aztán majd májusban a jó kis Wasteland 3 végre!!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#234430) alratar válasza ldave (#234426) üzenetére


alratar
addikt

Nem hinném, hogy lesz benne szinkron, mivel, ha jól tudom, a PC-s verzióban sincs.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#234431) Moby válasza Peace (#234392) üzenetére


Moby
addikt

De, eléggé szükség lenne rá, de az van, hogy nagyon nincs mire várni. Aki LCD-t akar, annak célszerűbb megvenni az első szembejövő akciós bármit, mert a samsungnál és a sonynál is csak a 8K-s csúcsmodellek kaptak HDMI2.1-et az idén is*. Szóval ha valaki HDMI2.1-et akar normális áron, annak az LG-től kell oledet venni. Az viszont drágább, mint ez a sony. Meg tudom, hogy van aki nem szeretne oledet, ártól függetlenül.

*igen, tudom, hogy ígérnek szoftveres upgrade-et a kisebb modellekbe is, de az vagy lesz, vagy nem.

(#234432) Peace válasza Moby (#234431) üzenetére


Peace
nagyúr

"...eléggé szükség lenne rá..." Mesélj, mihez. ;)

(#234433) Moby válasza Peace (#234432) üzenetére


Moby
addikt

Elsősorban HDR-hez. A HDMI2.0 nem is igazán alkalmas erre, nagyon sok a probléma vele(ez nem csoda, a szabványosításkor a HDR még nem tartott sehol). Másodsorban talán a VRR-hez. Ha tudni fogja.

(#234434) AxBattler válasza consono (#234423) üzenetére


AxBattler
félisten

Szuper, akkor menni fog! Net mellé fölösleges nekem TV, szerencsére most vezették be az optikát... csak még be kell költöznöm.

(#234424) .LnB
Igen, ha rámegyek a mobilelőfizetés fülre, akkor is beadja, de 20k HUF-al drágábban, annyiért tavasszal el lehet hozni majd boltból is szvsz... szóval a vezetékes lesz az igazi!

(#234431) Moby
Az LG a NANO IPS modellekbe is pakol HDMI 2.1-et, nem csak OLED-be, pl. 49SM9000PLA.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234435) tboy93 válasza Peace (#234428) üzenetére


tboy93
nagyúr

Más kérdés, hogy az életben nem mértem még náluk 1000-et, közelében sem voltam soha.

(#234436) saelin válasza ProEvoFan (#234361) üzenetére


saelin
veterán

Muszáj voltam, mert a story és a karakterek iszonyat bejöttek. Utoljára Final Fantasy játékban kedveltem így meg a szereplőket. Ilyen téren zseniális a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234437) Peace válasza Moby (#234433) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztosan jót tenne, de szerencsére nekem még semmi gondom nem volt PC-n és PS-en sem HDR tartalmakkal. MEglátjuk mit hoz a jövő. Az tuti, hogy nem két évre vettem ezt a tv-t, hanem mondjuk 6-7-re alsó hangon. :)

(#234438) Peace válasza tboy93 (#234435) üzenetére


Peace
nagyúr

Az gáz. :( XIII. kerben is fullos volt és itt is 104-106 MB/s-el töltök. Feltöltés is 980-1000.

(#234439) tboy93 válasza Peace (#234438) üzenetére


tboy93
nagyúr

En "videki" vagyok, Szigetszentmiklóson kozel nem ilyen jo a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#234440) saelin válasza Peace (#234438) üzenetére


saelin
veterán

Nálunk pár hete járt a Digi. Az ősrégi 100-as netem felfejlesztették 1000-esre. Behúzták az optikát meg minden. Nekem azt mondta a csávó, hogy mostmár a legkisebb csomagjuk a gigabit lesz. A havidíj meg maradt a régi. :))

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234441) Peace válasza saelin (#234440) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem rossz! Mi 6 hónapig vártuk őket kitartóan, ígérgettek. Beelőzték őket. Február elején jöttek elvileg kötögetni valamit, de a csomagjaik még mindig nem szerepelnek a neten. Most már 1 évre megvan a Telekom netünk.

(#234442) penge111


penge111
addikt

@Idave: köszi, hogy feldobtad itt a közelgő Operencia játékot, nem is tudtam, hogy ez már tavaly megjelent Pc-re és Xboxra, elolvastam pár tesztet, fel is írtam a listámra :R A Bard's Tale IV-et meg elengedem inkább, mert azt írják sokkal jobb lett az Operencia ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#234443) ldave válasza penge111 (#234442) üzenetére


ldave
félisten

Bard's Tale-nek megvannak a hibái, de azért csak belement nekem 60-70 óra tavaly :) Főleg a bugok miatt idegeskedtem néha, remélem az Óperencia jobb lesz ilyen szempontból.

Örülök, hogy ezek a klasszikusan PC-s játék stílusok szép lassan elérhetőek lesznek konzolokon is, az irányítás persze mindig kompromisszumokkal jár majd, de hát ennek ez az ára.

A Slime draws near! Command?

(#234444) Stef@N


Stef@N
tag

Sziasztok,

KSZ-nél csúszik a Back Button Attachment kiszállítása. Valaki előrendelte esetleg máshol, ahol van már pontosabb info a szállítással kapcsolatban?

(#234445) 30z.Samu válasza Stef@N (#234444) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már egy ideje hanyagolom a KSZ-t, nem állnak a helyzet magaslatán. Én az utóbbi időben a Platinumshop-ból rendeltem, eddig minden rendben volt.

Sic Parvis Magna

(#234446) Stef@N válasza 30z.Samu (#234445) üzenetére


Stef@N
tag

Korábban sose volt gondom velük. Mióta összeolvadtak valami másik shop-pal azóta problémásak sajnos. :(

(#234447) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Feel the Power of Playstation :)

Life, Uh, Finds A Way

(#234448) saelin válasza hombre[EU] (#234447) üzenetére


saelin
veterán

De jó mostmár szív transzplantáció is csinál a Sony? És még a logót is beleégetik a szívbe?

Kettőt kérek!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234449) BoneDragon válasza hombre[EU] (#234447) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez elég beteg lett.

(#234450) sp8787


sp8787
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.