Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233601) .LnB válasza oriic (#233598) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"rohanni sem nagyon szabad (nem is lehet szinte :D)"

Erről kérdezzük meg Vigil-t, Caveira-t, Ash-t. :) De támadó oldalon van az a strat, hogy Lion scannel és megy a rush. És még randomokkal is működik ha figyelsz Lion-ra.

De persze alapvetően nem egy Quake ez a játék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233602) .LnB válasza saelin (#233599) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Siege-ben 1 perc a max várakozási idő nálam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233603) Madwe válasza sp8787 (#233595) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez egy taktikai csapat orientált fps míg a destiny egy mmo szerű looter shooter, semmi közük egymáshoz. Még ha van pvp része a destinynek, akkor sem.

(#233600) Peace Én 1.5mről nézek 55"t és teljesen jó. Moziban is jár a szemed :D Persze aki egész nap mónika showt néz rajta, vagy kompetív játszik, annak zavaró lehet egy idő után, napi pár órára egyáltalán nem zavaró.

(#233604) oriic válasza .LnB (#233601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk akkor ugy hogy ebben a jatekban mast jelent a rohanas mint a tobbi FPS-ben. :DDD A 3 pottyos karakterekkel sem fog az ember ugy futni mint egy BF-ben,COD-ban, vagy akar Destinyben.
Lion scan amugy akkor volt legjobb amikor mozdulatlan ellenfelet is mutatta. Kar h nerfeltek.;]

Live-Die-Respawn

(#233605) saelin válasza .LnB (#233602) üzenetére


saelin
veterán

Ne próbálj már meg ennyire meggyőzni! :DDD Sajna én csak egyedül tolnám amúgy is. Úgy meg a legtöbb multis játék nem túl szórakoztató hosszú távon. Amik nekem bejöttek és rendszeresen játszom is velük:
- Overwatch, ami azért már kezd kifulladni, mert kb semmi content nem jön hozzá.
- Star Wars Battlefront 2. Itt a capital supremacy ami pörög. Néha ismerőssel.
- OH, és néha Fortnite megint csak egy ismerőssel.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233606) Peace válasza Madwe (#233603) üzenetére


Peace
nagyúr

Az azért úgy komoly!!! :Y Egyébként 99%-ban nem zavaró, néha tűnik fel ez a szemjárás. Mi is hétköznap este döglünk le megnézni 1-1 filmet vagy sorozatainkból pár epizódot. Játéknál nem zavar a méret, ott egyenesen imádom! :DDD

(#233607) .LnB válasza oriic (#233604) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Lion scan amugy akkor volt legjobb amikor mozdulatlan ellenfelet is mutatta."

Na akkor hagytam abba Pc-n. És akkor még pick/ban se volt ha jól emlékszem. Az nevetséges volt. Ha teljesen mozdulatlan maradtál akkor nem mutatott. De a legapróbb mozgásra mutatta a teljes körvonaladat.

(#233605) saelin
Nem próbállak, de én is egyedül tolom. :U :)
Bár ezzel vagy hosszú távon tervezel, vagy hagyod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233608) aram01 válasza Peace (#233600) üzenetére


aram01
nagyúr

Barátom most vett egy 70-és Philipset 3 méterről teljesen jó. Az új lakásunk amerikai konyhás lesz. Tehát minimum 3 max 7 méter lesz ahonnan nézzük.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233609) aram01 válasza vg (#233596) üzenetére


aram01
nagyúr

Bízom benne hogy Disney+ és társai behozzák a 4K-s sugárzást. Legalábbis a szolgáltatók nagyon ígérik itt.(NL) Na ha azt nézem majd fel skálázva 8k-ra, azért már nem szólnék.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233610) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért egy kollektív tapsot megérdemelnek ezek a Fifa UT játékosok: [link] :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233611) Madwe válasza .LnB (#233607) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem egyébként az a bajom az S6al, h nem elég hosszú távon tervezni, de "karban" is kell tartani a skilljeidet. Persze valamennyire visszajön a tudás, de kell idő míg visszarázódik az ember, ha minimálisan is komolyan akarja venni. Az, h pár hónapig gyakran kihagyok, utána pár hétig tolom, nem valid, pedig manapság max ilyenre lenne időm. Komolytalanul meg mi értelme :D? Régen cs 1.6 és go pörgött évekig folyamat, aztán a HOTS, úgy van értelme, néha igen néha nem, na úgy nicns sok...

(#233609) aram01 Disney+ Amazon Prime Apple Tv+ és Netflix is 4k HDRben ad kb minden saját gyártásút... Hbo le van maradva a Goval, de talán majd a MAx-al átállnak ők is... Vagy a rendes tévéadásra gondolsz? A felskálázásnak semmi értelme - több adatod nem lesz a képhez... Egyedül azért kell, h a nem natív felbontást natívvá alakítsák, s ne nézzen ki rosszabbul, mintha natívan néznéd 4kban. Max minimális javulás érhető el, de az meg nem valós, oda kitalált adatból, hanem szerkesztettből, ami meg, meh...

[ Szerkesztve ]

(#233612) .LnB válasza Madwe (#233611) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, ez a játék moba beütése miatt van. Folyamatosan formálódik, változik a meta. Ez a velejárója ennek a stílusnak. De pont ezért nem fásul be soha a játékmenet.

Csak mondjuk nekem 11 év CS után már kicsit "kopottas" az a játékmenet. Itt meg folyamatosan friss minden. A mapokat is rework-ölik, ami teljesen szokatlan ebben a stílusban, de tök jól nyúlnak hozzájuk.

Szóval amit írsz, az lehet kritika is, de sokak számára meg pont nagy pozitívumot is jelenthet.

Ui: Úgy tudom, hogy közben a CS-be is van már valami operátoros cucc. Nem tudom pontosan, hogy mi az, és milyen. De versenyeken még mindig a régi mechanika van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233613) kisÁdi válasza aram01 (#233593) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nyílván minél közelebbről nézed, annál előnyösebb a magasabb felbontás és pixelszám. De szerintem a 8K TV még nagyon messze van, hogy megérje. Egy szép nagy 4K OLED TV kiszolgálna még évekig. 8K tartalmakra átállni is elég macera lesz, mint most a 4K-ra. Bár egy most szalagra felvett IMAX filmet megnéznék majd 6-7-8 év múlva 8K-ra renderelve ;]

(#233615) S e t h válasza Peace (#233600) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha túl sokat jár a szemed jobbra-balra, az nem annyira egészséges.

Nem vagyok szemész, de szerintem pont ennek az ellenkezője az igaz, a statikusság inkább árt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233616) Frod


Frod
addikt

The Evil Within 2

Teljesen vakon mentem neki a folytatásnak, előzetesen annyi infóm volt róla, hogy már nem az első rész rendezője dirigálja, és hogy van valami 'open-world' benne.
Na most az indítás után leesett az állam. Egyrészt kapott egy új motort a játék, ami már nem úgy néz ki, mintha előző gen-ről maradt volna ránk, valamint több sztorimesélést és háttérinfót hallunk az első negyedórában, mint az első részben összesen - és ez végig így is marad.

A játékmenet már nem a klasszikus survival-horrorokat idézi, inkább lett egy TLoU-copy, kevésbé morbid és zavaros, sokkal letisztultabb, történet és karakterorientált, sokkal "nyugatibb". Ezt egyszerre lehet beírni pro és kontra oldalra is, attól függően kinek mi a zsánere, nekem nagyon tetszett ez az irány!
A sztori maga közvetlen folytatás, és ugyan megáll a maga lábán az előző nélkül is, de véleményem szerint erősen kell az első része hozzá.
Ami a korábban említett open-world részt illeti a játékban 2-3 chapter során egy nyitottabb szekcióra dob minket a történet, itt lehet mellékküldetéseket is csinálni (összesen 4 db van) melyek collectible-mazochistáknak elengedhetetlennek, valamint az egyik npc sorsáról tudunk meg többet - de egyébként elhagyhatóak.
Mivel megint került be egy 'Classic' fokozat (nightmare nehézség + no upgrade + összesen 7 mentés), és egy hozzá kapcsolódó trófea, így a platina megint elmaradt ennek híján.
NewGame+ van, viszont Chapter Select ezúttal már nincs, így a gyűjtögetni valókat érdemes egy run alatt összeszedni.

Az elmúlt időszak egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra az EW-sorozat!
(harmadik részt kár várni sajnos, pocsékok lettek az eladásai)

Do you see the white shadow?

(#233617) vg válasza Peace (#233600) üzenetére


vg
addikt

Ez a jobbra-balra szemjárás mit jelent, hogy nem egészséges? Könyveket úgy olvasod, hogy egyenesen nézel és a könyvet mozgatod a fejed előtt?

(#233618) RangerFox válasza .LnB (#233582) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az aim assist csak botok ellen működik.

(#233619) ProEvoFan válasza .LnB (#233562) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oh...tényleg, kösz.
Lehet várok vele én is.

(#233620) Rage47


Rage47
veterán

ha már multiplayer a téma, akkor az Apexet ajánlanám
lehet egyedül is, mert jól megoldották a mikrofon nélküli kommunikációt, és muszáj összejátszani, különben halott a csapat :) sztem nagyrészt normális emberek játsszák (persze akadnak 8 évesek is :D)

[ Szerkesztve ]

(#233621) .LnB válasza Rage47 (#233620) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Solo van még/már benne? Tegnap eszembe jutott, gondolkodtam is, hogy megkérdezem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233622) .LnB válasza RangerFox (#233618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kemény 19 perc alatt, amíg PVE-t toltam, nem is figyeltem. :) De PVP-be gyanús volt, hogy nincs. Jó is ez így. Az aim Assist a codosoknak való. ;] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233623) S e t h válasza vg (#233617) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kérlek ezt a jövőben mellőzd!
Hasmenéses vírusos megbetegedésben szenvedek és miattad(valamint a vírus miatt is) ki kellett mennem foshni. :D

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233624) saelin válasza .LnB (#233621) üzenetére


saelin
veterán

Az Apex az zseniális. Mind a karakterek, mind a mechanikák. Rage quit miatt töröltem le anno, de mindig gondolok rá hogy újra kellene próbálni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233625) .LnB válasza saelin (#233624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenki dicséri. Mikor megjelent nyomtam vele 2 meccset. Semmi bajom vele. A Fortnite-tal sincs. Egyszerűen nem kapott el engem ez a BR láz. Solo-ba visszanéznék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233626) malystryx válasza saelin (#233599) üzenetére


malystryx
senior tag

Pedig nem rossz ám a For Honor, én igaz nem PS-en játszom, de hidd el van még elég játékos, főleg most hogy jön a Battlepass. Nem tudom milyen módban indítod a játékot, de a dominion-ra van a legnagyobb esély, illetve a siege ha jól tudom a játékmód nevét. Bár az elég hosszú időre, főleg ha a többiek nem tudják mit kell csinálni. 15-20 perc is lehet, cserébe a jutalom sokkal jobb.

(#233627) Rage47 válasza .LnB (#233621) üzenetére


Rage47
veterán

volt egy event, mikor berakták, de semmi értelme a képességek miatt.

3-an vagy max 2-en az igazi, erre épül az egész.

(#233628) .LnB válasza Rage47 (#233627) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A support karik annyira segítő orientáltak? Nem lehet solo-ba érvényesülni velük? Vagy a késességek olyanok, vannak combo chain-ek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233630) .LnB válasza markknight (#233629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az miért van, hogy ők 17 percet éltek túl, te meg 14-et?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233631) markknight válasza .LnB (#233630) üzenetére


markknight
veterán

Mert én beadtam a kulcsot, aztán a kör megölte a másik két csapatot, így nyertünk.

[ Szerkesztve ]

(#233632) .LnB válasza markknight (#233631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor, hogy nyertetek? Nekik 0 killjük volt. Feladta az ellenfél?
szerk.: Ja értem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233633) Rage47 válasza .LnB (#233628) üzenetére


Rage47
veterán

próbáld ki :D
eleve a karakterek hitboxa is más. én úgy nyertem, hogy elbújtam a legkisebb karakterrel, aztán mindenkit hátbalőttem :D
nincsenek kombók.
nagyon unalmas volt a solo

(#233634) saelin válasza malystryx (#233626) üzenetére


saelin
veterán

Végig próbáltam mindent. Átlag 5 perc alatt talált mindig meccset, de volt olyan ahol 10 perc után sem. Valami nem oké a matchmaking-el vagy a játékos bázis nagyon pici.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233635) .LnB válasza Rage47 (#233633) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha legközelebb "milyen multiplayer játékkal játsszak" krízisben leszek, akkor lehet, hogy megpróbálom. Addig most jó a Siege nekem. De semmi ellenszenvem nincs az Apex-szel szemben, még a dizájnja is bejön.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233636) Bad Pritt válasza sp8787 (#233595) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen más. Destiny-ben olyan jó a gunplay, hogy egy átlagos játékos, aki játszott már kommersz fps-sel, rögtön elkalapálhat mindenkit pvp-ben.
A Siege-et 2 nyílt hétvége alatt (ami persze nevetséges idő) se sikerült megszoknom, annyival nehezebb az egész játékot átlátni. Destiny-hez elég volt fél nap.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#233637) Peace válasza S e t h (#233615) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, teljesen jogos. Fa**ság volt a nem egészséges. Tehát elfáradhat sokkal könnyebben a szem. De ha valaki bírja, akkor nem jelent úgysem problémát 3-4 óra sem. Mondjuk én idióta vagyok és ott tudok ülni előtte 16 órát is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#233638) Rage47 válasza .LnB (#233635) üzenetére


Rage47
veterán

Siege jól nézett ki, próbáltam is valami free weekenden talán, jó volt 1-2 körig, de aztán a társam fejbelőtt kezdéskor én meg letöröltem a game-t :D
És ahogy olvastam, elég toxikus a közösség.

(#233639) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy én is most tettem vissza az Apexet közel egy év után, mert kellett valami multi a Plants vs Zombies helyett és ez elég költséghatékony (ergo ingyé van :D) .
Mikor megjelent tavaly kipróbáltam, estem, keltem, nem tetszett annyira, viszont most meglepően jól megy, érdekel is a fejlődés, úgyhogy meglátjuk, meddig tart ki a lelkesedés. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#233640) .LnB válasza Rage47 (#233638) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, a közösség olyan, amilyen. Bár ha valakinek van lehetősége csapattal játszani, és ne adj isten magasabb szinten rankedezni, azért ott és úgy, más a helyzet.
Egyedül, én nem tartom annyira durvának. Mondjuk toleráns vagyok a hülyékkel már. De ettől függetlenül se látom annyira gyászosnak a helyzetet. Jól elvagyok vele, és ha annyira gáz lenne, akkor nem játszanék én se.
A baj a nehéz, hosszadalmas tanulási szakasz. És ha az alatt még bele is futsz hülyékbe, az elveheti a kedved. Ez így teljesen érthető. Kitartás kell hozzá. Vagy társak, ha valaki annyira érzékeny az ilyesmire.

A Siege is olyan, hogy látod a versenyeken, hogy milyen eszméletlen jó játék ha valaki magas szinten űzi.. Aztán a valóság kicsit más. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233641) penge111


penge111
addikt

Emlékeztek még régebben beszélgettük, hogy milyen kár, hogy nincs Heroes of Might and Magic játék PS-re. Én akkor hoztam fel, hogy van még hasonló kaliberű játék: King's Bounty és a Disciples sorozat, természetesen ezek sem léteznek konzolra. De van egy jó hírem a King's Bounty 2 készülget és konzolokra is tiszteletét teszi, jupiiii!!! Számora az első rész és kiegésztítői még a Heroes sorozatot is felülmúlták anno :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#233642) #10186752 válasza Madwe (#233603) üzenetére


#10186752
törölt tag

Közeli az a másfél, én 2,8-ról nézem az 55-öt, ugyaninnen a 65 már kicsit necces lesz, mert a látóterembe nem fér be, forgatni kell majd a fejem.

(#233643) aram01 válasza #10186752 (#233642) üzenetére


aram01
nagyúr

Nekem(régebben)az 55-ös 3 méterről kevés volt már, egy 65 talán jobb lett volna.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233644) penge111 válasza penge111 (#233641) üzenetére


penge111
addikt

Khm, melóhelyen nem tudom meghallgatni. 4:20-tól, nézzétek, milyen szépséges játékfejlesztők vannak, ha az...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#233645) #10186752 válasza aram01 (#233643) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez csak 2,80m :D

(#233646) .LnB válasza penge111 (#233644) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem akit 4:22-nél mutatnak, ő jobban bejön. ;] Vele eljátszanék. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233647) penge111 válasza .LnB (#233646) üzenetére


penge111
addikt

a szöszire gondoltam én is teeeee :N

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#233648) .LnB válasza penge111 (#233647) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD hamvas. Mármint a haja, hamvas szőke. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233649) Lackooo84 válasza oriic (#233604) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Érdekes ez az új avatarod, mintha Goro kivégezte volna master chiefet, és leütötte volna a gyomra helyére a fejét... :DDD

The Truth is out there...

(#233650) .LnB válasza Lackooo84 (#233649) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez már ki lett dumálva, Master Chief épp indul permetezni a szőlősbe. Azért néz ki így. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.