Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233151) toto0569


toto0569
addikt

Sziasztok!
A lányomnak van egy PS4 slim gépe.
A Youtube nem működik rajta ,mint letölthető app?
Mert mi nem találtuk...

(#233152) tboy93 válasza Xaels (#233149) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor kb mint a Wolfenstein csak nácik helyett démonokkal? :D

(#233153) hombre[EU] válasza toto0569 (#233151) üzenetére


hombre[EU]
veterán

TV ikon alatt van

Life, Uh, Finds A Way

(#233154) Xaels válasza tboy93 (#233152) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. A Doom sokkal vadabb, inkább a gunplay a hangsúlyos és nem a sztori.

Más Jön a Van Helsimg 3. része is PS4-re

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233155) toto0569 válasza hombre[EU] (#233153) üzenetére


toto0569
addikt

Nem tudunk belelépni a tv ikonba.
Valamiért azt írja ,hogy nem elérhető a youtube alkalmazás

(#233156) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani olyan megbízható oldalt ahol lehet venni ps4 játék kodot olcsón? Instant -gaminget ismeren ott vettem má többször originre es steamre de ps4 játék pár darab van csak. Előre is köszönöm.

(#233157) Xaels válasza kicsi89 (#233156) üzenetére


Xaels
félisten

Minden héten más akció van a Store-ban. Ha nagyon olcsón akarod megúszni akkor lehet a használt lemezekkel boltolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233158) Xaels


Xaels
félisten

Sennheiser GSP 670 vezetéknélküli headset Review

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233159) sting2 válasza Xaels (#233158) üzenetére


sting2
addikt

Igen, biztos jó is.
De, ez egy átlag felhasználónak 100 % hogy nem fordul meg a fején az hét szentség.
Külföldön sem.
Videó játékra meg talán akkor, ha " benézi " egy Webshop az árazást.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233160) Carlos Padre válasza oriic (#233145) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kipróbálni mindenképp. Nekem felfordult a gyomrom tőle, elszoktam már az old school mozgástól.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233161) 30z.Samu válasza tboy93 (#233152) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt nem lehet elmagyarázni, ezt át kell élni. :))

Sic Parvis Magna

(#233162) sp8787 válasza tboy93 (#233119) üzenetére


sp8787
addikt

Destiny 1 vagy BL3 sztem.
A baj az ,hogy a D1-et vszinuleg mostmar soha nem fogjak leakciozni tobbet.

A Division 1 az ami meg egesz jo igaz nem fps.

(#233163) tboy93 válasza sp8787 (#233162) üzenetére


tboy93
nagyúr

Div1 megvan, neha toljuk ocsemmel, mondjuk annyira nem nagy szám. Borderlands Handsome Collectionre meg rauntam, nem jatszottam meg vegig azt sem.

(#233164) tboy93 válasza 30z.Samu (#233161) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majd egy jó akcióban behúzom :))

(#233165) allein válasza allein (#233104) üzenetére


allein
addikt

Sziasztok, végül egy Logitech G533 lett. Nem tudom mihez viszonyítani mert a gyári Sony fülesem volt. Nem nyomja a fülemet, egész jó. Van bármilyen beállítás amit el kell végeznem?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#233166) Kanczy


Kanczy
veterán

Az előbb kicsit bevásároltam a store-ban:
Batman: The Telltale Series
Batman: The Enemy Within
The Wolf Among us
Overcooked
Lovers of a Dangerous Spacetime
Firewatch
Dishonored 2

Az Overcooked-ot már ki is próbáltuk a menyasszonyommal, és zseniális :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#233167) Wesder válasza Kanczy (#233166) üzenetére


Wesder
félisten

Főleg mikor odibàltok egymàssal.
"Mosogassàl màr!" "Hagyd, majd én szeletelek!" "Húzzàl màr a mosatlanért, nem làtod hogy sok van?!" stb.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233168) Kanczy válasza Wesder (#233167) üzenetére


Kanczy
veterán

A harmadik pályán már meg is történt.

"B*szki mondtam, hogy te csak adogasd a cuccot és tálalj, minek jöttél ide?"

Kíváncsi vagyok, hogy mikor szakítunk :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#233169) Zoleee83 válasza Kanczy (#233166) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Batman: The Enemy Within Season Pass az a Batman: The Telltale Series-nek a folytatása ?
És tartalmazza mind az 5 részt?
Vagy hülyeséget kérdeztem?:)
Múlt héten vettem meg a Telltale-t mert megtetszett, lehet be kellene húzni ezt is.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233170) Kanczy válasza Zoleee83 (#233169) üzenetére


Kanczy
veterán

Igen, ez a folytatás, és benne van mind az öt rész :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#233171) Zoleee83 válasza Kanczy (#233170) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi! :R
Akkor behúzom!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233172) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Pletyka.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233173) hombre[EU] válasza toto0569 (#233155) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ok. Ha még nem volt rajta a youtube akkor menj a PS Store-ba, írd be: Youtube és töltsd le az appot. Ezek után a PS fōmenüjében a TV&Video (tv ikon) alatt megtalálod az app indítóját.
Ha már volt fent YT csak most van vele probléma akkor egy újratelepítés lehet megoldja. Max dobj ide egykét screenshotot,mert nem pontosan értem mi a helyzet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#233174) saelin válasza Xaels (#233158) üzenetére


saelin
veterán

Azért.... :DDD 140 ért vettem anno a PRO-t, a monitorom is valahol ebben az árban volt, de hogy egy headset-ért 120-130k HUF-t adjak az lehetetlen.

Mondjuk azért meghallgatnám, hogy mit tud ennyiért, de kétlem hogy akkora különbség lenne egy Sony gold/platinumhoz képest, hogy ekkora felárat megérjen. A legdrágább cuccos amit eddig hallgattam az egy SteelSeries Arctis Pro volt és az eléggé jól szólt. A csoda kb addig tartott amíg meg nem szoktam a hangját, aztán átment ugyan olyan laposba. A különbséget csak akkor vettem észre, hogy ha vissza vettem a Sony fejesét... Szvsz az ilyen szuper drága audio eszközök nem érik meg az árukat, mert annyit nem tesznek hozzá az élményhez mint amennyibe kerülnek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233175) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#233172) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagyok regisztrálva, nem tudom megnyitni.
Mi van benne?

(#233176) toto0569 válasza hombre[EU] (#233173) üzenetére


toto0569
addikt

Már voltunk...
Maga az app ott van de a gép automatikusan tovább lép és kiírja,hogy nem elérhető...
Csak a böngészőjéböl tudta megnyitni a youtubeot.
Csak az olyan macerás...
Egyébként a PSbármelyik verziójára fel lehet telepíteni?
A miénk PS4 Slim 1TB

[ Szerkesztve ]

(#233177) pulffy


pulffy
őstag

Hát nem tudom, de ez a mostani ps+ gamek se nagy eresztés... Mi van veled sanyi?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#233178) saelin válasza pulffy (#233177) üzenetére


saelin
veterán

Sajna a Bioshock nekem is megvan már. A Sims meg meh kategória, pedig régen szerettem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233179) Zoleee83 válasza saelin (#233174) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Szvsz az ilyen szuper drága audio eszközök nem érik meg az árukat, mert annyit nem tesznek hozzá az élményhez mint amennyibe kerülnek."

Vagy inkább csak TE nem hallod a különbséget. :)
Óriási különbségek vannak a fülesek között, ha csak egy mezei meg egy alap stúdió fülest veszünk is, nem véletlenül kerül többszörösébe.
Ráadásul eléggé nagy a szórás az emberek hallása között is, az hogy nem éri meg az árát az nem igaz.

Szerk.:
@LnB - Abszolút egyetértek, én csak az áltaklánosításra reagáltam. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233180) .LnB válasza Zoleee83 (#233179) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Átlag játékra akkor is teljesen felesleges. Kb 30k fölött bármi.
De még a profik se költenek túl sokat erre "általában" (azért van aki igen). Sokan, csak fülhallgató, plusz fültök (zajszűrésre). A speciálsiabb amikor a fehér zajt játszanak a fejhallgatón keresztül.
[link]
Az audiofileskedés nem gamer szokás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233181) pulffy válasza saelin (#233178) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem a Sims 4 meg van az asszony végett, de ez a Bioschock nem az én világom, múlthavi se volt. Igaz ott a UNDC még elmegy...
Tudom nem tudnak mindenki kedvébe járni, de nem is kell, elég ha csak az én kedvenbe járnak ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#233182) saelin válasza Zoleee83 (#233179) üzenetére


saelin
veterán

Nem azt írtam, hogy nem hallom hogy jobban szól valami, hanem a játékhoz nem tesz annyit hozzá, hogy megérje azt az árát. LnB linkelt egy tök jó cikket is a témában.
Nálam is a legfontosabb a zajszűrés, aztán a "3D" audio megoldások és csak utána a hangzás, majd a miki minősége. A féltelek ízléstől, játszási szokástól stb-től függően változhatnak persze.

Aki audiofil, és van otthon egy brutál hangcucca annak jár a biccentés, de nagy általánosságban sokadlagos játéknál a hangzás. Nem véletlenül a topic nagy témája a tv, ps4 pro, hdmi kábel minőség. Az embereknek eye candy kell.


pulffy
Engem annyira nem érdekel már egy ideje a ps+ játék kínálat. Legalább hagy csemegézmi a backlog-omból.

Szerk:
Ejj, ha egyszer offba teszem a posztot azt szerkesztésnél már nem lehet visszavonni? Ja, de csak előbb le kell okézni és másodjára is megszerkeszteni...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233183) .LnB válasza saelin (#233182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó hát a hdmi kábel téma a legnagyobb hülyeség szvsz. :U Vagy csak én nem találkoztam még rosszal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233184) sting2 válasza Zoleee83 (#233179) üzenetére


sting2
addikt

Azért nem hallják mert kontroller vagy a konzol USB bemenetere dugva végzik ezek a fejesek.
Amint kapnak egy DAC bővítést, mindjárt más lenne az élmény, de erre nem sokaknak van igénye.
Akkor sem, ha megtapasztaljak az ugrást.
A praktikussag mindenek felett.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233185) Wlac válasza .LnB (#233183) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem a gyári elég fura dolgokat produkált. Mondjuk lehet köze volt hozzá annak is, hogy a felét elrágta a nyúl.

“The wha-"

(#233186) #21123072


#21123072
törölt tag

Szerintem meg tök jó játékokat adtak a plushoz, mondom ezt úgy, hogy a Bioshock és a Sims is már megvan, és a Simshez akkor sem ülnék le, ha fegyvert tartanának a fejemhez. Külön pacsi, hogy a VR-osoknak betoltak plusz egy játékot, remélem, megtartják a szokásukat.

(#233187) Zoleee83 válasza sting2 (#233184) üzenetére


Zoleee83
addikt

Erre gondoltam, csak nem akartam már elvinni a beszélgetést ebbe az irányba, mert nem audiofil topic.
Az általánosításra reagáltam, mert a környezetemben is sokszor hallom, hogy "Hát te hülye vagy? Tízezreket adni egy fül-fejhallgatóért, amikor a Hama, meg a Tescos is ugyanazt tudja háromezerér'?!?"
Egy jó minőségű DAC+füles brutálisan sokat segít, zenehallgatásnál meg pláne, bár sokaknak megfelel a 112 kbps bitrate is meg a fehérzaj is..
A fenti Sennheiser ráadásul nem egy belépő széria, itt rengeteg fejlesztés, meg pénz megoldani hogy real-time tolja át a hangot, ha valaki használt már BT fülest játékra az tudja hogy mindig csúszik a hang a képhez képest.
Na de ezt gyorsban OFF-ba teszem, jó hogy értette valaki. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233188) hyggelig válasza sting2 (#233159) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ezzel azért vitatkoznék.
Sokáig úgy gondoltam, hogy Bose és Bang and Olufsen fejhallgatókat csak a jóval tehetősebb, szűk réteg használ, mert hát ugye jóval 100e forint felett van egy újabb modell. Ezt addig gondoltam így, míg meg nem láttam, hogy Norvégiában konkrétan ezek voltak a tömegtermékek (kb úgy képzeld el, hogy az itthon megszokott JBL tömegek helyett mindenkin Bose, B&O és a legújabb, csúcskategóriás Sony fejhallgató volt)
Van ennek a Sennheisernek piaca hidd el.

(#233189) GEIL válasza hyggelig (#233188) üzenetére


GEIL
addikt

Adnék nekik "Trust" , "Genius", "Hama" fejhallgatókat....hogy mennyire éreznének eltérést. :DDD :K :U

Mondjuk nem egyformák az emberi fülek....nekem ha zenéről van szó, akkor a mély az üsse a mellkasom (100%), a magas tiszta legyen és éles de ne "süvítsen bántóan" (90%)....a középtartomány pedig normál (max 50-60 %).

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#233190) 30z.Samu válasza Wlac (#233185) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elrágta a nyúl... :C :C

Sic Parvis Magna

(#233191) VTom válasza saelin (#233174) üzenetére


VTom
veterán

Nem értek egyet.
Nekem volt platinum, utána vettem a Senheisert.
Ég és föld a kettő. Egy hét használat után kezdtem azt érezni, hogy mennyire jól szól a füles, addig a Platinumon megszokott hangzást kerestem.
Sokkal tisztábban a hangok, brutális a basszus, de nem nyomja el a többi hangot, eszméletlen tisztán szól.
Filmezni is fülessel szoktam, nekem maximálisan megérte.
De mint minden más, ez is szubjektív.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233192) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha már füles.
HyperX Cloud Stinger
15-20K között szerintem teljesen hibátlan.Robbanások jól szólnak, meg úgy minden más is.Filmek alatt is hozza magát, ennyiért kiváló vétel.Bátran ajánlom, itthon kettőt is használunk.

[ Szerkesztve ]

(#233193) .LnB válasza VTom (#233191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egy hét használat után kezdtem azt érezni"
Minden fej és fülhallgatónak van bejáratási ideje, amikor változik, tisztul a hangkép.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233194) bandi0000 válasza VTom (#233191) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azt azért hozzátenném, hogy habár nem a legjobb a hangzása ezeknek a gyári PS fejeseknek, mégis van 1 nagy előnye, mégpedig a Játék hang/Chat arányát lehet állítani, ez nyilván akkor hasznos, ha sokat partyzik az ember, de én már nem tudnám enélkül használni

Xbox One: bandymnc

(#233195) .LnB válasza bandi0000 (#233194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ezt bármelyik fülessel lehet. Lehet állítani minden játék fő hangerejét, és a chat-et is külön. Na és bizonyos játékoknál még ennél is részletesebben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233196) Peace válasza Xaels (#233158) üzenetére


Peace
nagyúr

92.000 HUF. Nice! :DDD

(#233197) Peace válasza bandi0000 (#233194) üzenetére


Peace
nagyúr

Én imádom a 2018-as GOLD-ot! PC-hez is tudom használni. Új korszak köszöntött be, mióta megvan! ;)

(#233198) zojjektum válasza ProEvoFan (#233192) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ha valakit nem degradál, hogy "xboxos" akkor még olcsóbb is én még 11990ért tudtam behúzni [hyperx cloudx stinger]

(#233199) bandi0000 válasza .LnB (#233195) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csak szoftveresen nem? de az sztem nem ugyan az, vagy leg is abból a szempontból biztos nem, hogy gyorsabban el lehet végezni játék közben a fülesen, mint mindig ki-be lépkedni a beállításokba

Xbox One: bandymnc

(#233200) Carlos Padre válasza .LnB (#233195) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aha, oké.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.