Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233701) hombre[EU] válasza sp8787 (#233697) üzenetére


hombre[EU]
veterán

10bōl 7 reviewer nem fejezi be az elsō végigjátszást? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#233702) saelin válasza Lackooo84 (#233700) üzenetére


saelin
veterán

Um, a Gold és a Plat sem BT-s hanem rádió stickkes.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233703) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Valaki nem tudja, hogy a TLoU2 Digital Deluxe kiadáshoz milyen Dynamic Theme és avatárok járnak?

(#233704) .LnB válasza RangerFox (#233703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt szerintem sose tudni. Mivel ezeket mindig a megjelenés napján kapja meg mindenki. Én is így voltam a Death Stranding-nél. Nem tudom, hogy van e olyan, hogy ezek már az előrendelés pillanatától elérhetőek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233705) RangerFox válasza .LnB (#233704) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na ezt nem tudtam. De végső soron akár egy full fekete témát is adhatnak mellé, csak a játék legyen jó. Előrendelve.

(#233706) redhunter válasza Lackooo84 (#233700) üzenetére


redhunter
senior tag

Nálam mind a 2 hyperx megy és műkődik a saját rádio stickjével.Igaz nem 7.1 de a cloud flight köröket ver mindkettőre hangzásban.Szval van bőven más alternatíva ,csak utána kell nézni.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#233707) Peace válasza RangerFox (#233705) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha május 20-ig nem jön halasztásról hír, akkor én is leadom az előrendelést. CP2077-re is leakartam adni most fizukor, de inkább köszönöm nem. Majd júliusban jön a hír, hogy inkább 2021 április az új megjelenés.... :(

(#233708) sp8787 válasza .LnB (#233693) üzenetére


sp8787
addikt

Thx! :DDD

(#233709) hyggelig válasza Wlac (#233696) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nekem ez a kombó működik. A füles megy a tévéhez a Nacon a PS-hez.
Műanyag hulladék nálam nem játszik :D

(#233710) sp8787 válasza hombre[EU] (#233701) üzenetére


sp8787
addikt

Az a tippem az vhogy igy nezne ki.
0/10 reviewer csinalta vegig solo-ban. ;]

(#233711) 30z.Samu válasza hyggelig (#233709) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nice! :C

Sic Parvis Magna

(#233712) Bishop1 válasza Wlac (#233696) üzenetére


Bishop1
tag

Astro A50 tuti megy és úgy rémlik a Steelseries Arctis Pro Wireless is, ha kell a két irány. Ha csak single, akkor inkább okostévén át egy minőségi hifi fejhallgató. A Sony mindkét szetje dobozhangú borzalom, szeméttelepen lenne a helyük, bár ennyiért ne is várjon kiemelkedő minőséget az ember.

(#233713) Bishop1 válasza hyggelig (#233709) üzenetére


Bishop1
tag

Végre valaki akit megérintett a minőség szele! Ritka erre mint a fehér holló.

(#233714) .LnB válasza RangerFox (#233705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding-es témától se estem hanyatt. :/
Lutri. De elvileg van valami frankó free TLoU2 téma nem? Úgy emlékszem, hogy anno még én is letöltöttem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233715) .LnB válasza sp8787 (#233710) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

gamepod-os tesztet tippelünk, hogy ki fogja írni?! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233716) Peace válasza Bishop1 (#233713) üzenetére


Peace
nagyúr

A burzsuj felhasználó? :DDD

(#233717) consono válasza .LnB (#233714) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, több is van. A Ellie-s van beállítva nálam már ezer éve. Na jó, karácsonyra kicseréltem a lángoló autósra :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#233718) Peace válasza .LnB (#233714) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Nekem ez van a gépen a megjelenése óta.

(#233719) sp8787 válasza #10186752 (#233692) üzenetére


sp8787
addikt

Hogy is mondta Fuku?
生きたいなら今すぐ引き返す :DDD

A googleforditos helyesirasert felelosseget nem valallok.;)

(#233720) .LnB válasza Peace (#233718) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah, arra gondoltam szerintem én is.

(#233717) consono
Nekem meg mióta elérhető, ez van: [link] (Leszámítva a karácsonyt, akkor más volt arra a kis időre)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233721) saelin válasza hombre[EU] (#233701) üzenetére


saelin
veterán

Azt azért tegyük hozzá, hogy egy ilyen játékot nem fognak a tesztelők végig vinni pár nap alatt. Már nem emlékszem nekem mennyi volt a Nioh alapjáték végére érnem, de bőven 50-70 óra felett volt. Mikor befejeztem a dlc-ket (nem 100%-ra persze), akkor jártam valami 90 óránál. Nagyon az elején volt, hogy egy bossnál ragadtam több mint 2 órát... :DDD Aztán végül mentem másfelé és később tértem vissza. Szerintem a Nioh a sok side questtel sokkal több időt vesz el, mint egy Dark Souls vagy Bloodborne és ezt az időt hasznos dolgokkal tölti ki. Nálam ezért etalon a Nioh. Szerintem akit érdekel a soulslike stílus ezzel kezdje, mert a fejlődési rendszere sokkal barátibb mint a többi ilyen játéknak. Cserébe több mindent kell megtanulni a játék során.


Peace
Ezt a témát én egy percig sem bírtam, mert a lány feje belelóg a menübe. Engem ez hihetetlenül zavar.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233722) Frod válasza consono (#233717) üzenetére


Frod
addikt

Ünnepekor nekem is alap a lángoló autós. :)
Azóta Tsushima van, gyönyörű az a téma.
(Ellie-s alatt nemtudom melyikre gondolsz, a Grunge téma nekem nem tetszik a hangja miatt amit a menüben bóklászás közben ad)

Do you see the white shadow?

(#233723) Peace válasza Frod (#233722) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezért nem kell menü hang a gépen. ;)

Tsushima témához hogy jut az ember???

[ Szerkesztve ]

(#233724) .LnB válasza saelin (#233721) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1. Te teszt író vagy?
2. Te hogy állsz egy olyan teszthez, amit úgy írtak, hogy végig sem játszották a játékot?
3. Miért nem kapja olyan író, aki végig is játssza, és utána ír tesztet?

A nyomtatott sajtós időkben ezek a tesztek rendszeresek voltak. Lapzárta, és miegymás. Ma már az online sajtó esetében ez szerintem nagyon gáz.
Az, hogy ma így születnek tesztek, az nem a játékot minősíti, hanem az "írókat".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233725) Wlac


Wlac
Ármester

Ezek szerint elég régi füles infóim voltak. Amúgy a Gold hangzásával nincs bajom, de ha emlékeztek, tavaly feltöltöttem egy képet az én példányomról Azóta szerencsére nem történt nagyobb amortizálás, a fekete szigetelőszalag profi módon teszi a dolgát, bár mostanában heti 1-2 órát használom csak.

“The wha-"

(#233726) hyggelig válasza Peace (#233723) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szerintem minden téma zenéje iszonyat irritáló egy idő után.

(#233727) .LnB válasza hyggelig (#233726) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én szerintem még nem is hallottam menü hangot, vagy menü zenét sose. Első bekapcsolásnál offolom az ilyet. Nem is tudtam, hogy a témáknak külön van zenéje meg hangja. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233728) hombre[EU] válasza saelin (#233721) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csak egy gúnyos megjegyzés volt :) ha ránézek ezekre a youtube reviewkra néha tikkel a szemem annyira nincs hozzá érzékük.
A Nioh érdekes jelenség. Összeségében nem egy top játék, de csak a gameplay az toronymagasan a legjobb akció rpg-k közül. Zseniális

Life, Uh, Finds A Way

(#233729) crue


crue
őstag

Én ezen a wrap-up témán ragadtam mióta megkaptam: [link]

(#233730) nemorino válasza hyggelig (#233726) üzenetére


nemorino
tag

A tavalyi karácsonyi téma zenéje (Bach: Das wohltemperierte Klavier karácsonyi csengőszóval - egyébként megerősítette bennem az érzést, hogy száncsengővel bármit karácsonyi dallá lehet alakítani, idén várom a Highway to Hell karácsonyi verzióját) olyan hangos volt, hogy le kellett halkítanom a hangot és játékonként kellett a master volume-t felhúzni. És igen, bármennyire szeretem Bachot, a végére kegyetlenül irritált :)

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#233731) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ha már füles, akkor én ezt használom PC-re és PS-re is.

[link]

(#233732) saelin válasza .LnB (#233724) üzenetére


saelin
veterán

1. Nem. Szerencsére hobbiból játszom és élvezem minden percét.
2. Nekem a tesztek olvasása vagy videó esetén nézése sosem azért történik, mert teljes képet akarok kapni az adott játékról, hanem csak az aktuális állapotára szeretnék betekinteni. Rengeteg olyan játék jelent meg az elmúlt években, ami launch után is hónapokig bugos volt, crash-elt és egyéb irritáló problémák voltak vele. Aztán ugye egy folytatásról olvasva jó ha informálnak az újításokról, hogy azok hogy illeszkednek bele a játékba, tényleg adnak e valami pluszt, vagy hogy egyáltalán jó döntések történtek e ilyen téren. Ehhez elég ha a játék elejét látta a tesztelő (értsd: van benne jó pár óra, de közel sem jár a végéhez). Azért ha egy játék az elején tetszik valakinek, annak már nagyon kicsi az esélye, hogy a végére megutálja... maximum ráun, mert elvesztette a játékos fókuszát a produktum. A pontszámok meg nem érdekelnek. Tetszett vagy nem? Mi/ért tetszett és mi/ért nem? Ha erre a két dologra kielégítő választ kapok akkor elismerem a tesztet, de ha blődségeket hoz fel példának (lobog a karakter haja vagy nem úgy nyög a karakter ahogy ő elképzelte), akkor az nálam értéket veszti. Pl egy ilyen játéknál, hogy túl nehéz, mint negatívum, vagy hogy az állítható nehézség hiánya.
3. Nem vagyok tetszelő, de erre egy régi GameStar-os téma jut eszembe. Ott is felröppent egyszer ez a kérdés és Gyu (Dragon György) annyit mondott rá, hogy nincs idő és nem kedvenc zsáner alapján vesznek fel embereket. Az fogja tesztelni aki ráér vagy valamilyen szinten érdekli. Én is hiába mondom, hogy a kedvenc műfajom az rpg, ha a ps megléte óta alig játszottam ki vagy kettőt... Pedig tényleg szeretem az rpg-ket, de egyszerűen túl hosszúak. Ott vannak a könyvtáramban és várnak. Visszatérve a végigjátsukra... Ugye a sajtóban az a jó aki előbb ki tudja dobni a tesztet. Ezek szinte versenyeznek egymással. Pl az IGN mindig csak felületes teszteket csinál. Van hogy játékmechanikai elemek felett siklanak el, annyira munkából tolják a teszteket. Én azt mondom több online tesztet kell elolvasni, végignézni és az alapján összerakni egy képet. Az ilyen Metacritic és hasonló pontozós oldalakat meg hagyni a fenébe, mert nem megbízhatóak. Igazándiból az egész pontozós rendszer relatív és szubjektív. Semmi értelme akár csak egy műfajra is kivetíteni a számokat, nemhogy rangsorolni...

Meg amúgy is. Én már játszottam olyan játékkal amit lehúztak hogy szar (Andromeda) és élveztem minden percét. És igen, játszottam a korábbi részekkel és egy spin-offnak fogtam fel a játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233733) Frod válasza .LnB (#233727) üzenetére


Frod
addikt

Témája válogatja, de némelyiknek van.
Igazából e nélkül nem "téma" lenne, simán csak "wallpaper" - szerintem. Én nem is szeretem azokat amik csak simán a hátteret változtatják, kicsit ilyen félmunka érzés van benne.

(pozitívumnak ott a TLoU lángoló autó, nagyon hangulatos télen kandalló helyett,
zenében nagyon kellemes a Tsushima, a CoD:MW2019 és a God of War témája, vagy az évösszegző Wrap-Up.
ellenpéldának pl a CP2077-nél valami halál idegesítően csipognak a menük elképzelni nem tudom, hogy valaki azt hosszútávon hogy bírja használni.)

Do you see the white shadow?

(#233734) Frod válasza Peace (#233723) üzenetére


Frod
addikt

Sajnos már sehogy. Január 31-ig volt mindenki számára elérhető.
(melóban tiltott a Youtube, így nincs előnézetem, de remélem ebben a linkben meg tudod azért nézni) [link]

Do you see the white shadow?

(#233735) #10186752 válasza sp8787 (#233719) üzenetére


#10186752
törölt tag

nyugi, nem veszem a fáradságot :D

(#233736) Peace válasza Frod (#233734) üzenetére


Peace
nagyúr

Oh :(

(#233737) Carlos Padre válasza oriic (#233685) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Látom csak kérdeznem kellett. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233738) Carlos Padre válasza .LnB (#233687) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most kellett volna megvenned.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233739) sp8787 válasza #10186752 (#233735) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor legkozelebb majd csak jovore lesz kozos temank uj jatek teren? :O

Addig is...

"May the good blood guide your way." ;)

(#233740) Carlos Padre válasza .LnB (#233727) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig néha igazán jó. Most a Tsushima témához is meghagytam, mert remek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233741) .LnB válasza Carlos Padre (#233738) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan ennyiért vettem én is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233742) jupp008


jupp008
senior tag

Én egy [Tritton Warhead ] -et használok jópár éve teljes megelégedettséggel filmre és játékra egyaránt.
Egy gombnyomással tudok váltani PC és TV között. illetve Sztereó v. Dolby Surround több profillal.

(#233743) Peace válasza jupp008 (#233742) üzenetére


Peace
nagyúr

"Egy gombnyomással tudok váltani PC és TV között." Ez egy álom! Én nem örülök, hogy a GOLD-nak a kis stick-jét folyamat dugdosnom kell PC-be és PS-be, TV-vel meg nem működik. Így PC-ről kell néznem a Netflixet, ha csendben kell maradnom és csak a fejhallgató játszik...... :(

(#233744) Omateee válasza .LnB (#233687) üzenetére


Omateee
tag

Köszi az infót. :R
Örültem volna, ha nem Recruittal kellene bohóckodni az elején, de az irányítás megszokásához jó lesz az is.

(#233745) kriszpontaz válasza Peace (#233743) üzenetére


kriszpontaz
veterán

PS4-en miért nem telepíted a Netflix-et? Nem egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

(#233746) saelin válasza kriszpontaz (#233745) üzenetére


saelin
veterán

Pont írni akartam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233747) Peace válasza kriszpontaz (#233745) üzenetére


Peace
nagyúr

A PC gyors és szeretem. ;) De ez a lehető legritkább esetben van ám, hogy én pont Netflixet nézzek fejhallgatóval. Legtöbbször rendes film megy PC-ről vagy azon játszok. Szóval a stick-et mindenképpen dugdosnom kell ide-oda.

(#233748) RangerFox válasza Peace (#233747) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Akkor meg ott a Plex, amivel Ps4en is nézheted a filmeket Pcről.

(#233749) kriszpontaz válasza Peace (#233747) üzenetére


kriszpontaz
veterán

OK, akkor a másik megoldás, hogy egy DLNA szervert felraksz a PC-re (pl.: LG SmartShare) és megosztod a filmeket a helyi hálón. A PS videólejátszója gond nélkül lejátssza, felirattal együtt. Vagy a PLEX, ahogy mondták.
A játéknál persze ez kizárva.

[ Szerkesztve ]

(#233750) Peace válasza RangerFox (#233748) üzenetére


Peace
nagyúr

Plex gusztustalan!!! Próbálkoztam 2-3 ilyen megoldással, mikor megvettem az új tv-t nyáron, de mind kudarcba fulladt. Nem lehetett hangsávot váltani, nem kezelte a feliratot rendesen. El is engedtem. Elindítom PC-n és nézem. ;) Aranyosak vagytok, hogy adjátok a javaslatokat, de sokat játszok PC-n, mindenképp dugdosnom kell az USB-s kütyüt. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.