Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233401) semetka válasza hhenry (#233400) üzenetére


semetka
őstag

Köszi de pont a főpanel kellene :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#233402) Carlos Padre válasza Dani82 (#233372) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát erre konkrétan nem is emlékszem a játékban, vannak sokkal keményebb részek is benne, de az mindig működött, hogy pár halál után találtam egy lehetséges utat, gondosan becsapdáztam és utána már könnyen leszedtem minden ellenséget.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233403) Carlos Padre válasza #09990144 (#233378) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én a harmadikban el vagyok akadva a hajótemetős részen, mindenhonnan fossá lőnek és kirédzselek mert nincs hozzá türelmem. :B

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233404) Steve1207 válasza Carlos Padre (#233403) üzenetére


Steve1207
veterán

Amikor le kell ugrani a vízbe és körbejárkálni a hajókat? :D Fú azzal én is sokat szöszöltem, de imádtam minden percét. Ha jól emlékszem így oldottam meg: Előre kell menni az első kis dokkra, ott szépen leszedni akit tudsz (vagy csak a közelit vagy a következő dokkon lévő embert is), utána előre a következő dokkra, elintézed akit tudsz hirtelen. Előre mész, visszafordulsz, hogy odamenjenek és szépen elkapsz két embert még így). Jobbra lehet utána fordulni, lesz egy RPG egyből (azzal ki lehet lőni a legjobban lövöldözőt a középső hajó tetejéről). Utána át kell gyorsan menni a (kezdésnél pl haladunk előre és bal oldalt van 2 hajó) második hajóra, 3 ember lesz rajta, leszedni őket. Azon fent lesz egy mesterlövész puska és onnantól kezdve nincs gond :D Plusz valahol van egy gránátvető is fent, talán az első hajón, úgyhogy akad erősebb fegyver.

.

(#233405) sirarcheer válasza Carlos Padre (#233403) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Azt én is vagy 30-szor kezdtem újra. Youtube videót néztem, hogy kijussak onnan.

PSN: sirarcheer

(#233406) Carlos Padre válasza Steve1207 (#233404) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs türelmem hozzá. Ráadásul a célzás is old school, szóval kiidegel. De mindegyik rész ilyen, a másodikban a tankos részén szoptam hetekig, aztán egyszem odaültem elé és elsőre átmentem rajta és a következő két chapteren. Szóval el kell kapni a hangulatilag.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233407) Lackooo84 válasza semetka (#233401) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem aki összetöri, az inkább vesz rá új burkolatot...

The Truth is out there...

(#233408) #67467520 válasza .LnB (#233105) üzenetére


#67467520
törölt tag

Sokszor bugos a hang, foleg akkor ha bontva van 1 fal es azon at szarul terjed.
5.1 fules kotelezo (nekem sony gold 2018 van), music off, night mode on
Az egyik legjobb audio rendszer van igy is a programban.
A kovetkezo szezonban jon audio fix. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#233409) semetka válasza Lackooo84 (#233407) üzenetére


semetka
őstag

Nagyobb százalék biztos, de azért szokott lenni aki eladja alkatrésznek.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#233410) sxxorp válasza #09990144 (#233378) üzenetére


sxxorp
őstag

Ma fejeztem be a 2. részt, nagyságrendekkel jobb, mint az 1., kifejezetten élvezetes, és nagyon szép volt. Mivel kedvelem a keleti kultúrát a tibeti színezet külön dobott rajta. Mivel Hard-on játszom így elsőre Lazarevics okozott egy kis nehézséget a végén, végül egy nagy fa körül kergetőztünk hosszú percekig :D . Ja, és komoly csalódás, hogy nem Chloeval jöttünk össze :DDD

(#233411) felixo


felixo
őstag

A héten vajon várható PS Store akció ? :U

Redmi Note 9

(#233412) erahurka válasza felixo (#233411) üzenetére


erahurka
félisten

Mindig van valami.

(#233413) penge111


penge111
addikt

Aki kíváncsi az YS VIII játékkal kapcsolatos élménybeszámolómra, az itt olvashat róla bővebben. Ide nem akartam betenni, mert már szóvá tették páran, hogy ne terheljük ilyenekkel ezt a szakmai topikot. Szerintem minden jrpg kedvelő, és ezzel a stílussal ismerkedni akaró vágjon bele bátran, ez egy kis gyöngyszem...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#233414) saelin válasza penge111 (#233413) üzenetére


saelin
veterán

Itt azt írtad róla hogy körökre osztott, de amiről én néztem videót az realtime. [link]

Vagy csak a szövegértésem nem jó. Nem tudom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233415) penge111 válasza saelin (#233414) üzenetére


penge111
addikt

" Aki idegenkedik a körökre osztott harcrendszertől, azt megnyugtatom, itt nagyon pörgős, dinamikus, és rendkívül látványos harc vár rájuk."

Én fogalmaztam rosszul szerintem, bocsi. Tehát nem körökre osztott, hanem realtime harc van, erre akartam utalni a pörgős, dinamikus jelzőkkel :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#233416) Carlos Padre válasza saelin (#233414) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csekkold le a profilját, lehet nem is játszott vele ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233417) wolf13


wolf13
őstag

PlayStation 5 To be Unveiled Soon

Egy tehetséges grafikus videón álmodta meg, hogy milyen lesz a DualShock 5

(#233418) pulffy válasza wolf13 (#233417) üzenetére


pulffy
őstag

Hát ha ilyet adnának a ps5 mellé akkor az quva jó volna, de csak mese habbal. Szerintem majd 150$+ fognak árulni ehhez hasonlo elit konrolereket. Ismét....

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#233419) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Tudna nekem valaki segíteni?
Sógorommal és unokatesómmal szívesen megosztanám a megvásárolt játékaimat.
Van erre valahogy mód? Ezzel a család móddal?
A Plus-omat is meg tudnám velük szerintetek osztani?

Köszi!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#233420) saelin válasza pulffy (#233418) üzenetére


saelin
veterán

Durva is lenne. Max egy elit kontrollert tudok így elképzelni, ami 3x-4x drágább áron kerülne polcra.


penge111
A story nagyon jónak hangzik. Beraktam a kívánságlistámra. :R


Carlos Padre
OK. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233421) Wlac válasza JoceeHunt (#233419) üzenetére


Wlac
Ármester

Csak úgy tudsz megosztani mással tartalmat, hogyha a te fiókod primary az ő gépükön. Mivel egy fiók csak egy gépen lehet primary, ezért csak az egyikőjük fog hozzáférni a te játékaidhoz.

“The wha-"

(#233422) JoceeHunt válasza Wlac (#233421) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Akkor ezt inkább nem erőltetem, mert még a végén a gyerekek a családjukban agyon vásárolnak :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#233423) marilllyo


marilllyo
veterán

Kiplattant a Doom 3!

Alapjáték + két dlc ugye. Mindent le kell tolni nightmare nehézségen is, mely csak onnantól elérhető, ha már egyszer ledaráltad valami könnyebben. Magyarán volt egy teljes végigjátszásom collectible szedegetéssel és utána egy nightmare run.

A medium nehézségtől kb. hányni tudtam volna. Unalmas...vontatott...monoton.

Na de miután felpakoltam legnehezebb szintre, ott jött ki a játék sava-borsa. Félsz minden saroktól, szobától... Tudod, hogy minden helyszínen belédköt majd valaki. Kénytelen vagy megtanulni minden egyes enemy gyengéjét. Van amelyikhez oda kell rohanni, miközben spawnol és szájbalőni shotgunnal... Van olyan, akit fedezékből kell csipegetni.. van, aki elől hátrálni kell és úgy lőni..Van olyan, akit egyszer szájba kell lőni shotival és azonnal guggolni és leadni rá még egyet ágyékmagasságban. stb..stb. A játék vége felé pedig ezeket az enemyket vegyesen dobja be a játék és kell egy jó taktika rájuk. Manual save van ugye... szobáról szobára mentegetni kellett a játékba.

Amiért ezt leírtam az az... mert így vettem csak észre, hogy a fejlesztők milyen célzottan adagolják az ellenfeleket. Minden helységben ott van egy apró segítség.. egy fedezéket nyújtó oszlop, egy lépcsőkorlát..vagy akármi, melyeket normál nehézségen nem veszel észre. Mediumon úgy tűnt, hogy csak összefüggéstelenül szórták le az ellenfeleket. Nightmare-n mindennek értelme van. Dögnehéznek tűnik, de ott van minden szituáció kulcsa, csak rá kell jönni..

Rég élveztem játékot ennyire, mint most ezt a Doom-rémálmozást. Itt-ott dögnehéz volt...mégis abszolút kellemes kihívás és kikapcsolódás.

Azért is jutott eszembe, mert az Eternal-t próbálgató egyik újságíró megjegyezte, hogy milyen baromi sok lehetőséged van az új Doom-ban melyeket könnyebb nehézségen nem használsz. Viszont ha felpakolod kicsit, akkor már-már rájuk vagy kényszerülve. Ergo így kapsz igazán csak egy teljes játékélményt. Olyat, amilyennek azt a készítők megálmodták.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#233424) ProEvoFan válasza marilllyo (#233423) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért ez nem semmi!Hatalmas grat!Nem könnyű platina.Aszongya' a játékosok 0,7%nak van meg... :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#233425) Lackooo84 válasza marilllyo (#233423) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az lószar. 1-2-t platkózd ki. Szerintem rajtam kívül még senkinek nincs meg (magyarok közül). :D Természetesen a 3-at is kiplatkóztam anno, de miután kiismertem a játékot sima ügy volt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#233426) KaitouP válasza marilllyo (#233423) üzenetére


KaitouP
veterán

Meglepő hogy ennyi év után jönnek rá emberek hogy mennyire király játék a Doom 3, még akkor is, ha más irányt vett ez a rész. Pedig mindig mondtam, hogy nagyon király, és az Eternal után nem venném rossz néven, ha újra hasonló vonal felé vinnék a szériát. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#233427) wierra válasza marilllyo (#233423) üzenetére


wierra
senior tag

A Doom-on keresztül kiválóan leírtad, hogy miért nincs lehetőség a nehézségi szint beállítására a soulsborne játékokban. :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#233428) koncsik válasza marilllyo (#233423) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is 1-2 hete fejeztem be, előtte kb. 15 éve hagytam abba kb. 25%-on és PC-n. Egyszerűen végig kellett most játszanom, sok mai játéknál nem érzem ezt a késztetést a fantasztikus grafika és hang ellenére sem... :B
Nagy gratula, lehet megpróbálok a nyomodba lépni (egyszer...) :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#233429) Lackooo84 válasza KaitouP (#233426) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nemtom de nekem ez a 3 valahogy nem adta, azok a gagyi settenkedő impek te jó isten. :D

The Truth is out there...

(#233430) marilllyo válasza Lackooo84 (#233425) üzenetére


marilllyo
veterán

Illene... De nekem nagyon retro már.. :) Az én szemem már nem bírja az olyat. :D Plusz nincs rá coop cimbi se... :/ Eternal-ért remegek most már. Nem sértődnék meg ha kapna egy becsületes trófealistát.. Egy Hard legalább. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#233431) raziel01 válasza Lackooo84 (#233429) üzenetére


raziel01
veterán

Egyik legjobb horror. :D
Apám akkor vette meg amikor megjelent 2004-ben. Akkor voltam 14 éves. Akkor még belefért, hogy egy játékot többször végig vittünk. 10-szer biztos. :D

(#233432) Lackooo84 válasza marilllyo (#233430) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pedig most már fasza lett 60 fps stb... mi még a ratyi képarányos döcögőst nyomtuk. A legtöbb coop pályát meg egyedül csináltam én is. :D

The Truth is out there...

(#233433) erahurka válasza wierra (#233427) üzenetére


erahurka
félisten

Ne menjünk ebbe bele szerintem... Van aki a történetet szeretné látni, esetleg élvezni a harcot, de nem kitépni minden haját meg kivágni az ablakon 325 kontrollert naponta.

(#233434) saelin


saelin
veterán

The Incredible Adventures of Van Helsing 2 félúti beszámoló.

A játék elején kicsit megijedtem amikor megláttam,hogy ugyan azok a skillek vannak mint az elsőben... Még szerencse hogy kitartottam melette, mert kb 1-2 óra után nagyon szépen összeszedte magát a játék. A story érdekes most, főleg hogy több elfoglaltság is bekerült mellé (afféle passzív játékmechanikák amik lootot hoznak), így mindig van mivel szöszölni. A level cap itt már 60-as szint, és arra is ad esélyt hogy lvl 30-on kezdjünk megkóstolva az új skilleket. Eddig fényévekkel jobb mint az első rész.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233435) Xaels


Xaels
félisten

Zombie Army 4: Dead War PS4 Metacritic.

Nem lep meg a pontszám, ettől függetlenül szerintem hozni fogja azt amit várok tőle, csak kellenek pajtik játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233436) ajani


ajani
aktív tag

Sziasztok! Move kontrollert (fagyit) miért nem lehet kapni sehol?

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#233437) hhenry válasza ajani (#233436) üzenetére


hhenry
őstag

Vannak időszakok amikor nem lehet kapni egyáltalán és használtan is vadászni kell :(

(#233438) Wesder válasza ajani (#233436) üzenetére


Wesder
félisten

Mert tél van, a fagyi meg nyàri móka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233439) Kendek válasza ajani (#233436) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy éve sem volt kapható, szóval előfordul, hogy hiánycikk. Akinek meg van, az sem használja olyan sokat.

<-ƘƘ->

(#233440) Xaels


Xaels
félisten

DOOM Eternal first 10 minutes

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233441) S e t h


S e t h
nagyúr

Sosem voltam oda a Resident Evil sorozatért, talán azért mert elveszítette az eredetiségét- ha volt neki olyan- az egymás utáni végtelenített rókabőr nyúzással, Milla Jovovich is inkább volt számomra kínos, mintsem tesztoszteront növelő tényező.

Ilyen előzmények után maga a játék is elkerült engem, viszont annyian rakták top3-ba múlt évben a második részt, hogy 1 évvel a kijövetele után muszáj volt akciósan ránéznem.

Mivel én nem játszottam a régi epizóddal így összehasonlítási alapom sem volt, viszont egymás mellett a régi és és az új vmi döbbenetes fejlődést mutatott. A Capcom nem egyszerűen egy hd textúrát húzott az eredeti játékra, hanem mondhatni újra alkotta azt, gondolom a fővonal meghagyásával, tapasztalat híján erről nem tudok nyilatkozni.

A játék gyönyörű, nem lehet másként aposztrofálni az életszerűségét, döbbenetes ahogy a zseblámpánk fénysugarában még a szálló port is látjuk ahogy haladunk.
Szerintem magáról a játék tartalmáról nem lehet sokat ragozni, zombik, még több zombi és pár ember küzdelme ellenük, nem sokan lehetnek akik még nem találkoztak a filmek valamelyikével, vagy akár a játékokkal.

A sztori mondhatni nem erőssége a játéknak, de nem is kell annak lennie, mivel túlélő játékként a szituációk nyújtotta borzalmak elől kell menekülnünk, mondhatni szinte folyamatosan. Ez nem egy Days Gone, vagy Dying Light, nincs hová menekülni, szűk folyosók és föld alatti csatornák, talán csak az kedvez számunkra, hogy a zombik lassúak és többek között ezért időnként el is lehet kerülni a velük való konfrontációt, ami igen bölcs dolog, mivel a játék nagyon kevés lőszert, gyógyításra alkalmas dolgot kínál nekünk és nem kevésszer vesszük majd észre, hogy nem mindig a zombik jelenti a legnagyobb gondot, hanem, hogy elfogyott a lőszer, gyógyír.

Amiben viszont brillírozik a játék az a fejtörők, puzzlek mennyisége. Most képzeld el, adott egy relatíve kis terület, jelen esetben egy rendőrkapitányság, ahol minden egyes helyiségben újabb és újabb talánnyal szembesülünk és lehet, hogy a talány megfejtése valahol a pincében, vagy éppen a tetőn van. Csak ugye oda valahogy el is kéne jutni……...

A zene, nos, szinte nem is emlékszem rá, a hanghatások viszont ütősek, kellően bokalefosatósak, amikor a legváratlanabb pillanatban történik vmi, amitől majdnem meg is ijednél, ha nem nyomna el mindent ez a zaj, itt feltekert hangerőnél sem értettem mit mond a hangosbemondó. Köszi Sony, most inkább spórolnék a jelzőkkel.
[link]

8-9 óra körülire taksált játékidő, én 12 óra alatt fejeztem be, szinte mindent összegyűjtöttem, de hiába a két főszereplő, férfi és nő, nem érzek akkor motivációt, hogy a másikukkal nagyjából 90-95%-ban ugyanazt csináljam, ergo marad az egy végigjátszás, de maradandó élményként, sőt, a most akciós Resident Evil 7-et el is kerülöm, most elég volt a túlélésből.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233442) Wesder válasza S e t h (#233441) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy újra alkotta.
Nem véletlen Remake-ként, és nem Remasterként hivatkozunk rá.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233443) Bad Pritt válasza S e t h (#233441) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem 90%-ban egyezik a két kampány, sokkal kevesebb, szerintem tippre a harmada más valamilyen szinten. Kapásból tök más fegyverek vannak, elejétől kezdve, már emiatt is más élmény, plusz spoileres sztori különbségek is vannak szép számmal.
A két second run meg szintén csavar mindkét alap végigjátszáson, azok megint teljesen másnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#233444) Kendek válasza S e t h (#233441) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 2nd runt a másik karakterrel mindenképp csináld végig. Nem csak, hogy más lesz, de úgy lesz teljes a végigjátszás és a vége. Így csak a játék feléig értél el.

<-ƘƘ->

(#233445) S e t h


S e t h
nagyúr

Feladtátok a leckét, már a delete felett volt az ujjam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233446) marilllyo válasza Xaels (#233440) üzenetére


marilllyo
veterán

K*rva jól néz ki.

Bajban vagyok egyébként. Pre order szeretném venni... De az rossz ómen a játéknak. Amit megvettem pre order az mind szar volt, mint kiderült. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#233447) Carlos Padre válasza marilllyo (#233446) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor meg ne vedd! :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233448) Xaels válasza marilllyo (#233446) üzenetére


Xaels
félisten

Fizukor nálam csattan a Pre-Order csak még nem tudom melyik verzió, de akkor te ne rendeld elő :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233449) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

kezdōdik

Life, Uh, Finds A Way

(#233450) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt szerintetek, hogy kell érteni? A játék is ingyen kipróbálható (vagy ebből eddig is volt trial? ) , vagy csak a karakterek, azoknak, akiknek megvan a játék?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.