Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#233851) tboy93 válasza LucentTwo (#233846) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ps4-rol?

(#233852) @rglaaf válasza LucentTwo (#233846) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem is van acces simán meg tudtam venni sims-et

PSN:BiZzare_0 ️

(#233853) Wesder válasza S e t h (#233848) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor úgy írom, hogy te is megértsd. Illene a PS5 mögé normàlis Store-t rakni és nem ezt a 13 éves rettenetet eröltetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233854) Bad Pritt válasza Mike (#233849) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csomónál van ilyen. Szerintem kiadó függő lehet, mert pl a Capcom meg Warner játékoknál rendszeresen látok ilyen lehetőséget (RE2, DMC5, Injustice 2), de mondjuk Activisionnél nem nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#233855) Begi válasza @rglaaf (#233852) üzenetére


Begi
senior tag

Es le is toltotted?
Mert a reddit-es forum alapjan akkor van gond, ha EA access kereteben mar egyszer letoltotted.

(#233856) saelin válasza @rglaaf (#233852) üzenetére


saelin
veterán

Elvileg az a baj, hogy ha lejár majd az accessed, akkor úgy veszi a store, hogy nem vetted meg a játékot, mert nem adtad hozzá a ps+os library-dhoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233857) @rglaaf válasza saelin (#233856) üzenetére


@rglaaf
veterán

Úgy viszont már nem jó deal :N
Accesre vissza térve tegnap majdnem elinditottam az Anthem letöltés aztán gondolkoztam hogy meg se kéne pazarolni a sávszélt

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#233858) 30z.Samu válasza tboy93 (#233850) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ahogy wesder kollega írta vala: #4theplayers ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#233859) saelin válasza @rglaaf (#233857) üzenetére


saelin
veterán

Múltkor letöltöttem, mert sajna én volt olyan hülye, hogy pre-ordereltem. Ugyan olyan bugos mint volt. Playert meg alig talál.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233860) hombre[EU] válasza Wesder (#233841) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Khm...a ms a drm/gamepassal ugyanilyen(ha nem rosszabb) licensz problémákat produkált (nem tudom most mi a helyzet csak porosodik a gpu) szóval na :) a szolgáltatások zászlóvívōje is bugdácsolt vele eleget

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#233861) fausto


fausto
addikt

Mondjuk alapból nem értem, miért nem kerül be egyből a könyvtárba, ha már elő van fizetve a szolgáltatás.

(#233862) S e t h válasza Wesder (#233853) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja bocs, azt hittem megint csak trollkodni jöttél és valóban.
Tölts le vmit a gamepassből aztán megnyugszol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233863) Wesder válasza S e t h (#233862) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, hàt nekem mindegy. Biztos teljesen normàlis hogy ha kipróbàlok egy demo-t, akkor utàna a support-ot kell basztatni mert nem tudom megvenni a jàtékot mert megtetszett. Gondolom nem szeretnéd hogy ez vàltozzon. Ez esetben nem mondtam semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233864) NyMRooD válasza Mr Bond 007 (#233835) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem a keysworlds.com is adathalász szürke oldal, a licensz amit ott vettél annyit ér mintha warez oldalon szerezted volna be.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#233865) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Tegnap elértem ahhoz a ponthoz hogy legszívesebben idegből letöröltem volna a Death Strandinget...
Minek kell szivatni a játékost?
Térj vissza Fő gócvárosba de akármilyen útvonalon mégy kapsz az arcodba vagy 5db oroszlánt, vagy egy óriásbálnát, és addig nem mehetsz tovább míg le nem kinlódod, de úgy hogy félórákat elcseszel vele Hard fokozaton és akkor is megöl.. Ráadásul ha nem lenne elég erős még grátiszba odadobál 4-5 PV-t is, hiába a csomagdobálós segítők.. Áááá kész. :W

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233866) Wesder válasza hombre[EU] (#233860) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mikor volt vele gond, mert lassan két év alatt ilyen gondjaim nem voltak, pedig vàràsoltam màr 5-6 régióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233867) hombre[EU] válasza Wesder (#233866) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem még tavaly is. Tele volt a reddit vele. GP lejárta után nem lehetett elindítani játékokat. :K

Life, Uh, Finds A Way

(#233868) Wesder válasza hombre[EU] (#233867) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt kifejthetnéd pontosabban is mert szolgàltatàs lejàrta utàn egyértelmű hogy nem fog elindulni egyik jàték sem. Trial jàtékból megvettem a lemezeset és újra kellett telepítenem. Ha arra gondolsz, hogy GP-ből megvett jàték nem indult miutàn lejàrt az előfizetés, akkor azt esetleg egy újratelepítés megoldja. Igazàból nem tudom, mert vagy GP elött vettem meg a jàtékot, vagy nem jàrt le, mert kb ingyen van.

Milyen irónikus, hogy most pont liszensz gondja van az egyik fórumtàrsnak odaàt.:C GGWP

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233869) hombre[EU] válasza Wesder (#233868) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Normális lemez/digitális játékok nem indultak a szolgáltatás lejárta után. Nem gamepassból letöltött...ha érdekel gamepass license issues alatt keress. Nem tudom mekkora probléma (egyedi,tömeges) volt, de paráztam redditen,hogy nem mernek elōfizetni
Szarügy most ez a ps+ játék (legközelebb nem raknak be EA játékot,problem solved ;] )...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#233870) Carlos Padre válasza marilllyo (#233798) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Broforce. Hogy halad?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233871) Rage47 válasza Zoleee83 (#233865) üzenetére


Rage47
veterán

megéri végigvinni, főleg ha a végén vagy :D
ezeket a kis bossokat ki lehet kerülni úgy emlékszem, mármint elfutni előlük

(#233872) Carlos Padre válasza Peace (#233819) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak, hogy kavarjak egyet a dolgon, nézzétek meg az Emby-t, én azt használom. A Plexet meg mobil eszközökre, mert van prémium passom. Egyébként a plex automatikusan letölt feliratot ha nincs mellékelve, és a hangsávot és be tudod állítani, csak be kell állítani rendesen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233873) AxBattler válasza tboy93 (#233828) üzenetére


AxBattler
félisten

Semmi gond. Utólag, az Access előfizetés lejárta után, soron kívül adják hozzá a fiókodhoz a játék Plus-os licensz-ét. :(((

Csak azt nem tudom, mi lesz, ha...
- hozzáadják a Plus-os licensz-et;
- lejárnak az előfizetéseid;
- csak az Access-t újítod meg, a Plus-t nem.
Ilyenkor nem fogsz tudni egyáltalán Sims-ezni, mert a Plus-os nem aktív, Access-est meg nem fogja engedni letölteni az előbbi miatt?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#233874) Carlos Padre válasza Wesder (#233853) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233875) Baltincs válasza BoneDragon (#233843) üzenetére


Baltincs
tag

Hát nálunk csak annyit mondott amikor egyszer meg mertem kérdezni később, hogy játszunk-e picit vele, hogy épp elég stresszes tud néha lenni egy nap is, nem akar még egy játékra is ennyire rástresszelni. Úgyhogy elfogadtam, aztán néha ha haver átjön vele ökörködünk picit. :)

(#233876) Peace válasza Carlos Padre (#233872) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha egyszer megunom, hogy tennem kell három lépést a space-ig, hogyha kiakarok menni mosdóba vagy vízért, akkor majd ismét teszek egy próbát. De a nyári tapasztalataim elegek voltak ahhoz, hogy jó időre elrettentsen ettől. ;)

(#233877) ldave


ldave
félisten

Versenykiírás: ki tudja azt a témát feldobni a Sony/PS kapcsán, amin wesder a legjoban tud háborogni? A nyertes kap egy fagyit.

A Slime draws near! Command?

(#233878) Cyrin válasza tboy93 (#233828) üzenetére


Cyrin
addikt

én most húztam be a ps+ SIMS4-et élő EA Acess 12 hóbapos előfizetés mellett.

(#233880) Mr Bond 007 válasza NyMRooD (#233864) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Hol lehet warez oldalon ps feltöltőt venni? Nekem az is jó lenne! ;] (Mivel ő szerintem azt akar venni és abból csak legális létezik)

(#233881) Wesder válasza AxBattler (#233873) üzenetére


Wesder
félisten

Na mondjuk ha így utólag megkapjàk az nem olyan rossz.
Onnantól kezdve meg màr csak nem lesz probléma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233882) saelin válasza Mr Bond 007 (#233880) üzenetére


saelin
veterán

Gondolom annyira warez mint a g2a.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233883) Frod válasza @rglaaf (#233857) üzenetére


Frod
addikt

Azért megvannak a pillanatai.
Jó, tény, hogy X egységnyi játékidőnek kb a 20%-a repkedés/gunplay, és azok kifejezetten jóra sikeredtek, a többiben meg töltőképernyőt nézel, és az érdektelen npc-kkel diskurálsz, a teljesen érdektelen sztoriról. :DDD
Én azért várom a 2.0-át, de mostani hírek fényében lehet már hiába...

(most, hogy így leírtam a fentit, kicsit olyan ez, mint a Rage 2. csak a gunplay része ér valamit, a többi kuka, de azt nem is az Avalanche csinálta, hanem az elvileg csak beugró id Software :D)

Do you see the white shadow?

(#233884) marilllyo válasza Lackooo84 (#233842) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Igen! Pontosan ezért folytattam én is. Ps4 Pro-n meg se reccent. Mondjuk.... elég tré volt, hogy ez a kis 24 bites csoda kifogott a gépen. :D

Most már tökéletes, úgyhogy pacsi nekik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#233885) Deck válasza Peace (#233876) üzenetére


Deck
titán

Van telefonra mouse remote alkalmazás és vannak gyorsgombok is hozzá.

PS5

(#233886) tboy93 válasza Cyrin (#233878) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hogy?

(#233887) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Konzolvilágnál előrendelhető a Back Button Attachment

PSN:BiZzare_0 ️

(#233888) saelin válasza @rglaaf (#233887) üzenetére


saelin
veterán

Ha lenne is rá pénzem.... :DDD Hülye cég majd csak hétfőn fizet.

Szerk: Jah hogy csak pre-order. Akkor még ráérek.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233889) Carlos Padre válasza Peace (#233876) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindenki más, nekem egy usff kis gép a serverem unraid-al, a tévén meg Kodi és Emby fut.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233890) Lackooo84 válasza marilllyo (#233884) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én akkor is pron nyomtam, és szaggatott mint a pusztulat tiszta szégyen volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#233891) Tottu


Tottu
senior tag

Valaki játszik itt a Wreckfest-el? Most 30% kedvezménnyel árulják, viszont nem tudom, hogy multiban mennyire aktív a közösség, könnyen lehet-e találni server-t. Erről van valakinek tapasztalata?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#233892) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#233865) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Emlékeim szerint egyszer sem vettek észre a PVk. Köldökzsinór elvágás segít.A boss harc meg nem nehéz, még hardon sem. Ugrorj valami magaslati pontra és szarrá kell lőni.Mikor neked akar menni, akkor változtatni kell a pozíciódat.

(#233893) Mike válasza ldave (#233877) üzenetére


Mike
veterán

erősebb lesz a ps5 mint a serie x

(#233894) Wesder válasza Mike (#233893) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233895) Mike válasza Wesder (#233894) üzenetére


Mike
veterán

hogy te milyen vagy, legalább egy kicsit hisztizhettél volna :(

[ Szerkesztve ]

(#233896) Cyrin válasza tboy93 (#233886) üzenetére


Cyrin
addikt

Ahogy szoktam, rányomtam és megvettem, Max annyi hogy nem csak azt, hanem a másik ps+ játékkal együtt.

(#233897) Wlac válasza .LnB (#233800) üzenetére


Wlac
Ármester

Mario Kart pótlékként vettem meg a CTR-t. Haverokkal nagyon jó játék, rengeteg karakter (és karakterenként számos skin) van benne, a játékmenet pedig tipikus easy to learn, hard to. master.

Viszont megvan a játéknak azért a maga baja! Néhány karaktert a sztoriban oldasz fel, de a legtöbb vásárlós. Az áruk 1500 coin, a skineké 2500. Single-ben egy meccs alatt 30-60 coint lehet szerezni, hétvégente ennek a dupláját. Ha online játszik az ember, akkor naponta egyszer egy órán keresztül ötszörös pénzt kap, amivel már lehet gyűjtögetni. Viszont, a játék online része nagyon nem korrekt.

Az egy dolog, hogy rengeteg a skilles játékos, ez nyilván a maga velejárója. Viszont hatalmas laggok vannak, sokszor a matchmaking percekig tart, rendszeres, hogy meccs indításakor lost connection hibaüzenetet kapunk. Az olyan dolgokról már nem is szólva, mint barátnőm legutóbbi... khm... érdekes helyezése: link

Ezeket csak azért írom, mert a fiad lehet, hogy nem fogja élvezni a multit, viszont szeretné az új karaktereket, és akkor bizony valamelyikőtöknek grindolnia kell. Ráadásul nem te választod ki, hogy mit veszel, hanem azt van lehetőséged, amit a gép dob.

“The wha-"

(#233898) S e t h válasza Zoleee83 (#233865) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor elkapnak az első dolog szokott lenni, hogy kapcsolok térképre, megnézem hol van a legközelebbi határa a kátránynak és pár ugrással elhagyom a területet, szinte sosem harcoltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233899) saelin válasza S e t h (#233898) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is kelett egy kis idő mire rájöttem, hogy nem muszáj harcolni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233900) ImACeltic válasza Tottu (#233891) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én megvettem és hát nem sokan nyomják online. Egy szervert találtam amikor egyszer akartam online tolni, kb 7/14 volt a feltöltöttség, igaz 1 verseny után tele lett a szeró, de volt 1 vagy 2 AI is. Viszont most szerintem megfogják venni páran úgyhogy javulhat a helyzet.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.