Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#233951) sxxorp válasza Peace (#233876) üzenetére


sxxorp
őstag

Nehogy már! Három lépés?
PC-hez:
- VLC Remote app
- minden másra: Unified Remote
TV-hez:
- Xiaomi-telefon, infra-távirányító
Jézusom, három lépés... :D

(#233952) Peace válasza sxxorp (#233951) üzenetére


Peace
nagyúr

Szétsírom magamat tegnap óta, hogy mindenki megvan őrülve!!! :DDD :DDD :DDD Plex, Empy, remote app!!!!! Habzó szájjal. :DDD Ha felkelsz a kanapéról, hogy kimenj pár percre, akkor már csak nem esik nehezedre elmenni a space-ig. Jézusom, emberek! Ennyire ne lustuljunk már el! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#233953) Peace válasza Peace (#233952) üzenetére


Peace
nagyúr

De amúgy berögzött szokásain nem gyakran és nem szívesen változtat az ember. Majd talán egyszer, ha lesz egy 10 méter hosszú nappalim. :DDD

(#233954) hombre[EU] válasza saelin (#233940) üzenetére


hombre[EU]
veterán

7évésen (sunyiban) kitoltam már a Hereticet,de a mentés tilos volt,mert hivatalosan jazz jackrabbit ment :D

Life, Uh, Finds A Way

(#233955) saelin válasza Peace (#233952) üzenetére


saelin
veterán

Hát... Én előző hétvégén konnektor húztam be egy ismerősnek a wcbe, hogy a lánya tudjon telefont tölteni szarás közben....

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233956) erahurka válasza saelin (#233955) üzenetére


erahurka
félisten

LOOOOL! Oké én is mindig viszem a telefont, de ha lemerült akkor ez van, hát nem vagyok hozzánőve azért :DDD

Bár egyszer ültem már be laptoppal is :C

(#233957) ProEvoFan válasza saelin (#233955) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ez kemény!!!! :DDD
Valki "formázá" közben a reggeli kávét issza ott bent.Kettő az egyben, érted. :D Korán kelés átka.

[ Szerkesztve ]

(#233958) BoneDragon válasza saelin (#233955) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szülők basszák el a mai kölyköket...

(#233959) sting2 válasza vicces (#233941) üzenetére


sting2
addikt

A kinti viszonyokat nézve jó ár.
Amennyiben képes vagy majd 10 hónapig minket " elégedetten nyüstöljük a PS5 megjelenéséig a már korábban megvett PS4 konzolunkat" - nézni, olvasni, és megállni, hogy nem vásárolsz egy gépet, akkor nem!
......subidubu, subidubi....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233960) consono válasza BoneDragon (#233958) üzenetére


consono
nagyúr

Minket is ők basztak el :) Felnőtt fejjel még játszunk, meg ismeretlenekkel beszélgetünk valami "Internete"-en... ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#233961) BoneDragon válasza consono (#233960) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen biztos a gyerek hibaja, mert o donti el. Istenem...
"Internet"

(#233962) Dani82 válasza Bad Pritt (#233931) üzenetére


Dani82
senior tag

en nyomom, nekem nagyon bejon. Pont az a jo benne, hogy nem kell idot szanni ra, ha van 10 perced nyomsz egy kört.
Sztem tok jo kis game :)

(#233963) saelin


saelin
veterán

[Ash of Gods]

Witcher szerű zene, Banner Saga-ra emlékeztető grafika és történetmesélés, érdekesnek tűnő lore. Kb a semmiből jött elő. Mindjárt nézek róla egy review-t, hogy milyen maga a játék, mert trailer alapján nagyon jónak tűnik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233964) Steve1207 válasza Peace (#233952) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem haver csinálja ezt 35 évesen, egyszerűen megőrülök, hogy nem képes leállítani a sorozatot, de kibssza az ajtót és kirohan kajáért ide-oda, aztán rohan vissza és bevágja a lendülettel... Játéknál ugyanez a helyzet és nem sok köze ennek a szülői neveléshez, egyszerűen emberi elkényelmesedés és lustaság. De pl ha boltba megy akkor is ugyanez a helyzet. Na neki nem kell remote app és hasonlók :DDD

Látom akciós most sok régi lövölde, pl Duke 3D és Doom-ok. PS-en kontrollerrel milyen játszani ezeket? Anno még ugye billentyűzettel toltuk és mielőtt behúznám azért rákérdezek, hogy jó élmény-e így játszani.

.

(#233965) Scholes9 válasza ProEvoFan (#233957) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A cigit kihagytad ;] :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#233966) alratar válasza saelin (#233963) üzenetére


alratar
addikt

A játékmenetet is nagyon hasonlít a Banner Saga-éhoz, ahogy láttam.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#233967) freeknight válasza vicces (#233941) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem 250 eurót nagyon megér egy új pro. Azt is vegyük figyelembe, hogy egyáltalán nem vagyok biztos a novemberi nextgen startban, legalábbis a mai helyzet alapján nem is biztos, hogy lesz aki gyártsa kínában a pánik miatt.

(#233968) saelin válasza alratar (#233966) üzenetére


saelin
veterán

Olvastam róla pár review-t. Nem egy Banner Saga minőségben, viszont teljesen élvezhető a hiányosságai ellenére is. Ami negatívumot felsoroltak az nagy átlagban a harcrendszert érte, hogy eleinte túl nehéz, de később mikor már kiismeri az ember meg túl könnyű.

Steam értékeléseket olvasva viszont nem tudom eldönteni, hogy megéri-e a teljes árát. Azért én várok vele egy leértékelést.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233969) Mike


Mike
veterán

a Caravan Stories soha nem lesz elérhető nálunk?
[link]
semmit nem találok róla
vagy csináljak magamnak egy us accot?

(#233970) Mike válasza BoneDragon (#233958) üzenetére


Mike
veterán

már a 80as években is ezt mondták
sőt szerintem már a görögök is

[ Szerkesztve ]

(#233971) alratar válasza saelin (#233968) üzenetére


alratar
addikt

harcrendszert érte, hogy eleinte túl nehéz, de később mikor már kiismeri az ember meg túl könnyű.

Ez szerintem az összes turn-based játékra igaz. Ezért van, szerintem, az XCom-ban az az igazságtalan, és ettől néha agyérgöröcsöt okozó, célzás rendszer.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#233972) vicces válasza freeknight (#233967) üzenetére


vicces
addikt

ezen agyalok én is. :O ;]
16.-ig van ez az akció. tegnap vittem ki a papirszemetet és valamelyik szomszéd bevágott egy ps4 csomagolást már a szemétbe. ő nem sokat laca-facázott :C

[ Szerkesztve ]

:)

(#233973) saelin válasza Mike (#233969) üzenetére


saelin
veterán

Meg is feldkeztem erről a játékról! :Y Ezek szerint már vannak régiók ahol játszható. Nem értem miért csinálják ezt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233974) Mike válasza saelin (#233973) üzenetére


Mike
veterán

csak usa

(#233975) ProEvoFan válasza Steve1207 (#233964) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Doom első részében csak horizontálisan, jobbra-balra lehet nézni ill célozni.Nem gáz a célzás.
Doom 2. nincs meg, de szerintem itt is ez van.

(#233976) syler123


syler123
veterán

Mennyire jól sikerült a God of War 3 remastered? Sokszor a youtube videók nem adják át milyen is valójában, pl az Uncharted videók alapján nem tetszett, mármint a grafikára gondolok, de élőben nekem kimondottan tetszik.
Ebből gondolom hogy a God of War-al sem lehet nagy gond. Maga a játék tuti tetszene, mert pl a Dante's Inferno is nagyon bejött...
Csak ugye itt már végigvittem a 4. részt, ami után azért komoly minőségbeli visszaesésre számítok :D Amúgy most kőkemény 3eFt. Ugyanennyi most a Rachet and Clank is, ami szintén jónak néz ki és korábban kimaradt. De akkor meg ott a Crash Bandicoot, amit imádtam ps-en és akkor ennyivel el is költöttem a feltöltőmet :D

(#233977) Steve1207 válasza ProEvoFan (#233975) üzenetére


Steve1207
veterán

Jah az nem probléma, tudom milyen, csak fura belegondolni, hogy kontrollerrel kell játszani. Na lehet teszek egy próbát valamelyikkel, bár így is lenne mivel játszani. Francos akciók :D

.

(#233978) hombre[EU] válasza syler123 (#233976) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ugyanaz az élmény,mint az UC remastered. Tisztább kép, rocksolid 60fps.

Life, Uh, Finds A Way

(#233979) syler123 válasza hombre[EU] (#233978) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Ennyiért megveszem, nem gondolom hogy a God of War 3-at kellene kihagynom ps-en, ps3-am nem volt úgyhogy most pótolom.

(#233980) hombre[EU] válasza syler123 (#233979) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egyébként ilyen egyszer végigjátszós rövid játékok miatt lehet elgondolkodnék a PS Now-on. Attól függ mennyi idōd van játszani és mennyi cím van benne ami érdekel. A PS4-esek letölthetōek,nem kell streamelni

Life, Uh, Finds A Way

(#233981) syler123 válasza hombre[EU] (#233980) üzenetére


syler123
veterán

De az most még nincs magyar régióval nemigaz? Lehet amúgy nem lenne hülyeség, mondjuk még nem néztem utána hogy árban hogy jön ki. Úgy látom 10 euro környéke / hó. Hát fenetudja. Az a baj hogy én 1 hónapig elszöszölök 1 játékkal. Még az Uncharted-ekből is a kettesnél közepe fele járok, pedig már új ps plus játékok vannak. Single játékok mellett meg sokat Apex-ezek (kivéve most a 4-es szezonnál, ami rettentő ronda ps4-en és még frame drop + lag is van...)

[ Szerkesztve ]

(#233982) hombre[EU] válasza syler123 (#233981) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen,kell hozzá másik fiók(pl. US)
Azért írtam,hogy egyénfüggō a dolog. Ha van benne ~10 játék ami egyszer végigjátszós és rövid akkor megéri elōfizetni pár hónapra

Life, Uh, Finds A Way

(#233983) sxxorp válasza Peace (#233952) üzenetére


sxxorp
őstag

Hm, írásban nehéz szarkasztikusnak lenni, pedig próbáltam ismételni is a 3 lépést, ú de nagyon messze volt ez még a fékezett habzástól is :D
Viccet félretéve, mikor le voltam sérülve, akkor okozott gondot, hogy a kábel miatt a TV közelében van a laptop, akkor a VLC remote nagyon jól jött. Jelenleg vagy odaugrok kifelé menet, vagy gyorsan az app-ból, elég élhető mindkettő. A Plex, stb. cuccokat nem ismerem, sokszor megy a torrent + filmezés sorozatozás, amihez az előző laptop tökéletes megoldás.

(#233984) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Sziasztok. A brexit lehet hatással a UK fiókos Store vásárlásra?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#233985) freeknight válasza Aciduzzu (#233984) üzenetére


freeknight
őstag

Ennél sokkal fontosabb kérdésekben sem sikerült még dönteniük az angoloknak :D
Szóval nem igazán lehet még megmondani.
De a tippem az, hogy erre semmi hatása nem lesz.

(#233986) alratar válasza freeknight (#233985) üzenetére


alratar
addikt

Legalább is még pár évig. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#233987) ldave válasza Aciduzzu (#233984) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom digitális vásárlás esetében létezik-e a vám fogalma, de szerintem akik most US Store-ból vásárolnak, azoknak sincs extra költség az áfán kívül.

A Slime draws near! Command?

(#233988) Tatyla válasza ldave (#233987) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem US storeból áfa sincs bár olyan szar a forint hogy anno hat éve amikor kezdtük a felezést még csak 217 forint volt 1$, de most... :W

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#233989) Wesder válasza Tatyla (#233988) üzenetére


Wesder
félisten

Az € meg 340. A $ erősödött inkàbb az €-val szemben, ami ugye hatàssal van a forintra is.
Amúgy az a vicces hogy ha àfamentes àllamban vàsàrolsz, akkor még a 300-as $-ral is olcsóbb, mint otthon.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233990) Neoteric válasza Wesder (#233989) üzenetére


Neoteric
addikt

Év végére ráadásul simán benne van a pakliban a 350-es ojró is. Azt meg már tuti korrigálni fogják magyar storeban is, még ha sávos az árazásuk is.

PSN: ne0teric_sAN

(#233991) Wesder válasza Neoteric (#233990) üzenetére


Wesder
félisten

Most annyi egy jàték, szóval bem hiszem. Tavaly emelték 21k-ra az alalp jàtékok àràt, ami 60€ 350-es àrfolyamon. Német Store-ban meg 69.99€ lett US maradt 59.99$

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233992) lazioforever válasza ProEvoFan (#233915) üzenetére


lazioforever
tag

Érdekes, azt hittem, csak én vagyok ennyire "számolgatós". Konkrétan mióta megvan a PS4-em, excel táblát vezetek róla, hogy mit, mennyiért (és honnan :Y ) vettem. :DD
Ha a gépet is hozzászámolom, jelenleg 7607ft/hóra jövök ki. Ami csökkenni fog, mert 2-3 hónapra be vagyok előre tárazva, és most készülök eladni párat a már végigjátszott címek közül.
Nyugodtan lehet rám mondani, hogy túlgondolom ezt a dolgot, én is tisztában vagyok vele. :C

(#233993) ProEvoFan válasza lazioforever (#233992) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem gondolod túl.Jó tudni merre hány méter. :K
Én is be vagyok tárazva még négy játékkal, ami minimum 140 óra játékidő.Ennek ellenére a Wreckfestet ma már egyszer be majd kivettem a kosárból. :)

(#233994) Zoleee83 válasza lazioforever (#233992) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem vagy egyedül, nekem is van csodaszép excel tábázatom, az összes eddig vásárolt játék árával. :D
Valahogy mértéket kell tartanom.
Leginkább lemezesen vásárolok játékokat, amiket végigjátszás után el is adok HA-n.
Digitális játékoknál meg 3-4k a határ.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233995) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#233993) üzenetére


hombre[EU]
veterán

DeathStranding platina után én elkezdeném a Nioh-t. Benne volt a Plusban ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#233996) @rglaaf válasza hombre[EU] (#233995) üzenetére


@rglaaf
veterán

DS után egy pókember mennyire jó ötlet?

PSN:BiZzare_0 ️

(#233997) Wesder válasza @rglaaf (#233996) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel kb stílusban semmi köze egymàshoz a kettőnek így a kérdés szerintem értelmetlen. Nyugodtan neki lehet kezdeni. Nem kell mindenben DS-t keresni, mert ott akkor gondok vannak szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233998) Xaels válasza @rglaaf (#233996) üzenetére


Xaels
félisten

A Pókember története a maga képregényes könnyedségével együtt is egész komoly, a játékmenete élvezetes és szerethetőek a karakterei. Jól fel van építve, de nem találja fel a spanyolviaszt, de a legjobb Pókember sztori a 90-es évek óta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233999) hombre[EU] válasza @rglaaf (#233996) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szintén jó,pörgōs a gameplay. Azért írtam,mert egy DeathStranfing platina után az ember kap egy kis openworld fatigue-t :) én arról egy egyszerū lineárisabb,pörgōs játékra váltanák...aztán lehet valaki jobban bírja ezeket

Life, Uh, Finds A Way

(#234000) lazioforever válasza Zoleee83 (#233994) üzenetére


lazioforever
tag

Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nekem van ilyen "furcsa" szokásom. :D
Amúgy én kizárólag lemezes játékokat szoktam beszerezni, eddig még mindent újonnan, akciós árban. Sőt, az elmúlt több, mint 2 éves PS4 pályafutásom összes játéka itt trónol a polcon, ideje lesz kicsit szelektálnom már. Mindet úgyse veszem elő újrajátszásra.
PS Plus-om nincs, nem sok értelmét láttam eddig, mivel nem játszom multis játékokkal.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.