Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233301) hombre[EU] válasza Lovro Joe (#233293) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Itt az idō fiam megtanulni cinezni :) veszel egy lidl-s forrasztóállomást,egy köteg kábélt és gyakorolhatsz.
Nincs senkinek a környéken?

Life, Uh, Finds A Way

(#233302) Lovro Joe válasza vg (#233298) üzenetére


Lovro Joe
tag

Nem értem miért kell egy géptisztításához érteni a forrasztáshoz!?

10+ db. pc-t össze raktam már 25év alatt de még 1x se kellet forrasztanom!

(#233303) NyMRooD válasza Wesder (#233296) üzenetére


NyMRooD
őstag

A ps4 is 4-5 évig csendben végezné a dolgát ha azon se lenne mivel játszani... :))

...csak trollkodok ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#233304) Wesder válasza NyMRooD (#233303) üzenetére


Wesder
félisten

Ez de rossz volt.
Nem tudom mióta lett természetes, hogy a konzolomat még otthon én tegyem rendbe, mert a gyàrban spóroltak az anyaggal. Remélhetőleg a PS4-ből lett annyi tartaléka a Sony-nak, hogy nem spórolnak majd a PS5 előàllítàsànàl.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233305) tboy93 válasza Wesder (#233304) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem természetes, ezt elfosta a sony. Gyalázat amit a hutessel művelnek, generaciok ota. A PS3 is szar volt es megsult.

Mondjuk az x 360 sem volt remekmu, az elso szeriabol kb mar nincs működő darab...

De igazabol PC fronton sem mindig jobb a helyzet, ott is van boven fos cincego VGA, meg forrofeju cpu (i7 7700k delid nelkul használhatatlan volt kb).

[ Szerkesztve ]

(#233306) hombre[EU] válasza Wesder (#233304) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem hiszem,hogy jobb lesz :D ok, a pro egy elcseszett konstrukció, általában jobb a helyzet...de nem a minōségi dobozról híresek. Olcsó húsnak híg a leve

Life, Uh, Finds A Way

(#233307) Wesder válasza hombre[EU] (#233306) üzenetére


Wesder
félisten

Én azért bízom benne hogy ott erősítenek, ahol kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233308) sp8787 válasza hombre[EU] (#233290) üzenetére


sp8787
addikt

Ott egyebkent szinte mindig be tudod ugy forgatni hogy lasd a BB-ban ez nem megy minden esetben. Na de valojaban az alapjatekban a BB-ban nincsenek am olyan hu de durva dolgok meg mondjuk amott sem. Az alap az mindkettonel cca egy tutorial valojaban.

(#233309) NyMRooD válasza Wesder (#233304) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igazad van, ez nem természetes és nem is szükséges szétszedni (szerintem), én nem is szoktam, annyit nem nyersz rajta. Attól, hogy az MS a világ egyik leggazdagabb cége még a Sony sem sz*ral gurigázik, bőven megtehetné, hogy jobb hűtést csinál, de inkább a spórolást választotta, remélem ez most nem így lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#233311) 30z.Samu válasza vg (#233310) üzenetére


30z.Samu
félisten

:D :D

Sic Parvis Magna

(#233312) hombre[EU] válasza sp8787 (#233308) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mi halandók elszórakozunk a tutoriallal is :D
gondolom te már három számjegyū floorokon vagy az abyssben

Life, Uh, Finds A Way

(#233313) saelin válasza ProEvoFan (#233267) üzenetére


saelin
veterán

A Nioh nem annyira szopatós mint egy Dark Souls. Szerzel pár cuccot, skill-t, és a dlc-kig egész szépen el lehet jutni. Utána már csak annyi a dolgod hogy kerítesz egy buildet (az enyém pl nem netről nézett) és alap nehézségen játszogatsz mindenféle küldetést, mintha diablo-znál. Szeded a lootot, építed a builded, upgradeled a buildhez szükséges cuccokat, amitől egyre "könnyebbé" válik a játék. Amit az ember az elején tapasztal az a szenvedés, ez később egy teljesen más játékstílussá fog átalakulni.

Nekem a dark souls egy unalmas vontatott szopóállarc volt... Aztán jött a Bloodborne egy kicsit más recepttel, de itt sem tudott annyira megfogni a harc. Nálam a Nioh az etalon ilyen téren. Nem erőlteti a nagy egybe függő világot, ahol órákat tudsz bolyongani mire eljutsz valahová, hanem pályákra osztja az egészet. Ezzel a játékos érzi hogy halad előre. A side mission-ökkel még azt is megadják a játékosnak, hogy fejlessze a karakterét, ha egy fő küldi túl nehéz lenne. Ennél barátibb soulslike a világon nincs!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233314) sp8787 válasza hombre[EU] (#233312) üzenetére


sp8787
addikt

5 vagy 6 szor mentem vegig az egeszen. :K
Mielott kijon a 2 addig meg egy menetet vszinu megcsinalok.
12.5 h vagy mennyivel tartottam a tsutsot amig vmi kotsog PCs ;] meg nem dontotte.

(#233315) sp8787 válasza saelin (#233313) üzenetére


sp8787
addikt

A BB-t ne hagy annyiban! Ott is olyan ,hogy minden build-el gyokeresen mas az egesz, mintha egy masik jatekkal jatszanal.

A legvege(FRCk,farmolas...etc.) amit rengetegen utalnak azt en kimondottan elvezem.
Utana meg lehet taposni a Vermin-eket rakasra.Olyan figurakkal talakoztam a chalice-ekben ,hogy csak na.

(#233316) hombre[EU] válasza sp8787 (#233314) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]
örökkévalóság +1óra :D

Life, Uh, Finds A Way

(#233317) sp8787 válasza sp8787 (#233315) üzenetére


sp8787
addikt

Volt egyszer egy olyan ,hogy engem hivott be elsonek az egyik paciens es menet kozben bejott meg egy playa, Crown of Illusions-el a fejen, kisgatyaban Fist of Gratia-val tolta. :Y

(#233318) RangerFox válasza 30z.Samu (#233264) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Erről a Days Gone jutott az eszembe. El is adtam a francba, pedig ilyet legutóbb Ps3-on csináltam...

(#233319) erahurka válasza RangerFox (#233318) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig az aztán közepes szinten sem volt nehéz. :F

(#233320) Digidroid


Digidroid
tag

Sziasztok!
Végül sikerült aktiválnom a 14 napos free-t konzolról, köszönet a segítségért.

Nem tudom ti mennyire használjátok vezeték nélküli fejhallgatóval,
de ha vennék s PS-hez egy Creative BT-W2-t
az mennyire lenne működőképes? Egy FiiO EH3NC-vel tervezem használni, és elsősorban a latency problémájára gondolok..

Valamint egy 5V 2A-es telefon töltővel nyugodtan tölthetem a kontrollert, ha minden igaz :F

(#233321) S e t h válasza RangerFox (#233318) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hirtelen csak a hintázás jut eszembe mint könnyebb játék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233322) RangerFox válasza S e t h (#233321) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem a nehézségre gondoltam, hanem a játékos szopatására. A kifogyó üzemanyag, a random rajtaütések, kis szinten odaküld egy hordához, erőltetett stealth részek... És a játék jelentős része ezekre épül, repetitív és idegesítő egy idő után.

(#233323) sp8787 válasza hombre[EU] (#233312) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj ezzel a jatekkal ,hogy most is felraktak ezt a videot ami azt hivatott demonstralni ,hogy milyen sz*r a harcrendszer es ez nalam egybol kivaltja azt ,hogy hianyzik.

Szerencsere a BB-tol azert nem lehet olyan konnyen szabadulni de megvan mivel fogok jatszani Marcius elso 2 heteben.

(#233324) erahurka válasza RangerFox (#233322) üzenetére


erahurka
félisten

Nem rémlik horda harc az utolsó néhány küldetés előttről. A rajtaütések tényleg zavaróak voltak. Meg a farkasok! A Controlban legalább farkasok nem voltak.

(#233325) RangerFox válasza erahurka (#233324) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Velem háromszor fordult elő. Az egyik a vonatroncs mellett (egy kutatóállomás van ott, nem kötelező, de akkor miért rakják a kezdő hely közelébe?), amikor szarvasokra kellett vadászni, "véletlenül" pont odateleportáltak, ahol egy horda van az erdőben, aztán pedig egy részen kötelező volt a fészkeket felszámolni, és a fészkek mellett pedig ott volt egy horda, amik meghallották, ha molotovval dobáltam a fészkeket... Igazából a hibáival elérte a játék, hogy ne akarjak abban a világban időt tölteni. Kicsit sajnálom, valószínűleg csak rossz passzban ültem le elé játszani...

(#233326) Zoleee83 válasza RangerFox (#233322) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem túl könnyű volt, pedig nem vagyok hardcore játékos, szabályosan kerestem a hordákat, játék közepe-kétharmada körül talán alig maradt ami nem volt eltakarítva a térképről. :)
Kifogyó üzemanyagom is talán ha 5x fordult elő a játékban, mindig akad egy benzinkút, vagy egy platós-darus autó amin van benzin, vagy a ház mellett.
Repetitivnek sem mondanám mert minden mellékküldi valamelyest más volt, a történet szerves része. Számomra a tavalyi év jegjobb játéka volt, imádtam, bár nagy SOA rajongó vagyok, szóval ez is hozzátett.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233327) Steve1207 válasza RangerFox (#233325) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyszer fogyott ki az üzemanyag (az is az én hülyeségem miatt), még azt is megkockáztatom, hogy ha csak a benzinkutak vannak és nincs kanna, talán még akkor is el lehet jutni A-ból B-be épphogy, igaz akkor már biztos be is lehet nézni. A rajtaütések se vészesek és a hordák se, mert annyi mindent fel lehet szedni. Én a végén kicsit csalódott is voltam így visszagondolva, hogy lehetett volna több horda, pedig a felénél már untam őket. Max ki kell térni egy-két nero bázisra vagy benzinkútra az aktuális küldetés előtt és tele van az ember mindennel.
Szerintem olyan szempontból reális is, hogy nem kell mindenfele egyből rohangálni, hanem lassabban, körültekintőbben és felkészülten útnak indulni.
Sokat motoroztam bázisok között is, volt, hogy átsétáltam ide-oda nagyobb területeket, én pl élveztem ezt így és közben készletezni is lehetett. A játék felét tuti, hogy csak szöges léccel vagy baseball ütővel vittem végig, a hordáknál kellett fegyver meg az elfoglalandó bázisoknál, utóbbinál javarészt csak a sniper szerűség mindig elég volt.

[ Szerkesztve ]

.

(#233328) hombre[EU] válasza sp8787 (#233323) üzenetére


hombre[EU]
veterán

: ) gg

Life, Uh, Finds A Way

(#233329) Carlos Padre válasza RangerFox (#233322) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi nem ugyanazzal a játékkal játszottunk szerintem. Én imádtam minden percét kivéve a driftes trófeát, és azóta olyan szülés utáni depresszió van rajtam, hogy nincs játék ami lekötne. Ez mostanra odáig fajult, hogy vettem egy Wii U-t és rohadtul Zeldázni fogok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233330) S e t h válasza RangerFox (#233322) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én survival fokozaton nyomtam végig és az első platinám, ami sokat elmond a játék bonyolultságáról.
A bugokat leszámítva te a játék tartalmi elemeire panaszkodsz, nem vagyunk egyformák, de én nem éreztem szopatósnak.
Hetek óta készülök írni a Resident evil 2-ről.
Egy 8-10 órás játékról. Hetek óta.
Mert kb. 100 órának érzem. Na ott szopok rendesen, a Capcom megkínált az eressel, de tudomásul vettem, küzdök, hátha egyszer befejezem, nem egy Days Gone szint, igazi survival game.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233331) sxxorp válasza S e t h (#233330) üzenetére


sxxorp
őstag

:D Mondjuk feladni egy nem végzetesen bug-os (olyan, ami lehetetlenné teszi), vagy egy nem legendásan szopatós játékot, amelyik amúgy rendben van... nekem sem kenyerem, nagyon nem. Pont a nehézségek legyűrése adhat plusz elégedettséget, akár fejlődést. Hajrá!

(#233332) modflow


modflow
veterán

Ha már Days Gone.
Látom jött egy új frissítés, vagy inkább új játék?
Mi már ez a 36 Gb-os patch? :Y

(#233333) sp8787 válasza modflow (#233332) üzenetére


sp8787
addikt

Nem jatszottam a jatekkal de errol a patch-rol olvastam.
Ha jo emlekszem akkor egyebekent igen cca akora lesz a jatek a patch utan, olyan 1/3-al csokken a merete.Azert az eleg komoly.

(#233334) syler123 válasza modflow (#233332) üzenetére


syler123
veterán

Ez ilyen méretcsökkentő patch, akkora lesz a játék. Ilyenkor hogy van amúgy a lemezes mérete is lecsökken vagy csak a digitális verzió?

[ Szerkesztve ]

(#233335) sp8787


sp8787
addikt

A PS5-os topic radirozasarol ugrott be ,hogy innen egy kollega rendelt ilyet.

Ez bevalt? Az a Pro amit hasznalok az ujabb es full csendben van de a masikhoz lehet venni kellene egy ilyen keszletet.

(#233336) modflow válasza syler123 (#233334) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem csak a digitális, de az is akkor, ha előtte törölted a játékot és újra letöltöd.

Szóval nekem lemezes van, na ezen mit csinál a 36 Gb? :F

(#233337) felixo válasza sp8787 (#233335) üzenetére


felixo
őstag

Ez engem is érdekelne.
Valaki tudna linket adni ? :U
Köszi. :K

Redmi Note 9

(#233338) sp8787 válasza felixo (#233337) üzenetére


sp8787
addikt

Ird be az Ali/ebay-nal a keresobe hogy PS4 horizontal.

(#233339) ProEvoFan válasza S e t h (#233330) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha már nem bírod. :)
[link]

(#233340) Kendek válasza modflow (#233336) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam a digitális verzió méretét csökkentette csak a frissítés is. De azért most kíváncsiságból megnéztem, vagyis töröltem a játékot, majd elindítottam a letöltését. Kb. ugyanannyit szed le mint amekkora a frissítés utáni mérete volt. Vagyis felesleges újra letölteni, maga a frissítés olyan 6-7 GB-al kisebb volt.
Amúgy nekem jókor jött, mert nemrég álltam neki (felénél azért már bőven járok), és eddig még nem tapasztaltam azokat a teljesítménybeli problémákat amiket itt régebben írtak.

<-ƘƘ->

(#233341) RangerFox válasza S e t h (#233330) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem a nehézsége zavart, hanem hogy olyan dolgokra kényszerített a játék, amihez nem volt kedvem. A kavicsdobálós stealth részek mindent, csak nem egy 2019-es játék színvonalát hozzák. A rajtaütések sem választhatók voltak, szimplán attól függött, hogy volt-e nálad alkatrész a motorjavításhoz. És bizonyára ügyetlen vagyok, de 60 tölténnyel meg 3 gránáttal nem tudtam elintézni egy hordát... Habár az általad említett RE2 Remaket gond nélkül játszottam végig, de még a TLoU is lement Survivor nehézségen...

(#233342) saelin válasza sp8787 (#233315) üzenetére


saelin
veterán

Az alapjátékot végig vittem, de a dlc-hez nem volt már türelmem. Egyszerűen úgy megszoktam már a pályákra osztottságot a Nioh-ban, hogy nem akarok bolyongani az ilyen játékokban. Amit még biztos végig viszek egyszer az a Sekiro lesz, mert abban betegek a harcok. Lady Butterfly-tól még mindig kiráz a hideg annyira epic!

OH, a Remnant from the Ashes-es is jó! Csak a coop barátom abba hagyta és végül nálam is kimaradt... Most meg a Van Helsing pörög, úgyhogy egy darabig biztos nem térek vissza a fegyveres soulsba.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233343) Dani82 válasza RangerFox (#233318) üzenetére


Dani82
senior tag

Nekem a horizon zero dawn ilyen, 3 napja elakadtam egy reszen mar majdnem kettetortem a dvdt, de lehiggadtam es felraktam hardveraprora.

(#233344) 30z.Samu válasza Dani82 (#233343) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én tavaly gondolkodtam, hogy eladom, de végül feledésbe merült. Aztán mikor eszembe jutott úgy voltam vele, hogy később szerintem teszek vele még egy próbát. Bár nem tudom mikor kerül erre sor, mert Úristen, de el vagyok havazva és mennyire nincs annyi időm gaming-re, mint amennyit szánnék rá. :D Ha így haladok, szerintem egy kb jövőre fogok PS5-öt venni BlackFriday-en.

Sic Parvis Magna

(#233345) tboy93 válasza 30z.Samu (#233344) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyik kedvenc PS exem a HZD, nagyon tetszett. Platina, FW is összes trophy, nagyon szerettem a kissé bugyuta története ellenére is.

(#233346) 30z.Samu válasza tboy93 (#233345) üzenetére


30z.Samu
félisten

A történet még nem is volt annyira frusztráló, bár tényleg nem egy nagy eresztés. Engem inkább a karakterek arcmimikája zavart, vagyis inkább az hogy nem volt. Minden szituációban kb fapofával magyaráztak, rohadt idegesítő volt egy idő után, nem tudom hogy gondolták ezt, de 2017-ben azért ennél fejlettebb volt már a technika. Persze voltak erős oldalai is a játéknak, biztos fogok neki adni még egy esélyt és elkezdem elölről, de nem tudom mikor kerül rá sor. Pláne hogy most a palettában van pár "adjunk neki még egy esélyt" játék, lásd RDR 2, Spider Man. Azoknak még neki se fogtam, és még van vagy 20 játék, ami arra vár, hogy végigtoljam. Eddig sem jött tőlem olyan panasz, hogy nincs mivel játszani, de most annyi mindent felhalmoztam, hogy szerintem idén bőven el leszek. :))

Sic Parvis Magna

(#233347) sting2 válasza sp8787 (#233335) üzenetére


sting2
addikt

Jópofának tűnik, de inkább már a rezonanciát is elnyelő megoldást választanék - mert van az is bőségesen jelen ha dolgozik a gépecske.
Mondjuk ilyeneket :
[link]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233348) tboy93 válasza 30z.Samu (#233346) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az arcmimika az tény, hogy AAA címhez mérten gagyira sikerült. Engem nem zökkentett ki, sokkal jobban zavarnak azok a játékok, ahol pl. a főhősnek nincs hangja.

(#233349) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Apropó HZD. Mikor jön PCre?

Life, Uh, Finds A Way

(#233350) oriic válasza hombre[EU] (#233349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan még mindig nincs bejelentve.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.