Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233051) erahurka válasza RangerFox (#233050) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem azért volt hogy bekapcsolt az aktív hűtés.

(#233052) Dani82 válasza #10186752 (#233044) üzenetére


Dani82
senior tag

találtam kozben lemezest, pont ennyiert :)

(#233053) saelin válasza 30z.Samu (#233049) üzenetére


saelin
veterán

Nekem van macskám... A szőrt nagyon durván be tudja nyelni. Nekem a borda egyik felét teljesen bedugította.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233054) sting2 válasza GEIL (#233040) üzenetére


sting2
addikt

Igen, abban az esetben ha napi szinten használod a konzolt, pont ezt a felhasználási élményt hivatott kiszolgálni, a négyzetre emelni azt.
Nekem, aki simán 1 hétre kilövi ezt a szórakozási élményt, mert elalszom addigra, mert van jobb dolgom, mert nincs rá játék, vagy mert bal, bla, bla, - NEM!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233055) .LnB válasza sting2 (#233054) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem jó topikba írtál, ez a PS4 topik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233056) RangerFox válasza erahurka (#233051) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, de jelentéktelen mennyiségű port szív be.

(#233057) sting2 válasza .LnB (#233055) üzenetére


sting2
addikt

;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233058) .LnB válasza sting2 (#233057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233059) #10186752 válasza Dani82 (#233052) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mondtam én.

(#233060) 30z.Samu válasza saelin (#233053) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor még jó, hogy a kutya nem tud felugrani a PS-hez. ;]

Sic Parvis Magna

(#233061) Moby válasza erahurka (#233051) üzenetére


Moby
addikt

Nem mindegy mire van kapcsolva az usb tápellátás standby modeban. A legjobb az (ha tölteni is akarsz vele) ha nem hagyod állandóra, hanem lekapcsoltatod vele azt is 3 óra után. Amíg viszont tölt usb-n, vagy tölt le a háttérben, simán bekapcsolhat (vagy bekapcsolva maradhat) a venti. Az nem csak az apu-t hűti, hanem a tápot is, illetve a ramokat is, ott is vannak termisztorok, azok is igényelhetnek hűtést attól függően, hogy az instant indítás be van-e kapcsolva pl(ilyenkor a ramok üzemben vannak a teljes standby idő alatt). Tehát az, hogy standbybam van a gép, önmagában nem mond el sokat, nagyon nem milyen opciókkal van standbyban.

[ Szerkesztve ]

(#233062) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Sims 4-en elérhető magyar felirat?
Ha lenne rajta, jó lenne a lányomnak....

Psn ID: Tdizsolt

(#233063) Moby válasza Moby (#233061) üzenetére


Moby
addikt

Bocs, a "keep application suspendedre" gondoltam a ramos résznél. Keverednek már a platformok megfogalmazásai nálam :) Szóval a rest módban az elérhető legalacsonyabb fogyasztás :
usb power - off, vagy 3 óra
app suspended - off

(#233064) bandi0000 válasza Tdizsolt (#233062) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Magyar nyelvű menü persze van, csak be kell állítani

Ha meg magyar feliratú játékra gondoltál, akkor az is van, de azok szinte csak az exkluzívok

Xbox One: bandymnc

(#233065) Wlac válasza Tdizsolt (#233062) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudtommal nincs benne.

“The wha-"

(#233066) bandi0000 válasza bandi0000 (#233064) üzenetére


bandi0000
nagyúr

banyek félreolvastam :D Azt hittem Slim-et írt, de közben sims... meg kell inni a kv-t :D

Xbox One: bandymnc

(#233067) Wesder válasza Wlac (#233065) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy emlékszem, mintha lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233068) ProEvoFan válasza GEIL (#233040) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy hónapja a körzetünkben szarakodott az EoN.Kb két perc alatt, minimum ötször ment el az áram, majd vissza.Pont itthon voltunk, én az elsőnél kihúztam mindent, kivéve hűtő.Több bolt nem messze innen megszívta, tönkrement a hálozatuk/számítógépjük.
Szóval én nagyon ritkán rakom resetbe.

(#233069) -secret- válasza -secret- (#232800) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na végül találtam fejhallgatót. Egy Kingston HyperX Cloud Stinger fog érkezni holnap. Egész jó árban jutottam hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#233070) .LnB válasza -secret- (#233069) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ezt a kontrollerbe fogod dugni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233071) saelin válasza 30z.Samu (#233060) üzenetére


saelin
veterán

Van hogy ráfekszik akár nyáron is, mert olyan jó meleg neki. Szerintem rá kellene szokni az éves takarításra. Szóval még egyszer biztos szétszedem mielőtt oda ajándékozom a pro-t valakinek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233072) -secret- válasza .LnB (#233070) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jack-es. Abba tervezem igen. Miért?

(#233073) 30z.Samu válasza saelin (#233071) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, a macskák elalszanak bárhol. :D Nekem volt egy macskám, neki az volt a mániája hogy az öledbe ugrik. Ezzel alapvetően nincs gond, csak amikor fülessel játszol, bele vagy merülve és akkor ugrik fel a macska. 10-ből 9-szer besz@rtam. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#233074) .LnB válasza -secret- (#233072) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kiváncsi vagyok, hogy egy ekkora fejes, hogy fog szólni úgy. Nekem is van egy Cloud-om (A Takstar belsős), de még sose próbáltam ki. :) Én azt gondolnám az úgy elég kevéske, hogy a kontroller szólaltatja meg. De nem tudom. Nem próbáltam sose.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233075) saelin válasza 30z.Samu (#233073) üzenetére


saelin
veterán

Mindennapos. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233076) -secret- válasza .LnB (#233074) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meglátjuk. Mondom én beérem azzal ha már a chat jobb lesz rajta mint a gyár monoval.

(#233077) markknight válasza .LnB (#233074) üzenetére


markknight
veterán

Elbírja, csak zabálja az akkut. Volt Cloud 2-m, használtam usb-ről és controllerről, de nem vettem észre különösebb difit.

(#233078) .LnB válasza markknight (#233077) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszer illene már kipróbálnom. :) De olyan lusta vagyok kihúzni a PC-ből a fejest. Nagyjából így: [link] Bár külsőleg nem így nézek ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233079) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Angry Joe - Top 16 worst games of 2019

Egymás után jönnek a sportjátékok. Jót röhögtem rajta. :D A sok agyhalott meg idén is megveszi ezeket a hulladékokat. :C

(#233080) Zoleee83 válasza BoneDragon (#233079) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pedig rohadt idegesítő a csávó, főleg fülessel nézve...
A játékok viszont tényleg kritikán aluliak :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#233081) Petreszku válasza Bogyi007 (#232988) üzenetére


Petreszku
senior tag

Lecserélted a Samsungot?

(#233082) Rage47 válasza BoneDragon (#233079) üzenetére


Rage47
veterán

Sosem értem amúgy, hogy valaki vesz egy konzolt és csak fifázik rajta.

(#233083) 30z.Samu válasza Rage47 (#233082) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én valahol megértem. Mármint én mondjuk egy Fifa miatt biztos nem állnék neki PC-t összekalapálni, hanem vennék olcsóbban egy konzolt.

Sic Parvis Magna

(#233084) hyggelig válasza Rage47 (#233082) üzenetére


hyggelig
senior tag

Pedig sajnos nagyon sokan csinálják ezt.

(#233085) bandi0000 válasza Rage47 (#233082) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mért az jobb ha valaki csak fornite-al játszik? Van 2 ismerősöm is, ráadásul különböző konzolon, és 90%-ban csak azzal játszik, sajnálják rá a pénzt nem tom, de tuti hogy több 100 órája van mindkettőnek benne

Mondtam már a ps-es gyereknek, hogy leg az exceket tolja ki, mert megéri, de hát nem :D

És itt az ellenpélda, én meg leszedek megveszek minden szart és a felével se játszok

Xbox One: bandymnc

(#233086) Wesder válasza bandi0000 (#233085) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek utàn meg szerintem nem kell csodàlkozni, hogy az ex címek a minőségükhöz képest vicc mennyiségben fogynak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233087) BoneDragon válasza Zoleee83 (#233080) üzenetére


BoneDragon
veterán

A legjobb, hogy Madden-be benne hagyták a tavalyi logót. :C Gondolom az idei sportjátékok is hasonló szinvonalon fognak futni, csak nehogy bent hagyják a 2016-os logót is. ;]

(#233088) .LnB válasza Rage47 (#233082) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig ez az egyetlen dolog érthető. A Fifa, a többi kompetitív játékkal ellentétben, még profi szinten is konzolon zajlik. Mint az összes többi sportjáték. A Fortnite már más téma, meg az Apex. Azok FPS-ek, azoknak PC-n a helyük. De a Fortnite már akkorára duzzadt, hogy mindenhol sikeres. Rokon kissrác például Switch-en tolja (úgy, hogy van Xbox One-juk is...).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233089) Wesder válasza .LnB (#233088) üzenetére


Wesder
félisten

Hozod a formàd. Esetleg erről a kényszeres fikàzàsról akarsz beszélni?:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233090) reggi


reggi
aktív tag

Gyors kérdés valaki vásárolt már gamecards.net-rol játékot ? Szeretnek vásárolni de nem tudom milyen oldal ez.. köszi

(#233091) Bogyi007 válasza Petreszku (#233081) üzenetére


Bogyi007
veterán

Le kellett, tönkrement 1 hónappal a gari lejárta után...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#233092) .LnB válasza Wesder (#233089) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem fikáztam semmit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233093) crue válasza .LnB (#233092) üzenetére


crue
őstag

wesdert már olyan könnyű triggerelni, mint az lmbtq+pc+metoo csődületet együttvéve ;]

(#233094) .LnB válasza crue (#233093) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

de látod, triggereli ő saját magát is, nem kell hozzá semmit csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233095) Wesder válasza .LnB (#233092) üzenetére


Wesder
félisten

A zàrójeles rész a legyek hordtàk oda gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233096) .LnB válasza Wesder (#233095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, én írtam. Csak te nem érted. "Lefordítom": Még én is inkább Xbox-on tolnám, mint Switch-en. JahopááMi?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233097) Kvelstadt válasza .LnB (#233074) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én használtam már úgy a cloud2-t és jól szólt.
Viszont haverok azt mondták hogy hangosabban hallanak ha kontrollere dugva használom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#233098) Wesder válasza .LnB (#233096) üzenetére


Wesder
félisten

A te hozzàallàsodból ez épp fordítva jön le, viszont ha ezt te tényleg így értetted, akkor nem szóltam semmit, és elnézést kérek a feltételezésért.
Kivàncsi leszek hogy a Chaos Engine implementàlàsa utàn hogy fog futni a jàték Switchen. Gondolom sehogy, màr az X is erölködik hogy tartsa a 30-at STW-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233099) 30z.Samu válasza Wesder (#233098) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem a Switch ebből kimarad.

Sic Parvis Magna

(#233100) .LnB válasza Wesder (#233098) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem para, ti zixboxosok mindig ezt csináljátok, hisztiztek. ;]
(Na nesze, csakhogy igazad is legyen.) :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.