Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233101) LucentTwo válasza .LnB (#233078) üzenetére


LucentTwo
tag

Én is controlleren keresztül hajtom meg R6S közben és sokkal jobban lehet hallani a hangokat. Pl. a trapokat. Szóval érdemes kipróbálnod. (HyperX Cloud I)

(#233102) Wesder válasza .LnB (#233100) üzenetére


Wesder
félisten

Danke:R

Én nem panaszkodok, ez lassan egy éve igaz, így nem is jàtszom vele.

Tényleg, a Control-t végigvitted azóta?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233103) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, kulso winchestert kotottem a ps4 re. Minden faszan megy, de ha feliratos filmet neznek a hosszu maganhangzokat nem jeleniti meg. Kaptam mar otletet, hogy a kodolasat jegyzettomben allitsam at, van vagy 30 sorozatom tobb evadokkal, elegge maceras lenne mindet megcsinalni. Valami otlet esetleg, hogy tudom orvosolni? Elore is koszonom.

(#233104) allein


allein
addikt

Sziasztok. Gyári fülese a PS4-nek sajnos már kontakthíbás. Ritkán szoktam használni mostanában. Mivel szemüveget viselek kipróbáltam korábban egy gamer fejhallgatót(Hyper X), sajnos számomra nem volt kényelmes. Legrosszabb esetben vásárolok egy új gyári fülest, csak a chat miatt kell.

Van közületek valaki aki szintén szemüveges és tud ajánlani gamer fejest? Meghallgatok minden javaslatot :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#233105) .LnB válasza LucentTwo (#233101) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na viszont jó, hogy mondod.! Mert utána is akartam olvasni, hogy a Siege-ben nekem nagyon fura a hangok lokalizálása. Vagy én vagyok noob, és szokatlan még. De komoly problémáim vannak a hangok forrásának azonosításával. Például a korábbi hasonló játékokhoz képest. Gondolkodtam sokat ezen, mert ugye itt sok féle hang van, sok hang fedi is egymást, ráadásul a falak anyaga se ugyan olyan stb stb. Szóval nagyon furcsa még nekem. És emlékszem, hogy régen Pc-n is az volt.
Szóval a kérdés, hogy nem bugos? Mert ilyenekre a profik ugranak, lenne híre, reddit bejegyzés stb stb a témának. (De még nem kerestem) Mert ha nem bugos, akkor nekem kell megszoknom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233106) .LnB válasza Wesder (#233102) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint ezóta még egyszer? Vagy hogy érted? ;] Day 1 vettem, és le is toltam.
Ide gyűjtöm őket, még mindig: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233107) Wesder válasza .LnB (#233106) üzenetére


Wesder
félisten

Amióta megjelent. Lehet olvastam, nem tudom. Azt se tudom néha milyen nap van, nemhogy a jàték élménybeszàmolóidat fejben tartani.:D Ezek szerint ja. Majd elolvasom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233108) SityiSXT válasza allein (#233104) üzenetére


SityiSXT
őstag

Szemüveges vagyok. Volt lehetőségem pár fülest kipróbálni már mind PC-n, mind PS4-en: nekem eddig a Razer Nari jött be a legjobban - kényelem szempontjából is.

(#233109) bandi0000 válasza allein (#233104) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem a gyári első genes Gold volt, ami nem zavart, de pl amim volt még TurtleBeach 420X az már szorosabb volt, ezáltal nyomja a szemüveg szárát, de itt is csak az egyik fajta szemüvegemnél volt rosszabb a másiknál nem zavart :D

Xbox One: bandymnc

(#233110) Xaels válasza allein (#233104) üzenetére


Xaels
félisten

Szinte bármilyen android kompatibilis headset megfelel és az még sztereó is nem úgy mint a gyári Sony szutyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233111) allein válasza allein (#233104) üzenetére


allein
addikt

Urak, köszönöm szépen. Android készülék nincs, van helyette alma és pont azon gondolkodtam, hogy vajon jó vagy nem a gyári headset, kipróbálom.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#233112) freeknight válasza Pandimakaay (#233103) üzenetére


freeknight
őstag

Ez ilyen, nem tudsz mit csinálni. Esetleg a feliratok kódolásával lehet játszani, de nálam az se ment. Egyszerűen nem ismeri a ps lejátszóprogramja az ékezetes karaktereket.
Kösd a vinyót a tv-re, ha meg véletlen nem játsza le a tv a dts hangot (mint pl én esetemben), akkor vegyél egy kínai media boxot egy tízesér', pl tanix tx9s ahogy én tettem, és nincs probléma. Lejátszik mindent, aprócska, és nem a ps-t melegíted meg hallgatod a hűtőventit, ha csak filmezni szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#233113) Xaels válasza allein (#233111) üzenetére


Xaels
félisten

Almáéknál a mic és gnd máshogy van bekötve ezért úgy rémlik nem működik rendesen. De pár ezresért már egész korrekt füleseket kapsz, még játékra is jók.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233114) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#233091) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mi baja lett?

The Truth is out there...

(#233115) LucentTwo válasza .LnB (#233105) üzenetére


LucentTwo
tag

Nem mondom, hogy tökéletes, de meg kell szokni, hogy mire figyelj. Ez sajnos nem a füles hibája, hanem a játék néha tud fura dolgokat okozni hang terén. De nem egyszer hozott már le meccseket nálunk 1v1 vagy akár több ellenfél ellen is, hogy tisztában vagyunk merre vannak. (tesómnak is ez a fülese van)
Szoktam játszani füles nélkül is, de max akkor ha csak "szórakozok". Szerintem teljesen más fülessel a játék, összességében jobb. Persze egy jó hallás is kell hozzá, de az már emberi tényező.

Am ha nem is kell venned, mert otthon van akkor tényleg csak próbáld ki és magad is meglátod/meghallod, hogy másabb.

(#233116) .LnB válasza LucentTwo (#233115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fülhallgatóval játszok, az alap, nem tv hangszórón vagy ilyesmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233117) Carlos Padre válasza -secret- (#233072) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kidobott pénz, a kontroller nemhajcsaki. Csak akkor kapod meg azt az elképzelt minőséget, amit a topikos hájp is sugall, ha USB hangkártyába dugod. Ugyanazt a minőséget olcsóbban is megkaphattad volna, érezd magad nyugodtan becsapva.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233118) Carlos Padre válasza allein (#233104) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Turtle Beach és Astro gyárt kimondottan szemüvegeseknek fejhallgatót, nézz rájuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233119) tboy93


tboy93
nagyúr

Far Cry 4 milyen? Titanfall2 után nyomnék még valami fps-t, ahogy nézem most elég olcsó a storeban. A 3. rész anno tetszett.

(#233120) saelin válasza Carlos Padre (#233118) üzenetére


saelin
veterán

A Sony Wireless Headset sem rossz (amennyire itt sokan állítják). Plusz az vezeték nélküli.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233121) stilo18 válasza -secret- (#233069) üzenetére


stilo18
addikt

Magamnak egy Steelseries Arctis pro dac - ot vettem, de előtte kitudtam próbálni egy Cloud 2-t illetve egy Cloud Alpha S-t, Stingert mondjuk nem, de mind a kettő jó volt szerintem...
Pozitív nekem a HyperX.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#233122) 30z.Samu válasza saelin (#233120) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyáltalán nem rossz szerintem, legalábbis a Gold. A Platinum nem tudom miben másabb.

Sic Parvis Magna

(#233123) danielgalaxy válasza tboy93 (#233119) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem jobban bejött, mint az ötödik rész. Jobb környezet, érdekesebb világ, és valahogy nagyobb móka volt benne a lövölde is, meg a bázisok kiiktatása. Kétezer alatt szokott lenni, annyiért nagyon jó biznisz.

(#233124) hombre[EU] válasza tboy93 (#233119) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha nem unod meg a ubi féle openworldöt akkor szerintem el leszel vele, bár a 4. szerintem elég gyenge. Jó fpst akarsz ott a Wolf: NewOrder a ps hits-ben

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#233125) #20411392 válasza tboy93 (#233119) üzenetére


#20411392
törölt tag

Szerintem az a legjobb az FC sorozatban, ami sokak számára a legrosszabb.
Amennyiben tetszett a 3, akkor tetszeni fog a 4 is. Ahogy az 5 is. Ahogy a new dawn is.
Ugyanazt nyújtják. Kivétel a primal talán.

(#233126) oriic válasza tboy93 (#233119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Killzone?:D

Live-Die-Respawn

(#233127) .LnB válasza tboy93 (#233119) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan mint a többi, csak a hegyekben játszódik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233128) F-ECT$ válasza saelin (#233120) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem rossz, csak nem ér annyit, amennyiért kínálják. Én a Platinumot vettem félreárazva 20k-ért, annyiért nem volt rossz, de normál esetben a Gold is drágább...

Dive ever, work never.

(#233129) tboy93 válasza hombre[EU] (#233124) üzenetére


tboy93
nagyúr

Wolf megvolt, a New Colossus is. Az Old blood meg a New blood viszont kimaradt.

(#233130) tboy93 válasza oriic (#233126) üzenetére


tboy93
nagyúr

Megvolt, par orat ha jatszottam vele, nem tetszett es eladtam.

(#233131) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi srácok, végül vettem egy hónap EA Access-t, tolok par Battlefield-et.

(#233132) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez már a PS port?
https://twitter.com/insomniacgames/status/1222217786040045568?s=12

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#233133) Xaels válasza tboy93 (#233129) üzenetére


Xaels
félisten

New Blood nincs. Vagy New Order van ami az első rész vagy Youngblood van ami spin-off.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233134) Wesder válasza l.skywalker (#233132) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233135) Moby válasza 30z.Samu (#233122) üzenetére


Moby
addikt

Semmiben. Ugyanaz a szar, csak sokkal drágábban :DDD

(#233136) 30z.Samu válasza Moby (#233135) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi, Csoki! Sokat segítettél. ;]

Sic Parvis Magna

(#233137) oriic válasza l.skywalker (#233132) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vótmán. :DDD

Aztán felvilágosítottak, hogy a csapat számos alkalommal twittel régi játékukról, így ez kb semmit nem jelent. :(

Live-Die-Respawn

(#233138) Moby válasza 30z.Samu (#233136) üzenetére


Moby
addikt

Komolyan gondoltam :) Volt goldom (a régi fajta), volt platinumom is. Utóbbit nemrég adtam el. Mindkettő kb ugyanannyira kényelmetlen(nem túlságosan, de nem jó), kb ugyanannyira szar a hangja(nem túlságosan, de nem jó), a platinum talán kicsit jobban bírja akkuval, de kb ennyi az összes pozitívuma :) (meg az, hogy húszért vettem, és 30-ért adtam el :DDD).

/jó nem, a platinum még annyival tudott többet, hogy mindkét programhelyre lehetett betölteni custom hangképet, a goldba meg csak az egyikbe. Ez nemtudom mennyire előny, csak az egyiket használtam ezen is, meg azon is.

(#233139) 30z.Samu válasza Moby (#233138) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kinek mi az igénye headset terén, nekem játékra ez tökéletesen megfelel. Nyilván van jobb, meg szebb, ha a zsebembe nyúlok. De nem érzem szűkségesnek, mondjuk én 15-ért vettem a második generációt, amikor megjelent, pont akkor akciózott a Sony. :D

Sic Parvis Magna

(#233140) Rage47 válasza 30z.Samu (#233083) üzenetére


Rage47
veterán

Ha valaki csak Fortnite-ozik, azt sem értem. :D Mármint értem persze, nem érdekli más, de basszus, annyi más alkotás van...
Én akkor már inkább Xboxot vennék, az legalább nem süvít, mint egy repülőgép. (Igen, a Fortnite-tól is felszáll a PS4)

(#233141) Tdizsolt válasza Wlac (#233065) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm!

Remélem tévedsz.Mármint kizárólag a gyerek miatt... :K

Bandi:

Igyál még egyet, és fogd rá.... :DDD

Wesder:

Bízom benne.

Psn ID: Tdizsolt

(#233142) Carlos Padre válasza tboy93 (#233119) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem rossz, tipikus far cry.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233143) sting2 válasza tboy93 (#233119) üzenetére


sting2
addikt

Destiny 2!
A többi csak múló szeszély...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#233144) Frod válasza tboy93 (#233119) üzenetére


Frod
addikt

Én most a RAGE2-őt pörgetem. Végülis mondhatni ez is egy Far Cry, mert van nagy open world és kisebb outpost-okat pucolsz ki, de gunplay szenzációsan jó, szinte már Doom-feeling.
Ja tényleg, Doom (2016), hamár feljött. Kötelező.

Killzone: Shadow Fall-t decemberben játszottam, szerintem gyenge lett.
FC-t pedig bottal sem piszkálnék ma már (a 3 anno nekem is tetszett pedig)

Do you see the white shadow?

(#233145) oriic válasza tboy93 (#233130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM 2016? Kötelező szerintem.

Live-Die-Respawn

(#233146) 30z.Samu válasza oriic (#233145) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már csak a hangolódás miatt is, márciusban jön az új. :D

Sic Parvis Magna

(#233147) tboy93 válasza sting2 (#233143) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azt próbáltam, nem tetszett.

(#233148) tboy93 válasza oriic (#233145) üzenetére


tboy93
nagyúr

Doom nekem eddig kimaradt, anno a harmadik részt próbáltam, de nem fogott meg. Lehet adok neki egy esélyt

(#233149) Xaels válasza tboy93 (#233148) üzenetére


Xaels
félisten

A 3 egy teljesen más megközelítés volt, inkább olyan túlélő-horror volt. A 2016-os visszatért a gyökerekhez és egy brutálisan pörgős aréna shooter lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233150) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Gyenge a felfogásom, így nem értem, ez most a teljes játékra értendő, vagy csak kiegre? :F :U (vagy ez csak a régiót jelöli?)
[link]

Ja és, köszi.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.