Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233251) RangerFox válasza Tdizsolt (#233247) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jól gondolod, az azt jelöli, hogy melyik store-ban tudod beváltani a kódot.

(#233252) Tdizsolt válasza RangerFox (#233251) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Psn ID: Tdizsolt

(#233253) syler123


syler123
veterán

Jól értem ha a Season pass-t megveszem a Life Is Strange-hez, akkor lényegében megvan az első évad. Úgy látom az első rész ingyenes. Egy 1000-es nem rossz ezért a játékért.

(#233254) Kendek válasza syler123 (#233253) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, az Episode 1 az ingyenes, a többit pedig be tudod húzni a Season Pass birtokában. Ennyit pedig bőven megér, nagyon jó játék.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#233255) syler123 válasza Kendek (#233254) üzenetére


syler123
veterán

Szuper! :R

(#233256) marilllyo


marilllyo
veterán

Nédd'a főkandúr micsoda clean killt nyomott... ;)

Doom 3 Revenant Clean kill nightmare - youtube.
/mondjuk nem értem ezt az rotyika videófelbontást... :F /

Sírni tudnék... :DDD

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#233257) 30z.Samu válasza marilllyo (#233256) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem mindig jó a feltöltés után a felbontás, de rá pár percre helyrejön. Itt már jó volt. GG :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#233258) koncsik válasza marilllyo (#233256) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Naaajsz :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#233259) erahurka


erahurka
félisten

Controlban hogy a francba lehet legyőzni a repkedő ellenfeleket????????? Ha megdobom valamivel kikerüli, erre rámküld kettőt pajzzsal!!!!!% HOGYY??????ÉDFHn,f- Q :KH
?

Most törném ripityára a lemezt ha nem digitálisan lenne meg. Körberak a legkeményebb ellenfelekkel, átlőnek a pajzson, mégis mi a francot csináljak?????

[ Szerkesztve ]

(#233260) 30z.Samu válasza erahurka (#233259) üzenetére


30z.Samu
félisten

Youtube a barátod, ha megakadsz. :)

Sic Parvis Magna

(#233261) erahurka válasza erahurka (#233259) üzenetére


erahurka
félisten

Kész letöröltem a francb, nevetséges amit csinál ez a rakás szar. Körém teszi a legerősebb ellenfeleket, megpróbáltam visszarepülni az előző platformra, onnan lődöztem őket, erre átugrottak ide a sziklás repkedők, megpróbáltam fedezékbe futni, de CSONT FEKETE VOLT MINDEN NEM LÁTTAM SEMMIT ÉS LEESTEM!!!!! RAKÉS SZAR!!%+!+ZREdfrhip
úá qroúán

És a kedvencem, hogy nem antennánként van checkpoint.......... Újra az elsőhöz dob vissza, ami atom szemét rohadék a gömbbel, ami gyógyítja az ellenfeleket, amik egyébként mind azok a rohadék rakétások......

[ Szerkesztve ]

(#233262) erahurka válasza 30z.Samu (#233260) üzenetére


erahurka
félisten

Nem találtam semmit. Nem megakadtam hanem szürreális az akadály amit elém állít. Nem értem egy sztori orientált játék főszálának miért kell ilyen rohadéknak lennie.

(#233263) erahurka válasza erahurka (#233262) üzenetére


erahurka
félisten

LOL a videóban amit találtam nem is harcol a csávó hanem odarohan az antennához és nyomja a négyzetet amíg nem sikerül. Ne vicceljünk már hogy az a taktika, hogy egyszer talán sikerül végignyomni a gombot úgy hogy nem talál el senki???

(#233264) 30z.Samu válasza erahurka (#233263) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sem szeretem, ha egy játék "direkt" szopatja a játékost.

Sic Parvis Magna

(#233265) Wlac válasza erahurka (#233263) üzenetére


Wlac
Ármester

Erről a PS3-as Spec Ops: The Line jut eszembe, ahol volt egy olyan rész, amikor egy egyenes folyosón kellett rohannunk, mialatt egy helikopter lőtt. A kapott sebzést teljesen random volt, nem lehetett kiszámítani vagy védekezni ellene, azonban FUBAR fokozaton 2-3 lövéstől meghaltunk. Teljesen szerencsealapon ment, hogy mikor kapjuk be a lövést és mikor nem. Ha jól emlékszem, olyan 4 órán keresztül próbáltam azt az egy szakaszt. LINK

“The wha-"

(#233266) erahurka válasza Wlac (#233265) üzenetére


erahurka
félisten

Én könnyűn játszottam PC-n, nem rémlik semmi kihívás belőle. Persze nyilván mert könnyűn játszottam. De remek példa arra, hogy lehet egy 10 órás sztorijú játékot meggyűlöltetni valakivel egy elvileg 10 perces résszel.

Controlt is simán lehúznám már a legkönnyebb fokozatra, de elvileg dinamikusan állítja a nehézséget. Nálam mondjuk valami beakadhatott, mert egy ideje nem ment lejjebb a mélytorkos fokozatról.

[ Szerkesztve ]

(#233267) ProEvoFan válasza erahurka (#233262) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert manapság a kegyetlenül szoptatós játékok a menő játékok...
Lásd Nioh... biztos vagyok benne, ha lehetne állítani benne nehézségi fokozatot, akkor dupla annyi fogyna belőle, mint jelenleg. Én is megvettem volna.

(#233268) Kvelstadt válasza erahurka (#233259) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én spameltem. Nem tudnak mindent kikerülni. Megdobálod és lehet az elsőt kerülni de 2. 3.eltalálja és innantól lőheted. Nekem nem volt különösebb gondom a legyőzésükkel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#233269) erahurka válasza ProEvoFan (#233267) üzenetére


erahurka
félisten

Azt még mindig jobban elfogadom, hogy van az a stílus, és akkor annyi azt kihagyom, mint amikor normális játéknak álcázzák a bukkake partit.

(#233268) Kvelstadt: Nekem az a taktikám, hogy olyan fedezéket keresek ahol nem találnak el, és valahogy ledobálom róla a pajzsot, és addig lövöm míg át nem vehetem felette az irányítást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#233270) ProEvoFan válasza erahurka (#233269) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én meg nem tudom elfogadni azt, hogy miért nehéz beletenni easy-normal-hard-very hard fokozatokat.

(#233271) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#233270) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mert nem megy a Xanax és valahogy meg kell pörgetni a forgalmat. ;]

Sic Parvis Magna

(#233272) erahurka válasza ProEvoFan (#233270) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a Bloodborne nem volt olyan vészes ebből a stílusból szerintem, azt végig is játszottam.

Na sikerült ez a mocsadék Control, az első antennát harc nélkül négyzeteltem, a másodiknál kinyírtam mindenkit aztán újraspawnolt a második hullám valamiért, a harmadikat meg megint harc nélkül csináltam meg :C :W

(#233273) vonSux válasza erahurka (#233272) üzenetére


vonSux
őstag

Hé, pont az volt szimpi a rageelésedben, hogy a végén letörölted a játékot. :D Tessék következetesnek maradni ;]

(#233274) Rage47 válasza erahurka (#233272) üzenetére


Rage47
veterán

Ezek a játékok mind arra mennek, hogy szívassanak. Bloodborne, Nioh sem nehéz, de vagy a kameraállás szopat, vagy a hátad mögül kiugró ellenfél, vagy épp lelök valami a szakadékról és halál. Értelmes játékoknál van egy egyensúly, de köszönhetően a FromSoftware-nek egyre több játék kezd elmenni a szopatásba, mert azt lehet streamelni meg menő, mert "nehéz".
Nioh-val játszogatok mostanában, de rezeg a léc... :D

(#233275) vonSux válasza Rage47 (#233274) üzenetére


vonSux
őstag

Szerintem a kamera messze nem tudatos nehezítés, előbbiben egyszerűen béna, utóbbiban meg átlátszóak lesznek a tereptárgyak, engem a Niohban nem zavart. Ellenben a néha szopatásból elhelyezett tereptárgyakkal.. :D

(#233276) Xaels válasza ProEvoFan (#233267) üzenetére


Xaels
félisten

A Nioh-t szerintem ne keverjük ide. Ott az első pillanattól kezdve olyan a játékmenet és szerintem az egyik legzseniálisabb harcrendszere van attól függetlenül, hogy nálam is okozott pár ősz szálat a szakállamban. Majd talán a Tsushima olyan lesz ami abban a settingben könnyebb játékmenetet biztosít.

Ami gond egy játéknál az amikor a nehézség nem egyenletes. Amikor meg van a ritmus és egyszer csak hirtelen váltanak. Ott volt a Ruiner, 1-2 boss hirtelen nagyon nehéz volt, de ott az újravariálható skillfával remekül kompenzálták ezt. A ThroneBreaker legutolsó összecsapásától agyérgörcsöt tudtam volna kapni, pedig addig elég jól haladtam, de ott már nem nagyon volt mit csinálni. A legtöbb RPG elemekkel operáló akciójátékban gondot okoz ha más irányba fejlesztesz egy karaktert, amit nem tudsz utólag finomítani az adott szituációhoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233277) erahurka válasza erahurka (#233272) üzenetére


erahurka
félisten

Fú basszus azt hittem ez a vége. Most jön csak az atom szarság a piros világban. Ezt nem hiszem el.

(#233278) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap felraktam az NFS 2015-ot, ha mar van 1 honap EA Accessem. Hat mit ne mondjak, ez iszonyat gagyi :DDD

(#233279) 30z.Samu válasza tboy93 (#233278) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó mozizást. :D

Sic Parvis Magna

(#233280) erahurka válasza vonSux (#233273) üzenetére


erahurka
félisten

Visszaraktam és befejeztem. De azt hittem az az antennás rész a vége már, erre betesz a legnagyobb szopatógödörbe és rámzárja a dildókkal teletűzdelt tetejét! Mi az a piros hely ahol egymillllliárd ellenfél jön rám? Nem elég hogy nehéz, még rohadt unalmas is. Így kell a végső bossfightokkal tönkretenni egy amúgy jó játékot. :R

(#233281) jbnd-007 válasza #10186752 (#233218) üzenetére


jbnd-007
tag

Ugyan nem vagyok nagy Fortnite-os, de az 5.1-es hang igen nagy előnyt biztosít a sztereósokkal szemben. Pontosan hallom, hogy melyik irányba kell fordulni (kivéve a magasságot).

(#233282) tboy93 válasza 30z.Samu (#233279) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kizárt, hogy ezt végigjátszom :N Örülök, hogy nem az éves EA Accesst vettem, szerintem egy hónapnál tovább nem fog lekötni.

(#233283) hombre[EU] válasza Rage47 (#233274) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Bloodborne-ban konkrét szívatásra nem is nagyon emlékszem, a DS-okból több rémlik. A Nioh szintén korrekt. Ha enemy észrevesz audiovizuál jelet ad a játék, csak figyelni kell

Life, Uh, Finds A Way

(#233284) Rage47 válasza hombre[EU] (#233283) üzenetére


Rage47
veterán

BB-ben volt olyan, hogy megyek be az ajtón és már rám is ugrik egy zombi és megöl kész.

(#233285) hombre[EU] válasza Rage47 (#233284) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō pillanattól kezdve a játék arra tanít,hogy körültekintō légy :) nem sétálunk be egy ajtón, és ha kinyitunk egyet akkor nyomjuk a backstepet ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#233286) Rage47 válasza hombre[EU] (#233285) üzenetére


Rage47
veterán

Mindegy, ez ilyen, beletörődtem :D
Csak az nem tetszik, hogy ragályos ez a stílus.

(#233287) VTom válasza erahurka (#233262) üzenetére


VTom
veterán

Very easy szint esetleg? :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233288) erahurka válasza VTom (#233287) üzenetére


erahurka
félisten

Ha lenne átkapcsoltam volna könnyebbre de nincs lehetőség. Hülye azért nem vagyok, ha ennyire kikészít akkor azért lejjebb veszem.

(#233289) sp8787 válasza hombre[EU] (#233285) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk nem mindig tudsz am backstep-elni. Kinyitod a bossroom ajtajat es egybol radugrik az Undead Giant. Na az egybol replay.

(#233290) hombre[EU] válasza sp8787 (#233289) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó, kivétel erōsíti a szabályt :D
De a Niohban is, már az elejétōl az ajtónyílás túloldalán ott lehet az enemy. Ezért körbeforgatod a kamerát mielōtt belépsz vagy rollolsz... Ha tizedjére belesétálsz ugyanabba a pofonba akkor nem biztos,hogy a játékban van a hiba

Life, Uh, Finds A Way

(#233291) hombre[EU] válasza Rage47 (#233286) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A From mondjuk a ló túloldala, én jókat tudok rajta röhögni,ha beszopok valamit :)
Én meg örülök,hogy kicsit visszatérnek a gyökerekhez,mert a videójátékok dns-ében van a kihívás (arcade gépek). Mára nagyon elpuhult, az easy fokozattal nincs bajom, de már a nehezebb fokozatok sem jelentenek kihívást

Life, Uh, Finds A Way

(#233292) Kvelstadt válasza erahurka (#233280) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez az ami az ending után van ha vissza belépsz a játékba?
Mert ott nekem is volt pár köröm váladztékos szavak kiséretében.
Azt a kőtörmelék pajzsot én csak a legvégén a trofi miatt húztam ki. Viszont az ellenfél átálitós skill az hasznos volt.
Kérdésedre visdzatérve, nekem sem annyira tetszett hogy a játék azzal operál hogy rádspameli az ellenfeleket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#233293) Lovro Joe


Lovro Joe
tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy jó helyen érdeklődöm, de ma sikeresen elnyírtam géptisztítás közben az egyik kábelt a mellette lévőt meg sikerült megsértenem!
[kép]

Valaki tud segíteni vissza forrasztani? Előre is köszönöm! Üdv.

Ps4 pro adp-300cr

[ Szerkesztve ]

(#233294) vg válasza Lovro Joe (#233293) üzenetére


vg
addikt

Szerintem ez kb 30e+áfa lesz.

(#233295) Kendek válasza Lovro Joe (#233293) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jól látom akkor a hűtőventilátor csatlakozójáról van szó. Nem tűnik olyan vészesnek, az ilyesmi sérülés az még viszonylag könnyen javítható. Házilag pl. forrasztással megoldható.

<-ƘƘ->

(#233296) Wesder válasza Lovro Joe (#233293) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért sem szedem szét a konzolt. Nekem kussban végezze a dolgàt 4-5 évig, azért vettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233297) Carlos Padre válasza Wesder (#233296) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te egy hős vagy!

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233298) vg válasza Kendek (#233295) üzenetére


vg
addikt

Ha tudná hogyan lehet egyáltalán forrasztani bizonyára megcsinálná. Reméljük legközelebb nem a cirkót fogja tisztítani. :U

(#233299) Kendek válasza Wesder (#233296) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

4-5 év az hosszú idő, azalatt teljesen kiszárad a gyári trutyi amit hűtőpasztaként félig-meddig applikáltak. Remélem a PS5 esetén is átállnak a TC-HM03 hővezető lapkára, aztán akkor csak portalanítani kell.

<-ƘƘ->

(#233300) Wesder válasza Kendek (#233299) üzenetére


Wesder
félisten

Jó persze, sok a 4-5 év, de 3-at akkor is bírnia kellene gyàrilag szerintem. Addigra szokott jönni az S kiadàs. Arra csere, és így 6 évig hozzà sem kell nyúlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.