Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233651) markknight válasza .LnB (#233640) üzenetére


markknight
veterán

Főleg ha új vagy a BR-ekben. Rettentően hosszú a tanulás míg eljutsz egy átlagos szintre, és rengeteg tényezőn múlik a siker, nem úgy mint mondjuk COD-ba vagy Overwatchba (igaz, itt értékesebb is 1-1- win) Gyorsan kell lootolni, mozogni, ismerni a pályát, ismerni a fegyók szórását, milyen hopupot, milyen optikát teszel rá, figyelni a kört, hogy ne third partyzzanak be, pingelni, jó utvonalat választani, jó legendet megtalálni, harc közben visszavonulni, healelni stb. Van 1-2 COD god ismerősöm, de az Apexet azért engették el mert nem tudnak ennyi mindenre figyelni és unják, hogy az emberek úgy nyelik a golyókat mint a szivacs. Persze ilyenkor a játék a szar, nem adja meg a lövést, blabla. Ez van, szerintem minimum 2-300 óra mire az emberben összeállnak a dolgok. A randomok pedig különösképpen balfékek ebben a játékban, körülbelül a meccsek 70%-a kuka, kidobott idő. Nem jönnek, lootolnak, bénák, kilépnek stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#233652) .LnB válasza markknight (#233651) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Van 1-2 COD god ismerősöm ..... Persze ilyenkor a játék a szar"
Nézd el nekik, a serdülőkor ilyen. ;]

Azért én nem láttam 2-300 óra tanuló időt egy BR-ben sem. Fortnite-ba a 3. meccsemen 2. lettem. Az is volt az utolsó játékom. "jó én ezt (is) kipörgettem, ennyi elég is volt"- gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233653) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegnap valaki írta, hogy a Sims 4-ben ótvar az irányítás konzolon, én most kíváncsiságból játszottam vele egy kicsit. Elsőre tényleg fura, de őszintén szólva rosszabbra számítottam, kicsit szokni kell, de amúgy nem vészes szerintem.

Sic Parvis Magna

(#233654) Carlos Padre válasza penge111 (#233644) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A veres szakállas vagy a ribancszőke? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233655) Deck


Deck
titán

Játék közben néha arrébb ugrik a kép mintha a jobb analógot mozgatnám, pedig nem. Vagy magától neki áll kicsit forogni.. 2 hónapos kontroller. Gari vagy szedjem szét? Tapasztalt már valaki ilyet?

Szerencsére van másik kontrollerem addig is.. :DDD :P

PS5

(#233656) markknight válasza .LnB (#233652) üzenetére


markknight
veterán

Jó, de azok krumplik voltak (mostmár botok) Úgy értem, hogy legyen értelme játszani, egy közepes szinten és magabiztosan rohanj a harchoz ahhoz kell 300 óra.

[ Szerkesztve ]

(#233657) saelin válasza Deck (#233655) üzenetére


saelin
veterán

Ha van másik konti akkor gariba küld be.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233658) Deck válasza saelin (#233657) üzenetére


Deck
titán

Szerencsére akad.. :P
Kinek vagy hova kell ilyenkor írni?

PS5

(#233659) Wlac válasza 30z.Samu (#233653) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is jeleztem, hogy fura. A mozgást már megszoktam, ami inkább fura nekem, az az, hogy néha átvált a kurzorról afféle menüpontok közötti ugrálásra a játék. Biztosan én idézem elő valahogy, csak nem tudtam még rájönni, hogy hogyan.

“The wha-"

(#233660) 30z.Samu válasza Wlac (#233659) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én 10 percet azzal szenvedtem hogy hozom elő a kurzort a sim létrehozásánál. :D

Sic Parvis Magna

(#233661) Wlac válasza 30z.Samu (#233660) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, jó ideig nekem le se esett, hogy a personality mellett ott lehet a kinézetet is testre szabni, csak a véletlenszerű generálás miatt volt kicsit gyanús.

“The wha-"

(#233662) freeknight


freeknight
őstag

Lement a 4. befejezés is a Resident Evil 2-nek. Isteni játék volt, most már tűkön ülve várom a 3. részt is.
Kéne addig is valami játék, Hitmán 2-vel szemezgettem. PS Plusszal csak 5600 ft az alap verzió. Ez tartalmazza az összes pályát?

(#233663) Bogyi007 válasza Wesder (#233553) üzenetére


Bogyi007
veterán

Samsungra 24, nekem 25.-re tönkre is ment most januárban...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#233664) Wesder válasza Bogyi007 (#233663) üzenetére


Wesder
félisten

Az úgy kellemes. Nekem egy FHD LG adta meg magàt ugyan így még pàr éve. Szerencsére volt rajta extra garancia, így becserélhettem egy nagyobb 4K-s Philips-re. Megérte az a 1xezer ft a plusz garanciàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233665) VTom válasza VTom (#233569) üzenetére


VTom
veterán

Ebben tudna esetleg segíteni valaki?

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233666) RangerFox válasza VTom (#233569) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kompatibilis lesz a mentésed.

(#233667) VTom válasza RangerFox (#233666) üzenetére


VTom
veterán

Szuper, köszi

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233668) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#233669) Digidroid válasza Digidroid (#233320) üzenetére


Digidroid
tag

Erre esetleg én is kaphatok némi segítséget.. :U

(#233670) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Ha addok az account-omhoz még egy bankkártyát, akkor kiválasztható, hogy melyik legyen az elsődleges, illetve, hogy melyikről mit fizetek?
Köszi a választ előre is

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#233671) RangerFox válasza nylontacsko (#233670) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A második felére a válasz igen, töltheted azzal a kontrollert.

(#233672) nylontacsko válasza RangerFox (#233671) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Hogy mi?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#233673) wolf13 válasza nylontacsko (#233672) üzenetére


wolf13
őstag

Szerintem droidnak válaszolt.

(#233674) RangerFox válasza nylontacsko (#233672) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, bocsi, Digidroidnak ment az előző...

(#233675) nylontacsko válasza RangerFox (#233674) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Semmi gond.
Feltéve, ha nekem is tudod a választ :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#233676) RangerFox válasza nylontacsko (#233675) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tudsz több kártyát megadni egy fiókhoz, és vásárláskor megkérdezi, hogy melyikről szeretnél fizetni. Azt nem tudom, hogy egy előfizetés melyik kártyáról fogja levonni a pénzt, arról se tudok, hogy ezt be lehet-e állítani.

(#233677) saelin


saelin
veterán

Hmm, annyira megtetszett a Fortnite hogy vettem egy Battle pass-t. Ahogy nézem az ebből jövő vbucks-ok fedezni fogják a következőt. Nem is rossz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233678) nylontacsko válasza RangerFox (#233676) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Mondjuk csak az EA Access miatt lett volna érdekes, de szerintem nagy kavarodást nem okoz(hat).
Köszönöm a választ.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#233679) Omateee válasza .LnB (#233562) üzenetére


Omateee
tag

Köszi az infót, R6 ment is a kosárba.
Anno Year 2 végéig fix csapattal nagyon jó élményt adott PC-n, csak azóta mindenkinek kicsit "kikopott" a gaming az életéből, maradt a single player vagy casual multi konzolon.

Az viszont nem teljesen világos, hogy a Year 1 operátorok ezzel a kiadással egyből unlockolva lesznek, vagy ugyanúgy venni kell őket ingame creditért?

(#233680) Wesder válasza saelin (#233677) üzenetére


Wesder
félisten

Save The World-ből meg sokkal többet is kifarmol az ember. Főleg az elején.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233681) saelin válasza Wesder (#233680) üzenetére


saelin
veterán

A save the world még mindig olyan rosszul fut? Amikor utoljára néztem nagyon ingadozott az fps.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233682) Wesder válasza saelin (#233681) üzenetére


Wesder
félisten

X-en is katasztrófa, amióta chapter 2 van. Majd PS5/SX-en újra jàtszható lesz gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233683) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Mass Effect: Andromeda verhetetlen áron van most ha valaki még nem zsákolta be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233684) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mostanában nem volt hír a PS Now-ba bekerült újabb játékokról vagy csak nekem maradtak ki?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#233685) oriic válasza Carlos Padre (#233684) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#233687) .LnB válasza Omateee (#233679) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Venni kell őket. 1000 renow/ operátor (de csak az első évesek ilyen olcsók). Amikor megvettem, ezen meglepődtem, azt hittem az első két év jár hozzá, de nem. Viszont ezresével pik-pakk feloldhatóak. Az nem vészes.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233688) GEIL válasza Wesder (#233682) üzenetére


GEIL
addikt

PS4-en is 28-60 fps között ugrál Fortnite STW-ben.....de átlag inkább 30-34 fps....éppen játszogatható. Vbucks farmolás miatt kezdtem el, de maga a játék nem rossz tényleg.....nagyon összetett és sokmindenre kell figyelni ( survivorok, hősök, védők, csapatok összeállítása..fegyverek kraftolása.....sokféle nyersanyag...fegyverek fejlesztése, csapdák....képességek..mit mikor fejlessz és hogyan kombináld rengeteget befolyásol a haladásodban......nem csak a fő küldetés útvonal a lényeg, mert ha az "inventory" rész nincs rendben, akkor csak ketyegsz 60 %-on....pedig a nálad levő cuccokből ütősebb is lehet az összeállítás.... szóval nem hinném hogy ezt teljesen átlátja egy 10 éves gyerek....felnőtt fejjel is bőven lehet gondolkozni mellette.

Fortnite BR-t tavaly április óta nyomom fiam miatt....azóta mindegyik battle pass megvolt kimaxolva...minden skin és cucc kiszedve stb......1998 óta quake3-at játszom ( UT és CS mellett persze)....hát mit mondjak.....kb 1500 órám van a játékban cakk pakk....de az elején nagyon nem éreztem....idegesitő a találati rendszer.....de rá kell érezni. :R :DDD

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#233690) 30z.Samu válasza GEIL (#233688) üzenetére


30z.Samu
félisten

".de az elején nagyon nem éreztem....idegesitő a találati rendszer...."

Nekem is ez volt fura az elején, bár én CSGO után kezdtem el és arra kellett rájöjjek hogy valójában ott volt valamiért fura. Vagyis inkább a hitbox, ami a CSGO-ban egy kalap sz@r a mai napig.

Sic Parvis Magna

(#233692) #10186752 válasza sp8787 (#233691) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az egyik idei megjelenés ami teljesen hidegen hagy, az a Nioh 2. Felőlem akár soha meg se jelenjen. :D

(#233693) .LnB válasza #10186752 (#233692) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom most sp teljesen magába roskadt... Itt egy kis biztatás neki: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233694) Peace


Peace
nagyúr

Eddig egy 5.1-es DAC alakította át a hangot optikairól analógra, hogy megszólaljon a 18 éves Genius hangrendszerem. Vért izzadtunk, de sikerült beállítani, hogy működjön az 5.1. Tegnap beüzemeltem az új Logitech Z906-os rendszert. DTS dekódolást tud. Belelestem PS menüben a hanghoz és (szerintem) automatikusan beállította magát, hogy DTS (priorizált ?). Ez így teljesen rendben van, ugye? Mármint, hogy a DTS a preferált neki. Máshoz nem kell nyúlnom? Pókember szépen szólt. :)

(#233695) hombre[EU] válasza sp8787 (#233691) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó lesz ez

Life, Uh, Finds A Way

(#233696) Wlac válasza Digidroid (#233669) üzenetére


Wlac
Ármester

Elméletileg csak a Sony Gold és a Platinum használható vezeték nélkül, bár mintha lenne valamilyen megoldás, amirel 3rd party fülest is lehet így használni, de majd egy tapasztaltabb headsetes megmondja.

“The wha-"

(#233697) sp8787 válasza hombre[EU] (#233695) üzenetére


sp8787
addikt

7/10

(#233698) saelin válasza sp8787 (#233697) üzenetére


saelin
veterán

Ha ugyan azt hozza mint az első, akkor nem lesz vele baj. Nagyon gondolkozom a day one vételen. Szorítom a pénztárcám is, mert azért tisztes backlogom van és azzal sem ártana haladni. Gyakorlatilag How long to beat alapján haladok a gyorsabban kivégezhetőekkel a hosszabb játékok felé. Szép project az idei évre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233699) redhunter válasza Wlac (#233696) üzenetére


redhunter
senior tag

Van már jó pár füles amit lehet használni hivatalosan is és vezetéknélküli.Hyperx is van 2 féle A cloud flight ,és a stinger wireless.Meg még van pár márka ezenkivül is,pl az astro, csak azok huzósak árban.

PSN - RedFoxHun

(#233700) Lackooo84 válasza redhunter (#233699) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sok vezetéknélküli füles van, de a PS4 saját BT-ával egy se megy csak a gold, meg a platinum, azok meg inkább no komment... :D Szerintem aki jó vezetéknélküli hangzást akar az az Astro A20-nál kezdi. Vannak TB fülesek olcsóbban, csak azoknak az anyagminősége elég meh... törnek mint a ropi.

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.