Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233551) aram01 válasza #10186752 (#233515) üzenetére


aram01
nagyúr

65 nem kell, minimum a 77. Miért zokognék a 13. hónapban? Ezt nem értem.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233552) F-ECT$ válasza aram01 (#233551) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert a gari lejárta után egyből el fog romlani.

Dive ever, work never.

(#233553) Wesder válasza F-ECT$ (#233552) üzenetére


Wesder
félisten

Egy TV-re nem 12 hó garancia van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233554) S e t h válasza ProEvoFan (#233542) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a Resident Evilt toltam.
Az a 12 óra amit benne töltöttem kb. a tízszeresének tűnt a Death Stranding után.
Nincs nagyon jó alternatíva, de leszűkíteném úgy, hogy sztorizni akarsz? Days Gone.
Borzongani? Resident Evil. Csak kikapcsolni és lövöldözni? Doom,Far cry.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233555) Xaels válasza ProEvoFan (#233542) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a DOOM-nak ess neki vagy a Medievil-nek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233556) Peace válasza Kendek (#233455) üzenetére


Peace
nagyúr

Meg is oldotta, köszi! Érdekes. Sosem láttam még ilyet eddig. Meg az is érdekes, hogy a menü ettől függetlenül teljes képernyős volt.

(#233557) Scholes9 válasza F-ECT$ (#233552) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez mondjuk bármilyen készülékre igaz lehet. “Ésszel” kell használni egy Oled TV-t, cserébe a legszebb, legjobb képet kapja az ember játékok alatt (is).

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#233558) _drk válasza ProEvoFan (#233542) üzenetére


_drk
őstag

Én a Days Gone-t pont nem ajánlom DS után.
Én most direkt félre is tettem, mert nem rossz játék, kifejezetten tetszik, de így a DS után valahogy nem az igazi és nem akarom, hogy ez befolyásolja a játék élményt.
Már csak maga a postapokaliptikus helyszín is meg a történet is olyan, hogy jó lenne, de azok után az élmények után csak legyintesz majd...
Így hirtelen be se húzott, így játszok könnyedebb játékokkal. Mondjuk RE2.

(#233559) Wlac válasza erahurka (#233549) üzenetére


Wlac
Ármester

Zavart engem is az elején a kontrolleres irányítás, de pár óra alatt megszoktam. Az egeret úgy támogatja, hogy a billentyű is a PS-hez van kötve (egyes fórumok szerint).

“The wha-"

(#233560) VTom válasza ProEvoFan (#233542) üzenetére


VTom
veterán

Én utána 3-4 napig be sem kapcsoltam a PS-t, csak agyaltam a sztorin, aztán végigtoltam az Unravel-t pihenésképpen. :)
Azóta az AC Odyssey megy.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233562) .LnB válasza ProEvoFan (#231557) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akciós a Wreckfest Evo!!
Bár túl nagy akciót nem kapott. Én még várok vele.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Deluxe Edition: 2.790 Ft (Ezt ki ne hagyjátok srácok.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233563) S e t h válasza .LnB (#233562) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ubisoft, hát persze, hogyne.
:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233564) .LnB válasza S e t h (#233563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dikk, a Breakpoint után meg se szólaljál! :D
Ez a game olyan jó, hogy le is tagadhatná, hogy Ubisoft. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233565) Big_Boss válasza ProEvoFan (#233519) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Grat! Láttam az utóbbi napokban, hogy pörögtek a trófeák :D

(#233566) #10186752 válasza Xaels (#233523) üzenetére


#10186752
törölt tag

Klassz tészta, hol vetted? :D

(#233567) #10186752 válasza aram01 (#233551) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ha mondjuk beszarik a 12 hónap garanciás tévé a 13. hónapban, és javíthatatlan.

(#233568) felixo


felixo
őstag

Black Flag és Division várós volt, annak örülök. Tom Clancy's Rainbow Six Siege Deluxe Edition-nak utána nézek.

Redmi Note 9

(#233569) VTom


VTom
veterán

Azt olvastam hogy igen, de azért itt is megkérdezem, ha lemezes alap Odysses-vel tolom, de megvenném a digitális ultimate-t az akcióban, akkor a mentésem kompatibilis lesz vele? A lemezes magyar, és magyar store-ból venném.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233570) Peace válasza aram01 (#233551) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem zokogsz, mert alapból 24 hónap a minimum gari ezekre a tévékre, de úgyis köt rá az ember 5 év teljes körű biztosítást. ;)

(#233571) 30z.Samu válasza VTom (#233569) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a Resident Evil 2 először lemezesen volt meg, később megvettem digitálisan és tudtam használni a mentéseimet. Szóval gondolom igen.

Sic Parvis Magna

(#233572) aram01 válasza Peace (#233570) üzenetére


aram01
nagyúr

Ezért nem értem, bár én nem szoktam megvárni a két évet. Mondjuk ez jó lenne ha kibír a nálam többet is. Nem 5 forintos beruházás lesz.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233573) Peace válasza aram01 (#233572) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is inkább megvettem az 5 evést rá. Nem mostanában cserélem le.

(#233574) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Azt, hogy lehet megoldani ha a YouTube (ugyan ez a helyzet a plex-el és a twitch-el) alkalmazást ami tegnap este még ment nem engedi elindítani, mert nem tud csatlakozni a kiszolgálóhoz? Internet van, a rendszer frissítve, nem elsődleges ps4-e a fióknak de próbáltam olyannal is ami az, újra is telepítettem párszor de nem segített, netflix megy, ha számít külföldön vagyok (de tegnap este is itt voltam).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#233575) aram01 válasza Peace (#233573) üzenetére


aram01
nagyúr

Az 5 éves is teljeskörű ?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233576) VTom válasza 30z.Samu (#233571) üzenetére


VTom
veterán

Nálam is működött a Death Strandingnél, a kérdés inkább a különböző verziók miatt van.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#233577) markknight válasza NyMRooD (#233574) üzenetére


markknight
veterán

Routert újraindítottad? Kijelentkezés, bejelentkezés stb.

(#233578) NyMRooD válasza markknight (#233577) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezt a kettőt nem próbáltam, mert még félálomban feküdtem, de közben magától megoldódott, azért köszi.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#233579) malystryx válasza .LnB (#233562) üzenetére


malystryx
senior tag

A Wreckfest engem is érdekel, de még ennyit nem adnék érte. A Siege tényleg kihagyhatatlan, de annyira még nem megy a célzás, nemrég pörgött le nálam a Titanfall 2, igazatok volt, elég durva célzásrásegítés van benne, itt nem nagyon kellett "gyakorolni" a célzást. :) A Siege-ben nem lenne túl sok élményem. :DDD

Más. Az Arizona Sunshine-t viszont behúztam, támogatja az Aim Controllert, kíváncsi leszek. Amúgy a Blood & Truth, aki gondolkodik rajta, az ne tegye! Amint leakciózzák és régóta nézegeti, nagyon ajánlom, óriási élmény. Ülve is lehet játszani ami nekem nagyon jó, ritkán játszom, és mivel nem szokom annyira a VR-t, az ilyen lövöldés fps-eknél hamar beszédülök. Ennél viszont nem, (hiába ülök :D ) tökéletesen van megoldva a helyváltogatás, észre sem vettem hogy elment 2 óra, annyira beszippantott. A megjelenése óta nézegettem, fanyalogtam is rajta, videók alapján nem lehetett adni rá, de így kipróbálva nálam eddig a best lövölde. A következő nagy remény az Ironman VR lenne, elő is van rendelve, meglátjuk.

(#233580) Madwe válasza aram01 (#233501) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem még várj a 8kval, tekintve h nincs rendesen bevezetve még. Ilyenkor az első években gyakran módosul a szabvány, s derül ki, h a kezdeti nem elég valamire. Tévét nem pár évre vesz az ember, legalább a ps5 megjelenést várd meg vele, ha az a cél.
Pár példa: legutóbbi a hdmi 2.1 és earc, papíron már rakat dolog támogatja, valóságban nem megy normálisan sehol, csak ha pl belső lejátszót használsz stb. MEgintcsak régebbi arc esetén volt, h bizonyos arc kompatibilis erősítők mégsem tudták rendesen, ezért szaggatott a hang.
1080p bevezetés elején is volt vmi macera...
Szóval ha égeti a pénz a zsebed, vegyél 8k-t de szvsz felesleges, főleg ps5höz, ami max felskáláz majd 8kra, de natívan nem fogja tudni.
Inkább az ilyen VFR és társaira figyelnék, azt valszeg tudni fogja s jól fog jönni.
Qledet elvből nem veszünk, oledet kell venni, ejnye!! :D

(#233581) saelin válasza malystryx (#233579) üzenetére


saelin
veterán

Titanfall-ba kell is az aim assist. Falon futva, levegőben repülve kell eltalálni apró emberkéket, akik mindenhol ott vannak csak a földön nem. Szerintem az egyik legjobb multis fps játék amit valaha próbáltam. A story sem rossz, sőt!


Madwe
Szerintem a legbiztonságosabb most egy jó UHD kijelzőre beruházni. Kizártnak tartom hogy a kövi generáció valamilyen szinten is bele tud kóstolni a 8K tartalmakba. Az már nagyon bika felbontás.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233582) .LnB válasza malystryx (#233579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Siege-ben a menüben van aim assist opció, de én nem érzékelek semmit. Szerintem nagyon minimális lehet. Ami mondjuk érthető, mert itt a szögek tartása, a célzás, a one tap-ek (igaz, hogy ez konzolon nagyon nehéz) a játék borzasztó fontos része. Nem olyan mint egy rohangálós COD, vagy Titanfall. De a legrosszabb aim assist amivel én PS4-en találkoztam a BF V-ben van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233583) malystryx válasza saelin (#233581) üzenetére


malystryx
senior tag

Az ugrálás némileg megnehezítette a játékot, azt nem értettem, hogy nagyon sokszor ha futottam a falon, ugye egy gombnyomás az ugrás és még egyszer lenyomva boost megy a double jump-hoz. Nálam elég sokszor azért hullottam le mert ugráskor mindig már a boost ment.. Mindegy, de meglett. Viszont keveselltem a titánnal való harcot, ez az egyetlen nagyobb negatívum. Abból azért jöhetett volna egy kicsit több is.

(#233584) malystryx válasza .LnB (#233582) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, ettől félnék, hogy itt minden egyes pixel fontos a célzásnál, sok videót néztem már, és eszméletlenül tetszik. Még PC-n próbáltam ki amikor ingyenes hétvége volt, de hát már ott is voltak bajok. A legelső dolog amit meg kell itt tanulni az a pálya, mert anélkül nem sok esély van.

(#233585) .LnB válasza malystryx (#233584) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, a map ismeret a legfontosabb. És a legnehezebb. Mert itt nem elég a pálya "körvonalait" megtanulni. Itt bizony teljes 3D-ben kell gondolkodni. Fent is van, lent is van, nem csak sík a pálya. És az átlőhető, kibontható, kirobbantható felületek. Én nagyjából 2 évvel vagyok most az után, hogy PC-n játszottam vele (ott se annyira sokat, és túl jó se voltam). Azóta van 3 map (vagyis több, de most három van benne a map pool-ba unranked-en), amiket nem ismerek. Nos, eddig estem-keltem. Mostanában kezdem kapiskálni, megtanulni őket. De nagyon nehéz.
És úgy általában, nulláról nekiállni Siege-ezni iszonyat nehéz szerintem. Nem annyira, mint mondjuk egy Dota 2, ahol ~1000 játékóránál kezded el kapiskálni a lényeget, de azért szerintem egy 100-200 óra simán kell (én se tartok még ott).Ezért is van az, hogy én ajánlom mindenkinek, de ez nem az a játék, ahol könnyen jön a sikerélmény. Cserébe borzasztó mélysége van. Nagy segítség, hogy van újoncoknak való játékmód. Itt konzolon én is azzal kezdtem (egy bizonyos szintig csak az elérhető).

Ha össze akarnám hasonlítani mással, az új COD topikját érdemes megnézni. Csak a skinekről van szó. Azokat farmolja mindenki. Azért nyomják le 1000x ugyan azt a pályát, ugyan azon a játékmódon. Míg egy Siege-ben minden meccs egyedi. Nem unalmas, nem önismétlő. Lehetőségeket rejt, nem csak ugyan azokat a köröket futod folyamatosan, újra és újra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233586) Peace válasza aram01 (#233575) üzenetére


Peace
nagyúr

A MM-nál ez a gold igen. Balesetbiztosítástól kezdve minden van benne.

Pókemberrel nagyon jól elvagyok!!! Igaz, hogy tavaly júnisban kaptam ajándékba, akkor bele is néztem kicsit (1 órát kb.), de félretettem, mert tudtam, hogy júliusban költözés és új TV.....aztán valahogy parkolópályán is maradt, mert mindig találtam valami izgalmasabbat. Az új filmet is újranéztem, hogy majd akkor jól hangulatba jövök, de nem jött össze. De most már összeszedtem az összes táskát és lefotóztam az összes épületet, úgyhogy lassan koncentrálhatok a kampányra is! :P

(#233587) oriic válasza .LnB (#233585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Míg egy Siege-ben minden meccs egyedi. Nem unalmas, nem önismétlő. Lehetőségeket rejt, nem csak ugyan azokat a köröket futod folyamatosan, újra és újra."

Hat persze. Vegul is a vedok soha nem ugyanoda fekszenek be campelni, meg rakjak a csapdaikat. Vagy esetleg ugyanabbol az ablakbol spawcampelnek. :D

A balfax userekrol nem is beszelve, akik csak azert TK-znak casualon es rankeden is mert elviszed a kedvencuket. Max az autokick kivagja oket, akkor meg kevesen vagytok.

Egyedul nem jo jatek egy ido utan a Siege (foleg rankeden), en ezert hagytam abba tavaly konzolon. Nem jott ossze fix csapat. Viszont ha van bandad es mellette kommunikacio is, akkor a vilag egyik legjobb jatekat kapod. Szvsz. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#233588) kisÁdi válasza aram01 (#233501) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Ha 208 cm-es TV-t szeretnél és még így sem 8 méterről fogod nézni, hanem közelebbről, akkor persze vegyél 8K-s tévét. De szvsz egy jó OLED 4K évekig extra lesz még, mindegy, hogy PS4 vagy PS5.

(#233589) .LnB válasza oriic (#233587) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Hat persze. Vegul is a vedok soha nem ugyanoda fekszenek be campelni, meg rakjak a csapdaikat. Vagy esetleg ugyanabbol az ablakbol spawcampelnek. :D"

Abszolút nem. Már a reinforce miatt sem. A pick/ban-ról nem is beszélve. Az, hogy a roamer pofánlő kezdéskor, azt meg kell tanulni. Alap, hogy úgy indulsz el a kör elején, hogy rátartasz azokra a pontokra. Például ott van Oregon, ha támadóba a Street-ről indulsz, akkor a bejáratig ami kb 15-20 méter lehet? 3-4 ilyen pont van, és akkor még előtte kilövöd a kamerát is az utcán ugye. Ez a játék része. Egy jó roamer-nek ez a feladata. Ez meta. Lehet összeszedem majd egy videóba neked, ahogy ezeket kiszedegetem. :) Mert sok minden még nem, de ez megy, ezzel nekem semmi bajom.
A Siege jelenleg a legváltozatosabb csapat alapú multiplayer FPS. Messze változatosabb még a CS-nél is. A COD meg említésre sem érdemes.

Hülye emberek meg minden játékban vannak. Mindegyikben. Megfordultam már párban. Csak van játék amibe még TK-t se mernek tenni...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233590) saelin válasza oriic (#233587) üzenetére


saelin
veterán

"A balfax userekrol nem is beszelve, akik csak azert TK-znak casualon es rankeden is mert elviszed a kedvencuket."

Oh, szóval lehet engem azért killeltek le a csapattársak már a meccs elején, mert elvettem a karaktert amivel játszani akartak volna? Az emberi hülyeség határtalan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233591) Madwe válasza .LnB (#233589) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hülye emberek meg minden játékban vannak. Mindegyikben. Megfordultam már párban. Csak van játék amibe még TK-t se mernek tenni...
igen, de nem mindegy a játék. Egy carryzhető akármiben mindegy, h idiótákkal vagy, egy erősen csaptközpontúnál - mint a az s6 - ami pont az előnye, az a hátránya is, hiszen 4 normális jó játékos élményét is el tudja bacni egy idióta 5. :)

(#233592) oriic válasza saelin (#233590) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sajnos ilyen. 1-200 ora utan egyedul mar nem is volt kedvem vele jatszani. Most hogy Xbox off,PC-n lehet raprobalok ujra, ott tobb ismerosom tolta regebben.

.LnB:

"A Siege jelenleg a legváltozatosabb csapat alapú multiplayer FPS."

Konkretan szerintem a legjobb a temaban (Ready or Not az egyeduli eselyes ami letaszithatja a tronrol), de csak akkor ha nem egyedul jatszol.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#233593) aram01 válasza kisÁdi (#233588) üzenetére


aram01
nagyúr

3-4 méterről nézném, itt viszont lehet hogy a 8k előnyösebb lenne. Vagy tévedek?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#233594) .LnB válasza saelin (#233590) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha kezdőn TK-ztak le, akkor valami ilyen f*szság lehet az oka igen. De ha már elindultatok, akkor nem biztos. Lehet, hogy beleálltál elé mikor a kamerát akarta kilőni, vagy belőni az ablakon.

Én 40 órát játszottam most konzolon. Egyszer se TK-ztak le ilyen indokolatlan módon. De persze látom, hogy körülöttem megy a TK alkalmanként. Csak nem tudom, hogy miért.

Aki teheti az pesze csapatban játsszon. Én elvagyok egyedül, van türelmem hozzá. És inkább a kilépkedések zavarnak.

De egy játékot nem a szcénája alapján ítélek meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233595) sp8787 válasza oriic (#233592) üzenetére


sp8787
addikt

Jobb ez amugy mint a Destiny?

Ez most komoly/kivancsi kerdes mert ebbol max 1 perc gameplay-t lattam es marhara nem tetszett.

(#233596) vg válasza aram01 (#233593) üzenetére


vg
addikt

Amúgy milyen tartalmat akarsz 8k-n nézni? :DDD

(#233597) KaitouP válasza vg (#233596) üzenetére


KaitouP
veterán

Khm... "természetfilmet". ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#233598) oriic válasza sp8787 (#233595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem lehet oket osszehasonlitani. Annyi a kozos bennuk, hogy mindketto FPS.

A Siege only multiplayer alapbol, nincs respawn, gondolkodni taktikazni kell tamadaskor es vedekezeskor is, rohanni sem nagyon szabad (nem is lehet szinte :D). Teljesen mas elmeny ezt tolni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#233599) saelin válasza .LnB (#233594) üzenetére


saelin
veterán

Én most a For Honor-t próbálgatom, de már az sem túl biztató, hogy ahol azt jelzi hogy "high activity" ott is 5-10 percet pörög a matchmaking... Mintha senki nem játszaná. :F
A játék viszont tetszik. A harcrendszere engem a Mount and Blade-re emlékeztet, amit Pc-n imádtam anno!

Szerk:
OK, feladom. Ez a játék halott. 15 perce várok duelre.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233600) Peace válasza aram01 (#233593) üzenetére


Peace
nagyúr

Az mocskos közel van!!! 3,2-ről nézzük a 65-öst és néha baromi nagynak tűnik. Ha túl sokat jár a szemed jobbra-balra, az nem annyira egészséges. Márpedig itt sokszor van, hogy át kell nézne a képernyő másik felére, hogy ott mi is történik. Mondjuk nem bántam meg semmit. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.