Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#233451) Peace


Peace
nagyúr

Gyors Pókember kérdés! Csinált Nálatok is olyat, hogy nem teszi ki a játékot teljes képernyőbe, hanem hagy 1-1,5 centi fekete keretet? UHD és HDR az megy szépen, de ott a keret. Kerestem esetleg menübeállításban, hogy lehet-e igazítani, de nem. Semmi más játéknál nem láttam eddig ilyet.

(#233452) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nem is tudtam, hogy van ps-re Doom 3. Anno pcn emlékszem nem ment a gépemen aztán várnom kellett rá sokan míg ki tudtam próbálni. Látom július vegén jelent meg. Ez ilyen remaster?3000ft ennyit gondolom simán megér

(#233453) Xaels válasza Peace (#233451) üzenetére


Xaels
félisten

PS beállításaiban keresd a megjelenítési területet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233454) saelin válasza Bencus88 (#233452) üzenetére


saelin
veterán

Tudtommal csak sima újrakiadás, amibe itt ott belenyultak azért.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233455) Kendek válasza Peace (#233451) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4-ben is állíthatod, össze kell hangolni a tévével. Amúgy sokkal célszerűbb a tévén beállítani, hogy semelyik képi módnál se vágja le a kép széleit, és akkor nem lesz ilyen gond.

<-ƘƘ->

(#233456) Bencus88 válasza saelin (#233454) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szuper, akkor lehet teszek rá egy próbát :)

(#233457) #10186752


#10186752
törölt tag

100 óra 50 perc játék után tegnap este kiugrott az AC Odyssey-platina.

Elképesztő, hogy ez a játék mennyire féllábas. Egyrészt bizonyos értelemben a legjobbak között a helye - fantasztikus minőségű art van a játékban, a bevilágítás szuper, azt atmoszféra kiemelkedő, a hangok csúcsfaszák, konzisztensen szép látványvilág, szóval le a kalappal! A karakterek kevés kivételtől eltekintve érdekesek, viccesek.

Másrészt meg az egész core játékmechanika egy elbaszott koncepció a fejlődési rendszerrel együtt. Az egész fejlődési rendszert ki kéne kapni a frencsájzból, az ég világon semmi értelme nincs. Mi a francnak ölsz meg 22 kultistát a játék során azért, hogy a legvégére legyen level 6 a spear, akkor, amikor már végeztél a játékkal?? Borzalom az egész.

A történet egy inkoherens hulladék, aminél a hatodik osztályos drámaszakkör is különbre képes.

Olyan, mintha az Ubinál két csapat lenne: az art team, akiknek aranyba kéne önteni a kezét, a csapat, akik a környezetet megalkotják minden apró részlettel, a hangmérnők, a lighting engineer, ők a legjobbak.

A másik meg az elbaszott idióták csapata, akiket örökre el kéne tiltani a játékfejlesztéstől. Ők azok, akik a harcrendszert, a küldetésrendszert meg a fejlődésrendszert készítik.

(#233458) sp8787 válasza Peace (#233451) üzenetére


sp8787
addikt

FFXV volt ilyen nalam ha jol emlekszem.
Kivul beallitod es kesz.

(#233459) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén "buli" lesz: [link]
Nézzetek bele, hátha kedvet kaptok a játékhoz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233460) #20411392 válasza .LnB (#233459) üzenetére


#20411392
törölt tag

A játékhoz minden meccs megnézése után van kedvem. (Bár inkább csak a magyarok meccseit nézem már.) Egyszerűen viszont ha nincs meg a full csapat, akkor fucked az egész.

Ha már egy ember valaki random, akkor simán időpazarlássá mehet át a játék.
Ilyenkor sajnálom, hogy '''''megöregedtem'''''.
Nem csak én nem tudok már ott lenni fix időpontokban a többiekkel, hanem ők sem.

Ez hiányzik egyedül a tini-egyetemista korból. Ott egyszerű volt még a barátnőt belerakni a számításba, de manapság már lehetetlen...

(#233461) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Észrevettem, hogy ha a kontroller jobb stickjével jobbra forgok, az a játékban lassú mozgást eredményez mindig ugyanabban a pozícióban. Ha csak minimálisan, pár fokkal jobbrairányt tartva felfelé, vagy lefelé mozdítom a sticket, a forgás ismét gyors lesz.
A kontroller ugyan már nem új (2,5 éves), viszont mindig igyekeztem tisztán tartani és sosem volt kíméletlen bánásmódban része.

Ha szétszedem a kontrollert és nem látok fizikai sérülést, akkor honnan tudom, hogy melyik alkatrészt kellene cserélnem?

Valaki járt már így?

(#233462) .LnB válasza #20411392 (#233460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan ez van nálam is. :) Mármint az "öregedés", de szigorúan idézőjelben.
Viszont én elvagyok egyedül. Tudom, hogy ez így nem az a játék mint csapatban, értelmes emberekkel. De elfogadom így. Tegnap volt olyan, hogy 1v5-be maradtam Bank-on.. Hát most mit csináljak? Idegeskedni ezen felesleges.
Aztán volt olyan is, hogy véletlenül TK-ztam a csapattársam. De mentségemre legyen mondva, hogy támadtunk Clubhouse-on. Ő meg beállt a Tachanka állványhoz. Fordultam be (lendületbő'.. :D), aztán bumm fejbe lőttem (a kört azért lehoztam így is). Nyilván nem direkt volt, de utána lelőtt a kör elején. Ezekkel a f*szságokkal együtt kell tudni élni. Egyszerűen szeretem annyira a játékot, hogy még így is játszani akarok vele. Mindig apró célokat tűzök ki magam elé. Ezt meg azt elérni. Bár most nagy a lemaradásom is, három pályát alig ismerek a (számomra) újak közül. Azokat tanulgatom. Meccsenként 5 kill, ami után azt mondom, hogy oké. Az a minimum. Az alatt haragszom magamra. De még csak lvl51 vagyok. Talán 70-nél ránézek a rankedre is. Most csak unrankedet játszom. Csak ugye ranked-en meg az 5-ös stack-ek ellen még nagyobb cumi lesz sztem.
Ez van, akkor sincs ennél jobb multi játék jelenleg a piacon. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233463) Rage47 válasza #10186752 (#233457) üzenetére


Rage47
veterán

Na akkor továbbra sem kell beszereznem :D Pont mostanában nézegettem, hátha...

(#233464) #10186752 válasza Rage47 (#233463) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ennek ellenére ajánlom. Engem berántott, csak beletoltam 100 órát így is.

Összességében szerethető, próbáltam arra fókuszálni benne, ami jó. Mert nagyon sok mindenben kiváló a játék.

[ Szerkesztve ]

(#233465) .LnB válasza #10186752 (#233464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipatchelték belőle a farkasokat? Vagy azok az Origins-ben vannak? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233466) S e t h válasza Rage47 (#233463) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ulthanito alapján?
Az szép.
Isten hozott a topikban, legyen sok örömöd az új ps-ben! :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#233467) saelin válasza #10186752 (#233457) üzenetére


saelin
veterán

A fejlődési rendszer engem is idegesített. A legszomorúbb az egészben, hogy rambozva sokkal könnyebb a játék mintha lopakodnál. Sőt, ha lebuksz jöhet a Rambo vagy elszaladsz... Ez már nem a stealth gameplayről szól az origins óta, hanem csak a látványról és az rpg rendszerrel kitolt játékidőről.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233468) Rage47 válasza #10186752 (#233464) üzenetére


Rage47
veterán

majd ha nem lesz más :D

(#233469) 30z.Samu válasza Xaels (#233440) üzenetére


30z.Samu
félisten

De beteg lesz, Te jó Isten! :D

Sic Parvis Magna

(#233470) #10186752 válasza saelin (#233467) üzenetére


#10186752
törölt tag

A cashgrab rendszerről szól az egész sajnos. Hogy vegyél XP-t meg fejlesztéseket, aminek semmi értelme, mert akármilyen csúcs páncélzat van rajtad, a négy szinttel nálad erősebb csirke (csiiirrr-ke bazdmeg) neked ugrik, és elterülsz mint a takony... :D

Ha valaki nem akar beletenni 100 órát, esélytelen, hogy végigjátssza rendesen a játékot, az maximum a vérszegény sztorin tud végigmenni, az is minimum 40 óra.

Ha ebbe a játékba tennének egy ütős sztorit (ilyen történelmi karakterek mellett simán adná magát), kipucolnák a játékból a fejlődési rendszert, a világ legjobb játékai között lehetne a helye.

(#233471) saelin válasza #10186752 (#233470) üzenetére


saelin
veterán

Jobban tennék ha a stealth vonalat erősítenék és fejlesztenék, mert nem sok újat mutattak fel az évek alatt.

Super más...


Xaels
Úgy tudom te otthon vagy a Warhammer 40k Inquisitor Martyr-ban. Most 13-án fog megjelenni Ps4-re a Prophecy dlc. Szerinted megéri megvenni? Egy új kaszt van benne, többet nem tudok róla. Videók alapján ugyan olyannak tűnik mint az alapjáték.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#233472) penge111


penge111
addikt

Már bizsereg a tenyerem, végére értem ugye az YS VIII-nak, most picit pihenek. Jövő héttől pedig indul a Hollow Knight. Remélem nem lőttem mellé, mondjuk (kopp-kopp) rengeteg címet pörgettem ki mióta megvan a Ps4-em, de még egy játékban sem csalódtam idáig, amit a listámból kipipáltam :C Számításaim szerint a maradék 7 címmel el leszek a ps5 megjelenéséig. Idáig nagyon-nagyon nehezen, de kibírtam,hogy ne vegyek meg semmit :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#233473) sp8787 válasza saelin (#233471) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy a masik vonal ,hogy normalis combat-ot csinalnak.De ugye ez meg a fetisizalt elodnel/ihletonel se jott ossze semennyire se.

Most igy lehet kifelejtem/nem emelkeszem vmelyik ow jatekot(ra) de ilyen szempontbol vszinu/remelem az Elden Ring lesz az elso normalis ow jatek.

(#233474) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! Angol account-hoz hol tudnék PS Plus éves kártyát ( vagy PS Store feltöltőkártyát) venni?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#233475) ldave válasza newmoonlight (#233474) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Angol Amazonon: [link]

A Slime draws near! Command?

(#233476) newmoonlight válasza ldave (#233475) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Még soha nem vásároltam az Amazonon. :N Valami magyar beszerzési forrás kellene.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#233477) Xaels válasza saelin (#233471) üzenetére


Xaels
félisten

Folytatja a történetet is, 20EUR lesz az ára és olyan 10 óra körüli a sztori benne. Peace jobban benne van, ő már PC-n kivégezte. Nekem most Darksiders Genesis lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233478) erahurka válasza newmoonlight (#233474) üzenetére


erahurka
félisten

Újságosnál vegyél Paysafecardot, azzal fel tudod tölteni a PSN egyenleged, aztán abból vásárolhatsz.

Annyi a hátránya, hogy nem fogod tudni egyszerre elkölteni az összes pénzt a Paysafecardról, de legközelebb a maradékot is fel tudod használni.

(#233479) ldave válasza newmoonlight (#233476) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Olyat nem tudok, az Amazon működik, legutóbb onnan vettem magamnak amikor épp akciós volt.

A Slime draws near! Command?

(#233480) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Köszi mindkettőtöknek! :K

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#233481) .LnB válasza newmoonlight (#233474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak 90 naposat találtam: [link]
Vagyis egyetlen helyen található 365 napos, de azt hagyjuk. Olyan a honlap, hogy be se linkelem. Se elérhetőség se semmi...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233482) marilllyo válasza Bencus88 (#233456) üzenetére


marilllyo
veterán

FHD 60 fps, BFG edition. Teljes pompájában láthatod. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#233483) newmoonlight válasza .LnB (#233481) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Jaja, azt én is megtaláltam, csak nem veszik fel a telefont. Köszi!

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#233484) MAGUS7


MAGUS7
tag

Tölthetőek a Ps Plus játékok,amúgy kár hogy kiszedték a magyar feliratot az Infinite-ből,Dishonored Definitiv sem tartalmaz,pedig abban is volt régen,AC 3 új kiadása sem tartalmaz,furcsa annak fényében hogy a Sony meg minden ex címhez készít.

[ Szerkesztve ]

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#233485) erahurka válasza MAGUS7 (#233484) üzenetére


erahurka
félisten

Jujj akkor este Simsezés lesz :DDD Kíváncsi vagyok milyen lesz, remélem lehet sorozatgyilkost vagy ilyesmi emberkét csinálni benne :C

(#233486) Wesder válasza MAGUS7 (#233484) üzenetére


Wesder
félisten

Igen a Sony a sajàt jàtékaihoz készít, tényleg furcsa... Ja nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233487) RangerFox válasza erahurka (#233485) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sajnos nem lehet ilyet. De ha efféle hóbortjaid vannak, akkor bezárhatod őket egy helyiségbe, és végignézheted, ahogy éhen halnak, vagy élve elégnek... ;]

(#233488) MAGUS7 válasza Wesder (#233486) üzenetére


MAGUS7
tag

Mivel folyamatosan jönnek a feliratok Sony-nál,nyilván megéri elkészíteni,a többi említett címből meg kivették,holott van rá "kereslet" meg mivel azok már készen vannak,olcsóbbak is lettek volna gondolom,mint nulláról lefordítani,de ja nyilván normális.

[ Szerkesztve ]

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#233489) erahurka válasza RangerFox (#233487) üzenetére


erahurka
félisten

Mintha annak idején valami videóban láttam volna hogy kifejezetten gonosz emberkét csinált valaki, de lehet akkor más volt :(

(#233490) fausto válasza newmoonlight (#233474) üzenetére


fausto
addikt

Én mindig itt veszek, megbízható oldal és mindig van akció (26% kedvezmény az évesre)
https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus
Láttam, hogy magyar forrást keresel, de szerintem ez a legjobb. Azonnal kapod a kódot

(#233491) fausto válasza erahurka (#233478) üzenetére


fausto
addikt

Úgy tudom, hogy egyenlegből nem tudsz Plus előfizetést venni, ha a profilhoz bankkártya regisztrálva. Vagy ez a Paysafecard annak számít?

(#233492) fausto válasza MAGUS7 (#233484) üzenetére


fausto
addikt

Az Infinite milyen platformon volt magyar feliratos? Nekem PS3-on volt meg, azon nem volt

(#233493) .LnB válasza fausto (#233492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PC-n. magyaritasok.hu. Merthogy hivatalosan nem jelent megy magyar felirattal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233494) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Dragon Ball FighterZ mennyire noob friendly? Nekem főleg Netherrealm játékokkal van tapasztalatom, MK 9-10, Injustice 1-2, de most a MK 11 annyira nem tesz hozzá sokat az előzőekhez, úgyhogy valami más jellegű fighter játékot néznék és eddig ez tetszene legjobban, de elég nehéznek meg piszok gyorsnak tűnik első blikkre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#233495) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#233494) üzenetére


30z.Samu
félisten

Easy to learn a játék, de az ütősebb kombókhoz már kell skill.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#233496) Wesder válasza MAGUS7 (#233488) üzenetére


Wesder
félisten

Nem a Sony vette ki.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233497) erahurka válasza fausto (#233491) üzenetére


erahurka
félisten

Nem számít bankkártyának. Múltkor már walletből vettem a Plust szerintem, úgyhogy ezt megváltoztatták szerintem.

(#233498) fausto válasza erahurka (#233497) üzenetére


fausto
addikt

És bankkártya nem is volt regisztrálva? Én is walletből vettem, de egyébként van kártyám regisztrálva

(#233499) Peace válasza Kendek (#233455) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi, meglesem otthon!!! Érdekes, hogy ez most az első játék, aminél ilyet csinál. Ha kilépek menübe PS gombbal, akkor már a teljes képernyőn van a kép, ha vissza Pókiba, akkor ott a fekete keret.

Többieknek is köszi a választ! TV-ben foglalma sincs hol van ilyen opció, de majd azt is nézegetem....

[ Szerkesztve ]

(#233500) Peace válasza saelin (#233471) üzenetére


Peace
nagyúr

Ugyan nem én lettem kérdezve, de én nagyon csíptem a kiegészítőt, az új kaszt is FUN! Ez is pont addig izgalmas, mint az alapjáték, ameddig a kampány tart. Onnantól ez is halál unalom, nulla endgame és semmi értelmét nem látod a farmolásnak. Nem véletlen, hogy ennyi idővel a megjelenés után sincs max szintű karakterem, mert vért izzadsz és nem halad az xp csík és értelmét sem látod annak, hogy folytasd. Mi kaptunk 30% engedményt, mert az alapjáték megvolt. Azt az árat teljesen megérte nekem a Prophecy. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.