Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A Blizzard legújabb játéka CCG (Collectible Card Came).
Hivatalos oldal

Jelenleg zárt béta fázisában tart a játék, ha valakit kicsit jobban érdekel Twitchen van jó pár streamer.
Személyes kedvencem. US időzóna

Ha van érdeklődés a topikra, kicsit ki lehet majd egészíteni az összefoglalót.

(#2) P00By


P00By
nagyúr

Elmentve! :R

D1Rect: Én is őt szoktam nézni. Ha nem online, akkor Kungen vagy Hafu.

[ Szerkesztve ]

(#3) errorcode06


errorcode06
őstag

Már hallottam róla, de csak most néztem foglalkoztam vele tüzetesebben. Nem lenne rossz, ha nem lenne pay2win...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) JSaN


JSaN
addikt

Jo lesz, en varom. Bar ez olyan amit inkabb tabon nyomkodnam elnyulva az agyban, androidra jon? Ipadra ugy tudom tuti jon.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5) D1Rect válasza P00By (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ránéztem Kungenre kicsit, van még mit tanulnia...

(#3) errorcode06: A digitális CCG sokkal kevésbé p2w mint az "irl" TCG.
Nem tudom most hol tart egy top tier MTG deck, de tekintve a dual landeket meg az általánosan 2-3 játszott színt, biztos kijönne egy közepes konfig az árából.

Igaz engem a Hearthstoneból csak az Arena érdekel, sztem túl egyszerű jelenleg a játék egy komoly constructed játékhoz.(ilyen irányú hajlamaimat a DoC-ban élem ki)

Az arena meg egyáltalán nem p2w. Az pay to play. :)

(#4) JSaN: Jelenleg sehol nincs említve, ha lesz is nem hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#6) D4v3


D4v3
őstag

Nagyon várós, bár kaptam rá kulcsot múlt héten, de találtam egy madarat, aki fizetett érte 130€-t, úgyhogy kicsit fájó szívvel, de eladtam neki.
DoC után tényleg elég egyszerűnek tűnik (mtg után gondolom még annál is jobban), de így is látszik a blizz minőség és kieg-ekben sem lesz hiány egy ideig (már csak a DK, monk classok miatt, amiket gondolom betesznek idővel). Egy-két órát casualkodni jó lesz vele ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#7) Wolverine válasza errorcode06 (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért lenne p2w? Minden kártyát beszerezhetsz ingyen játszva is, csak lassabban lesznek meg, mintha vennél majd boostereket.

#4: egyelőre nincs tervben az Androidos megjelenés a kékek szerint, és valsz. az iOS release is később lesz, mint a desktop.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) killerjohn


killerjohn
addikt

jól van, jól van, már csak beta-t kellene kapni...

(#7) Wolverine: nem lesz androidra? márpedig ez pont az a style, amit én akkor tolnék, amikor várok valamire, és ugye az nem PC előtt történik (ellenben az életem 97%-val)

[ Szerkesztve ]

(#9) P00By válasza D1Rect (#5) üzenetére


P00By
nagyúr

Van! :D D3 beidegződés miatt nézem :B
Kripparrian youtube csatornáját is szoktam figyelni. Streamen mostanában nem sikerült elcsípnem.

MOD: DoC miben jobb?(Nem ismerem a játékot!)

[ Szerkesztve ]

(#10) D1Rect válasza P00By (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Kripp egész jó, de sztem a draft még mindig nem az igazi. Mondjuk Trump korrepetálása jót tett neki. :)

A DoC 1 vagy 2 lépéssel komplexebb, csináltam neki egy topikot, ne offoljuk szét ezt.

(#11) killerjohn


killerjohn
addikt

kapott innen valaki beta-t ?

(#12) #57919488


#57919488
törölt tag

Hol van mar a beta-m? ;] :DDD

(#13) P00By válasza killerjohn (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha lenne 500-ért odaadnám! :D

K_mester: És az enyém?!

(#14) Wolverine válasza killerjohn (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard Apple-hívő volt az utóbbi ~15 évben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Gyuri27 válasza D1Rect (#5) üzenetére


Gyuri27
félisten

Reggelente nézz krippet [link]. Picit jobban tolja. Meg nem is röhög úgy mint mardel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16) P00By


P00By
nagyúr

Egyébként még idén megjelenhet a játék? Vagy majd a BlizzCon-on kiderül? :D

(#17) Wolverine válasza P00By (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Idei megjelenést tervezett a Blizzard, méghozzá őszit. A BlizzCon 5 hét múlva lesz, szerintem utána bármikor élesedhet...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) P00By válasza Wolverine (#17) üzenetére


P00By
nagyúr

Szuper köszi! A balance-om már készen van :D

(#19) D4v3 válasza P00By (#16) üzenetére


D4v3
őstag

Még odébb van azért, de open beta tuti lesz idén:

"We totally understand that the community wants open beta, but the simple truth of the matter is that the game isn't quite ready for it yet. As you may have read in an earlier blog, we anticipated that we're going to have to rebalance some cards based on feedback in the closed beta, and that's certainly true. We still have the wipe ahead of us as well. So, there will still be some time between now and open beta.

Open beta will happen once we are ready for it so we can ensure the transition between closed to open beta will go as smoothly as possible for everyone."

(#20) P00By válasza D4v3 (#19) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem jó az is, csak játszhassak már! :D

(#21) D4v3


D4v3
őstag

Tegnap kipróbáltuk a játékot, vettem 5$-ét 5 óra játékidőt egy fórumon, plusz rendes volt a srác és adott még 2 órát ingyen. Bár a streamekből is lejön, de igazi blizzard minőséget hoz a játék, átlátható, gyors, letisztult az egész. Ahhoz képest pedig, hogy closed béta 10 mp-en belül talált ellenfelet sima meccsen is és arénában is.
Viszont nekem jelen állás szerint nagyon úgy tűnik, hogy ha az ember nem áldoz rá egy kisebb összeget (a 15 pakkos csomag 20$-ért elég is lehet), akkor csak nagyon-nagyon lassan lesznek új kártyáink, arénában, ahol könnyebben jönne a gold és a kártya meg nyilván olyanok játszanak elsősorban, akiknek kész a deckjük, ergo nem fogunk túl nagy díjakat vinni a basic paklinkkal.
De ez a játék bőven megéri akár azt a 20$-t is jelen állás szerint, és még lesznek bővítések és új funkciók később is.

[ Szerkesztve ]

(#22) Wolverine válasza D4v3 (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Questek teljesítésével is lehet goldot kapni, és vannak 100 goldos questek is (ami pont 1 booster ára).

Egyébként hamarosan lesz egy patch, ami komplett wipe-ot fog hozni: minden progresst és kártyát törölni fognak majd, kivéve az arany Mekkatorque-okat. Aki eddig vett boostereket, az annyi aranyat fog kapni, hogy ismét megvehesse ezeket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) D4v3 válasza Wolverine (#22) üzenetére


D4v3
őstag

Egy százas van, a többi inkább 40 meg 60 és napi egy újat kapsz csak. És egy booser meg kemény 5 lap, úgyhogy pár hetet kell farmolni a jobb deckekhez, ha nem akarsz venni lapokat. Nem mondanám totál pay2winnek, de azért könnyebben meg lehet unni, mint amikor van bőven miből válogatni meg kombinálni.

(#24) killerjohn válasza D4v3 (#21) üzenetére


killerjohn
addikt

játékidőd kell venni? micsodaaaaaa ?

(#25) P00By válasza killerjohn (#24) üzenetére


P00By
nagyúr

Akinek van bétája az bérbe adja a használati jogot :)

(#26) killerjohn válasza P00By (#25) üzenetére


killerjohn
addikt

naba**meg...

(#27) Wolverine válasza killerjohn (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi, ez a Blizzard szerint nem legális, és a bérbeadót simán kivághatják (nemcsak a bétából, de a komplett accountjából is).

Egyébként a jelek szerint ma jön a nagy patch, és a wipe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) ollie válasza D4v3 (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, rendes volt, persze...

***

(#29) killerjohn válasza Wolverine (#27) üzenetére


killerjohn
addikt

már csak béta access kellene...

(#30) Wolverine válasza killerjohn (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem lesz még egy-két hullám, és a Blizzes játékokhoz kötődő fansite-ok sem kaptak még kiosztható kulcsokat nagyobb számban :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) JSaN válasza Wolverine (#27) üzenetére


JSaN
addikt

Ma mert nem legalis? Accountommal azt csinalok amit akarok, annak adom kolcson akinek akarom. jo mondjuk penzt kerni erte az mas dolog. En anno diablo 3 zart beta idejen komplett listat vezettem az itenieknek hogy kinek mikor jo es adom kolcson, volt vagy 30-40 ember, azota se volt semmi. Meg szivessen csinaltam es orultem hogy masok is pozitiv elmenyt szereztek vele, persze azota diablo teren sok viz lefolyt. Most mar nem adnam kolcson, meg nem is tudnam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#32) ollie válasza JSaN (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:N

Ez nem igaz. Az account kreálásával elfogadod a felhasználási feltételeket.

***

(#33) Wolverine válasza JSaN (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor olvass csak bele a Terms of Use-ba. Egy Battle.net-account nem ruházható át, vagyis csak az használhatja, aki regisztrált; kivéve az illető kiskorú gyermekeit, akik szintén használhatják saját acc készítése helyett. Ennek megszegését a Blizzard bannal jutalmazza.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) JSaN


JSaN
addikt

No en ilyeneket nem ovasok, akkor anno csoda hogy nem banoltak. :))
Ha meg lesz zart ros betam, erre hivatkozok en nem adom senkinek. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35) P00By


P00By
nagyúr

A mostani osztásnál sem kaptam kulcsot :O
Pedig jó szar gépem van, érdemes lenne kipróbálni rajta :K :D

[ Szerkesztve ]

(#36) #81999360 válasza P00By (#35) üzenetére


#81999360
törölt tag

Akkor gondolom én sem, mert nem kaptam róla e-mailt. :(
Nekem pedig jó szar laptopom van érdemes lenne rajta kipróbálni :D

(#37) Wolverine válasza #81999360 (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

Gmailnél a Promotions fülön keresd a Blizzard levelét, oda kerül alapból.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) Wolverine


Wolverine
félisten

A Twitteren jelezték a kékek, hogy most megy ki egy adagnyi EU-s bétakulcs.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) #57919488 válasza Wolverine (#38) üzenetére


#57919488
törölt tag

Turelmetlenul varjuk, koszi :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) P00By válasza Wolverine (#38) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi az infót! Akkor lehet izgulni :B

[ Szerkesztve ]

(#41) P00By


P00By
nagyúr

Hol van?!

(#42) Wolverine válasza P00By (#41) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nincs a leveleid között, akkor nem nyertél ebben a körben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) P00By válasza Wolverine (#42) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem lepődök meg :(

(#44) Wolverine válasza P00By (#43) üzenetére


Wolverine
félisten

Senkinek sem garantált a bétakulcs, csak a fansite-ok stábtagjainak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) P00By válasza Wolverine (#44) üzenetére


P00By
nagyúr

Tisztában vagyok vele!
Csak nagyon tetszik a játék és be vagyok zsongva :B

(#46) L4mie


L4mie
veterán

franc pedig már azt hittem free béta van....
"fel is törtem" az accomat :D :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47) killerjohn


killerjohn
addikt

kaptam beta invite-ot Blizzardtól!!!4négy!!! Mindig is tudtam, hogy szeretnek (L)

(#48) P00By válasza killerjohn (#47) üzenetére


P00By
nagyúr

Írnám, h örülök neked... :U ;]

Jó játékot! Néha azért írj :))

[ Szerkesztve ]

(#49) killerjohn válasza P00By (#48) üzenetére


killerjohn
addikt

nah, most HUD-ot írom épp újra DirectX-ben, csilivili effektekkel, meg lassú csigaként még el kell érnem a paragon 1000-et a ladder előtt, hogy lezárjam életem Classic D3 szakaszát... szóval sok idő nem lesz HS bétára, de nagyon érdekel hogy milyen :p Mondanám hogy dobok screenshotokat, de dugig van a youtube gameplay videókkal...

(#50) JSaN


JSaN
addikt

juhu en is kaptam betat, ugy kb masfel oraja. Mar jon is le. :C

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.