Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Pedig akár jó is lehetett volna, így csak átlagos, kár érte.

Köszönjük a tesztet, az viszont sokkal jobb lett mint a készülék :R

(#2) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

"..kérdésünkre pedig azt válaszolta a márka hazai képviselete, hogy a töltőt külön kell majd beszerezni a vásárlóknak is."
Kapja be a sok kcsög gyártó, aki így gondolkozik! Mert az baromira környezettudatos, hogy külön kell megvenni azt a szájba bszott töltőt, meg lassan mindent, persze külön külön csomagolásban. Jóáron...Ráadásul lassan ahány telefon, annyiféle töltési sebesség. Költsék azt a plusz pénzt gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#3) rigoberto


rigoberto
őstag

Túl sok újítást ez a készülék sem hozott..
De leginkább semmit.

[ Szerkesztve ]

(#4) jeni válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


jeni
félisten

Ha lenne benne wireless töltés akkor nem annyira gond a töltő hiánya.

(#5) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Kicsit életképtelennek tűnik szegény úgy, hogy a Xiaomi 13 már 250-ért kapható. Snap 8 Gen2-vel.

(#6) gulyasa


gulyasa
őstag

Se töltő, se infra és attól a x@r oldalt lefelé hajló kijelző dizájntól még most sem tudnak elszakadni... :W

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#7) Hallosz


Hallosz
senior tag

Megrekedtek a lehajló kijelző nyomvályúban, mint a Sony a saját 21:9 arányú formatervében. De ettől gépészetileg akár még jó is lehet(ne) :U

Mert lakni, muszáj.

(#8) DraXoN válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


DraXoN
addikt

Lehet más és más sebesség lesz a támogatott a készülékenként, de mindegyik esetén euban 2023tól kötelező a PD támogatása (amit ez is támogat már). Így veszel egy "nagyobb" töltőt az tudja a kisebb W értéket is adni a készüléknek ha csak annyit kér.
Egy PD kompatibilis töltő vásárlása meg nem feltétlen nagy tétel.. (1x kiadás, de akár ha van "modern" laptop, lehet annak a töltője is jó a telefon töltésére :), végre szabványos a "protokol" a gyorstöltésre).

Persze a dolog nem tökéletes, mert lehet PD-vel is gyorstölt egy-egy készülék mondjuk 18W-al, ha meg támogat gyorsabbat lehet csak saját protokollal. "sajnos" nincs megkövetelve úgy tudom mennyivel is kell PD kompatibilisnek lenni... Bár ezen készülék teljesen PD kompatibilis (QC4.0-nak nevezi magát, de igazából a 2 szabvány megegyezik.. gyakorlatilag a QC4.0-ból "csináltak" PD-t).
Viszont akár olyan töltőt is lehet kapni ami többféle szabványt támogat (Baseus pl gyárt ilyet)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#9) 7Heads Drago válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Itt már minden gyártó hülye??? :W :W :W :W :W
Minek kell lekerekíteni a kijelzőt? Miért nincs töltő?
Nem lesz Honorom mostanában az biztos.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) Doki42


Doki42
őstag

A teszt tetszett, ára…..hát nem nyerő. Ennyiért van jobb is.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#11) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

No töltő?? Hát anyukátok.... Asszem' a Honor 50 volt az uccsó Honor telóm (ehhez még volt töltő, és tok is). Ja, amúgy ez a 90 semmivel nem több annál. Még mindig 4K30fps?? Meg ugyanaz a gyér kamera szoftver, amit a nova 5t is elver, mint szikvizes a paciját?? Hát meg a paci facát....

The Truth is out there...

(#12) kisvak


kisvak
kezdő

Bár a teszt kifejezetten nem tér ki rá, de a képek túlnyomó többsége erősen túlexponált, ami a zöld növényzetnek valami érdekesen kimosott, pszichedelikus színárnyalatot ad, az egészet pedig egy sajátos bánatos fátyolosság vonja be. A 200 megapixel viszont dicsérhető, döbbenetesen sok részletet kapunk, minőségromlás nélkül is jól bele lehet nagyítani a képekbe. (Persze egy bizonyos határig.)
Az viszont, hogy még 220 rongyért sem jár sztereó hangszóró, megbocsáthatatlan inzultus a vásárlókkal szemben.

(#13) 7Heads Drago válasza Lackooo84 (#11) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nah ezen most jót nevetem..... :)) :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) MrBazsi válasza gulyasa (#6) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Bárcsak a samsung s24 nézne majd ki ugyanígy előről, azonnal lecserélném rá az s23at pedig szeretem, jó teló, de 2 év s8 és 4 év s10 használat után nálam simán az ívelt felé billenti a mérleget. Ez full egyéni izlés kinek mi jön be jobban, szerintem rohadt jó a lekerekített.

(#15) FireFox1996 válasza Lackooo84 (#11) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nagyon rossz irányba mennek a gyártók, hogy már a töltőt kihagyják a csomagból, a 400-500 ezer Ft-os Samsung S23 sorozatból is kihagyják :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#16) Ixion77


Ixion77
őstag

Köszi a tesztet, nagyon hasznos volt! A tabletes ajánlattal ma reggel határozottan felkeltette a figyelmemet a készülék, de a tesztben látott fotók alapján máris lapátra került.

"Automata módban a főkamera kifejezetten jó fotókat készít nappal. "
Tényleg?! Nekem úgy tűnik, hogy valami nagyon aberrált HDR-t, vagy azt utánzó curve-ot használ, amitől a fotók jelentős részén teljesen természetellenesen néznek ki a középsötét részek. Pl. ezen a fák. Túltolták a shadow/highlights beállítást és/vagy az expozíció korrekciót, vagy nem tudom mi történt, de ez szerintem messze nem "kifejezetten jó". Ráadásul sok más top készülékkel ellentétben ez a teljes felbontású képeket is képes ugyanúgy elrontani mint a kicsinyítetteket. Ez alapján még az is lehet, hogy nem a szoftver a hibás, hanem az optika.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#17) UnA válasza FireFox1996 (#15) üzenetére


UnA
Korrektor

De most őszintén... hány töltő van nálad otthon?

(#18) Lackooo84 válasza UnA (#17) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ahány telefon annyi töltővel tölt normális sebességgel, ami eddig a saját töltőjét jelentette. Meg a legtöbb ember ha új telót vesz a régit eladja, és mit ad isten a saját töltőjével... :UNekem pl. csak egy 100 éves QC2 töltőfejem van, mert csak a füleseim az órám meg a ps5 kontikat töltöm róla, nem kell több. Meg mindig az aktuális telómnak a saját töltője .. De nehogymár lenyeljem bakker, h többszázezerért veszek telefont, de a működését biztosító tartozékot meg kihagyják belőle és vegyem meg külön, azéé na... Már egy okosóránál is nehezen néztem el, h nincs hozzá töltő. Amit tölteni lehet ahhoz adjanak töltőt, mert az hozzá jár ennyi. Az elektromos autókhoz se adnak majd vagy mi?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz. Bar en a Xiaomi 13 Lite-ot valasztanam e helyett. (Vagy a Galaxy S21 FE-t, ha kaphato meg.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Alfred88 válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


Alfred88
tag

Miért lenne hülyeség ? :) Én pl szeretem az ívelt kijelzőt :) és még sokan mások is , az hogy te nem szereted az a te dolgod ,de ettől függetlenül nem hülyeség ;)

(#21) joelke HU


joelke HU
senior tag

Egyedül a 12/512 leosztás tetszik benne. Nem is tudom, hogy mástól ilyen kiszerelés ennyiért elérhető e. Viszont a többi... Mehh... Amióta elszakadtak a Huawei-től valahogy azt érzem, mintha egyhelyben toporognának és ötletük sincs merre kellene menniük. Kár.

Motorola G51

(#22) FireFox1996 válasza UnA (#17) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

5000mAh-es aksit töltenéd 10W-os töltővel?
Amikor akár 30-40-50W-os töltővel is tölthetnéd, ha mellékelnének a gyártók.
Vagy esetleg ha vki iphoneról váltana/vagy vissza, akkor 500e ft-os teló mellett még külön fizesse a töltőért?!

Ugyanúgy a tok + fóliával is, alapból is kéne benne lennie, ha követni akarják a gyártók a trendet, mert 100 felhasználóból már 99 ember használja ezeket.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#23) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

szolgáltatói kínálatban úgy eladják a töltőt, tokot, vonót, mint a huzat. A vásárló nem fog problémázni

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#24) TechMagneTic


TechMagneTic
tag

Nincs hozzá töltő!? Na bumm... igazi katasztrófa. Nem tudom ezért miért kell eret vágni egyből. Mintha nem lett volna mindenkinek már 5-10 telefonja és nem lett volna hozzá töltő. Illetve ha egyszer veszel egy normális töltőt évekig jó lesz. Pl. annó vettem egy 2.4A-es gyári Apple fejet és vagy 6 éve üzemel. Ennyi. Ezen ennyire kiakadni??? Ez legalább akkora hülyeség (Szerintem!) mint, hogy nincs benne FM rádió meg microSD foglalat... számomra az is érthetetlen... de kinek mih'

(#25) Tiédetis válasza TechMagneTic (#24) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Egyébként olvastad a cikket?
Olvastad fentebb azt a hozzászólást, amiben ott van, ha eladom a használtat, megy a töltő is vele, mert a része. Tehát nincs otthon 200 töltőfej és spec olyan biztosan nincs, ami ehhez kell, hogy a gyorstöltés működjön rajta. FM rádió minek, ha nem tudod feltölteni a telefont, amit vettél, sd foglalat sem kell, sőt, ha belegondolok, még telefon sem kell :)
Szerintem

[ Szerkesztve ]

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#26) odani


odani
tag

Olyan mókás olvasgatni a marakodást a kell töltő/nem kell töltő fronton. :C Kevés parttalanabb vitaalap van ennél ebben az iparágban, amióta az Apple kihagyta a csomagolásból.
Én az elmúlt 23 évben, amióta használok mobilt, soha nem adtam el telefont és soha nem vettem használtan. Ami jó volt, azt használtam avulásig, ami meg szar, azt ki venné meg? ... Amúgy meg gusztusom sem lenne olyan mobilt használni napi szinten, ami ki tudja, hol volt azelőtt.
Honor.. tucatsemmi, kuka.

(#27) Fecogame


Fecogame
veterán

EDGE kijelző láttán nálam már ki is esett.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#28) DraXoN válasza FireFox1996 (#22) üzenetére


DraXoN
addikt

képzeld, az iphone töltője tökéletesen fog működni gyors töltést is támogatja evvel a telefonnal is... bár igaz, nem tudom hány wattos töltésre képes az iphoné (lehet 30W? ... megnéztem 20W, de a Pro Max modeljük akár 27W-os töltést is támogat, de a gyári iphone töltő akkor is csak 20W). De a laptop töltője az iphone-nak teljes sebességgel töltené a telefont.

De összességében nem értem ezt a "töltő rinyát" ... oké, szívás, nincs töltő, de 1x kell megvenni és amíg el nem romlik jó lesz minden! készülékhez mostantól (kb. pár készülék persze lehet már korábban is jó volt).

De tessék, nem reklámnak akarom, de egy töltő ami "mindent is" gyors tölt: [link] szinte valamennyi gyártó saját "régebbi" telefon töltési protokolját is támogatja (az újabb készülékeknél megkövetelt PD meg "alap" benne). Vannak persze olcsóbban is, kevesebb portos darabok. Akár újabb (nem gamer) laptopokat is simán lehet tölteni vele (nem csak telefont és más usb/type-c porton tölthető "kis eszközt").

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#29) UnA válasza FireFox1996 (#22) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem máshol húzódik a fontosság határa, mert amit nem gyártanak le feleslegesen, abból nem lesz szemét ;)

(itthon ugyanazt a töltőt használjuk Apple / nem-Apple eszközökhöz, nem igazán értem, ez miért lenne probléma)

(#30) kisvak


kisvak
kezdő

A töltő a telefon alkatrésze. Üzemszerű működésének nélkülözhetetlen kelléke. Kihagyása a dobozból pont az, aminek látszik: rohadt, szemét, pitiáner pénzlehúzás, a vásárlók átbaszása.
Vehet helyette a júzer egyenként fóliázott, dobozolt, szállított, raktározott töltőt, ha kell neki: az persze nyilván kurvára zöld és környezetkímélő és még a CO2-t is csökkenti….
Hogy ez mennyire így van, abból is látszik, hogy még egyetlen gyártó sem csökkentette a kihagyott töltő árával a készülék árát.

[ Szerkesztve ]

(#31) alkatraz3000 válasza kisvak (#30) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

de azt egyszer megveszed és évekig használod.
nyilván a gyártó szarik a környezetvédelemre és spórolni akar, de végeredményben kevesebb töltő lesz kint a világban.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#32) Lackooo84 válasza DraXoN (#28) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

20-30 wattokat gyorsnak nevezni lol.... a gyors manapság 100 körül kezdődik, szóval a 20-as töltőd igen csak karcsú... :)

The Truth is out there...

(#33) kisvak válasza alkatraz3000 (#31) üzenetére


kisvak
kezdő

Értem én. Ilyen alapon lassan időszerű volna a ruházati termékeket is gomb nélkül árulni. Túl sok gomb van kint a világban. Olyan nincs, hogy a kedves vevőnek nincs otthon néhány darab fiók mélyén kallódó gombja. Majd otthon szépen felvarrja őket a vadiúj télikabátjára. :C

(#34) FireFox1996 válasza alkatraz3000 (#31) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Remélem az autógyártók nem szoknak majd át erre, hogy az elektornos autóhoz a töltő kábelt kihagyják az autóból, mondva, hogy úgyis van másik elektromos autód, és annak a töltőjét majd használd! :K

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#35) Ixion77 válasza kisvak (#33) üzenetére


Ixion77
őstag

A nadrágokat is öv nélkül árulják. Ráadásul van rajtuk zseb, de nincs benne zsebkendő.
Szóval feleslegesek az analógiák.
El kell fogadni hogy így van, akinek kell vegyen gyári töltőt is. Nem szokatlan ez, pl. a jobb kerékpárokhoz sem adnak pedált. Dühöngeni lehet rajta, de minek?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#36) Emericus Max


Emericus Max
tag

Hehe, a kamera-szigetek úgy néznek ki, mint a villanyrezsó főzőlapjai.
Elég magas labda, lehetne egyszer akár egy olyan teló is, ami nem csak rezsónak néz ki, de pl. melegen tartja a teát, kávét ha ráteszed a bögrét :DDD

Azon meg mindig elcsodálkozom, hogy néhány harcos akárki milyen vehemensen védi ezt az Apple által kezdett pofátlan lehúzást, hogy hagyjuk ki az összes értelmes tartozékot a csomagból, de cserébe legalább ugyanannyiba vagy akár többe is kerülhet és ez tök oké, mert a környezetet kíméljük vele (muhaha). Meg hogy biztos van már 50db töltőd otthon, szóval minek lenne a dobozban. Igazi birkák vagytok. Adakozzatok nyugodtan a liftbe szorult kisgyerekek javára is. Úgyis elhisztek, meg benyeltek mindent.

Értelmes ember nyilván felfogja, hogy az eddig megszokott tartozékok kihagyása az extra profitról szól legyen az akárcsak a gyártási költség csökkentése, vagy a töltők, tokok stb. pluszban értékesítése. És nem, erre nincs olyan magyarázat, hogy ez jó lenne bármilyen szempontból is. Attól, hogy van már töltőd, attól még nem oké, hogy amit eddig megkaptál a pénzedért a csomagban, azt most már külön veszed. A gyártók nyilván telibe szarják a környezetvédelmi szempontokat, mert csak a részvényesek profitja számít, különben repülnek a menedzserek. Attól, hogy az aki azt mondja, hogy hú de jó, mert környezettudatos vagyok és használom a 10 éves 5W-os Apple töltőt, attól még lecseréled a telót újra, nem? Epic fail. Amúgy meg környezettudatosság szempontjából, te mint magyar egyén, hogy mit csinálsz (szelektíven gyűjtesz, rollerral jársz stb.), az még egy néma sikolyt se ér az éterben. Csak nézz körül milyen szennyezés meg pazarlás folyik az USA-ban, Kínában, Indiában stb. Tökmindegy mit csinálsz. Akkor legalább kapd meg a pénzedért ami jár, vagy ne vedd meg a lehúzós céget termékeit, akkor legalább tudatos vagy.

(#37) Tiédetis válasza odani (#26) üzenetére


Tiédetis
senior tag

aplé kihagyta, mert tudta, hogy a juzerei többet is hajlandóak kifizetni érte külön, mintha beépítenék az árba. Helyette beépítették az árba és még külön eladják picit többért. Ez teljesen szokásos ügymenet. A fanok meg örömmel megveszik.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

A töltőelhagyásnak egy oka van, hogy vékonyabb legyen a doboz, ergo több doboz szállítható egyszerre, ami költségcsökkentés a cégnek.
Ja meg plusz bevétel a töltővétel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Azok a 200Mpx-es fotók... XD Szerintem ha az én 64Mpx-es fotómat felnagyítanám, hozná a minőséget XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40) DraXoN válasza Lackooo84 (#32) üzenetére


DraXoN
addikt

Nem tehetek róla, hogy az apple ennyit nevez "gyors töltésnek", és ilyen töltőt árul :DDD ... amire utalni akartam, hogy mindegy a töltő gyártója, a szabvány azonos PD, ami akár 130W (de lehet már több) leadására is képes szabvány.
Lehet venni többféle töltőfejet amiből az olcsóbbak 20-30W-ig adnak "gyorstöltést" (applenak megfelel), de vannak 60-90W-os fejek is (bár értelem szerűen azok nagyobbak helyigényben is, meg drágábbak).

3 éve egy 60W-os baseus töltőfejet használok kb mindenre. a telefonom és laptopom is arról tölt, de csavarhúzót, akkus pumpát, powerbankot, és a kutya világítós éjszakai nyakövét is arról töltöm (akár több dolgot egyszerre mert 3 portos), előtte se használtam egy telefonom gyári töltőfejét se (sose vettem ki őket a dobozukból, mert "minek"). (20W-os töltőm meg nincs, nem is volt, végkép nem apple cucc... valahol van egy 18W-os QC2.0 töltőm amit még az LG V20-hoz kaptam.. a telefon mellett a dobozában mert már nem használom a készüléket, de a töltőjét sose használtam annak se).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#41) 7Heads Drago válasza UnA (#17) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én mondjuk eddig mindig kaptam töltöta teloval és amikor megvettem az újat eladtam a régi teloval. A legtöbb ember nem addig használja a telot amíg tönkre nem megy ha meg mégis vagy a töltő szabványa nem jó vagy mivel több éves a telo a szabvány is régi meg a töltés technologia is. Persze 5 wattos töltö az van, csak nem annyival akarok tölteni. Kevés user tart ki egy azon gyártónál. Na meg a szabvány is egy csak modosul. Akkor mire is megyúnk a régi töltővel az új telonál???

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#42) 7Heads Drago válasza Alfred88 (#20) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Torzítja a képet, zavar a fénytörés ami a széleken van. Illetve sokkalnehezebb védeni a kijelzőt törés ellen, és sokkal drágább a javítása is. Te szereted. Oké. Attól még nekem nem kell.
Nekem régen volt két Honorom is. Jó telok voltak. Sajnos nálam kilőtte magát ez a gyártó ilyen tudással.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) 7Heads Drago válasza TechMagneTic (#24) üzenetére


7Heads Drago
veterán

2,4 A töltővel tolod 6 éve? Én nem lennék rá büszke. A jobb töltök 10szer ennyivel tolják. De még az Applenál is van ettől feljebb. Több 100 ezres telohoz egy ócska régi töltőt használsz? Nálad akkor semmit se ér ha 5 percre feldugod a telot. Ez nálam olyan mintha az aranygyűrű foglalatába kavicsot rakatnék. :)
De ez én vagyok.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) janeszgol


janeszgol
félisten

Azért azt hozzátenném, hogy a Huawei-nek/Honornak lóf.. a seg...-be. Ninc töltő a dobozban, de a doboz ugyan oylan vastag, mint egy Nova 5T, P30 stb doboza.
Szóval gáz. Na ez az, ami megkülönbözteti a kínai mentalitást a nem kínaitól.
Én már többször leírtam, hogy ahhoz, hogy feltaláljon valamit, a kínai elég buta nép. Viszont ahhoz, hogy valamit tovább fejlesszen, ahhoz okos, szorgalmas.

Itt a doboz esete. Apple és Samsung kivette, a dobozok fele akkorák lettek. Huawei kivette, a doboz maradt. Nincs érzékük a finomságokra, az odafigyelésre.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) edward2 válasza Alfred88 (#20) üzenetére


edward2
addikt

Mit szeretsz benne? Mi az előnye?

(#46) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Olvasom, mondom tök jó. Erre 220 ezer...

Azért az erős...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) A Molyember válasza Emericus Max (#36) üzenetére


A Molyember
tag

Elég magas labda, lehetne egyszer akár egy olyan teló is, ami nem csak rezsónak néz ki, de pl. melegen tartja a teát, kávét ha ráteszed a bögrét :DDD

En meg lecsapom, ezt mar reg megoldottak, csak indits el egy hosszabb stress testet akarmelyik csucskategorias telefonon, majd helyezd a hatlapjara a bogredet. Garantaltan melegen fogja tartani. :DDD

(#48) csubííí válasza Tiédetis (#25) üzenetére


csubííí
senior tag

"Egyébként olvastad a cikket?"

Olvasgatva a hozzászólásokat, ezt lehet többen nem tették meg, vagy csak beleolvasgattak. Legalább 2 helyen van leírva, hogy más szabvány végett, csak normál sebességel lehet tölteni alap töltővel. Így aki ki akarja használni a töltési sebességet annak meg kell vennie a töltőt. Ami plusz csomagolás, szállítás. Ez akkor környezetkimélő? A fenéket az.
Ha gyártót vált valaki, megint csak vehet töltött, ha gyorsan akar tölteni a szabvány végett. Meg olvastam azt is (hozzászólás), van aki készülék eladáskor a töltőt is adja a készülékkel, így az új készülékhez töltött is kell vennie. Ami nem környezetbarátabb, mint ha a csomagban a telefon mellé adnák.

[ Szerkesztve ]

(#49) janeszgol válasza csubííí (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Tiédetis válasza csubííí (#48) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Pont ezért kérdeztem tőle, mert szerintem nem. Csak beleolvasott a hozzászólásokba és hát... olyan fészes mentalitásnak tűnik.

Ez a nem adunk töltöt, bocs, de ... hű leírni sem merem, mert rasszistának mondanának, szóval....
Persze kivéve alma, azoknál rendben van :) El kell tartani a céget és az imídzs egyébként is költséges (bocsesz9

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.