Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ablack


ablack
senior tag

Okosóra és okos kiegészítő topik !

Sziasztok,

Egyre több okosóra és okos kiegészítő jelenik meg a piacon. Szerintem hasznos lenne ezzel kapcsolatban egy általános topik, ahol meg lehetne osztani a tapasztalatokat.

Mivel még nem láttam ilyen jellegű topikot, ezért ide várom a hozzászólásokat.

(#2) mobileman válasza ablack (#1) üzenetére


mobileman
aktív tag

Na, akkor én leszek az első, ma érkezett egy U80 okosóra, telefonkönyv szinkronizál, de a többi, mint pl. kamera, sms nem működik...Please install BT Notice APP IN REMOTE device... Ehh..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#3) Rainfreezer válasza mobileman (#2) üzenetére


Rainfreezer
csendes tag

Na ma vettunk egy zecircle okos orat. Minden szep es jo csak eppen a viber uzenetekrol es hivasokrol nem kuld ertesitest. Ha esetleg valaki hasonlot venne es sikerul neki beallitani a vibert kerem ossza meg velem az okossagot.

[ Szerkesztve ]

06 harminc hat 6 hét 9 egy 1 kilenc

(#4) fery02


fery02
addikt

Pebble

(#5) andrisbandi


andrisbandi
őstag

NO.1 G2 Bluetooth Smartwatch
Pulzusmérős. 60 dolcsi körül van Eu raktárból.

- Munkatársam ilyet rendelt. Kíváncsi vagyok milyen lesz :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#6) ha3fis válasza mobileman (#2) üzenetére


ha3fis
tag

Android alatt a SmartWear progit próbáld, nekem azzal megy.

[ Szerkesztve ]

(#7) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!

Windowsphone-hoz (lumia 820) szeretnék egy olyan karkötőt (órát?), ami a bejövő hívásoknál rezegne.
Más nem fontos, mert akkor nem kell a törékeny telefont a pakolászós munka alatt a zsebemben tartani, de látom, ha van valami értesítés (telefonhívás, sms, facebook üzenet, email, stb).

Létezik ilyen?

Mert amiket látok a neten, az méri a pulzusom is, meg kitalálja a gondolataim, de rezgő funkciókat nem nagyon találok, vagy ha van, akkor a winphone kompatibilitás a kérdéses... (vagy hogy csak felébreszt, de az értesítéseket nem kezeli)

Minden tippet előre is köszönök!
:R

(#8) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Páromnak kellene egy okosóra/karkötő, ami nem feltétlen a tudásával tűnik ki, hanem inkább nőies. Nem műanyag szíjas, nem nagy kijelzős, inkább szolid. Ilyenből alig találni, eddig ezt sikerült. Egyéb javaslatok?

(#9) ha3fis válasza ngabor2 (#8) üzenetére


ha3fis
tag

Sajnos a nőkre nem nagyon gondoltak ilyen téren, meg ugye ezek elég nagyok a kecses kezekre...
Esetleg ez vagy ez.

(#10) ngabor2 válasza ha3fis (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi az ajánlatokat. Valóban nagyon kicsi a választék, szerintem még kénytelenek vagyunk várni az Igazira :)

(#11) fery02 válasza ngabor2 (#10) üzenetére


fery02
addikt

Nem írtál ugyan árat, de a linkelt cucc árából ítélve feltételezem, hogy nem akarnátok rá tízezreket költeni, de mégis beajánlanám a Pebble Time Round-ot.

Női változata ennek tényleg nagyon jól mutathat női csuklón, emellett Pebble órákra jellemző magas szintű fejlesztői és közösségi támogatás, temérdeknyi egyedi számlapok, alkalmazások.
Továbbá a hozzákapcsolt telefonnak mindenféle értesítéseit ki tudja dobni képernyőre, ami egyébként folyamatosan aktív és ugyan csak néhány napot megy el teljes töltéssel, de 15 percnyi töltés adni tud kerek 1 napra elegendő naftát.

Ez lenne szerintem az Igazi.

[ Szerkesztve ]

(#12) ngabor2 válasza fery02 (#11) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi, utánajárok.

(#13) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
Milyen okosórát ajánlotok használtan,max 20000Ft-ig?
(ilyen u 8 és társai nem köszi)
Xperia z3 compacthoz venném.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#14) fery02 válasza sanyi0627 (#13) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ebben az árkategóriában csak is a Pebble jöhet szóba.

Sajnos a külseje olyan, amilyen és monokróm (nehogy bedőlj a netes random áruházak, 10ezerre leakciózott fullgagyi, színes TFT-s "okos"óráinak), de ezeken kívül csak is pozitív tulajdonságai vannak, amik legtöbbje ráadásul a 100ezer Ft-os egyéb okosórákon is túltesz.

Ilyen pl az akár 1 hetes üzemidő, folyamatosan aktív kijelző, vízálló, kiemelkedő fejlesztői és közösségi támogatás, temérdeknyi egyedi számlap (szerkesztővel akár magunk is készíthetünk) és alkalmazás...

[ Szerkesztve ]

(#15) sanyi0627 válasza fery02 (#14) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Na más lett végül
Vettem 2-is.
Egy lg g watch w100 és egy gear fit is lett.
használtan a 2 22 ezerbe volt.
Dobozos full tartozékos.
Csak a gear fit-el kell várni hogy az openfit progi fejlődjön.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#16) Aryon87


Aryon87
félisten

Sziasztok!

Felkeltette az erdeklodesem az okosora tema.
Alapveto funkciora kellene, legfokepp az ertesitesek (messenger, facebook, skype es viber) ebreszto funkcio, es hivasjelzes. Mindezt rezgo funkcioval es jo hangszoroval. Uzemido minel jobb. Kamera sem lenne hatrany. Max 10-20ezer lenne a keret ra. Mit javasoltok?
LG G4 lenne a tarsa.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Nekem is ilyesmi kellene! 100dodó körüli áron! De külön simes gsm, andorin, bt-s! Mit tudtok ajánlani?

(#18) sanyi0627 válasza Aryon87 (#16) üzenetére


sanyi0627
senior tag

10-20 ezerért nem nagyon van.
A pebble esetleg amit a kolléga nekem is javasolt
De g4 mellé már illene moto360.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#19) Aryon87 válasza sanyi0627 (#18) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi a tippet, a Pebble nem tetszik. Én is gondolkodtam azon hogy a Moto 360 kéne hozzá, de egyelőre egy olcsó kínaiban gondolkodom, hogy lássam kihasználnám-e az órát vagy sem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) Gibo


Gibo
senior tag

Sziasztok!

Az öcsémnek szeretnék olyan okosórát, ami futáshoz lenne jó társ. A telefont nem viszi magával futni, szal olyan kellene, ami képes letárolni, hogy mennyit futott, illetve jó lenne egy pulzusmérő is az órában. Természetesen a lehető legjobb ár/érték arányban. Néztem az Alcatel OneTouch-ot, csak nem találtam sehol leírva, hogy a fentebb említett dolgokat tudja-e.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#21) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

ZGPAX S6 1.54 Inch 4GB ROM MTK6577 Dual-core Smart Watch Phone
Ezt rendelem most! Valaki tud róla valamit?

[ Szerkesztve ]

(#22) Aryon87 válasza tibcsiworld (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

Link nem jo

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23) sanyi0627 válasza tibcsiworld (#21) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Hát szerintem az akksija nem fogja sokáig bírni ha állandóan 3g vagy wifi kapcsolat is lesz és nyomkodod is folyamatosan.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#24) tibcsiworld válasza Aryon87 (#22) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nekünk jó!

(#25) tibcsiworld válasza sanyi0627 (#23) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Gyártanak nagyobb aksival androidos órát? 770-et még talán láttam! Végül is a mobil sem bírja sokat, ha nyomkodod! (4 óra kb.) De jogos. Ez a piac még nagyon kiforratlan, és lehet nem is lesz soha kiforrott! :(

(#26) sanyi0627 válasza tibcsiworld (#25) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Igazabol attól függ mire kell neked.
Zenevezerles ertesítesek meg par dolgot tudnak normalisabb órák is. Nekem gear fit meg az lg g watch w100 negy napot bírt folyamatos értesítések melett .

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#27) tibcsiworld válasza sanyi0627 (#26) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az az Lg drága cucc, és nem is külön simes, csak bt-s! A havernak lesz, de állítólag a samunak is van ilyesmije!

Az s6-nak ugyan nagyobb az aksija, de fut rajta a rendszer + sim. talán 3g nem lesz! Alapvetőleg mail és sms olvasásra lesz!

(#28) sanyi0627 válasza tibcsiworld (#27) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Az lg g watch w100 nem drága hasznaltan 17-25 k.
Arra nem kell simes hogy olvasd ezeket .
Minden értesítést el tudsz olvasni az órán.Pár órán válaszolni is tudsz.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#29) tibcsiworld válasza sanyi0627 (#28) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az Lg durván 66-67.000 huf. Amit linkeltem, kevesebb, mint a fele! (a minőség majd elválik)

Nem tudom pontosan, mire kell ,de a lényeg, hogy így bt-vel gyakorlatilag 2 telefon van a kezén az embernek!

Most Hannspree Prime van! Simes, +bt-vel egy másikra csatlakozik, de sokszor ledob! És magától nem megy vissza! Pl. átmegy másik szobába a haver, visszamegy, vissza már nem csatlakozik. Persze próbálkozik! A bt-s füles a szomszéd lakásig is érzékel! :) És persze nem androidos! Elméletileg tudná olvasni az üzeneteket is, de az is sikertelen csatlakozást dob ki! És ez is 30k-s valami, gyenge aksival, de arra a haver nem panaszkodott!

[ Szerkesztve ]

(#30) sanyi0627 válasza tibcsiworld (#29) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Asszonynak vettem használtan 12ért,sokat nem használta,eladtam 17ért.

Itt az új ára

Az óra jó volt...
A telefon a szobába,ő messze a lakásba,ment értesítés.
Akksi 3-4napot simán ment....

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#31) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Valaki nem tud egy elegáns, bluetooth connected órát - amely gombelemmel megy - 10.000 Ft alatt véletlenül? Vagy valami ötlet esetleg, hogy hol keressem?
A történet onnan kezdődik, hogy nagyon szeretnék egy elegáns karórát (kerek kijelzőset inkább), viszont mivel sokszor maradok le hívásról, így egy ilyen funkció kéne csak bele össz-vissz. Okosórán is gondolkodtam, de nem pálya, hogy laptop, tablet, telefon mellett még azt is töltögessem minden nap. Ráadásul egy unibody eszköz nem lesz hosszúéletű naponta töltendő aksival.
Mondjuk, ha nincs ilyen, akkor meg veszek egy simát, bár most ezreseket "sima" óráért? :)

Válaszokat köszi! :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#32) vargapa1


vargapa1
csendes tag

Sziasztok!

Belépnék az okosórák világába. Olyan órát szeretnék amiben van:
-pulzusmérő
-értesít a bejövő hívásokról, üzenetekről (sms,facebook, messenger stb..)
-ha hívásom van az órán keresztül fogadni tudjam, illetve az óra ki tudja hangosítani a hívó félt, le lehessen rajta keresztül bonyolítani a hívást, majd hívás után bontani lehessen a vonalat.
-lépés számláló
-ébresztő funkció (rezgéssel, vagy hanggal)
-alvásfigyelő

Árban kb 30.000,-Ft lenne a vége. Jöhetnek a minőségibb "kínai" órák is, meg a nagy gyártók órái is.

Köszi előre is a segítségeteket.

(#33) tibcsiworld válasza vargapa1 (#32) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A jó döntés:

szerk.:
nah nem tudom a faceról idetenni sehogy videót! Akkor semmi!

[ Szerkesztve ]

(#34) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

[link]

Valaki használ ilyet? Ha azokat tudja amit írnak, akkor Best Buy! :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#35) Aryon87 válasza holozis_HUN (#34) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez engem is érdekelne, régóta szemezgetek vele :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36) Jolet


Jolet
őstag

Sziasztok!

Ezt az órát nézegetem, van valakinek tapasztalata vele?

NO.1 D5 Android 4.4 Smart Watch WIFI GPS Smartwatch - Black

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok

hát beleugrottam én is..
Samu Galaxy Gear S2 Classic... minden szuper, minden jó de:
- hogy tudom beállítani, hogy ne kapcsoljon ki a kijelző. mindig ugyan azt a számlapot mutassa,
- wifi-t szeretném kikapcsolni, hogyan?!

:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) Free04


Free04
tag

Sziasztok!

Régebben néztem olyan okosórát, ami a kar döntésével görgette a szöveget, de most nem találom.
Valaki ismer ilyen tipust?

Még egy kérdés: ha végleg lemerül/tönkre megy az aksi, akkor azt lehet cserélni vagy kuka az egész cucc?

[ Szerkesztve ]

(#39) Jarod1


Jarod1
addikt

ilyet használ valaki? [link]

(#40) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem olyan okosórát, ami sim kártyás és érdemes megvenni? Az sem lenne baj, ha windows phone-okkal kompatibilis lenne, de ez csak extra...

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#41) blueye válasza Julot (#40) üzenetére


blueye
veterán

Wp nem megy, de:
[bocs a nemetert :) ]
fillerekert...

(#42) holozis_HUN válasza blueye (#41) üzenetére


holozis_HUN
veterán

De Samusak rajta az ikonok ;] Egyből az S2 jutott eszembe.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#43) blueye válasza holozis_HUN (#42) üzenetére


blueye
veterán

Irjak is a tesztekben hogy copy, de ennyiert....

(#44) hacki87 válasza holozis_HUN (#34) üzenetére


hacki87
senior tag

nekem ma jött meg ez Smart Watch GT08 Clock Sync Notifier Support Sim Card Bluetooth for Apple iphone Android Phone Smartwatch Watch

Eddig minden frankó megjönnek az értesítések mindenről viber messenger stb. van benne sim kártya és sd foglalat. Tudok rajta hívást fogadni és kezdeményezni, Sms-t írni. Egy szépség hibája van... nem kaptam hozzá hátlapot... Amúgy kb 7700ft szállítással.

(#45) holozis_HUN válasza hacki87 (#44) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Reklamálj, hátha elküldik.

Van benne rezgéssel ébresztész? Milyen telód van, android verzió? Kell neki app?

Nagyon pixeles? Aksi kibír egy napot? Tudsz rá kijelző védőt? Kicsit zavar, hogy Bluetooth 3.0, telómban 4.0van, és jó lenne az új szabvány...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#46) Aryon87 válasza holozis_HUN (#45) üzenetére


Aryon87
félisten

+1 es meg a zenevezerlesi kepessegerol is informalj legyszives.
Fulesen van a telo (akar vezetekes, akat BT-s) lehet az orarol vezerelni a zeneket? Az oran nem szol a muzsika ugye?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47) hacki87 válasza holozis_HUN (#45) üzenetére


hacki87
senior tag

Szia!

Írtam nekik, hogy nincs benne a hátlap, de még nem válaszoltak.
Lg G4 6.0
Tud rezgéssel ébreszteni. Rezgéssel csengéssel, csak rezgés, csak hang. ezeket tudja.
app nélkül is össze lehet párosítani de akkor csak pittyeg, hogy jött üzeneted de nem látod. Ezért itt a fórumon is linkkelt programmal használom. Azzal jöttek egyből az értesítések eltudtam olvasni őket. Látta a telomon lévő sms-ket. látom a telefonszámokat is ami a telon vannak és tudok róla hívást indítani és fogadni.
Ma meglátom mit bír az akksija. két fólia volt rajta egyik amit el kellett távolítani és volt még egy plusz rajta.

A zenével az a baj h ami a telon van azt is az órán akarja lejátszani bár nem próbáltam még h beledugom a headsetet és akkor mit csinál.
1

2

[ Szerkesztve ]

(#48) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv
Van egy hibás tiszta új kínai ZGPAX S29 okosórám. Bekapcsol, hang jelzi hogy felfut a rendszer... de a képernyő a bekapcsolástól kezdbe fehér. CMOS grafikus van benne, a CPU MTK6260 tipusú.
Eseleg megoldaná a gondot, ha szétszedném és befújnám az egészet kontakt sprayel, vagy ha konnektorokat átmozgatnám? Előre is köszönöm!

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#49) hacki87 válasza Aryon87 (#46) üzenetére


hacki87
senior tag

Ma haza fele probalgattam tud olyat, hogy a telon szol a zene csak en vettem eszre. A zene lejatszoba amikor elindul a zene akkor ki kell kapcsolni a bt atvitelt es mar a telon szol en fulhallgatoval igy csinaltam. Ekkor az orarol mar csak vezerled.

(#50) holozis_HUN válasza hacki87 (#49) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tűnik rossznak! Már csak az aksi érdekel.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.