Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) zzola


zzola
félisten

Tegnapi helyzetjelentés:
Playstation Network megint szarakodott, egy ideig nem lehetett csatlakozni. Chat (party) nem működött. EA/DICE továbbra is a szánalom csúcsa, BF4 Premium előfizetők tegnap semmit sem kaptak, helyette "elnézést kérnek". Karácsonyi leállás miatt írtam a Sony-nak FB-on, ez jött tőlük:

"Sony Magyarország Kedves Zoltán! Köszönjük a hozzászólást, viszont arra szeretnénk kérni, hogy legközelebb mellőzd a trágár kifejezéseket. Az észrevételedet továbbítottuk a PlayStation-nel foglalkozó kollégáknak, illetve te is megoszthatod velük közvetlenül a PlayStation Magyarország hivatalos Facebook oldalán. https://www.facebook.com/playstation.hu Üdv: Sony csapat"

:DDD

Majd elfelejtettem, tegnap azért sikerült lefagynia a BF4-nek, de ezt betudom a hanyag programozásnak, a konzol továbbra is szépen muzsikál... :))

[ Szerkesztve ]

(#12202) Tegla80 válasza zzola (#12201) üzenetére


Tegla80
addikt

Gondolom kapott az arcuk rendesen. :DDD
(Azt amugy neztetek mar,h ez minden acc ra igaz olyankor vagy csak az us csinalja esetleg nektek. Plusz a jupiszi es alrendszerei mostanaban tudnak olyat,h bizonyos oldalakat "netes dolgokat" nem ernek el. Ha joltom Te tarr os vagy,de lehet jupiszi al az is. Ennek nezz utana esetleg. Nameg DMZ be a PS-t,ha tetszik,ha nem.Jot tesz neki es felnivalod,meg sztem ne legyen ez miatt. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#12203) haddent válasza zzola (#12201) üzenetére


haddent
addikt

:DD Az én EA -nak írt levelemet is érdemes lenne elolvasni, bár gyanítom egyből a szemétbe rakják :DDD

(#12204) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Szuperek a játékok!

Kérdés:

AC4-be, ti is észre vettétek, hogy ha R3-at ugye nézitek a tájat, amint elkezdesz körbe nézegetni a kép egy minimálisat el sötétül? Aztán ha elengeded, megint egy picivel világosabb lesz.

Az elején mire szolgál a uplay? És milyen a multija még sosem láttam.
:R

(#12205) zzola válasza haddent (#12203) üzenetére


zzola
félisten

Melyik címre írtad?

(#12206) dunc válasza zzola (#12201) üzenetére


dunc
nagyúr

Te egy állat vagy! :DD :R

(#12207) kovsol válasza zzola (#12201) üzenetére


kovsol
titán

Miért csak a Prémium előfizetők? Miért aki csak az alapjátékot vette meg annak mind1 már ha bugos?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12208) boost válasza zzola (#12201) üzenetére


boost
addikt

Szerintem arra céloztak, hogy tedd fel a leveled 1 az 1ben a facebook oldalukra, hadd lássa más is, hogy mekkora bughalmaz. :D

(#12209) haddent válasza zzola (#12205) üzenetére


haddent
addikt

Hát amit találtam.. valami online form de azóta se válaszoltak :DDD

(#12210) zzola válasza kovsol (#12207) üzenetére


zzola
félisten

Nem a bugokra gondoltam, hanem arra, hogy tegnap jött egy értesítés, hogy "Premium event" történt, közben meg semmi sem történt!

Erre gondoltam:
"THE END OF DECEMBER 2XP EVENT FOR PREMIUM MEMBERS HAS BEEN POSTPONED AND WILL BE RUN AT A LATER DATE. STAY TUNED FOR MORE INFORMATION. WE APOLOGIZE FOR THE INCONVENIENCE."

Elmarad a Premium Event, majd máskor megtartják, gondolom dupla XP lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#12211) hrvp válasza idegen lény (#12190) üzenetére


hrvp
aktív tag

Mert az aztán sokat javít az imázson, hogy betiltanak egy videojátékot nemzetbiztonsági okokból :(((

(#12212) Peat;) válasza haddent (#12203) üzenetére


Peat;)
veterán

Régi szép idők (ps2 korszak) amikor még patch sem volt konzolon...muszáj volt kiadniuk KÉSZEN a játékokat. Ma ez a feltétel nyomorba döntené a legnagyobb kiadókat :D

(#12213) DanielK válasza Peat;) (#12212) üzenetére


DanielK
addikt

Vagy amit sikerült szarul kiadni, akkor az maradt is úgy. :DDD Nézőont kérdése. Persze jobb lenne, ha alapból jól adnák ki. Gondolom itt kapkodtak, hogy megjelenésre "kész" legyen. Egy Uncharted sosem volt félig kéz, pl.

(#12214) KingKress79 válasza Tatyla (#12189) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Köszönöm!

PS4: KingKress

(#12215) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
Szerintetek fél év alatt van esély némi árcsökkenésre? Nyár végére szeretnék összeszedni a PC-m fejlesztésére valemennyit, de azon is elgondolkoztam hogy gép helyett vennék egy PS4-et, mert azt nem kell fejlesztgetni. Mondjuk 100 alatt már beleférne, ennyiből elég sokat tudnék tuningolni a gépemen is.
Előnye számomra a fix hardver, ami nem szorul fejlesztésre, és a sok exkluzív cím, legjobban a Killzone és az Infamous Second Son tetszik.
Hátránya az hogy életemben nem volt konzolom, PC-n sem kedveltem a gamepadokat. Na meg a játékokat is nehéz rá beszerezni, egyáltalán megoldható valahogy a crackelés, vagy mindnt meg kell venni?
Olvastam chipelésről, de azt írták hogy akkor nem fog menni a multi az eredeti játékoknál, ami számomra fontos lenne.
Szerintetek van értelme váltani PC-ről erre?

[ Szerkesztve ]

(#12216) zzola válasza AeSDé Team (#12215) üzenetére


zzola
félisten

A crack meg chip kifejezések itt nem igazán közkedveltek, mivel az összes PH! fórumban tilos a warez.
100k-ból nem tudom mit lehet fejleszteni, amikor egy valamire való VGA kártya ott kezdődik?

Játékok könnyedén beszerezhetőek, 576-ból például 10k felett ingyen kiszállítanak, a konzolboltok pedig az előrendeléseket szállítják ingyen.

Van értelme, pont a fix hardver miatt. Irányítás kicsit nehézkes lesz az elején, de kb. 1 év alatt bele lehet jönni (nekem annyi idő volt). A jól kidolgozott játékok meg csak ezután fognak jönni...

[ Szerkesztve ]

(#12217) Elderath válasza AeSDé Team (#12215) üzenetére


Elderath
őstag

Ne is számíts árcsökkenésre legalább 2 évig. Eleve az induló ár már nagyon kedvező. Max ha valaki el akarja adni használtan a gépét, akkor kaphatsz olcsóbban valamivel.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#12218) Madwe válasza AeSDé Team (#12215) üzenetére


Madwe
nagyúr

Árcsökkenés legalább 1 évig tuti nem lesz, de szerintem most lehet 2 évig is, MSnél a labda most, amíg ők nem lépnek Sony sem... MEg amúgy is 1-2 év volt eddig a bevett szokás... Csökkentés után szerintem ne lényegesen 100.000 forint alatti összegre számíts, hanem 100k körül (most 400usd, ha csökken max 300usd-ig megy szerintem)

Valamint ha törnél, akkor maradj szépen pc-n. :W

(#12219) zzola


zzola
félisten

Ha valakit érdekel, videogamesplus.ca-n 50 kanadai dollár a Killzone: Shadow Fall.

[ Szerkesztve ]

(#12220) kovsol válasza Madwe (#12218) üzenetére


kovsol
titán

Meg ugye a mostani széria alacsonyabb nyitó árral startolt, mint az előző.

May the Force be with you!

(#12221) glspeter1 válasza kovsol (#12220) üzenetére


glspeter1
őstag

Igaz, csak a játékok lettek drágábbak. :DDD
Mondjuk már nem emlékszem mennyi volt egy játék ára a ps3 startkor, de 18k elég sok (szerintem!).

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#12222) hrvp válasza glspeter1 (#12221) üzenetére


hrvp
aktív tag

Nem voltak akkor sem sokkal olcsóbbak a játékok megjelenéskor. Meg akkor még az ÁFA is alacsonyabb volt ;]

(#12223) Madwe válasza hrvp (#12222) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meg lehet usa digital/kanadai korongos játékokat venni, s akkor meg olcsóbbak mint valaha ;]

(#12224) hrvp válasza Madwe (#12223) üzenetére


hrvp
aktív tag

jól néznek ki ezek az egyforma avatarok :D
Jah, akkoriban nekem csak lemez jutott, mostmár én is a digitális verziót preferálom (pc-n leginkább)

[ Szerkesztve ]

(#12225) trufa12 válasza hrvp (#12224) üzenetére


trufa12
addikt

:P +1

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#12226) haddent


haddent
addikt

Ezt a tetves szemét bétának alfának is gyenge BF4 -et mikor javítják már ki? Játszhatatlan, Lancang Dam pálya (de néha a többi is) folyamatosan "rángat", "helybenfutunk", lagol... Undorító... :W :O

(#12227) dunc válasza haddent (#12226) üzenetére


dunc
nagyúr

:DD Nah ezek már érzelmek!!! ;]

(#12228) mstills


mstills
tag

Btw, Ghost-ban nem csinálunk egy unoffical PH! klánt? úgyis szinte már csak a klános operation-ök kellenek az arany fegyverhez. ;]

(#12229) ImpersonatoR válasza haddent (#12226) üzenetére

Na jo ha mar ennyit szidjatok kiprobalom en is. Pc s hez kepest kivancsi leszek mennyivel rosszabb a helyzet.

(#12230) zzola válasza haddent (#12226) üzenetére


zzola
félisten

Talán tavaszra jó lesz...

(#12231) sittes79 válasza ImpersonatoR (#12229) üzenetére


sittes79
addikt

Ahhoz képest szerintem 10x jobb a helyzet itt tudsz játszani egyfolytában több órát, nálam néha van lag és le esik az fps főleg levolúsennél, de jobbak a tapasztalataim, mint pc-én.

(#12232) Def26 válasza haddent (#12226) üzenetére


Def26
félisten

Az a pálya a legrosszabb. Én ott mindig kilépek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12233) DonDennis válasza haddent (#12203) üzenetére


DonDennis
senior tag

Haveromnak se válaszoltak...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#12234) Tatyla


Tatyla
őstag

kupak

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12235) F.B.I. válasza zzola (#12230) üzenetére


F.B.I.
veterán

Talán...anno megjelenés után 1 évvel kezdtek az árak lemenni, az előző generációnál is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12236) zzola válasza F.B.I. (#12235) üzenetére


zzola
félisten

Bocs, de nem az árakról beszéltünk, hanem hogy mikor lesz használható a BF4...

(#12237) krx21 válasza zzola (#12236) üzenetére


krx21
nagyúr

Annyit gondolkodtam már BF4-re, hogy megveszem, de a nagyon sok rosszat olvastam róla...
4-5 órás gyenge kampány... Multi bagos... és nem is nagyon vagyok multis...
Killzone mellett hogy néz ki, aki esetleg már játszott mind a kettővel???

Igazából a Tomb Raidert várom, nemsokára itt van... Nem is nagyon van mostanában más játék... :O
Az AC4-sem az igazi, valami nekem mindig hiányzik belőle és unalmas lesz, bár konkrétan a AC4-et még nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#12238) Herczi válasza krx21 (#12237) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha nem vagy multis, ne gondolkodj multis játékokon, pénzkidobás.

(#12239) Tatyla válasza krx21 (#12237) üzenetére


Tatyla
őstag

Igaza van Herczinek ha nem vagy multi játékos a BF4 nem a te játékod,kérd kölcsön valakitől a kampány miatt de ha nem játszol multit pénzkidobás...
Killzone egy teljesen más kategória mind multi mint singleben

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12240) kovsol válasza krx21 (#12237) üzenetére


kovsol
titán

Watch Dogs amit én várok, de addig még sokat kell aludni.

May the Force be with you!

(#12241) F.B.I. válasza zzola (#12236) üzenetére


F.B.I.
veterán

MÉg nem aludtam ki magam...fentebb akartam. :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12242) krx21 válasza Herczi (#12238) üzenetére


krx21
nagyúr

Szívesen töltenék időt vele, de inkább COP jobban érdekelne... Eleve nem vagyok nagy multis, pláne nem kontrollerrel és a sportot űző "vérpistikék" gyakorlatilag ellehetetlenítik a kevésbé gyakorlott ember játékát...
És előbb utóbb, gyilkos presztízst, sportot űzve csak ők uralják a játékot és evvel szerintem tönkre is teszik...

(#12240) kovsol: Hát az még odébb van az biztos... De akkor még odébb, én az Uncharted-et várom... :K
Remélem a Tomb Raider megüti a lécet és jó lesz... PC nem volt hozzá szerencsém...
Ezekre az időkre kellene mellé még egy X1-is, ott most jól el tudnék Forzázni... :K

[ Szerkesztve ]

(#12243) idegen lény válasza kovsol (#12200) üzenetére


idegen lény
őstag

A Sony is ezt javasolja.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12244) Herczi válasza krx21 (#12242) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nagyon régen játszottam PC-n multit (meg mást is), de sztem konzolon nem nagyon vannak vérprofik, legalább is nem annyi, hogy elrontsák a játékot. + akkorák a pályák, hogy lehet nem is találkozol velük.

(#12245) idegen lény válasza F.B.I. (#12235) üzenetére


idegen lény
őstag

Abba azért erősen belejátszottak a hatalmas mennyiségű Wii-eladások.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12246) idegen lény válasza krx21 (#12237) üzenetére


idegen lény
őstag

Ne az AC3-ból indulj ki. Azt mondják, hogy a 4 annyival jobb a 3-nál, mint amennyivel a 2 volt jobb az 1-nél. 85,47 % -ot azért nem kap csak úgy egy játék. Ennél csak a FIFA 14 kapott többet. Itt egy élménybeszámoló az AC4-ről: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12247) XFishboneHUN válasza glspeter1 (#12221) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nem a 18k-s játék kerül sokba, mi keresünk ehhez a mércéhez keveset!!! :U :U :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12248) idegen lény válasza XFishboneHUN (#12247) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem keresünk keveset, csak a fele elmegy az adókra. :W

Boldog Ujjék Mindenki, Ahogy Tud!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12249) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Media Markt-ban van killzone pack 141 k pénzért.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12250) krx21 válasza Gergosz2 (#12249) üzenetére


krx21
nagyúr

Van készleten is? ;]

(#12246) idegen lény: Biztos jobb lett, de nálam általában a nyitott világú játékok hamar az unalomba fulladnak... A legidegesítőbb, hogy amit ígértek, a sok demó nem nagyon vannak... Ilyen drága játékoknál legyen már a minimum a demó lehetősége...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.