Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13456) DonDennis


DonDennis
senior tag

Na csak hogy a PS4-ről is essék szó elvégre ez egy olyan topic. Ma megjött a PS4 joy védő kis kínai gumi baszás 20db 1100Ft szóval nem egy nagy összeg, cserébe viszont iszonyat jó. Úgy illeszkedik, hogy meg se mozdul, illetve a kis gumi szarok miatt nagyon tapad és ha ez is kopni kezd max ledobom és megy rá az új szett. Nagyon jó aki sokat tolja FIFA vagy NBA-vel, nem játszok fps-el konzolon de lehet azok is nagyon gyilkosak, mert ez a DS4 nagyon jó lett de olyan lágy rajta ez a gumi, hogy 1-2db 8fős fifa bajnokság és gyakorlatilag havernak már egyenes volt a bal irányítója. Nekem szerencsére még nem koptak el annyira így jól megtudom óvni ezzel a védővel már. Na mind1 itt van a képen szerintem jól is néz ki, nekem jobban bejön mint a drágább UK barátja amit itt is sokan rendeltetek, és hangsúlyozom ez 1100Ft ért 20db védő.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#13457) vg válasza tuki2200 (#13454) üzenetére


vg
addikt

Ez a hsz pontosan akkora kamu mint a betelefonáltam az EA-ba, ahol azt mondták, hogy vegyem le a felbontást.

(#13458) haddent válasza vg (#13457) üzenetére


haddent
addikt

:DDD Nem kértem el az ügyintéző telefonszámát, de azt mondta, hogy ő is csak a hivatalos fórumról tud szemezgetni. Szóval onnan való az információ. Ha nem hiszed el akkor keresgélj, sok sikert. Amit tuki2200 írt abban meg mi a kamu? Te ismerted mind a 4 hozzátartozóját és jobban tudod?

DonDennis linket lehet kérni, hogy ez melyik típus?

(#13459) Newyorker válasza DonDennis (#13456) üzenetére


Newyorker
addikt

Kitől rendelted ebayon? linket légyszi

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13460) DonDennis


DonDennis
senior tag

Hahaaa köcsög Kínaiak rájöttek, hogy kicsit olcsón adták, jó nem lett sokkal drágább de mondjuk már nem 1100 ért adnak 20db-t mint mikor még én rendeltem.
Itt van az egyik

Én ezt rendeltem de köcsögök rádobtak már 2000Ft-t pluszba, jó így is jó ár mert 180Ft ra jön ki 1db de akkor is nem 55Ft mint amiért még én rendeltem.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#13461) gianni85 válasza DonDennis (#13460) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem csak hasonlót rendeltél, mert a második link amerikai eladót hoz fel, és 44$-t ír postaköltségre :Y

[ Szerkesztve ]

(#13462) ImpersonatoR

Összeírtam / összeszámoltam, hogy mik azok a játékok amikért hajlandó lennék pénzt adni idén ps4 -re

Előrendelés kizárt semelyik kiadónak nem hiszek mar semmit rome total war / duke nukem 3d / aliens colonial marines / BF4? után.

Destiny - Release Date: September 9, 2014 ?
Dragon Age: Inquisition - Release Date: Q3 2014
Carmageddon: Reincarnation - Release Date: Q1 2014
Driveclub - Release Date: Q1 2014
Infamous: Second Son - Release Date: March 21, 2014
Metal Gear Solid: Ground Zeroes - Release Date: March 18, 2014

Illetve a 2 amit a legjobban varok idén de meg nem döntöttem el, hogy PC -s vagy PS4 verzió lesz a befutó.

Tom Clancy's The Division - Release Date: TBA 2014
Watch Dogs - Release Date: Q2 2014

Ha optimistán 18.000 Ft os árral számolok / játék akkor ez így 128.000 Ft. (vicces a konzol is pont ennyibe kerül kb.)
Persze el is lehet őket utána adni mondjuk 60% os áron akkor 51.800 Ft. ba fajt a mutatvány. (jó azért ez mondjuk mar emészthetőbb így)

(#13463) Zjunior válasza ImpersonatoR (#13462) üzenetére


Zjunior
veterán

H meg 12.000 veszel játékot usabol vagy 13 ert zavvitol akkor még barátibb!
:(((

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13464) kovsol válasza Zjunior (#13463) üzenetére


kovsol
titán

zavvin PS4 játékok 35-55font között vannak.
Átlagosan 45font kb az ottani ár.
10%-os kuponnal se veszed meg átlagosan 13k ért ott a játékokat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13465) Zjunior válasza kovsol (#13464) üzenetére


Zjunior
veterán

13200 ért veszem a játékokat.36£
Battlefield 4 is annyi volt pl kuponnal
365games.co.uk-n még olcsóbb ha van kuponod.
Nem azt mondom, ha kell kilehet fogni;), de a 18k irreális!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13466) kovsol válasza Zjunior (#13465) üzenetére


kovsol
titán

[link]
Mostani árak nem 36font. Még kuponnal se.
365games.co.uk oldalon is inkább 40-46font körül vannak.
Persze olcsóbb mint itthon még így is.

Még az a szerencse csak pár játék van így nem kell otthagyni az kincstári kasszát teljes mértékben :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13467) zzola válasza haddent (#13442) üzenetére


zzola
félisten

Én is azt kérdeztem tőle, hogy hol lehet jelezni, hogy elégedetlen vagyok 3 platformon és kérem vissza pénzt. De nem jött válasz a palitól... :W

(#13468) mikka07


mikka07
tag

Ma délelelőt hozta a futár a ps4-em játékom csak holnap lesz hozzá megcsináltam az accountot ps+ aktiváltam(feltöltökártya)az lenne a problémám hogy van fennt pár demo storeban csak kb 10kb-al jön lefelé még gépemen a letöltés 1,8 megával megy ilyen lassuak a sony szerverei a gép wifin csatlakozik a netre a ps3-nál soha nem volt ilyen gondom,valami ötlet?

(#13469) zzola válasza mikka07 (#13468) üzenetére


zzola
félisten

Ez ilyen. Lehet wi-fi is gond lehet. Nekem volt olyan, hogy a BF4 DLC ami nincs 4GB, 8 órán át jött le, a letöltésem kb. 3.6 MB/sec...

(#13470) mikka07 válasza zzola (#13469) üzenetére


mikka07
tag

Akkor kösem össze kábelel? és probáljam meg azzal a gép a ps3 helyére került azzal soha nem volt ilyen probléma.

(#13471) Reno7


Reno7
senior tag

Üdv
A közeljövőben várható hogy megjelenik a Killzone Shadow Fall soundtrackje? Vagy ehhez már nem lesz?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#13472) zzola válasza mikka07 (#13470) üzenetére


zzola
félisten

Egy próbát megér, de garancia semmire sincsen. Milyen routered van?

(#13473) Newyorker válasza mikka07 (#13468) üzenetére


Newyorker
addikt

Magyar accountot csináltál?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13474) krx21


krx21
nagyúr

Hamarosan kiegészítővel és klántámogatással gyarapodik a Killzone Shadow Fall...

(#13475) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Vannak már olyan fülesek amiket támogat a ps4? Elsősorban vezeték nélküli érdekelne..

(#13476) mikka07 válasza Newyorker (#13473) üzenetére


mikka07
tag

Igen Magyar accountom van mivel a ps+ kártya is Magyar összekötöttötem kábelel nem javult a helyzet csináltam több internet tesztet a ps4-en download speed 6.3mbps upload 545kbs, de adott nagyobb és sokkal kisebb értéket is valami nem stimmel.Tp link routerem van eddig nem volt vele problémám .

[ Szerkesztve ]

(#13477) kovsol válasza mikka07 (#13476) üzenetére


kovsol
titán

Nem a nettel és nem is a PS és a router kapcsolatával van a gond. Egyszerűen a sebesség mérés a PSN szerverekhez méri a sebességet, és a szerver oldal túlterhelése miatt nem küldi neked megfelelő sebességgel az adatokat. Steamen is egy nagyobb leárazáskor sokszor úgy túlterhelődik a szerver, hogy megér csordogálni, egy off szezonban meg jön ahogy a neted bírja. Sajnos még alul méretezettek a sony szerverei.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13478) Newyorker válasza mikka07 (#13476) üzenetére


Newyorker
addikt

Nekem is tp linken van, 1043nd

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13479) mikka07


mikka07
tag

Kösz a válaszokat csak az a lényeg hogy a multiplayer játékok menjenek rendesen csak azért vettem ps4-et hogy multiplayerezek a külföldön élő Magyar haverokkal singleplayerre ott az adatlapomon látható pc ami minden mai játékot fhd ultrán reccenésmentesen elvisz egyébként pc-n simán megy a letöltés ugyhogy a sony szerverekkel lesz gond ahogy irtátok.

(#13480) Tegla80 válasza mikka07 (#13479) üzenetére


Tegla80
addikt

PS3 kb3 oraja: Crysis3(kb8gb). 1o10p alatt lent. ;) (igaz a kezdetkor 53p irt. 30/2 es net)
Max a PS4 store lassu,mert nalam hasit a letoltes ma is a PS3 on. ;]
(Tovabbra is tartom,h nem 1a 2gepre a psn :K )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#13482) Herczi válasza sittes79 (#13481) üzenetére


Herczi
senior tag

Outlast, nem az én világom :(

(#13483) Def26


Def26
félisten

Tomb Raider definitive edition, xbox one 30 fps, ps4 60fps.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13484) haddent válasza Def26 (#13483) üzenetére


haddent
addikt

PS4 többségben 60fps, Xbox One néha 45 fps :U

Másik topikbeli hsz. -em.

(#13485) No.01


No.01
őstag

Egy ideje mar olvasgatom a forumot, de azthiszem eljott az ido, h csatlakozzak hozzatok :B
Eddig Xbox360-on toltam a dolgokat (RGH-s) ami jo volt, de tallatam ra vevot es mivel a legtobb baratom Playstationt hasznal ill tervezik a cseret PS3-rol 4-re igy nagyon erossen elgondolkodtam, h One helyet inkabb ebbe a taborba jonnek.

Igaz van 1-2 homalyos resz (olvastam, h a One csak 720p-s amit nem tel;jesen ertek foleg, h mar az elozo verzio is kepes volt 1080p-ben tollni) Amit sajnalnek az a Kinect mert mi jokat hulyultunk a haverokkal es igaz nem volt tokeletes, de igenis hasznalhato extra volt az uj pedig lenyegesen jobbnak tunik 15perc proba utan)

Ami igazan erdekel az 3 dolog:
- A PS3 iranyitoja nekem nagyon kenyelmetlen volt es az is zavart, h nem sima AA akksit hasznalt hanem beepitett vackot.
Aki 360-rol jott az, h latja ezt a kerdeskort?
- A hang a masik dolgo ami kerdeses mert anno volt szerencsem egy elso generacios 360-hoz ami olyan volt, mint egy hellikopter. Nagyon bosszanto es idegesito volt...
- online jatek. Sajna teljesen lama vagyok a temaban igy lehet eleve hulyeseg amit kerdezek, de mi van ha en az USA storba regisztralok (ha jol tudom az a legjobb mert ott olcsobbak a jatekok... mellesleg ez mennyire bonyolult dolog? Hitelkartyam nincs...)
Szoval az, h a haverokkal szeretnek jatszani akkor szamit az, h en USA storos vagyok ok meg valoszinuleg a magyarba fognak tartozni?

Elore is ksozonom a segitseget es az iranymutatast :K

(#13486) gianni85 válasza No.01 (#13485) üzenetére


gianni85
veterán

mindenre nem tudok válaszolni, de ennyit hozzáfűznék:
- sokkal jobb az új PS kontroller a réginél, de ha szeretted a 360-ét, akkor a One kontrollere még jobban fog tetszeni.
- csendesebb a One mint a PS4
- attól, hogy a One-on sok játék 720p-ben megy, attól még fel lesz konvertálva 1080p-re, ugyanúgy mint a PS3/X360-nál.

[ Szerkesztve ]

(#13487) Madwe válasza gianni85 (#13486) üzenetére


Madwe
nagyúr

Fel lesz konvertálva, ami attól még 720pnyi infot tartalmaz - tehát semmit nem ér, csak alkalmazkodik a natív felbontáshoz, ráadásul egy ronda élesítő effektet is tesz rá...

Kontrollert próbáld ki, szerintem nagyon jó lett, akksis viszont ez is, kb 7-10 órát bír egy szuflával.

X1 halkabb, ps4 se hangos szerintem - nyilván lesz hangjuk, első szériás konzolokról beszélünk, majd 3-4 év múlva jön a csendesebb...

USA storeba nem nehéz regelni, fizetni lehet paypallal (bár 2 paypal acc is kell hozzá) vagy amazonon is tudsz vásárolni bármilyen magyar bankkártyával. Az online része régiófüggetlen, azaz látod a haverjaid, valamint érzékeli hogy euba vagy és inkább ezeket a szervereket fogja majd erőltetni.

(#13488) No.01


No.01
őstag

Ertem es koszonom a gyors valaszt. Az szamomra elfogadhatatlan, h egy nextgen csak 720p-t tudjon. Az teljesen nonsense!

A kontrolereket probaltam, de ugye az, ha megfogdosod az nem olyen, mint amikro jatszol vele folyamatosan par orat...

Meg olvasgatok, gyujtom az infokat, de mar erzem/tudom, h nemsokara lesz egy uj konzol a regi helyen :D

(#13489) A.tessz válasza Def26 (#13483) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez érdekes neten maga a fejlesztőcsapatból mondták, hogy 30 fps lesz a nextgen konzolokon.

(#13490) Sami22 válasza A.tessz (#13489) üzenetére


Sami22
aktív tag

Scot Amos a CD producere, elmondja a fentebb linkelt videóban, hogy rosszul idézték. Illetve 50:35-nél, mikor kérdezik, hogy hány fps, elmondja, hogy ps4 verziót látunk, 1080p, 60 fps.

Szerk: Hopp, nincs még linkelve. Tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13491) Madwe válasza No.01 (#13488) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem csak 720p-t tud az x1! De a játékok döntő többsége abban fut - még. Idővel ahogy beletanulnak a konzolba a fejlesztők fog ez feljebb is futni (más kérdés hogy ez ps4re is igaz de ott már inkább grafikai részletesség, plusz effektek, több fps-re megy majd el mert az 1080at már most is hozza stabilan). Az viszont biztos hogy a ps4/x1 közötti hw-es puszta erőkülönbség elég arra, hogy amit x1 csak 720pben tud azt a ps4 1080ban...

(#13492) mikka07


mikka07
tag

Ma meghozta a futár a killzone shadow fall játékomat (tegnap a gépet)nem értem miért huzzák le a grafikáját szerintem jobban néz ki mint a crysis 3 ultran pc-n nálam, pedig elég bivaly gépem van ,de ps4 érezhetően jóval erősebb bele se merek gondolni pár év mulva mit fognak kihozni a gépből a kritikikusoknak meg annyit hogy még csak most jött ki a gép majd ha kijön egy uj gran turismo vagy uncharted szivás lesz pc-s részről lehet menni videokártyáért 100k+ ért(én is szeretek pc-n játszani éppen mostanában költöttem rá ,de be kell látni a pc-nek lassan vége) és még akkor sem játszhatnak az exkluzivokkal.Szerintem jo vétel a ps4 eddig elégedett vagyok.

(#13493) kovsol válasza mikka07 (#13492) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem pont a KZ grafikája amit nem húztak le, hanem szépnek találták a tesztekben. Bár lehet volt ahol belekötöttek, minden tesztet nem láttam. :)

May the Force be with you!

(#13494) boost válasza mikka07 (#13492) üzenetére


boost
addikt

Nem a grafikáját húzták le, hanem, hogy nem fejezték be a játékot. A játék vége eléggé össze van csapva, nem logikus a játékmenet, botok mozgása, stb. Határido" volt. Jönnek/tek még javítások, ami ezt javítják.

(#13495) F.B.I. válasza No.01 (#13485) üzenetére


F.B.I.
veterán

MI együtt váltottunk baráti társaság 6 főjével X360-ról PS4-re (2006 óta toljuk együtt). Semmilyen negatív változás nem ért minket, sőt grafikai előrelépés, azért bőven tapasztalható (senki nem nyomult PC-én).
A joy nagyon jó lett még az X360-hoz és a kis karokkal megáldott XO-hoz képest is, de nagyon hamar lemerül (ha távol ülsz a géptől, idegesítő).
Szinte mindenféle fülest támogat (Astro A30, A40, Logitech F540, Creative 3D) és bőven van hangerő. Nekem 1 méterre van a gép, 20 C fokos szobában felbír hangosodni BF4 közben de egyáltalán nem zavaró, annyi, mint egy X360 slim melegen. Hirtelen ennyi, a hibákat majd javítják updattel (barátok belépésének megjelenítése, BF4 xarságok).

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13496) mikka07 válasza kovsol (#13493) üzenetére


mikka07
tag

Most probáltam ki a fifa demot szerintem nagyon jol sikerült ,ha lenne rá pénzem megvenném délután megyek a cod ghostért a multiplayer miatt kötelező darab egyenlőre ennyi volt a keret játékokra az ac4 megvan pc-re a need for speed rivals is(a pc-m rá van kötva 46"os fhd tv-re és xbox 360 kontrollerrel játszok ugyhogy majdnem konzol ;] )) ugyhogy eleszek egy darabig egy játékot még szívesen kiprobáltam volna ps3-on a gt6-ot ,de a ps3-at eladtam.

(#13497) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Lehet, hogy idióta kérdés, de egy ilyen tv-vel lehetne PS4-et használni?

(#13498) Madwe válasza HaZsolt (#13497) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, lehet megoldható drágább átalakító kábelekkel, de az eredmény akkor is teljesen lehangoló lenne, minimum egy hdmi-s hdcp-s monitor dukál hozzá, de inkább egy fullHD tv.

(#13499) gianni85 válasza HaZsolt (#13497) üzenetére


gianni85
veterán

csak valamilyen többnyire drága digitális-analóg átalakítóval... PS4-nek csak digitális HDMI kimenete van

(#13498) Madwe
te is unatkozol a melóban? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13500) Madwe válasza gianni85 (#13499) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pont fordítva, nagy a hajtás és kell egy kis levezetés, amit itt a ph-n teszek meg általában :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.