Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Valakinek nincs kedve cserélni egy játékot?
KZ-t tudnék adni egy Knack-ért. Esetleg kijátszás idejéig, vagy ahogy meg tudunk egyezni. Meg akarom nézni ezt a játékot, de semmi demo semmi. 14-et meg nem adok ki, mert csomóan fikázzák.

(#12752) daneel92 válasza Bencus88 (#12751) üzenetére


daneel92
tag

ha 3 nappal ezelőtt szólsz...:(

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#12753) Bencus88 válasza daneel92 (#12752) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Eladtad? Ennyire nem tetszett?

(#12754) daneel92 válasza Bencus88 (#12753) üzenetére


daneel92
tag

nem, vettem mellé killzonet :D maga a játék szerintem jó, szép helyszínekkel és már normalon is elég kihívást ad, legnagyobb negatívuma viszont nem a repetitív ellenfelek (én nem találtam őket annak) hanem hogy túl komolyan veszi magát a játék sztori szempontjából. a karakterek rémunalmasak, sehol semmi humor, maga knack nekem nem szimpatikus (főleg a mély hangjával), a történetvezetés pocsék. ha tetszenek az ilyen kis könnyed ugrálós, ratchet clank szerű játékok, mindenképp próbáld ki!

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#12755) Bencus88 válasza daneel92 (#12754) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor lehet hagyom az egészet. Majd várok egy értelmesebb címre.

Reméljük jön a Last of US :P

(#12756) daneel92 válasza Bencus88 (#12755) üzenetére


daneel92
tag

playstation now-ra mindenképp jön nyáron :)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#12757) zzola válasza whYz (#12746) üzenetére


zzola
félisten

Lehet e-mailt cserélni. Csinálsz egy új címet, megadod azt a régi fiókodban, azután a jó e-mail-el csinálhatsz egy új fiókot...

(#12758) Def26


Def26
félisten

4.2 millió eladása van a ps4 -nek. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12759) zzola válasza Def26 (#12758) üzenetére


zzola
félisten

Jah, volt már róla szó. Elég durva, ilyen ütemben jöhetnének a FW frissítések is, lehetne stabilabb is a cucc...

(#12760) haddent válasza zzola (#12759) üzenetére


haddent
addikt

A PS -el magával nem tudom mi bajod lehet, mert nekem nov. 29 óta semmi kifagyás vagy instabilitás, semmi probléma nem volt egy szál se :F
A BF4 -et kéne rendberakni mert jó játék nagyon (lenne) csak még mindig fél kész (jó legyen 3/4 -ed :DDD ).

(#12761) n000rbi válasza haddent (#12760) üzenetére


n000rbi
senior tag

+1

Knack 3x végigjátszás, Resogun platinum, Contrast végigjátszás és vagy 15 óra AC4 már benne van a gépben, de eddig semmi fagyás, vagy abnormális viselkedés nem volt. (kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

(#12762) gianni85


gianni85
veterán

Olyat tapasztaltatok már, hogy játék közben, vagy standby alatt a ps4 kiadja a lemezt és nem veszi be újra, vagy beveszi és kiadja egyből? Utána csak áramkábel ki-be után jött rendbe. Talán mint ha a standby opció kikapcsolása óta már nem csinálná... vagy csak szerencsém van. Ez valami ismert hiba?

(#12763) Sami22 válasza gianni85 (#12762) üzenetére


Sami22
aktív tag

Nekem eddig egyszer makacskodott így a killzone lemezzel. Kikapcsolás után már nem csinálta. Ez lassan egy hónapja.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12764) gianni85 válasza Sami22 (#12763) üzenetére


gianni85
veterán

nekem is csak 3x, de nem tudtam hova rakni. Főleg amikor standby alatt csinálta. Lemez hibátlan. Szervizbe nem akartam beküldeni, mert annyira új még az élmény és ez a pár alkalom nem bosszantott.

UI: maga a tény, hogy nem telepíti fel teljesen a játékot jobban bosszant (pl. AC4)

[ Szerkesztve ]

(#12765) zzola válasza haddent (#12760) üzenetére


zzola
félisten

Tehát ha nálad jó,akkor másnál nem lehet gond. Értem,ez ám a szakértelem...

(#12766) Madwe válasza zzola (#12765) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért, nálad, vagy bárki másnál van probléma a ps4el? a bf4-el nyilván, a psn se mindig stabil (ez várható is launch tájékán), de a ps4 sw (s hw is) tudtommal kb mindenkinél az...

[ Szerkesztve ]

(#12767) k4rL^ válasza Madwe (#12766) üzenetére


k4rL^
senior tag

Fagyás nálam sem volt, viszont az AC4 többször kilépett valami error-ra hivatkozva, kidobott a menübe és lehetett jelentést küldeni a Sonynak az esetröl. Más játéknál nem tudom ilyen van-e, én ezt betudtam a Uplay hibájának :)

(#12768) zzola válasza Madwe (#12766) üzenetére


zzola
félisten

Nem játékra gondoltam. Menü akadozik, store is, fejhallgató támogatás sem túl jó, friend lista betöltése lassú. Party chat-en is lenne még mit javítani stb. Black screen hiba is ott van még...

Más.
Sonytól kértem 2 nappal ezelőtt visszahívás, garancia ügyben, azóta sem tudtak visszahívni...

(#12769) haddent válasza zzola (#12768) üzenetére


haddent
addikt

Tehát ha nálad van több hiba ami senki másnál a fórumon akkor az már teljeskörű körbeugrálást igényel a Sony-tól egyenesen. Értem, ez is szakértelem.
Szomorú és biztosan nem vagy egyedül a problémával, de fw frissítés akkor segít, ha globálisan van baj. FW resit próbáltad már usb ről ugye
Telefonon / gari ügyben meg zaklasd szépen őket, jól megy az neked :DD :DDD (De tényleg, ne hagyd magad ha tényleg hibás... a black screen szerintem valami hardvveres defekt..)

gianni85 teljesen feltelepíti... A lemez kiadás érdekes hiba, én arra tippelek, hogy az érintőpanel az "eject" gombnál hibás, túlérzéken. Tisztiogasd meg alkohollal a környékét, ha megint csinálja akkor garancia...

[ Szerkesztve ]

(#12770) F.B.I. válasza haddent (#12769) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amiket leírt hibaként, abból nálam is jelentkezett pár: BF4 lemezzel indításkor, cserekor szarakodás (gép ki-be kapcs segít de ez nem a gép hibája), a party chat minősége pedig tényleg vicc egy LIVE chathez képest (de ez gondolom a kezdeti nehézség), amúgy kopp-kopp semmi. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12771) zzola válasza haddent (#12769) üzenetére


zzola
félisten

Lehet elkerülte a figyelmedet, én kimondottan a kontroller hibája miatt akarok a supporttal beszélni . Az általam felsorolt hibák pedig léteznek. Olvass körbe külföldi fórumokon, ne a hazai kevés felhasználóra alapozz. FW reinstall már megvolt, nem segített. Egyébként pendriveről való frissítést nem engedte, a menüből tudtam letölteni és ugy ujra flashelni...

(#12772) gianni85 válasza haddent (#12769) üzenetére


gianni85
veterán

teljesen? induláskor olyan sokáig pörgeti a lemezt, mint egy turbina...azt hittem tölt róla, de akkor lehet ez a disc check. Később is üvölt a gép, arra is azt hittem, hogy a lemezt olvassa, de akkor valószínűleg a ventilátor. Egyébként botrányos milyen hangos a gép... meglett az eredménye a kis háznak és a beépített tápnak. Sokan mondták nekem, hogy nem hangos a gép, hát kíváncsi vagyok mi nekik a hangos :D
A problémám azért is furcsa, mert egyszer standby-ban dobta ki a lemezt, úgy hogy közben aludtam... és nincs háziállat otthon :D betörést se véltem reggel felfedezni. Gariba csak akkor adnám be, ha teljesen behal... nem szeretném most frissen hetekig elveszíteni :) Mint írtam, talán a standby és wake on lan opció kikapcsolása óta nem szarakodik

(#12773) DanielK válasza zzola (#12768) üzenetére


DanielK
addikt

Rakd újra a rendszert! Ez alapján:[link]
Ha akkor sem jó, akkor hdd probléma lesz.

Nekem akkor volt lassú a menü meg hasonlóak, mikor beletettem az 1TB-s vinyómat ami itthon volt. Volt rajta 2 részleges szektor hiba, amit előtte hdd sentinellel orvosoltam, mégis szarakodott a gép. Hibaüzenet is feljött meg hasonlóak.
A gyárit visszatettem és azóta ég és föld a kettő! :K

(#12774) n000rbi válasza gianni85 (#12772) üzenetére


n000rbi
senior tag

AC4-ről nem tudok nyilatkozni, mert digitálisan van meg, de az összes többit lemezest is felrakja teljesen, ez eltarthat 20 percig is (ennek ellenére pár percen belül már játszhatsz vele) Ilyenkor hangos, de csak az install végéig. (erről sajna nem küld jelzést, de hallod, mert elhallgat az üvöltés)
Ha teljesen fel van installálva a játék, akkor is kéri a lemezt indításkor, fel is pörgeti 1 percre kb, aztán leáll és egyáltalán nem hangos a gép.

(#12775) gianni85 válasza n000rbi (#12774) üzenetére


gianni85
veterán

valószínűleg túl érzékeny vagyok a hangra, az X360 slim-em is zavart néha. Pedig nincs begyömöszölve kis helyre. Na majd kipróbálom még szellősebb helyen, talán ott nem pörög fel a venti annyira

(#12776) GeneraL_XTX válasza zzola (#12771) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mi baja a kontrollerednek?

(#12777) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Hát nekem meg pont, hogy nehezen akarja néha kiköpni a lemezt, hiába érintőzök én, meg nyomkodok, csak nem jön kifele. Aztán egyszer csak kijön......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12778) Def26 válasza Mrdevil (#12777) üzenetére


Def26
félisten

De jó lesz itt rákeresni majd a nevekre és kommentekre, ha használt gépek lesznek az apróban. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12779) Jakesz válasza Mrdevil (#12777) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez nálam is jelen van, bár nem különösebben zavar.

(#12780) zzola válasza GeneraL_XTX (#12776) üzenetére


zzola
félisten

Akad az R1 gomb.

(#12773) DanielK
Úgy nem engedi a FW reinstallt. Csak a netről tudtam letölteni az aktuálisat és úgy telepíteni a menüből...
1GB-os drive-al próbáltam. Ránézek majd egy nagyobbal is...

[ Szerkesztve ]

(#12781) GeneraL_XTX válasza zzola (#12780) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

És vajon vissza oda kell az egész gépet adnod, vagy elég csak a kontrollert? :F

(#12782) zzola válasza GeneraL_XTX (#12781) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem csak a kontrollert kell, na és addig? De ugye semmit nem tudok, mert hétfő ~11 óra óta arra várok, hogy visszahívjanak. Ma újból kértem visszahívást, mert nem kapcsolható az ügyintéző... :W
Ez lenne ez vezető szórakoztató ipari vállalat? :W

(#12783) haddent válasza zzola (#12782) üzenetére


haddent
addikt

Nem "A" vezeto, de az egyik a sok kozul. :)
Ez pedig a szemet szar emberek munkaja (mmint az ugyfelszolgalat).
Szvsz. Ne varj, hivogasd zaklasd oket.

Def26 jaja, enyem is teljesen gaz, fustol, berreg robban csak gondoltam arra amire te is ;]

[ Szerkesztve ]

(#12784) DonDennis válasza zzola (#12782) üzenetére


DonDennis
senior tag

Haveromnak is szar mind a 2 joya, mint ahogy régebben írtam, először bement KVba ahol vettem, aztán onnan átküldtél a sony-hoz, felhívta őket a sony azt mondta PS4 problémákkal a Camcorder Kft. Sony szerviz foglalkozik 1111 Budapest, Budafoki út 35. , oda ment hétfőn, ott néztek rá mint a hülyére majd átküldték valahova a Stadionok környékére vagy már nem tudom hova, átment majd ott mondták neki, hogy ő az első PS4 ember aki hibával keresi meg őket, és nem is tudják mit tegyenek, felveszik a hibát és csütörtökön felhívják őt( kíváncsi leszek ez megtörténik e), ja és mellette persze megjegyezte, hogy valószínűleg csak a géphez adott fekete joy-t fogják cserélni, mert a pirosat amit KV-be vett haverom azt le kell ellenőrizni hogy hivatalos sony behozatalú e nem pedig külföldről behozott...mert ha az akkor a KV-nak kell cserélnie, a sony szerint. De haverom azt mondta egész segítőkészek voltak.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#12785) daneel92 válasza gianni85 (#12775) üzenetére


daneel92
tag

nekem is marha hangos volt, amikor betettem első játékomat, aztán kiderült, hogy így reagál a ps4,hogyha koszos a lemez felülete. vedd ki, törölgesd meg óvatosan, majd tedd vissza, ha utána is hangos, akkor passz

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#12786) Mrdevil válasza haddent (#12783) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, Magyarul b.szogatni kell ôket. :B :K
Én is így tettem anno, bár eredménye nem lett. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12787) Damage


Damage
senior tag

Valaki letöltötte a Don't Starve-t? Borzalmas, hogy minden egyes halál után az elejétől kell kezdeni. Teljesen élvezhetetlenné (és a sokadik újrakezdésnél unalmassá) teszi a játékot!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#12788) Madwe válasza Damage (#12787) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy survival game-nél, ahol az egyik legfontosabb hangulati elem a félelem, bizonytalanság, óvatosság, biztonságra törekedés, nagyon helyesen van ez így! Féltsd az életed! :DD Ha nagyon nem megy s csak frusztrál, akkor ez nem a te játékod :N

(#12789) krx21 válasza DanielK (#12773) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez alapján biztos ne rakja... Régiófüggő a dolog! Ha 1004-es EU-s gépe van akkor az US nem megy fel, csak az UK (Egyesült Királyság)...!
Én "szívtam" vele eleget, mire rájöttem...

[ Szerkesztve ]

(#12790) boost


boost
addikt

Tegnap jött patch AC4hez. kb 400MB. Tudja valaki, hogy mit tartalmazott?

(#12791) Tatyla válasza Damage (#12787) üzenetére


Tatyla
őstag

az egésznek pont ez a lényege a játék azt díjazza hogy hány napig tudsz életben maradni a vadonban,és igen néha kurva nehéz...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12792) Damage válasza Tatyla (#12791) üzenetére


Damage
senior tag

Én jobban örültem volna, ha magam választhatom ki, hogy legyen mentés vagy sem. Nem muszáj mindenkinek használni a "save" gombot. A '80-as évek után ráuntam a "3 életed van" stílusú C64 játékokra...ráadásul itt csak 1 van :(
Számomra idegesítő, hogy mindig mindent kezdjek az elejéről. Nem lehetünk egyformák. Nekem se időm se kedvem mindig az elejéről kezdeni. Bele se merek gondolni, hogy több órás játékmenetet milyen idegesítő lehet elveszíteni. Érdekelt volna, hogy mit lehet kihozni a játékból, de nem annyira, hogy az első 10 napnak 50-szer essek neki.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#12793) Tatyla válasza Damage (#12792) üzenetére


Tatyla
őstag

minden eltelt nap után ment...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12794) Madwe válasza Tatyla (#12793) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valamint a felfedezett tudományok is megmaradnak új nekifutásnál ha jól emlékszem... Gyújts kaját, fát, rakj tüzet s vészeld túl az éjszakát, fedezz fel, craftolj, küzdeni meg akkor küzdj csak amikor már megvan hozzá az eszközöd!

[ Szerkesztve ]

(#12795) Damage válasza Tatyla (#12793) üzenetére


Damage
senior tag

Nálam minden halál után az elejétől kezdődött és új világot generált a játék. A "Choose a slot"-nál is csak a 4 üres "New Game" felirat látható, semmit nem mentett. :(
Természetesen nem maradtak meg a találmányok sem.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#12796) DanielK válasza krx21 (#12789) üzenetére


DanielK
addikt

Én úgy emlekszem innen tettem fel. Valaki még linkelte is itt, amikor kérdes volt a hdd csere.
Eus gép.

(#12797) trufa12


trufa12
addikt

Utána néztem miről beszéltek, érdekes és stb, de ilyen rohadt elvont conceptet rég láttam mint ez :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#12798) zenwalk válasza Madwe (#12788) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nincs is semmilyen mód arra, hogy ne kezdje az elejéről ha meghaltál? Gondolok én itt easy modra például:D

(#12799) Madwe válasza trufa12 (#12797) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én a napokban linkeltem, de az angol fw-t, azzal tuti nem nyúl mellé az ember...

(#12800) DanielK válasza Madwe (#12799) üzenetére


DanielK
addikt

Most már tuti, hogy az amcsi oldalról szedtem le. Semmi baja a gépnek, felment rendesen. Sima eus verzió, 576-ból.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.