Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) DanielK válasza sniper elite (#13249) üzenetére


DanielK
addikt

Már ne is haragudj, de több mint 3 millió eladott példány után ennyi benne van a pakliban simán.
Akinek működik, az nem fogja videóra venni, akinek meg nem, az kiposztolja. Csak azokat látod.
Ez teljesen korrekt arány egy ilyen gépnél.

(#13252) krx21 válasza DanielK (#13251) üzenetére


krx21
nagyúr

4 millió felett... :K

Magyarországon lehet már kapni valahol a DS4 analóg kar borítást?

[ Szerkesztve ]

(#13253) gabor0077 válasza krx21 (#13248) üzenetére


gabor0077
tag

Én is így gondolom... Azért kíváncsian várom, mert az én PC-men nem ment ám a TressFX-es haj (vagy hogy is hívják..) szaggatás nélkül :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#13254) haddent válasza gabor0077 (#13253) üzenetére


haddent
addikt

Az főleg Tahiti -re lett tervezve, de minimum Pitcairn.

(#13255) sniper elite válasza DanielK (#13251) üzenetére


sniper elite
senior tag

Oké persze tudom én is, hogy ennyi belefér. Csak gondoltam rákérdek a tulajok között előfordult-e már. Nyilván én se örülnék neki, hogy alig kapcsolom be a gépet és egyből mehetnék gariztatni.

(#13256) haddent válasza sniper elite (#13255) üzenetére


haddent
addikt

Akkor vegyél használtat. De ennyi erővel szerintem semmit ne vegyél újonnan soha... :U
Egyébként pár napja írtam, hogy Sony hivatalos szervízek egyből cserélik, helyben. Legalábbis ha épp van raktáron... Akkor lett volna amikor én voltam.

(#13257) Tatyla


Tatyla
őstag

most néztem battlelogot ,olyan szar ez a BF4 hogy már több mint 172 órát toltam bele :DDD

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13258) Sami22 válasza Tatyla (#13257) üzenetére


Sami22
aktív tag

Mint a Bf3, főleg az elején. Azt is mindenki szidta, és csak azzal játszott :D

Én csak videók és a pcs beta alapján tudok ítélni, de azt hiszem egy külföldi fórumon megírta valaki az igazságot. Ha éppen működik a játék, nincs ami a közelébe érne.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13259) haddent válasza Tatyla (#13257) üzenetére


haddent
addikt

Nem szarozol :DDD Nekem "csak" 157, de kiváncsi lennék az idegrendszerem hány órát öregedett, mert nem 157 -et :C

szerk.: Azaz, az EA költségtérítésesen szponzorálja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13260) Tatyla válasza haddent (#13259) üzenetére


Tatyla
őstag

hát egy pszichiáterrel már lehet el kéne beszélgetnem :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13261) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Az illetékes kartárs tegye már be, legyen kedves a PSN nevemet a listába: OGRE_78HUN
Köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13262) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Van itt olyan aki Xbox360-ról PS4-re váltott? Érdekelne, hogy miért tett így és, hogyan van megelégedve vele.

PS4: KingKress

(#13263) Sami22 válasza KingKress79 (#13262) üzenetére


Sami22
aktív tag

Jelen. Miért? One fiaskó, drm, használt játék stb. Hiába a kikényszerített 180, engem ott elvesztettek. Kötelező kinect. Drágább, még is gyengébb. A multiplat címek mind jobban futnak ps4en. A gears sorozat kiégett, nem vagyok halo fan, forza nem érdekel. Tv a tvden és még tv. Király dolog a ps+. Belekóstolhatok a ps exkluzívokba, kell a változatosság. Mondtam már, hogy tv?
Tökéletsen elégedett vagyok. Bár a kontroller aksija bírhatná tovább. Egyébként kényelmes és precíz.

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13264) sniper elite válasza Sami22 (#13263) üzenetére


sniper elite
senior tag

Igen ezek mind a PS4 irányában húzhatják az embereket. De én a játékok árával nem vagyok kibékülve. PC-s játékoknak majdnem a duplája. Szóval igazán nagy üzlet nem az alapgép eladásában van. Hanem a játékokban. Sajnálom azért, mert ez sokakat elriaszt a konzoloktól.

(#13265) KingKress79 válasza Sami22 (#13263) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Köszönöm! :R Engem a Kinect nem vonz, sőt. A TV nem érdekel. Két dolog miatt gondolkoztam a One mellet az egyik a Forza és a joy. Talán Ryse kicsit érdekelne. De ezeken kívül semmi újat nem mutatott nekem az új Xbox. Ellentétben az PS-el szemben, ami meggyőzött és igazából az ismerőseim döntő többsége PS4-et vett vagy vesz majd.

PS4: KingKress

(#13266) Sami22 válasza KingKress79 (#13265) üzenetére


Sami22
aktív tag

Kontrollertől én is féltem picit. Nemrég kézbevettem a box kotntrollerét és marha idegen volt. :) Úgy egy hét alatt a kezemhez nőtt a ds4, nagyon eltalált kis szerkezet. A szimmetrikus elosztás se rémítsen meg. Mára ez a természetes. Bár ez talán az egyik legszubjektívebb dolog a konzolok összehasonkításában.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13267) KingKress79 válasza Sami22 (#13266) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Igen, én is a ds4-től félek egy kicsit. De majd meglátom milyen is. Pár xbox-os ismerősöm azt mondta, hogy egy hét alatt megszokták.

PS4: KingKress

(#13268) Elderath válasza KingKress79 (#13267) üzenetére


Elderath
őstag

DS4 az eddigi legjobb kontroller, amihez szerencsém volt. Tökéletes a ravasz, a karok, a fogása, az összeszerelési minősége, minden. Tegnap kézbe vettem DS3at DS4 után és elnevettem magamat, hogy hogyan bírtam ezzel ennyi éven át játszani. Gyerekjátéknak tűnik DS4 után.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#13269) Ps Vita válasza Elderath (#13268) üzenetére


Ps Vita
őstag

Giga plusz,nálam is ugyanez az érzés volt :K

(#13270) boost


boost
addikt

Ma beállítottam rajt a netflixet a getflix oldal, egy magyar, vagy akármilyen hitelkártya, és amcsi PSN cím segítségével. Orbitálisan jó, ajánlom mindenkinek. Estére megvolt a Vörös október, és három rész How I met your mother.

(#13271) Madwe válasza sniper elite (#13264) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor vegyél digitálisan usa storeban (igaz nem tudod utána eladni, vegyél olyat amit sose akarsz) vagy rendelje kanadából lemezeset, mindkettő kb 13k körül jön ki, sőt van akár 50%-os akció is, lemezeset meg akár itthonit is el lehet utána adni/cserélni, s akkor olyan 7-8k-ból kijön a történet, egyáltalán nem vészes, cserébe a fejlesztők is komolyan veszik a platformot s normális optimalizált játékokat fogsz majd többnyire találni, ellentétben a pcvel ahol örülnek ha steam sale-en elmegy a játék 5 dollárért (ami persze tök jó hogy olyan olcsó, de olyan minőségű portot is kap az ember az esetek többségében...)

(#13270) szgergely én unblock us-t használok netes "eldobható" régiófüggetlen visa kártyával, annyiban jobb mint a gf hogy van benne ország-switcher ugyanahoz a nf acc-hoz (elvileg getflix is tud majd ilyet, vagy már tud?) így pl könnyen tudok uk netflixbe belépni ahol van jópár sorozat ami elöbb kerül fel/usara sose kerül fel...

[ Szerkesztve ]

(#13272) Sami22 válasza Madwe (#13271) üzenetére


Sami22
aktív tag

Még annyit hozzátennék, hogy az előző gen is ilyen magas árakkal indult, aztán nem is olyan lassan 13 környékén megállapodott. Ami persze még mindig drágább, mint a pc. (itthon...kint kb egységesen 60 dolcsi a dobozos pc, vagy konzol)

Más: Jelezte itt egy kolléga, hogy us accon bf4hez megveszi a premiumot és kipróbálja, hogy hazai vagy uk accal is működik-e. Kérdezném, hogy megtette-e már és megosztaná-e a tapasztalatokat?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13273) sniper elite válasza Madwe (#13271) üzenetére


sniper elite
senior tag

Majd úgy vásárolok, hogy plus előfizetés miatt elvileg hosszabb demót letöltöm, aztán kipróbálom a játékokat. Ha tetszik akkor megveszem a helyi boltban. Amúgy PS3-ra van vagy 20db játékom. Szóval ha jönnek ki nagy címek, akkor nem sajnálom rá a pénzt. De előtte mindenképpen demóban megnézem megéri-e a game. PC-ben csalódtam már kicsit, ezek a konzol port játékok tényleg sokszor nevetséges szintet adják. A hardverek drágasága meg külön történet. Mondjuk nem csodálkozom azon, hogy zuhan a pc piac már jó ideje!

(#13274) sniper elite válasza Madwe (#13271) üzenetére


sniper elite
senior tag

Pontosan honnan lehet Kanadából rendelni? Ez azért érdekelne :)

(#13275) zzola válasza Madwe (#13271) üzenetére


zzola
félisten

~14k postával...

(#13276) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tudni lehet arról valamilyen infót, hogy a Diablo 3-ba elérhető lesz e a pénzes ah? Vagy konzolra be se vezetik? Mert PC-n úgy tudom idén törlik, ha eddig nem törölték volna.

(#13277) kovsol válasza Bencus88 (#13276) üzenetére


kovsol
titán

Márciusban törlik PC-n, konzolokon meg nem került már bele.

May the Force be with you!

(#13278) Elderath válasza Bencus88 (#13276) üzenetére


Elderath
őstag

Nem lesz. Miért vezetnék be konzolon, ha azért törlik el PCn, mert elkúrta a játékot? :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#13279) Def26


Def26
félisten

Akit érdekel, megvan az első ps4 utánagyártott kontroller. [link] 10k körül.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13280) gianni85 válasza Def26 (#13279) üzenetére


gianni85
veterán

megtapogatnám... gagyi hori cucchoz még nem volt szerencsém, tehát látatlanban kap egy pluszt tőlem.

(#13281) Zjunior válasza zzola (#13275) üzenetére


Zjunior
veterán

Zavin meg 13k a jatekok!:-)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13282) Def26 válasza gianni85 (#13280) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy hallottam, hogy a hori engedélyezetten gyárt ketyeréket a playstation -hoz. Én is azt gondolom, hogy ez a márka nem feltétlen a gagyi kategóriában indul.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13283) haddent válasza Zjunior (#13281) üzenetére


haddent
addikt

Őőő.. most vagy én nézek valamit rossz helyen, vagy te nézted nagyon be :F
45-50GBP a játékok, ami 16-18k HUF

(#13284) zzola válasza Zjunior (#13281) üzenetére


zzola
félisten

Killzone: £49.9. £49.9x368,78 forint = 18402 forint
Need For Speed: Rivals / Battlefield 4: £44.98 = 16587 forint
Ez lenne a 13k? Posta nem tudom, van-e...

:U

(#13279) Def26
Ez inkább egy xbox klón PS4-re ültetve... :O

[ Szerkesztve ]

(#13285) whYz válasza Def26 (#13279) üzenetére


whYz
addikt

Nem is rossz, bar kicsit kinai gagyi hatasa van. Nekem jobban bejott az xbox kontroller, a ps4-et valahogy nem tudom megszokni, lehet majd beruhazok valami hasonlora. :)

Johetnenek az utangyartott akksik is.

Amugy a PSN ID-mat nem tudja berakni valaki az osszefoglaloba? abyss_one

(#13286) F.B.I. válasza Def26 (#13279) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez most komoly? Miért nem csinálnak egy DS4 koppintást, elfogadható minőségben (nagyobb aksival)? :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13287) Def26 válasza F.B.I. (#13286) üzenetére


Def26
félisten

Akiket zavar az analóg karok elrendezése, azoknak jó lesz ez a kontroller. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13288) gianni85 válasza Def26 (#13287) üzenetére


gianni85
veterán

én bevállalnám, ha újra vennék PS4-et. Ezzel az analóg elhelyezéssel legalább jól lehet az FPSfreek-et használni, anélkül, hogy összeakadnának, vagy kényelmetlenül közel kerüljenek egymáshoz a karok.

(#13289) F.B.I. válasza Def26 (#13287) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kit zavar? Aki X360-ról jött (én is) szerintem 1 nap alatt megszokja, aki PC-ről, annak mindegy, aki régi konzolos, az meg szorongatott már egy keveset PS joyt és a DS4 egy eléggé eltalált darab, még azok szerint is, akik eddig utálták a PS joyt (barátok). :K

gianni85: használtál már ilyet, van értelme, segít?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13290) barcabome válasza Sami22 (#13272) üzenetére


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Na megnéztem, USA accon vett bf4+premium megy rendesen magyar accal.

USA acc elsődlegesnek, magyar pedig nem elsődlegesnek volt állítva.

A Battlelogon a change soldier menüpontban át kell állítani melyik profil legyen aktív. A magyar accos profilnak újból megadta a premiumhoz kapott battlepackokat is.

Nagyon korrekten működik a dolog.

Azért így a 29-es szint végén már nem váltok át magyar accra, majd max más játékokhoz, de BF-el maradok US accon. :)

Még egyszer jelezném, hogy vegyetek fel psn-re BF4-ezni, mert már kicsit unom az egyedül nyomulást. Az ismeretlen szakasztársaim sokszor le se sz*rják, hogy kérek lőszert vagy bármit, egy két kivételtől eltekintve..., illetve jobb lenne csapatban játszani! :))

PSN ID-m: bome_HUN

[ Szerkesztve ]

(#13291) Def26 válasza barcabome (#13290) üzenetére


Def26
félisten

Ha dupla xp van, egy 100% boostal 1 hétvégén behozod azt a 29 -es szintet. :) Nyugodtan válts. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13292) Bencus88 válasza kovsol (#13277) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Okés köszönöm!!!

Elderath: Szerintem a Blizzard nem azt nézt, hogy elkúrta e a játékot, hanem hogy jó sok lóvét leakasztott még ebből is. Elején én is ellene voltam, meg idegesített, hogy minek ah, de miután 200K-t kiszedtem annyira már nem zavart :DDD

(#13293) gianni85 válasza F.B.I. (#13289) üzenetére


gianni85
veterán

precízebb az irányítás, mivel nagyobb utat tesz meg az analóg, és feljebb tudod állítani az érzékenységet játékon belül. Én kb. 3 éve vettem ilyet először és imádom. Elején picit megszokást igényel, utána viszont kész gyötrelem nélküle játszani :) pont most tapasztalom... éppen szállítás alatt van egy Angliából, a régebbit anno konzollal együtt eladtam, és most szereztem be újra x360at

[ Szerkesztve ]

(#13294) bolha23 válasza Def26 (#13287) üzenetére


bolha23
aktív tag

Touchpad nélkül nem sokat ér mondjuk egy Killzone-nál sajnos.

(#13295) Def26 válasza bolha23 (#13294) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom ez a toucpad olyan lehet mint xbox one -on a kinect. Kötelező kötelező de el lehet lenni nélküle. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13296) Madwe válasza Def26 (#13295) üzenetére


Madwe
nagyúr

El lehet lenni nélküle, de ha egy játék használja, akkor mit csinálsz :D? Killzone-ban pl a drone-nak ezen adsz parancsokat, ha nincs rajta nem tudod használni a drónt :)

(#13297) Sami22 válasza barcabome (#13290) üzenetére


Sami22
aktív tag

Köszönöm. :R Akkor nemsokára én is beszerzem. Usankából nem kicsit olcsóbb.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13298) barcabome válasza Sami22 (#13297) üzenetére


barcabome
aktív tag

Szívesen!

Sok minden miatt lehet szidni a BF4-et, de ezt a profil menedzselés dolgot nagyon jól megcsinálták.

Ha neked sem installálná majd a premiumot, akkor még egyszer mondom, hogy settingsben a Restore Licences-t futtasd le és utána egyből aktiválódik a premiumod.

[ Szerkesztve ]

(#13299) oriic válasza Def26 (#13279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elég gagyinak tűnik.

#13300) Def26

Hát nem tudom, a ONE irányítója más kicsit szerintem.

Meg amúgy is, hogy néz ki ez? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13300) Def26 válasza oriic (#13299) üzenetére


Def26
félisten

Pedig az xbox one kontrollerre hajaz. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.