Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) BomiBoogie válasza Def26 (#12648) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért egy cikk célja, hogy felkeltse a figyelmet, ezzel pedig együtt jár az is, hogy az odagyűlt felhasználók értelemszerűen nem lesznek egy véleményen.

Én szerencsére azt tapasztalom, a legtöbb emberrel kifejezetten korrektül lehet vitázni, még ha nem is értünk egyet.

A maradék 5%-ot meg igyekszünk kordában tartani. Ha kevesebb velős írás lenne, a 95%-kal tolnánk ki, hát még azokkal, akik nem írnak, csak olvassák a kommenteket és tanulnak belőle, érdeklődnek stb.

Pécéről:
nekem most csak laptopom van, pedig a kezemben volt a PS4, de az építgetés nekem is hiányzik. Ugyanakkor azt is tudom, nem lenne időm érdemben használni, kihasználni, de majd, ha megtehetem, visszatérek, vagy konzolhoz, vagy pécéhez. :)

(#12652) Def26 válasza Landon (#12650) üzenetére


Def26
félisten

Én nem szidtalak, csöndben maradtam. :)
Abu szerintem sokszor túloz. A nép konzol közeli pc -t akar, én a helyében lerendeztem volna ennyivel: core i7, hd7870, 8gb ram, 500gb hdd, azt csókolom. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12653) Landon válasza BomiBoogie (#12651) üzenetére


Landon
őstag

En megorulnek ha nem epithetnem es tweakhetnek PC-t. Nalam is ez mar reg nem a jatekrol szol hanem az epitesrol es utana a finomhangolasrol/OC-rol. Viszont neha jo csak ugy bevagodni konzol ele leginkabb az exkluzivok miatt. :)

Def26: nem rad gondoltam csak a te commented tartalmazta Abu irasat igy arra valaszoltam. :) Mind egy nem is akarok tovabb ezen rugozni csak azert na.... :D

Szerk: de ezt ennyivel nem lehet lerendezni mert ahogy a cikk is irja nem ennyire egyertelmu a parhuzam. :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12654) Madwe válasza Landon (#12653) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerencsére :F IT-s vagyok egy cégnél, ott aztán kiélhetem mindenféle berhelési vágyamat, ha hazaérek akkor ha játékra tudom venni magam (ez is egyre ritkább sajnos) akkor már semmiféle berhelési tákolási vágyam nincs, bekapcsolom azt menjen, ennél több nekem nem kell :D

(#12655) gianni85 válasza Landon (#12653) üzenetére


gianni85
veterán

Én most nyáron kb 7év kihagyás után kezdtem újra építeni (addig laptop volt) mert már nagyon hiányzott. Most karácsonykor 50ezer mínusszal kiszálltam, és a kezdeti "gamer" gépből maradt egy htpc, és vettem a PS-t. Azt hiszem most újabb 7évig elleszek pc építgetés nélkül :)

(#12656) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok ne itt legyen ez megbeszélve.

Live-Die-Respawn

(#12657) BomiBoogie válasza oriic (#12656) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hiába, hiányzik az a "PS4-em van, szeretek rajta játszani, de álmomban pécét építek." topik. :DDD

(#12658) zzola


zzola
félisten

Felhívtam az EA-t! Szánalmas egy társaság, azt mondja, hogy minden játéktanácsadó foglalt, hívjam később őket. Érdekes, eddig akárhányszor hívtam a számot, várakozás után kapcsoltak valakit...

[ Szerkesztve ]

(#12659) Tegla80 válasza BomiBoogie (#12657) üzenetére


Tegla80
addikt

amíg csak az álmodban teszed addig nincs gond, az még ingyé van ;]

Zolar
bemutatkoztál esetleg??(lehet feketelistás vagy már név alapján az EA nál :DD )

Sony® & PlayStation®

(#12660) zzola válasza Tegla80 (#12659) üzenetére


zzola
félisten

Automata mondja a dumát....

(#12661) Mrdevil válasza zzola (#12660) üzenetére


Mrdevil
addikt

Lehet téged már az automata is felismer. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12662) barcabome válasza zzola (#12625) üzenetére


barcabome
aktív tag

Szeretnék áttérni magyar accra, bannoltak amazonról, így inkább akkor a kicsit drágább, de kényelmesebb megoldást választva a magyar zászló alatt nyomulnék, a kérdésem a következő lenne:

Az világos, hogy a psn+ jó minden accon ami a gépen van, tehát míg lejár az egy év, addig bent hagyom az usa accot, illetve míg a BF4-et tolom.

BF4-et USA store-on vettem, rendesen engedi használni a multi részét is magyar profillal, viszont új névvel és teljesen nullázott stattal. A Battlelogon ki lehet választani, hogy melyik katona legyen az alapértelmezett és melyiket szeretném szerkeszteni. Ez eddig tiszta.

A battlelogos "change soldier" menüpontból arra következtetek, ha USA accon megveszem hozzá a premiumot, az ugyanúgy minden profilon működni fog, ami a gépen van. Ez egyelőre csak feltételezés, valaki tapasztalta már, hogyan is működik ez a gyakorlatban? :U

(#12663) zzola válasza barcabome (#12662) üzenetére


zzola
félisten

BF3-nál úgy volt, hogy a mapokat, assingmenteket megkapta a többi fiók is, de pl. a premium videokat nem. Lehet itt is így van, ki kellene 1x próbálni...

Hogy hogy bannoltak? Nem tudsz belépni vagy mi történt?

Megérkezett a NFS Rivals. 12.19-én adták postára, használt audio CD volt írva a csomagolásra 10 dollárért... :K

[ Szerkesztve ]

(#12664) Sami22 válasza barcabome (#12662) üzenetére


Sami22
aktív tag

Nem rég ezt kérdeztem én is. Usa accos usa bfhez vett usa premium is használható-e magyar/uk accal? Választ sajnos nem kaptam.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12665) barcabome válasza zzola (#12663) üzenetére


barcabome
aktív tag

Eleinte be tudtam lépni, de a kártya adatoknál újra kérte a jelszót és ott már nem fogadta el. Ez napok óta nem változott. Létrehoztam egy új accot amazonra és ott is ez van miután megadom a bankkártyámat. :W

Pedig Miami Mcdonalds-os adatokat adtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#12666) zzola válasza barcabome (#12665) üzenetére


zzola
félisten

Nem értem. Nekem is mekdonáldsz van megadva címnek, + 3 különböző kártyával is fizettem és nem volt gond...

(#12667) barcabome válasza zzola (#12666) üzenetére


barcabome
aktív tag

Előbb kértem új jelszót és azzal sem enged be. Más hasonló oldal van egyébként ami megbízható és lehet Usa acchoz venni 50 dolláros feltöltőkódot?

[ Szerkesztve ]

(#12668) Sami22 válasza barcabome (#12667) üzenetére


Sami22
aktív tag

Usa accal magyar kártyával a ps store-on nem lehet vásárolni?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12669) barcabome válasza Sami22 (#12668) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nem. Asszem csak AmEX kártyával.

(#12670) Mirman válasza barcabome (#12667) üzenetére


Mirman
őstag

IceAkos megbízható én már egy fél PS árát ott hagytam nála az elmúlt években. :DDD

(#12671) barcabome válasza Mirman (#12670) üzenetére


barcabome
aktív tag

Igen, tudom. Én is onnan vettem ps+t csak neki is van azért rajta haszon. Ha már US accot használok jobb lenne olcsóbban a cucc, mert így nem sokkal olcsóbb mint a boltban. Persze az 50 dolláros kártya nem drága, viszont egy játék általában 60 dollár, és ha veszek egy 50 és egy 10 dolcsis kódot úgy neki dupla haszon van, ami már tényleg nem sokkal olcsóbb, mintha magyar profilhoz megvenném dobozosan a játékot.

(#12672) Def26 válasza barcabome (#12665) üzenetére


Def26
félisten

Én direkt egy szállodát adtam meg. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12673) gianni85 válasza Def26 (#12672) üzenetére


gianni85
veterán

jó ötlet, én is azt fogok :)

(#12674) zzola válasza Def26 (#12672) üzenetére


zzola
félisten

Teljesen mindegy mit adsz meg, csak valós cím legyen a telefonszámmal együtt...

[ Szerkesztve ]

(#12675) Def26 válasza zzola (#12674) üzenetére


Def26
félisten

De akkor miért bannolhatták szegényt? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12676) zzola válasza Def26 (#12675) üzenetére


zzola
félisten

Honnan tudjam? Nekem is Mc D adatok vannak megadva, vagy 5-6x vásároltam már 3 különböző kártyával, mégsem bannoltak...ki tudja mi történt?

[ Szerkesztve ]

(#12677) barcabome válasza Def26 (#12675) üzenetére


barcabome
aktív tag

Először tudtam vásárolni amazonon 2 feltöltő kódot is, viszont pár nappal később már előjött a letiltás. Kártyámon volt elég pénz.

Mindegy jövő hónapban megveszem a premiumot BF4-hez USA store-hoz iceakosnál és akkor kiderül engedi-e használni magyar accal a premiumot.

Legrosszabb esetben a BF4-et használom az USA accal, minden mást pedig a magyar accal.

[ Szerkesztve ]

(#12678) zenwalk válasza barcabome (#12677) üzenetére


zenwalk
senior tag

Miért nem írsz levelet a supportnak?

(#12679) zzola válasza barcabome (#12677) üzenetére


zzola
félisten

Pedig működik, ebben a pillanatban vettem egy 10 dolláros feltöltőt 9.99 dolcsiért...

(#12680) barcabome válasza zenwalk (#12678) üzenetére


barcabome
aktív tag

Az oldalukon nem találtam egy email címet sem. Egyszerűen átláthatatlan nekem az az oldal...

(#12681) barcabome válasza zzola (#12679) üzenetére


barcabome
aktív tag

Tudom, hogy másnak működik, csak nekem nem.

Bocs a dupláért.

[ Szerkesztve ]

(#12682) Tatyla


Tatyla
őstag

nagyban

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12683) Peat;) válasza Landon (#12650) üzenetére


Peat;)
veterán

Én is régóta vagyok a ph!-n, meglepő pont egy másik "öregtől" olvasni hogy Abu rendbe tette a dolgokat mert régen ilyen cikkek nem jelentek meg. Abunak nagyon bejön az AMD által követett technológiai irány nyilván nem ok nélkül. Ugyanakkor ez vitákat fog szülni örökre, főleg hogy pár VGA tesztből az jött le hogy már két éve az nvidiának egy rühes szamárnak kellene lennie egy GCN vga mellett. Mégsem az. Amikor a gyakorlat cáfol az gáz és már megint azt érzem hogy a konzolokkal kapcsolatban olyanokat ír le ami egy tiszteletadás a technológiának de nem a gyakorlatnak. Kb az a felfogás jellemzi mint a PS3 idejében a cell fanatikusokat, az is hatalmas technológiai csoda, nem erről van szó. Arról hogy a gyakorlatban ezekből mi realizálódik. Az előző generációs konzolok szerintem sokkal nagyobbat durrantottak anno, mégis elkapta őket a pc 3 év múlva és engem ez ugyanúgy nem érdekelt ahogy most sem érdekel majd, ha pár évig tudják tartani a lépést a konzolok. Nekem ez elég és realistábbnak gondolom ezt a megközelítést.

(#12684) haddent válasza Tatyla (#12682) üzenetére


haddent
addikt

Ki ez? White Death talán :D ?

Peat;) nem mennék bele részletesebben, de ajánlom figyelmedbe szintén Abu azon cikkjét ahol összehasonlítja a konzolokat a PC -vel (elég régi, talán Július?). Ott láthatod, hogy azért nem jöttek be a jóslatok (még), mert nincs normális API ami kihasználja a GCN -ent és amit nem tud a Kepler. Az pedig azért nincs mert a Microsoft és az nVidia nem hagyta hogy legyen, miattuk vannak korlátozások amik nincsenek konzolon. Majd a Mantle -ből talán kisülhet valami jó, feltéve, hogy az nVidia nem pénzel le mindenkit, hogy ne hagyják érvényesülni :U

Az AMD "útvonala" pedig nem csak Abu -nak jön be, hanem látszólag a Sony -nak és a Microsoftnak is, sőt más kompetens cég szóba se jött ugye.

Annyiban egyetértünk, hogy Abu cikkei a szép elméletről szólnak ami aztán nem mindig, nem teljes mértékben jön be, vagy inkább úgy mondanám, hogy több idő kell a jóslatok bejöveteléhez, mint várnánk.

(#12685) Mrdevil válasza haddent (#12684) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem nem, ő személyesen Vaszilij Zájcev, a híres mesterlövész. Puskája mai napig ki van állítva. :DDD :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12686) Peat;) válasza haddent (#12684) üzenetére


Peat;)
veterán

Csak annyit kérek hogy olvasd el kétszer amit én és kétszer amit te írtál. Melyik realisztikusabb? :) Semmi másról nincs szó részemről. Én nem ringatom magam abba hogy a konzolokon minden szép és jó lesz, az előző generációnak is voltak korlátjai, a mostaninak is lesznek. Az egyik konzol megüti a mércét nálam, a többi nem érdekel és csak üres, tény nélküli maszlag. Ahogy a pc fronton is az több éve, ami több termékgenerációt jelent, olyan programokkal amiket sokkal inkább az AMD pénzel már inkább. Aki nekem a számítástechnikában azt mondja ne foglalkozzak több évi gyakorlattal, azt én megmosolygom és itt erről van szó. A mostani vga tesztek egyébként sokkal de sokkal korrektebbek már, tehát nem bántani akarok senkit, azóta újra szívesen olvasom a cikkeket amióta jobban ügyelnek arra hogy a jelenben vagyunk!

[ Szerkesztve ]

(#12687) haddent válasza Peat;) (#12686) üzenetére


haddent
addikt

Elolvastam. Amit te mondassz az igaz a gyakorlatra teljes mértékben, csak éppen ez így egy "leszűkített látószög" az igazságra. Teljesen figyelmen kívül hagyva a tényt, hogy a különbségek azért nem jöttek ki, a "jóslatok" azért nem jöttek be akkora óriási mértékben, mert nem hagyták (az most lényegtelen, hogy szándékosan vagy tehetetlenségből).
Szerintem nem az a jó irány, hogy az érintett gyártóknak kedvező, sarkított valóságot fogadjuk el és támogassuk zombikként (inkább a teljes valóságot kéne), de érthető hogy ebbe az irányba vitték el a cikkeket újabban, hisz még most is, itt is a 2 éves cikkekről megy a flém..

Mrdevil már csak a mosin nagant hiányzik :)

[ Szerkesztve ]

(#12688) czappa


czappa
aktív tag

Masnal is jelentkezik a COD:Ghostban az a hiba, hogy nem erem el a Store-t?
(PS4 menubol igen, de a jatekbol nem.)
Utana olvasva ez sokaknal nem mukodott decemberben, pl amikor az ingyenes tartalmat akartak elerni, de ugye most mar januar van...
Amikor rakeresek a "PS4 Fetching store information" szavakra csak decemberi kerdesek / valaszok jonnek, mintha masnal mar nem lenne ilyen gond.
Amugy UPC netem van, a PS4 wifin kommunikal a routerrel, amire a szolgaltato modeme van kotve. A PS4 azt mondja NAT typenak, hogy "2".
Termeszetesen a PS4en a legujabb frissities fent van, es a netes jatekkal sincs gond.
Olvastam meg olyan javaslatot, hogy a routerben engedelyezni kell az UPnP-t, ez nalam alapbol engedelyeve volt.
Van Valakinek otlete, mi lehet a gond?

(#12689) Mrdevil válasza czappa (#12688) üzenetére


Mrdevil
addikt

Miért kell Ghost-ból elérni a Store-t, simán a PS4 Store-ból is szerintem elérhetőek azok a Ghost-os tartalmak, legalábbis én már leszedtem egy free cuccot onnan. ( valami fegyver skint )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12690) czappa válasza Mrdevil (#12689) üzenetére


czappa
aktív tag

Ezt a skint akartam en is kiprobalni. A PS menujebol elvileg le is tudtam tolteni, a Ghostban ha ramegyek a fegyver skinekre, akkor ennel a free skinnel lakat jel van. Ha megis megprobalnam kivalasztani, akkor megkerdi, hogy csatlakozzon-e a storehoz (nem tudom a pontos kerdest fejbol) es ha igent nyomok akkor jon el a fent emlitett hiba.

(#12691) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Most vettem egy gépet, de nem tudok csatlakozni psn-re. Ezt a hibaüzenetet dobja ki
nw-31485-1
Mi ilyenkor a teendő?

(#12692) zzola válasza balazs8907 (#12691) üzenetére


zzola
félisten

Melyik FW van rajta?

(#12693) balazs8907 válasza zzola (#12692) üzenetére


balazs8907
tag

1.05...
Már kezdek parázni, hogy géppel van baj...

(#12694) Madwe válasza balazs8907 (#12691) üzenetére


Madwe
nagyúr

1.52es a legfrissebb, frissíteni kéne a gépet... ha a ps4ről nem megy a sw update le lehet szedni pendrive-ra s feltenni onnan, az oldalon le van írva hogyan... Ha az update megvan sajnos akkor sem garantált hogy jó lesz (bár lehet csak annyi a gond hogy 1.05ön vagy 1.51 helyett!) mert ezt a hibakódot kiírja sokszor akkor is ha a routered rosszul van beállítva! Ha megvagy a frissítéssel s továbbra se megy írj s megpróbáljuk kitalálni mi a gubanc, a gépet 99% h rendben van szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#12695) balazs8907 válasza Madwe (#12694) üzenetére


balazs8907
tag

Köszi, most nagyon megnyugtattál! Akkor megcsinálom manuálisan a frissítést!

(#12696) vg válasza balazs8907 (#12693) üzenetére


vg
addikt

Nincs semmi baja a gépnek.

"The error code does relate to a network timeout. This may be due to high traffic on the PlayStation Network, or high traffic on your ISP's end while connecting to the network."

Nameg, ne wifi-n csatlakozz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12697) Madwe válasza vg (#12696) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az is lehet, bár a store nekem most megy... Sokan írták erre a hibára hogy egy router csere megoldotta a gondot, gondolom annyira nem néztek utána s ennyiben hagyták a dolgot, valszeg vagy upnp, dmz, port forwarding, tűzfal eltérő gyári beállításai miatt ment az egyik a másik meg nem... Valamint igen, érdemes kábelesen is ránézni, lehet a wifi jeled nem elég erős, stabil...

Itt a uk patch, szerintem az jó nekünk is? us-t találtam még ezen kívül, de akkor már inkább uk, ha van különbség...

[ Szerkesztve ]

(#12698) balazs8907 válasza Madwe (#12697) üzenetére


balazs8907
tag

Felraktam az 1.52 szoftvert, de sajnos így sem jó....

(#12699) balazs8907 válasza balazs8907 (#12698) üzenetére


balazs8907
tag

Na most sikerült eljutnom a bejelentkező felületig, de mikor beakarok jelentkezni ismét kiírja az említett hibát.
Nektek most megy a network?

[ Szerkesztve ]

(#12700) zzola válasza balazs8907 (#12699) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.