Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Elkezdtük az OFF-ba, és itt kellene folytatni, hogy meglegyen :)

Ide kerüljenek hát az autókkal kapcsolatos kérdések, válaszok, képek, infók, linkek, stb :)

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Az Autók:Bővebben: link
A többi csak gyenge utánzat;)

(#3) Batman


Batman
őstag

az off topicban mar belinkeltem, de itt van ujra:
Bővebben: link

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#4) Batman


Batman
őstag

Itt nézzetek körbe:
Bővebben: link

Egy-két gyöngyszem:

Bővebben: link
Bővebben: link

Duppla élvezet:
Bővebben: link

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) anulu válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


anulu
félisten

szépek, de nem szeretem a Ferrarikat... Egy Nissan, vagy inkább Honda sokkal jobban megdobogtatja a szívem. a nagy kedvencem pedig a Subaru Impreza WRX STi 2004 Edition, amit a szememben semmi(!) nem tud überelni! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Batman


Batman
őstag

Szép kocsik es szebbnél szebb nénik!:U
Bővebben: link

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#7) _Volkovy_ válasza anulu (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én meg lassan idegrángást kapok a tuningolt Skyline-októl.

Nézd meg a Ferrarikat:műalkotás mind.Olyan teljesítménnyel,amivel a túlméretezett spoileres,nitrós,ültetett,20'' felnis,dupla 90-es kipufogós stb ''sportkocsik'' is csak nagyon ritkán rendelkeznek.

(#8) Batman válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


Batman
őstag

Nem mondom hogy nem jo kocsik de nekem az uj tuning kocsik jobban tetszenek!
De szerintem a trabi is egy kész műalkotás!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#9) anulu válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


anulu
félisten

egyedül a 612-es formája tetszik. no meg a 355 Spider-é. a többi maximálisan hidegen hagy.
engem vhogy egy ''túlméretezett spoileres,nitrós,ültetett,20'' felnis,dupla 90-es kipufogós'' verda jobban megfog :)

motorhangban nálam a 911-es Porsche Turbo vezet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na jó akkor ezt nézzétek :D
Bővebben: link
Ha a Ferrarik nem is jönnek be,ez biztos be fog.

(#11) Batman


Batman
őstag

Ahogy ezeket a képeket nézem egyre nagyobb késztetést érzek hoyg en is elkezdjek tuningolni!;]
Bővebben: link
Bővebben: link

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#12) Batman válasza _Volkovy_ (#10) üzenetére


Batman
őstag

Jah ezt mar neztem en is!:)Nagyon fasza

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#13) _Volkovy_ válasza Batman (#11) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A linkjeid ide mutatnak:Bővebben: link

(#14) Mag válasza Batman (#11) üzenetére


Mag
senior tag

az oldal nem engedi hogy linkelj

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#15) Batman válasza Mag (#14) üzenetére


Batman
őstag

francba eddig ezt nem is vettem észre, kösz hogy szoltál!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#16) Batman


Batman
őstag

Nah ez az oldal linkje van sok jo kis kocsi és néni:
Bővebben: link

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#17) _Volkovy_ válasza Batman (#15) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én szóltam előbb :D

(#18) anulu válasza _Volkovy_ (#10) üzenetére


anulu
félisten

brutáááál!!! :D tetszik! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) _Volkovy_ válasza anulu (#18) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ugye-ugye..A digó rakéták..


A kedvedért:
konszolidált Skyline némi matricával.
Bővebben: link

ugyanez Impreza-ban
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#20) Batman válasza _Volkovy_ (#17) üzenetére


Batman
őstag

Neked is köszönöm!:B

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#21) Batman


Batman
őstag

senior tag lettem!:Y:DD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#22) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Az ördög kocsija:
Bővebben: link

(#23) anulu válasza _Volkovy_ (#19) üzenetére


anulu
félisten

nézegettem a képeket. kedvenc autóm: http://www.tuninglinx.com/html/hin_07_02_40.html csak nem ezzel a böszme ronda bogárlámpával, hanem a széles, ''pillangóval''. a képen szereplő a 2003-as változat, a pillangó a 2004-es.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) anulu válasza _Volkovy_ (#22) üzenetére


anulu
félisten

jól látom, hogy ez egy AMG C55?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) anulu válasza Batman (#21) üzenetére


anulu
félisten

grats! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) _Volkovy_ válasza anulu (#24) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Biztos.:)

(a gt2 cd-n melyik a védett file?a zenéket tartalmazó,kb 97 megás?mert azt nem olvassa be a cdíró,amivel ki szeretném írni)

(#27) anulu válasza _Volkovy_ (#26) üzenetére


anulu
félisten

nem, hanem a 27megás mitudomén mi a neve...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) anyonyimus


anyonyimus
tag

Bocs hogy belekotyogok,de úgylátom még mindig a japán vagy olasz autók a ''trendidivatosak''....Csak hadd szabadjon megjegyeznem kis magánvéleményként,hogy én pl jenki gépet használok,és mindenféle ''nitrócsipszettűberkipuf'' nélkül vertem el tökölön sok ''nagynevü'' japán gépet....

Aláirtam,kéremszépen..

(#29) Jim Tonic válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez szerintem csak az Underground óta ilyen nagy mánia. :)))

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) Viktor77 válasza Jim Tonic (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam a GT1 óta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) Viktor77 válasza anyonyimus (#28) üzenetére


Viktor77
titán

A Magyar gyorsulási versenyeket inkább hagyjuk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) strike-force


strike-force
őstag

csak annyit mondok Pikes Peak, Saab, Prodrive, 113as oktánszámú benya, 750 LE, 0-100 2.3 sec egyszóval MEGABÜNTI

Bővebben: link

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#33) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Volt valaki a tuning és stereo fesztiválon Péren?

Voltak sugárhajtóműves autók. 400m-en 420km/h. 1500LE.
Volt ezenkívül még sokminden, amit nehéz lenne leírni. Fantasztikus élmény volt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#34) anulu válasza anyonyimus (#28) üzenetére


anulu
félisten

amcsi gépek jók, baromi erősek, de alacsonyabb a végsebességük, mint egy japán gépnek...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) Jim Tonic válasza anyonyimus (#28) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Komolytalan versenyen komolytalan autók. Megnézem, mikor vágsz oda egy stx-nek.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#36) anulu válasza Jim Tonic (#29) üzenetére


anulu
félisten

Underground? az semmi a Gran Turismo-hoz képest!! engem a GT fertőzött meg! :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) Jim Tonic válasza anulu (#36) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, kinek a pap, kinek a papné. Nekem a lánya. :)

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) Cathfaern válasza strike-force (#32) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megabünti? Akkor mit szólsz ehhez: Bővebben: link :)

(#39) Viktor77 válasza Cathfaern (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt direkt nem akartam én, tudtam, hogy benézel! :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40) anulu válasza Jim Tonic (#37) üzenetére


anulu
félisten

vagy a papLAN :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) anulu válasza Cathfaern (#38) üzenetére


anulu
félisten

ez finom :) GT2-ben benne van, gyorsul, mint a golyó, de az irányítása nehézkes, legalábbis a játékban. végülis érthető. pici, erős...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) strike-force válasza Cathfaern (#38) üzenetére


strike-force
őstag

re ennek az utódja

Bővebben: link

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#43) Bazsesz válasza strike-force (#42) üzenetére


Bazsesz
őstag

Jaj, szuzuki liana :)

-közösbe-
Nemsemi. Elmentem vindózt telepíteni, és ennyi autó itt van :)

Akkor jöjjön a kedvenc kis Lada 112 autó: Bővebben: link

Lada 110 wankel: Bővebben: link

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#44) Gismo válasza anulu (#5) üzenetére


Gismo
addikt

A 2003-as modellnél szebb a világon nincs!
2004-es= LÓSZAR! Elbaszták a lámpáit(UNDORÍTÓAK)!

(#45) burgatshow


burgatshow
veterán

Álmamim autója: Porsche 911 GT1 EVO:

Bővebben: link

Vagy a sima alapmodel: Porsche 911
Bővebben: link

(#46) crab


crab
senior tag

a lóerők harcát mindenképpen a top fuel dragster-ek nyerik:Bővebben: link The car blasts to 60 mph from a standstill in 0.7 second and to 100 in 1.1 seconds, accelerating at 5 g's.
És itt van a 6000 lóerős motor: Bővebben: link 8500RPM a vége, de egy 8000ccm-es motornál már ez is hihetetlen.
szal szerintem ez a király.
egyébként meg ezt kérném:Bővebben: link:)

(#47) 'Em


'Em
csendes tag

Szevasztok!
Én nem annyira a High-End autók ügyében kérdezősködnék, hanem a realitás talaján.
Szerintetek melyik a legjobb vétel turbódízelben 2000 cm3-ig? Én a Peugeot 406 HDI-t nézegetem. ja és lehetőleg középkategóriás legyen.
Ha nem vág a topic -ba , bocs és itt se vagyok. De az is jo lenne ha tudnátok adni egy olyan élő forumot ahol ezt megitathatnám.

Kösz.

(#48) rog válasza 'Em (#47) üzenetére


rog
addikt

ha itt valamiért nem sikerülne, akkor szerintem a totalcar-os index fórumokban biztos tudnak segíteni.

(#49) 'Em válasza rog (#48) üzenetére


'Em
csendes tag

Kösz!

(#50) Bazsesz válasza 'Em (#47) üzenetére


Bazsesz
őstag

Belevág a topikba, mint írtam a nyitóhsz-ben :)

Ide jöhet minden autós kérdés.

Sajna dízelekben nem vagyok otthon, de ha a Te jelölted nézem, akkor a márka az ott van, tutira. De mint mondtam és dieselben nem vagyok nagyon otthon, de biztos lesznek olyanok, akik meg tudják neked mondani a dolgokat. :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.