Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Mrdevil válasza Madwe (#13847) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mindegy az. :D ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13852) pelda10


pelda10
tag

A win8 támogatja a ps4 joyt?

Mortal-ozni szeretnék vele

(#13853) kovsol válasza pelda10 (#13852) üzenetére


kovsol
titán

Nekem 8.1 van. Usb porton rádugva támogatja.

May the Force be with you!

(#13854) pelda10 válasza kovsol (#13853) üzenetére


pelda10
tag

Rádugtam a 8-ra de semmi sárgán villog csak.

(#13855) kovsol válasza pelda10 (#13854) üzenetére


kovsol
titán

Nekem települt hozzá driver és játékban is tudom használni, bár én xbox360 gamepadot használok inkább, mert ahhoz van profil kb minden játékban, meg azt vezeték nélül tudom használni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13856) Elderath válasza pelda10 (#13854) üzenetére


Elderath
őstag

DS4 xinput mapper

Én ezt használom. xbox joynak ismeri fel a gép. Működik a light bar is, tapipadot lehet egérként használni stb. Tökéletesen mennek vele játékok.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#13857) pelda10 válasza Elderath (#13856) üzenetére


pelda10
tag

Köszi,működik.

(#13858) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Tegnap ausztriaban akartam ps4 et venni de shol nem talatam.itthon mar van keszleten?nem js ertettem igazabol mert az uj boxok meg hegyekben altak.

(#13859) Def26 válasza kiki22 (#13858) üzenetére


Def26
félisten

Egy haver ma megy a Győri mediamarkt -ba. Ausztriából jön át mert Bécsben lakik, felhívta a boltot és félretettek neki egyet. Több darab is van ott. Próbálj érdeklődni. +36 (96) 505-900

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13860) Tegla80 válasza kiki22 (#13858) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Csak 1 példa.
Tegnap reggel még kb 8 helyen volt az edigiben is,de mire befejeztem a rendelést(pénteken megjön,ha igaz),addigra már csak 2 helyen és délutánra már csak rendelhető státuszban volt.
(nálam azért Ők lettek,mert hitelre intéztem,így nagyon más alternatíva nem volt bolt szinten,de végre bezsákoltam,ha igaz. De ezt csak átvétel után írom on ban. :B )
Én azt javaslom,ha megtudod oldani naponta többször nézz rá az online készletekre több boltban is,mert ha van is az csak pár órát tart ki.Ezt tapasztalatból mondom,mert a 01.17es készlet is fent volt vagy fél napot sem.Le is csúsztam anno arról.

Sony® & PlayStation®

(#13861) Def26


Def26
félisten

PlayStation 4-en csak emulátorokkal futtathatjuk majd a PlayStation 3 előtti játékokat?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13862) Mister_X válasza Def26 (#13861) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert hogyan máshogy? Nincs beintegrálva se a PS1, se a PS2 hardvere.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13863) Def26 válasza Mister_X (#13862) üzenetére


Def26
félisten

Hogyan máshogy? Eddig csak stream -ről volt szó most úgy néz ki emulátor is lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13864) Tegla80 válasza Def26 (#13861) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezért kell párhuzamosan a 2 gép.
PS4 és PS3 és minden OK lesz egy jó darabig így. ;)
(tavaly cseréltem FAT-ot uccsó szériás 320Slimre a GT6 végett,h megnyújtsam az életciklusát így a PS3as létemnek.A FAT 4 évet lehúzott nálam és haver azóta is nyúzza.Így a Slimtől is hasonlót várok el. Én így oldom meg,h mindent elérjek még egy jó darabig talán a 2 géppel)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#13865) Def26 válasza Tegla80 (#13864) üzenetére


Def26
félisten

Én igazából fel nem foghatom, hogy miért akar valaki előző generációval játszani, ha már megvan az új gép. :D
Idejében eladtam mindent ami az xbox 360 -ra volt. Persze ahány ember annyi szokás.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13866) kovsol válasza Def26 (#13865) üzenetére


kovsol
titán

én pl sokat tolom guitar heroval, meg beszereztem kb 10 játékot xbox360ra fillérekért amit ki akartam játszani. Ezeket nem fogom tudni ps4 en játszani, sőt amíg ilyen kevés játék van rá tuti marad a régi konzol. De pl a forza játékokkal grafika ellenére is imádok játszani.

May the Force be with you!

(#13867) zzola válasza Def26 (#13865) üzenetére


zzola
félisten

Ma végre megérkezik a konzol?

(#13868) Def26 válasza zzola (#13867) üzenetére


Def26
félisten

Hajajj... balga voltam, úgyhogy most 2db is lesz. :D Egyet haza se viszek, mert ha meglátja asszony, akkor hülyét kap.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13869) Tegla80 válasza Def26 (#13868) üzenetére


Tegla80
addikt

ha nem nyerészkedsz rajta,akkor sztem pikk-pakk elmegy a gép.
Ez nem box amiről már ilyen is kering ( ;] :B ;) :DD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#13870) Def26 válasza Tegla80 (#13869) üzenetére


Def26
félisten

Box is elment pikk pakk. :) Nem akarok nyerészkedni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13871) Dreamie


Dreamie
őstag

Sziasztok!

Media Marktban (Megapark M5-ös mellett) láttam tegnap délután 4-5 dobozzal ps 4-et.

Más: Fifa 14-et honnan tudnék szerezni, az a két bolt ahonnan szoktam vásárolni, ott nincsen. Olyan helyet keresek ahol van készleten és megbízható.

Köszi!

(#13872) haddent: Úgy értettem, hogy ki van írva, hogy raktáron aztán még sincsen... :)

Köszi meglesem!

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#13872) haddent válasza Def26 (#13861) üzenetére


haddent
addikt

Én ezt úgy értelmezem, hogy a PS3 játékok streamelve lesznek, mert ugye azt a Cell prockót elég vicces lenne egy erőből kiemulálni, a PS2 PS1 pedig emulálva lesz, röhögve. Bár a cikkben kb. 2 mondat óta nem tudok bízni, "5MB-os internet". Jó, persze, mindenki érti, de egy hivatalos cikkben ne legyünk már ennyire lazák.. :U

Dreamie kérdezd meg PlayMania -t, még talán olcsóbban is megkapod :K (Játéknál egyébként miért kell megbízhatónak lenniük? Úgysincs rá gari meg semmi)

kiki22 a válasz elég egyszerű, megjelenések előtt hónapokkal érezhető volt, hogy PS4 -ből 2x annyi fog fogyni. Ez bejött. Kb. ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#13873) Gijon válasza Dreamie (#13871) üzenetére


Gijon
senior tag

itt, az ára sem rossz.

(#13874) gianni85 válasza Tegla80 (#13869) üzenetére


gianni85
veterán

ezt a képet ugye senki se veszi komolyan? :U

(#13875) Dreamie válasza Gijon (#13873) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszi!

Ez elég jó! :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#13876) kiki22


kiki22
senior tag

Koszi a segitseget mindenkinek!Sopronban lakom ezert nezelodtem osztrakban,mert altalaban jobb szokott lenni a kinalat.

(#13877) Def26 válasza kiki22 (#13876) üzenetére


Def26
félisten

Jobb és olcsóbb is, de most nincs. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13878) haddent válasza Def26 (#13877) üzenetére


haddent
addikt

Na mifene, ennyire megtértél volna? :DDD

(#13879) boost válasza Def26 (#13868) üzenetére


boost
addikt

Komoly lendületben vagy :D

(#13880) Def26 válasza haddent (#13878) üzenetére


Def26
félisten

Arra válaszoltam, hogy Ausztriában a kínálat jobb és olcsóbb is. Több helyen meg tudod venni és olcsóbban is mint itthon az áfacsaló boltokban. Nem az xbox one vs. ps4 -re gondoltam. :)

Egyébként, meg ha árat csökkentenek és megjelenik a kinect nélküli gép akkor új gépet veszek. Most nem akartam, hogy csak "benne álljon" a pénzem úgy hogy nem is használom. Ráadásul haverok nagy része (xbox 360 ismerősök) ps4 -et vettek. 1-2 koma maradt xbox one mellett, akik kicsit nehéz esetek. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13881) kiki22


kiki22
senior tag

En is 360rol terek att.egyszeruen annyival jobb a szolgaltatas kinalat.egyedul a halo fog hianyozni :-(

(#13882) boost válasza Def26 (#13880) üzenetére


boost
addikt

mi csak irigykedünk, hogy te mind a kettőt kipróbáltad.

(#13883) gianni85 válasza Def26 (#13880) üzenetére


gianni85
veterán

:) jól átszerződtünk akkor a másik csapatba... én ugyanígy vagyok a PS4-gyel... majd a mostani PS3 árán jöhet újra. Majd érdekelne, huzamosabb használat után te hogyan értékeled a DS4-et a One kontrollere után

(#13881) kiki22
sok mindenben jobb a PS4, de szolgáltatás kínálat szerintem pont nincs közte :N

[ Szerkesztve ]

(#13884) Def26 válasza boost (#13882) üzenetére


Def26
félisten

Eladod a géped és megveszed a másikat. Most jó cserélgetni, mert a bolti árhoz igen közel lehet eladnia gépeket. Pár ezer buktából megvan a dolog. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13885) haddent válasza Def26 (#13880) üzenetére


haddent
addikt

Ja értem :DDD

gianni85 hát abban nagyon nem :(

(#13886) kiki22 válasza gianni85 (#13883) üzenetére


kiki22
senior tag

Ps3 gamek streamelese,ps ps2 cimek futatasa,kiprobalhato teljes jatekok 1 oran keresztul.na es persze hasznalt jatekok futattasa.lehet rosszul fogalmaztam .de ezek gyoztem meg engem.grafikara egyik se gyozott neg.legalabbis amit kitudtam probalni annyival nem jobb a mostani generacional

(#13887) boost válasza Def26 (#13884) üzenetére


boost
addikt

Dehogy adom el. Igaz, mióta beállítottam rajt a netflixet az esti egyórás játékból általában valami film vagy sorozat lett mostanában, és inkább tanulok közben. Hulla vagyok, mire este beesek elé ténylegesen játszani.

[ Szerkesztve ]

(#13888) Madwe válasza kiki22 (#13886) üzenetére


Madwe
nagyúr

Használt játékokat x1 is tud vinni :)

Szolgáltatások terén ha azt veszi az ember hogy mit nyújt egy KONZOL a ps4 minimum 1 szinten van szerintem is az x1-el. Multimédiás ökörködésben x1 többet tud nyújtani, de a multimédia kezelésére szerintem nem a konzol való, hanem a tv :D

Grafikailag nem tudom elképzelni hogy te mit néztél, de eléggé nagy az ugrás :D Véletlen nem egy kiállításon nézted ezeket egy kb 22 colos crt- monitoron kb :D?

(#13889) gianni85 válasza kiki22 (#13886) üzenetére


gianni85
veterán

így már értem. Hát a stream-elés még a jövő zenéje, de tudtommal más eszközökön is fog menni. (PC, Sony TV rémlik) Használt játék szerencsére a konkurenciánál is működik :K

Egyébként nekem ezzel a streamelős témával csak az a bajom, hogy mire elérhető lesz, addig az ember fillérekért rongyosra tudja játszani a PS3 játékokat. OK, én elismerem, hogy jó nosztalgiázni régi játékokkal, de engem pl ez hidegen hagy. Ez persze én saját egyéni példám/véleményem

(#13888) Madwe
én nagyon arra spekulálok, hogy tényleg lesz az X1-nek hazai lokalizációja. Ez a hangvezérlés és kényelmi funkciók nálam nagyobbat dobnak, mint hogy pl 1080p helyett 720p-ben játszom, vagy 60fps helyett 30-cal

[ Szerkesztve ]

(#13890) F.B.I. válasza gianni85 (#13889) üzenetére


F.B.I.
veterán

A hangvezérlésen (van PS4-en is) kívül, milyen kényelmi funkciója van az X1-nek, amit hazánkban ki tudunk használni?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13891) Madwe válasza F.B.I. (#13890) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hangvezérlés bizony van ps4en is, kamera nélkül is, kényelmi funkciók alatt nem tudom mire gondol, mit lokalizáljanak... Netflix hulu stb van ps4en is de minek, itthon amugy egyik se fog kb soha sem működni, vpn-el pl unblock-us-al meg lehet oldani persze, én úgy teszek, bár lehet abbahagyom mert netflix annyira szarrá tömöríti a videót hogy tök szarul néz ki... :D

[ Szerkesztve ]

(#13892) hommeros válasza F.B.I. (#13890) üzenetére


hommeros
őstag

PS4-re jön a HBO is. Remélem lesz magyar műsor.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13893) gianni85 válasza F.B.I. (#13890) üzenetére


gianni85
veterán

jelenleg semmi érdemleges... ezért is írtam, hogy nagyon reménykedem a hazai lokalizációban :) semmi, ezt inkább újra átgondolom. Lehet nem voltam teljesen tisztában a PS4 tudásával... a 3 hét alatt jóformán csak a játékokkal foglalkoztam
Egyébként beszéltük a kontrollereket... na tegnap végre már huzamosabb ideig is tesztelni tudtam az X1-et. Nem recseg, és a kezemre öntötték :) Persze ezt is embere válogatja

(#13894) Zolar
nem lehet mindenki "tökéletes"... és most ennyiben is hagyom

[ Szerkesztve ]

(#13894) zzola válasza gianni85 (#13889) üzenetére


zzola
félisten

Ha nem fontos neked a 1080p, akkor jó az x360 is. Mert az is viszi abban a minőségben a játékokat. Igaz, vannak emberek, akik kifizetnek 160k-t azért, hogy a hangvezérlős parasztvakítós feature-t tudják használni illetve hogy a menüt és store-t gördülékenyen nézzék...

(#13895) kiki22 válasza gianni85 (#13893) üzenetére


kiki22
senior tag

Kontroler teren szerintem jobb az elozo generacios boxbak a kontrolere.de ez is izles.azt viszont nem tudtam ,h menni fognak a hasznalt gamek x1 en.ezt beneztem :-)

(#13896) hommeros válasza gianni85 (#13893) üzenetére


hommeros
őstag

100 millió dollárt költöttek a joy kifejlesztésére. Már a 360-hoz adott joy is nagyon jó volt, kíváncsi lennék milyen a X1. :C Bár a képen behemótnak tűnt. Meglehet rendesen fogni?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13897) kovsol válasza zzola (#13894) üzenetére


kovsol
titán

xbox360 + kinect is tudott hangvezérlést, meg mutogatva is lehet navigálni a menüben.

May the Force be with you!

(#13898) Def26 válasza kovsol (#13897) üzenetére


Def26
félisten

És már az is akadt. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13899) F.B.I. válasza hommeros (#13896) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kisebb, mint a DS4, nagyon jó a fogás rajta, kisebbek lettek a karok de játék közben nem tűnik fel, barátomnál játszunk vele de az övé ropog egy kicsit, viszont elmegy 10 napot aksirol, napi 4-6 óra játékkal.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13900) hommeros válasza F.B.I. (#13899) üzenetére


hommeros
őstag

Nekem 4-5 órát bír a joy, aztán töltő. :(((
Hiányozni fog az a kis technika nagyon.

Ezt a hivatalos MS videót nem tudom, láttátok e: [link]
Érdemes megnézni a link végét. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.