Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) idegen lény válasza Madwe (#12599) üzenetére


idegen lény
őstag

Donkey-val azért egy picit konzolt/topicot tévesztettél, nem gondolod? :DD

Inkább elhiszem, hogy kevés a fogyasztása, csak ne vesszetek össze ezen! :))

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12602) Madwe válasza idegen lény (#12601) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát életem első játéka 6 évesen a DK volt, s egyik legmeghatározóbb játéka is, de sajnos eltelt már 20+ év, nem tudnék mit kezdeni egy Nintendoval... :) attól még egyik kedvenc karakterem ő marad!

(#12603) belan


belan
addikt

nyitott világú játékok hamar az unalomba fulladnak.. nálam is skyrim jo volt de most aszt hiszem mgs is nyitot lesz pedig az ugy volt jo ahogy eddig volt..

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#12604) idegen lény válasza Madwe (#12602) üzenetére


idegen lény
őstag

Jut eszembe, a tíz éves GameCube kontrollerem a mai napig hibátlanul működik. Mennyivel nyugodtabban vennék PS4-et, ha a Nintendo gyártaná! :U

(#12603) belan Na, majd a Shenmue 3 jó lesz!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12605) haddent válasza idegen lény (#12604) üzenetére


haddent
addikt

Akkor vegyél Wii U -t ;]

(#12606) idegen lény válasza haddent (#12605) üzenetére


idegen lény
őstag

Az is egy anyagában nagyon masszív gépezet, tetszik is. Ha kijönnének valami belül is erősebb géppel, már nem is érdekelne a PS. Vagy majd az lesz, amelyik előbb törik.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12607) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végig pörgettem a BF singlet. Nagyon tetszett alig tudtam letenni, az apróbb hibák ellenére is. Voltak jelenetek mikor tátott szájjal lestem csak :)

(#12608) Landon válasza kovsol (#12520) üzenetére


Landon
őstag

Ez és az ehhez hasonló termékek csak az 'érzetet' hivatottak javítani vagy segít valamit a korai kopás megelőzésében is? Igazából nem látom, hogy attól mert ráteszek a L/R stick-ekre egy 'plusz réteget' attól alatta miért kopna kevésbé az eredeti borítás mivel ha erősen nyomom a L/R sticket akkor az alatta lévő eredeti borítás ugyan úgy használódik/súrlódik gondolom.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12609) zzola


zzola
félisten

Feltöltöttem egy videót FB-ra, konzol szerint feltöltve, viszont a fiókomban nem találom... WTF?

(#12610) zzola válasza zzola (#12609) üzenetére


zzola
félisten

*Megoldva!

(#12611) kovsol válasza Landon (#12608) üzenetére


kovsol
titán

Ha felveszel egy munkás kesztyüt az védi a kezedet mondjuk fa rakodás közben? Az is csak egy plussz réteg.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12612) GazRic válasza Bencus88 (#12607) üzenetére


GazRic
senior tag

Végig zúztam én is, összes trófeát megcsináltam. Szerintem elfogadható és szép.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#12613) zzola válasza Bencus88 (#12607) üzenetére


zzola
félisten

Én folyamatosan lesek-tátott szájjal-hogy a Bugfield 4 milyen szarul teljesít...

(#12614) Def26 válasza zzola (#12609) üzenetére


Def26
félisten

1080p?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12615) haddent válasza idegen lény (#12606) üzenetére


haddent
addikt

Anyagában erős és tört gép: PC. Nem cseszegetni akarlak meg beszólni, de az igényeidnek nem felel meg a PS4 látszólag :U

(#12616) zzola válasza Def26 (#12614) üzenetére


zzola
félisten

Rájöttem közben, a személyes adatoknál nyilvánossá kell tenni a megosztást. Egyébként FB elég gagyi, 720P-t csinál az 1080P-ből... :W

(#12617) Gergosz2 válasza zzola (#12616) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez minden platformon így van, pl androidos fb kliens is mindent átméretez.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12618) Def26 válasza zzola (#12616) üzenetére


Def26
félisten

Más módon nem tudod megosztani?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12619) Madwe válasza Def26 (#12618) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyelőre ha jól tudom nem...

(#12620) zzola válasza Def26 (#12618) üzenetére


zzola
félisten

Twitter vagy FB van csak. Egy feature nagyon hiányzik a konzolból, hogy a nyers videót miért nem lehet például pendrive-ra rámásolni? Teljesen felesleges 1080P-be rögzíteni, ha a megosztás csak 720P...

(#12621) Def26 válasza zzola (#12620) üzenetére


Def26
félisten

Boxon sem lehet. Annyit tudsz csinálni, hogy skydrive -ra is elmented, onnan le tudod tölteni. Linkled már be a videót, megnézném mit bénázól. :D :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12622) zzola válasza Def26 (#12621) üzenetére


zzola
félisten

Letöröltem már.

(#12623) mattheus válasza Tibcsó (#12547) üzenetére


mattheus
őstag

Jó ez az Astro is, pláne az A50, de az ára láttán enyhén elkeseredtem.
Ezért már lassan egy ps4-et lehet venni (3/4-ed).

Tritton tűnik a legjobb vételnek, de a lapátfüleimnek szerintem kicsi lesz a "hely" vagy éppen jó.
becsomagolni meg nem szeretném.....

[ Szerkesztve ]

(#12624) gianni85 válasza mattheus (#12623) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem volt már A30-om, az árát egyáltalán nem érte meg, még x360hoz használtam. Utána próbáltam Turtle Beach termékeket, azok már jobbak voltak ár-érték arányban. (dx11)
Jelenleg ebay-en vettem használtan egy turtle beach DSS 5.1 egységet 7000-ért, és egy PLA headset-et 3000-ért itt aprón. Ennél olcsóbban aligha lehet surround fülest venni PS4-hez. Mellesleg PC-hez is jó

[ Szerkesztve ]

(#12625) zzola válasza Def26 (#12621) üzenetére


zzola
félisten

Na most az egyszer. Sajnos az átkódolás sokat ront a minőségen, talán kis ablakban érdemes nézni...

Battlefield 4 Rogue Transmission Domination with friends 2014.01.05.

[ Szerkesztve ]

(#12626) Def26 válasza zzola (#12625) üzenetére


Def26
félisten

Milyen fokozaton van az analóg? Nekem 30 -ra van állítva.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12627) zzola válasza Def26 (#12626) üzenetére


zzola
félisten

35. BF3-ban maximumon volt a késelés miatt, nehezen, de úgy is meg lehet tanulni lőni...itt ugye ez a dolog (kés) nem igazán játszik. Bár PS4-en a világranglistán egy magyar a második helyezett... :DDD

(#12628) Def26 válasza zzola (#12627) üzenetére


Def26
félisten

Ismered őt? Meg tudod most még az elején vagyunk, lehet maradandót alkotni. Anno én 5-6 helyen álltam bf3 -ben UMP -vel. Sajna a 4 -ben nincs olyan jó kis pálya mint a ziba tower. Metró helyett jöhetett volna az a bf4 -be.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12629) zzola válasza Def26 (#12628) üzenetére


zzola
félisten

Nagyon nem, fel van véve barátnak, de ennyi...
Nekem is hiányzik a Ziba, remélem egyszer lesz az is. HA lenne nyomás az EA irányába, lehet átírnák nextgenre is...

[ Szerkesztve ]

(#12630) Def26 válasza zzola (#12629) üzenetére


Def26
félisten

Ó, na az király lenne. Én nem is játszanák bf4 -el, ha kijönne a bf3 nextgen -re.

Te elég sokat fps -ezel (ha éppen engedi a ea szerver muhahaha). Nem kopik az analóg gumi?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12631) Mrdevil válasza zzola (#12629) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem én vagyok az a késes? Elég sokat használom én is..... :DDD :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12632) zzola válasza Mrdevil (#12631) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, ha SziTTyA-1 néven futsz, akkor igen. De benéztem, ő a legjobb magyar, de top listában nem a második, ha jót nézek...

Def
Nem kopik, de mint ahogy írtam, akadozik már az R1 gomb. Hívtam a Sony-t, nem vették fel, visszahívást kértem...

[ Szerkesztve ]

(#12633) Mrdevil válasza zzola (#12632) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem, akkor nem én vagyok, én ilyesmi néven futok ott is, mint itt. :N

Sony-val telefon ügyben nem lesz egyszerű dolgod, én már sokszor beszéltem velük anno. Törik rendesen a Magyart, ( asszem Szlovákoknál van a székhely ) és nem sokra jutottam velük.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12634) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nem tudom kinek, miért kopik el a gumi a joyon, van itthon egy 2006-os X360 joy még mindig hibátlan vagy 2x szedtem szét kitakarítani. Szerintem sokan izgalmukban, néha körömmel nyomják meg a kart és amint egy kicsit megszakad a borítás, onnan már könnyen lemálik.

Megoldás: ne játszatok műkörömmel. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12635) Def26 válasza zzola (#12632) üzenetére


Def26
félisten

Xbox kontroller analógja meg iszonyat gyűjti a koszt. hetente takarítom pedig nem vagyok izzadós kezű.

F.B.I.: PS4 analógja kopik azért mert gyengusz a gumi rajta.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12636) Sami22


Sami22
aktív tag

Bf-ben HC szerverekből van választék? Szoktatok olyanon játszani? Bf3-ból kiindulva ott kezdődik csak az igazi móka.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12637) Def26 válasza Sami22 (#12636) üzenetére


Def26
félisten

Hát itt nagyon gáz a hardcore. Nekem nem tetszik. BF3 -ban nagyon jó volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12638) Sami22


Sami22
aktív tag

Miért? Mi vele a baj?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12639) Def26 válasza Sami22 (#12638) üzenetére


Def26
félisten

P. nincs minimap és a saját társaidat sem látod. Nincs a fejük felett a kis kék jelzés olyan mintha ellenségek lennének. Persze a teamkill működik.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12640) zzola válasza Mrdevil (#12633) üzenetére


zzola
félisten

Ákcentus nem zavar, a munkahelyi informatika is külföldön van, egy passworld reset vagy 50 karakter, gondolhatod milyen az, ha úgy diktálják le... :DDD
Kontrollerre akarok rákérdezni, hogy lehet-e gariztatni?

(#12641) Madwe válasza Def26 (#12639) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hú, ez nekem tetszik, lehet kipróbálom :) Teamkillt amúgy is szeretem, kell egy kis + izgalom, mondjuk minimap para, de az h nem jelzi csapattársat bejön... Ellent attól még lehet spotolni (megjelölni) vagy azt is kivették :D? Mondjuk lehetne félhc is ami olyan mint 3ban volt...

(#12640) Zolar az r1et szétszerelés nélkül tudod javítani wd40el, ha szopakodnak telefonon lehet úgy jobban jársz :)

[ Szerkesztve ]

(#12642) Mrdevil válasza zzola (#12640) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, kérdezz rá kíváncsi leszek mit dadognak rá. Biztos azt, beszélj a bolttal, ahol vetted, vagy kitalálnak valamit.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12643) Def26 válasza Madwe (#12641) üzenetére


Def26
félisten

Nem nincs spotolás. Ez alap a hardcore -ban.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12644) Bencus88 válasza zzola (#12613) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos tegnap én is tapasztaltam pár bugot. De még biztos nem játszottam olyan sokat, hogy előbújjon a mradék. Biztos én is fogok még anyázni....

(#12645) Def26


Def26
félisten

Abu tollából. [link] :DDD

Kommenteket nézve már megint a pc tábor hőbörög, a konzol gamer meg közben jókat játszik. Hát ez van uraim. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12646) BomiBoogie válasza Def26 (#12645) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:DDD
Nocsak, épp jókor néztem be ide.

Egy játékot sírok vissza, pedig csak két órát töltöttem vele: Resogun. :D

(#12647) gianni85 válasza Def26 (#12645) üzenetére


gianni85
veterán

áh, most már tényleg megfogadom, hogy nem állok le vitatkozni PC fanatikussal
Ez lesz a hat napot késett újévi fogadalmam

Ez most a kedvencem onnan
"Egyébként meg pc-hez egy normális monitor legyen 60k,de konzolhoz kell legalább egy 40-42"-os tv, ami alsó hangon is 120-150k" WTF?

[ Szerkesztve ]

(#12648) Def26 válasza BomiBoogie (#12646) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nagyon hiányzik a pc építés, szépítés, 3dmark, vga, cpu stb. Néha még most is elkap a gépszíj és megnézek egy ipon árlistát mennyiből jönnék ki de aztán megfordul a fejemben, hogy mivel játszanék rajta? Úgy értem rengeteg játék van pc -re de valahogy ma már nem fog meg annyira mint kölök koromban.
Soha nem volt annyira szoros egy játékkal sem a kapcsolatom mint konzolon. Számomra sokkal személyesebb egy konzol, ez van. :) Ha megjelenik a kaveri akkor azt veszek, több nem kell.

Tudod, Te mint tűz közeli nem szoktál elgondolkodni azon, hogy a PH alapelvei tiltják a flame generálást de az ilyen cikkek szinte vonzzák a balhét. Biztos vagyok benne, hogy ha páran hozzászólnánk (lenne mit) akkor büntetés lenne büntetés hátán.
Ott van ez a blacksoft srác is, nem értem miért kell bizonygatni a pc erőfölényét (ha jól tudom kapott is érte figyelmeztetést). Tökéletesen igaza van, de hogy mi a jó neki abban, hogy "fosbox" meg hasonlókat ír, na ezt nem tudom. mindig az ilyenekből indula balhé. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12649) Elderath


Elderath
őstag

Tegnap összejött pár ilyen kill. Szerencsére share nem volt bugos :D

BF4 RPG

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#12650) Landon válasza Def26 (#12645) üzenetére


Landon
őstag

Vegre Abu rendbe tette a dolgokat es leirta ezt. Bizonyara nagyon gyengen fogalmazhattam par napja amikor valami hasonlot probaltam itt kifejteni. Akkor en voltam a hulye meg hozza nem erto. Persze valoban nem a launch title-okon keresztul kellett volna az allaspontom bizonygatni mert azokra nezve a laikus jogosan mondhatja, hogy de hat egy gyengebb PC is hozza azt a minoseget.

Persze akik vitatkoztak ilyen szinten ahogy Abu leirta nem tudta alatamasztani a sajat igazat de azert en voltam a hozza nem erto... Nem is ertek olyan szinten hozza kozel sem mint itt sokan vagy plane Abu, de nem is dobalozok nagy szavakkal es plane nem allitom magamrol, hogy en nyaltam hegyesre a piramist. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.