Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Ipadipad válasza haddent (#12948) üzenetére


Ipadipad
tag

miért baj ha lesz törés ? ha nagy nehezen sikerül 1 ps4-et beszerezni akkor nincs kedvem még plusz 15-20.000ft fizetni 1 játékért ( és sztem ezzel nem csak én vagyok igy ) (ha gta 5 lenne ps4-re azt az online miatt mindenképp vhogy megvenném mert hosszutávra megéri kiadni rá a pénzt)

plusz csak lesz vmi lehetöség arra hogy linux szerverként is használható lehegyen a ps4 :)

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#12952) kovsol


kovsol
titán

Nekem megjött a rendelt "kupak" a gamepadra. Ezt rendeltem meg és 1 hét volt mire megjött.
Két különböző pár volt benne. Itt jobban látszik.
Azt kell mondanom az amelyik tele van olyan kis bütykökkel az lehet hosszútávon zavaró lehet érzékenyebb kezű embereknek. Viszont a másik az nekem nagyon bejön. Magasabb is lett tőle a két kis kar, meg szélesebb is, és nagyon lágy érintésű.

May the Force be with you!

(#12953) Tegla80 válasza Ipadipad (#12951) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert itt nem szeretjük a témát .
És jobb lenne ,ha te sem feszegetnéd,mert "kispad lesz X időre , meglásd".
(Ha nem telik PS4 re meg játékokra, akkor ne vegyél, ennyi a történet. )

Sony® & PlayStation®

(#12954) zzola válasza Ipadipad (#12951) üzenetére


zzola
félisten

Továbbra sem erőltetném a warezt itt. Ha nincsen pénzed játékra, akkor a PS4 nem neked való...

(#12955) sittes79 válasza Ipadipad (#12951) üzenetére


sittes79
addikt

:W :W :W :W

(#12956) Tibcsó válasza zzola (#12954) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Egyet értek :W :W :W

(#12957) Ps Vita válasza Ipadipad (#12951) üzenetére


Ps Vita
őstag

:U

(#12958) Tatyla válasza Ipadipad (#12951) üzenetére


Tatyla
őstag

az hogy warezolsz az már eleve nem ide való meg hogy a GTA Online,Jézusom pont amiatt nem gondolkodnék mert az online részét nem kicsit elbaszták és tele van szellemi fogyatékos hülye gyerekkel anno xbox360-on tapasztaltam elég is volt,remélem soha a büdös életbe nem törik fel...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12959) Madwe válasza Ipadipad (#12951) üzenetére


Madwe
nagyúr

Teljesen igazad van, ha nagy nehezen sikerül beszereznem 1 kenyeret, akkor a vajat, felvágottat én is belelopom, hát nem elég hogy a kenyérre is költeni kell? :W Meg megvettem a Hammerem, a benzint innentől kezdve lopom bele, hisz sokat fogyaszt! Lakást is vettem, áramot, gázt lopom inkább, hát mit képzelnek!?!

A warez lopás (még ha kisebb is a lebukás esélye, nem különb mint amiket elöbb írtam), leginkább 21. századi elkényeztetett dolgozni nem akaró új generációs gyerekeknél bevett szokás s még erkölcsileg is elfogadott legtöbbjüknél, ennél elkeserítőbb dolgot, komolyan mondom... Értem én h itthon nehéz megélni, de mindenki nyújtozkodjon addig ameddig a takaró elér... Ott vannak a filléres ios android appok pl, nem feltétlen kell egy 120 ezres rendszert megvenni s utána sajnálni 1-2 címre 10+k-t...

Mellesleg ha ésszel csinálod 8-14k között kijön egy cím.

(#12960) Ipadipad


Ipadipad
tag

akkor ezek szerint én egy nagyon rossz ember vagyok +még kitudja hány száz ezer vagy millió van még.
számítógépem se volt olcsó.. megdolgoztam érte.. és 1 eredeti cd-m sincs (os-se)
többiről nem is beszélve .. zene/film/stb..

telefonom se került 2ft-ba ott se vettem 1 fizetös alkalmazást se (sajnáltam rá a pénzt bevallom)

mikor ps3-mam volt akkor is sajnáltam 1 játékért 10-15.000ft kiadni inkább Downgrade-ért fizettem 10.000ft

és még sorolhatnám...

nem azért dolgozok hogy aztán 10-15.000ft kidobjak 1 játékért ami jó esetben 1-2 napig leköt... aztán porosodik ... vagy rosszabb esetben nem tetszik

plusz ha 1x az ember xyz összeget kiad 1 termékért mért nem döntheti el saját maga hogy mit kezd vele?
feltöri.. összetöri..kimossa..kidobja..használja normálisan.. stb

ugy tesztek mintha ártatlanok lennétek és sose töltöttetek le semmit amiért éppen fizetni kéne
(bár én csupán arra voltam kiváncsi hogy lesz e jailbreak.. nem pedig arra hogy hol lehet másolt játékokat letölteni ) vagy netán a jailbreak = warez ?

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#12961) Bencus88 válasza Ipadipad (#12960) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Durva, hogy ezt még így fel is vállalod... Gyakorlatilag büszke vagy arra, hogy lopsz, gratulálok. Inkább nem is kommentálom a dolgot lsznek páran akik bővebben kifejtik helyettem.

(#12962) zzola válasza Ipadipad (#12960) üzenetére


zzola
félisten

Ez a te szegénységi bizonyítványod, illetve ez bizonyos társadalmi rétegé, akik azt hiszik, hogy minden ingyen van. Nézhetnénk úgy is, hogy dolgoznál és egy hónap után mondjuk a munkád 20%-át fizetnék ki. Neked ez hogyan tetszene?
A warezt meg felesleges feszegetni, itt is ki van írva, hogy tilos a warez...

(#12963) Madwe válasza Ipadipad (#12960) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom mit dolgozol, állítasz e elő értéket, de kiváncsi vagyok mit szólnál ha innentől kezdve senki nem venné meg a terméked, mert el is tudja lopni... És azt sem értem miért gondolod természetesnek hogy ha veszel valamit, a hozzá tartozó szolgáltatásokat ellophatod... Ha netről nem tudnád leszedni gondolom a boltba már nem járnál lopni lemezt?

Személy szerint nincs lopott zeném, filmem, igaz többnyire amerikai szolgáltatásokat használok erre vpn-el előfizetéses rendszerben, de fizetek érte, nem lopok.

A fő probléma még mindig ott leledzik, hogy ha neked ez drága mulatság, akkor ez nem neked való, tudtommal még itthon sincs olyan törvény ami alanyi jogon előírná hogy mindenkinek joga van az aktuális AAA címek játszásához, keresettől függetlenül... Persze könnyű arc nélkül neten keresztül lopni s még erkölcsi feszélyezést se érzel közben nem hogy veszélyt, értem én, de attól még belegondolhatnál mit teszel, mert az értékrendeddel gondok vannak ha ezt normálisnak gondolod szerintem...

Mellesleg jailbrake=warez...

[ Szerkesztve ]

(#12964) haddent válasza Ipadipad (#12960) üzenetére


haddent
addikt

Egy dologban igazad van, egyetértek. Megveszed, kifizetted, azt csinálsz vele amit akarsz. Tegyél rá linuxot aztán hosztolj róla ha jól esik.

DE te előre tudod, hogy tört játékot akarsz vele tolni. Na ez ***. Arra ott a PC, nézd meg hova jutott a PC gémer társadalom. Döglődik a saját szarában szépen szólva.

(#12965) WaterWave


WaterWave
veterán

Egyetértek az elöttem szólókkal,. Aki ilyen konzolt vesz ne azon agyaljon, hogy lehet feltörni... Minimum szánalmas. Nem beszélve arról, hogy lehet egy játék ára 17-18ezer, de megannyi lehetőség van az elcserélésre ha meguntad, vagy a használt játék megvásárlására, ami legális...

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12966) Bjørgersson válasza haddent (#12964) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem akarok itt offolni nektek, de szerintem nem csak a PC-sek tehetnek róla.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12967) pelda10 válasza haddent (#12964) üzenetére


pelda10
tag

Linuxot lehet a Ps4 -re telepìteni?

(#12968) winfier


winfier
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés. Mennyire van jól összerakva a COD Ghost PS4-en? (az ósdi grafikát leszámítva, úgy s a multi lenne a fő csapásirány) Eddig nem igazán találtam nagyobb volumenű kritikákat, mit a bf4 esetében.

Köszönöm :R

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#12969) Peat;) válasza Ipadipad (#12960) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha már megdolgoztál az eszközeidért épp az ideje elkezdeni dolgozni önmagad mentális higiéniájáért. Szerintem kifizetődőbb lenne.

(#12970) WaterWave válasza winfier (#12968) üzenetére


WaterWave
veterán

azt mondják a BF4 sokkal jobb lett, mig a Cod csak összelett gányolva hogy legyen mit eladni
Bár tény a BF4-nek is annyi bugja van, hogy kilógnak a lábai

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12971) mstills válasza winfier (#12968) üzenetére


mstills
tag

Nálam eddig egyszer sem volt gond vele.

@WaterWave: alma vs körte.. cod-ok közül szerintem ez a legjobban összerakott minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

(#12972) Ipadipad válasza haddent (#12964) üzenetére


Ipadipad
tag

"Arra ott a PC, nézd meg hova jutott a PC gémer társadalom. Döglődik a saját szarában szépen szólva."
rengeteg olyan konzol játék volt fent torrent oldalakon ami még megse jelent de már tört verziot le lehett tölteni..

ezt sose értettem mintha konzol egy szent dolog lenne és ott senki nem csinálna semmit és mindenki tiszteségesen megvesz rá mindent ...

Ripper03:
Durva, hogy ezt még így fel is vállalod... Gyakorlatilag büszke vagy arra, hogy lopsz, gratulálok. Inkább nem is kommentálom a dolgot lsznek páran akik bővebben kifejtik helyettem.

mért ne válaljam fel ? jobb lenne ha kamuznék és mondanám hogy igen megveszek mindent eredetibe és csúnya dolog lelopni..
ugyan már... most mért kell ezen ennyire fent akadni ? nem értelek..

Madwe:
Nem tudom mit dolgozol, állítasz e elő értéket, de kiváncsi vagyok mit szólnál ha innentől kezdve senki nem venné meg a terméked, mert el is tudja lopni.

Rácsgyárban dolgozom
mit szolnék hozzá ? nem izgatna.. mivel olyan körülmények között dolgozok ahol nem sajnálnám ha meglopnák a céget.. (pl: nincs fütés)...
plusz a tulaj is ott lop csal hazudik ahogy tud .. igy nekem semmi érdemem nincs abba hogy meglopják vagy sem.. én a napi 8 orát ledolgozom normálisan aztán felölem azt csinálnak amit akarnak csak adják oda a pénzem... jah hogy ha ingyen elvinnék a rácsót akkor honnan lenne fizetésem ? hát nem kellene félteni az emberkét.. fél évente új autó + xyz eu-s támogatás ...stb

Mellesleg jailbrake=warez...
hmm szoval tegyük fel ps3-mat jailbreakelem.. aztán felrakok rá egy alkalmazást amivel teljes értékét kitudom használni (nem a másolt játékokra gondolok) akkor már warezoltam ?

L26bKz

(#12973) Bencus88 válasza Ipadipad (#12972) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Zolar kollégát tudom csak idézni nagyon szépen leírta:

Ez a te szegénységi bizonyítványod, illetve ez bizonyos társadalmi rétegé, akik azt hiszik, hogy minden ingyen van. Szerintem maradj mg a PC-nél a PS4 nem Neked való ;)

(#12974) WaterWave válasza mstills (#12971) üzenetére


WaterWave
veterán

csak egy jobb textúrát kapott, de amúgy összességében rendben van...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12975) Ipadipad válasza Bencus88 (#12973) üzenetére


Ipadipad
tag

pc-n már legális a warez mi ? :C

L26bKz

(#12976) Madwe válasza Ipadipad (#12972) üzenetére


Madwe
nagyúr

"ezt sose értettem mintha konzol egy szent dolog lenne és ott senki nem csinálna semmit és mindenki tiszteségesen megvesz rá mindent ..."
A konzolosok sokkal kisebb százalékban törnek, persze itthon x360 chipelés teljesen elfogadott, de máshol nincs ez így... pc-n meg gyk. csak az 5 dolláros steam akciók meg az mmo-k tudnak bevételt generálni jóformán...

Rácsgyáras részhez: ilyen hozzáállással nem nagyon lesz jobb munkahelyed - persze ha már 10+ éve ott szívsz s eleged van megértem hogy idegesít... ettől függetlenül nem látom az összefüggést hogy miért lenne jogod bármit is ellopni... lehet ps3-as játékokat 2-3000ért venni, ios andoid játékokat 0-1 dollárért venni, ingyenes flash játékokkal játszani, nem feltétlen kell a legfrisebbel játszani ha nem telik rá... Lenne pénzem egy üveg 1000 forintos Birkás borra de inkább ellopom a 4000es Bockot, mert nincs rá 4000-em de nekem az kell kategória (lehet amugy az 1000-est se venném meg, de a másik drága uh azt könnyebben idnoklom hogy miért lopom el) ha jobban belegondolsz...

"hmm szoval tegyük fel ps3-mat jailbreakelem.. aztán felrakok rá egy alkalmazást amivel teljes értékét kitudom használni (nem a másolt játékokra gondolok) akkor már warezoltam ?"
Már ne is haragudj de teljesen egyértelmű fogy miért akarnád te vagy bárki más feltörni a rendszert, s az a kb 10 ember aki linuxot tenne rá az nem fogja kifehéríteni az egészet... Mellesleg mi az hogy a teljes értékét? Pontosan tudni lehet mit tud az os, a hw, teljesen ki tudod használni, nem csak a hw-t vetted meg, hanem a rá írt sw-t is...

(#12977) Bencus88 válasza Ipadipad (#12975) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem csupán a konzolosok egy tisztább éretebb közöséget alkot mint akik a PC-t játékra használja. Erősítsd azoknak a táborát oda való vagy ;) És tisztelet a kivételnek!!!

(#12978) Tirexi


Tirexi
addikt

Ő azt nem tudja valaki, hogy lehet a PS Store-on vett PS3-as játékkal PS4-en játszani?
Vagy egy leírást egy cikket lehet erről találni, hogy lesz-e egyáltalán ilyen opció?

Köszi. :R

(#12979) zzola válasza Tirexi (#12978) üzenetére


zzola
félisten

Sehogy. Talán 1x felhő alapú szolgáltatással...

(#12980) haddent válasza Bjørgersson (#12966) üzenetére


haddent
addikt

De jó részben :U

ipadipad az arány nem mindegy. PC -én alig van aki megveszi a játékokat ezért aztán szép lassan állnak le a fejlesztések, vagy egy olyan használhatatlan tróger portot készítenek, mint a GTA IV volt pl.

De szerintem fejezzük be az offot :U

(#12981) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A másolt játékokról meg warezról most kéretik befejezni minden diskurzust mielőtt problémák lesznek. Köszönöm. Prohardveren TILOS erről beszélgetni, lásd alapelvek!

Live-Die-Respawn

(#12982) Bjørgersson válasza haddent (#12980) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, akkor de.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12983) boost


boost
addikt

Jajj, pont lemaradtam az OFF-ról. :(
:D

[ Szerkesztve ]

(#12984) Tegla80 válasza boost (#12983) üzenetére


Tegla80
addikt

:C
ez van.
Aki elmarad,lemarad :P

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#12985) Def26


Def26
félisten

PS4 Német eladások. Megjelenés óta 250.000 PS4 -et adtak el Németországban, XBOX ONE -ból 100.000 -et.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12986) gianni85 válasza Def26 (#12985) üzenetére


gianni85
veterán

PS3-ból is több fogyott náluk, egyáltalán nem meglepő

(#12987) Def26


Def26
félisten

BF uptate.

Jan 14 PS4 Game Update Notes
-Various fixes for improving general stability
-Fixed flickering in map and minimap on Rouge Transmission and Operation Locker
-Fixed issue with player spawning under the map in Lancang Dam
-Increased damage by 25% for the Stealth Jet 20mm cannons
-Normalized repair rates across all vehicles. Vehicles with lower health points, like aircraft and transport vehicles, now repair more slowly than before
-Fixed a bug where the M1 Abrams Coaxial HMG ammo box was occasionally blocking the driver’s camera
-Fix for friendly marker not always showing when needed to, resulting in players shooting team members
-Fixed problem with killer health in kill card not being correctly updated (showing 100% health even though the soldier was hurt)
-EU Players: Fixed bug where game wouldn’t start when when the console was running in any of these languages: Japanese, Dutch, Portuguese, Traditional Chinese, Korean, Czech, Brazilian Portuguese
-Fix for bug where it looked like soldier was dying with 1 health instead of 0
-Fixed a player feedback timing issue where blood was appearing before other damage indicators, and before damage was actually done

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12988) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Éljen megjött a 90 napos Plus :C

(#12989) zzola válasza Def26 (#12987) üzenetére


zzola
félisten

PC-n már panaszkodtak, hogy régebbi hibák újból megjelentek...kíváncsi vagyok, mi lett a végeredmény...

617 MB-os a patch.

[ Szerkesztve ]

(#12990) GeneraL_XTX válasza zzola (#12989) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én többet BF játékot nem veszek, nagyon sajnálom, hogy ez lett a hajdan nagy nevű (kedvenc) sorozatból.

Szégyen :( És nem csak ezek a hibák, hanem amerre a játékmenet is "lebutult". Kb CoD szint már az egész :(

(#12991) zzola válasza GeneraL_XTX (#12990) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos egyet kell hogy értsek veled. Nekem is ez volt az utolsó szerintem...

(#12992) Madwe válasza zzola (#12991) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha már bf4 :Y 1:10től az attrakció.

[ Szerkesztve ]

(#12993) haddent


haddent
addikt

Na az én PS4 -em annyira elfajtalanodott, hogy már az egész ikea polc remegett alatta amikor olvasott a lemezről. Elvittem, kicserélték egyből szerencsére, szó szerint egyből. Már itt az új a helyén :B
Az optikai meghajtó mehetett tropára, gondolom gyári hibás lehetett, vagy összerázták Angliából idefele :(((

(#12994) gianni85 válasza haddent (#12993) üzenetére


gianni85
veterán

camcorderkft csinálta? meghajtót cserélték, vagy nem szarakodtak, és az egész gépet?

[ Szerkesztve ]

(#12995) zzola válasza gianni85 (#12994) üzenetére


zzola
félisten

A szavaiból ítélve új gépet kapott...

(#12996) barcabome válasza Bencus88 (#12944) üzenetére


barcabome
aktív tag

Metro nekem is nagyon nagy kedvenc játék, jó lenne PS4-re is! :DD

Metro könyveket olvasta valaki?

Warez témába nem akarok beleszólni, de én pont amiatt vettem PS4-et, hogy tudjak multizni, illetve ha csak 3 havonta tudok is rá mondjuk venni egy játékot, akkor azt eredetiben. Például én nagy FIFA őrült vagyok, igaz még nem vettem meg, mert most elvagyok BF-el, de a FIFA kifejezettem konzolon jobb, mint PC-n, szóval nekem már csak emiatt is megérte a PS4 mert ugye itt már nextgen a grafika FIFA-ban is! :)

BF4-el nem tudom mi bajotok van, nekem nagyon bejön, igaz elvileg ma jött egy update, még nem próbáltam. Eddigi kb fél hónapnyi játék alapján az a véleményem, hogy eleinte voltak nagyon laggos pályák, a Lancang Dam-on pl. mindig volt lagg, de pl a China Risingos mapok nekem 90%ban nagyon jól játszhatóak. Illetve az alap pályák többsége is.

Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de engem pl most a fegyveren !nem! megjelenő logó zavar nagyon, legjobb barátom pc-n tolja a game-t és ott ez pl működik rendesen.

Csináltunk egy klánt barátommal NHK néven, csak annyi a baj, hogy ő pc-n tolja én pedig PS-en, szóval ha lenne itt pár olyan ember, aki alapítana egy klánt, akkor benne vagyok.

Például lehetne [PH] a kán neve. Bocs, hogy nem a BF4-es topikba írtam, de siettem.

Ripper03: Múltkor jót játszottunk, csak kár, hogy egymás ellen :)) Majd legközelebb, így hogy már neked is meg van a PS+ jó lenne többet tolni, de egy csapatban és azon belül is egy szakaszban.

Írtam a BF topikba legutóbb, hogy idegesít, hogy sokan aim assisttal mennek én pedig anélkül, mostanra megoldottam a helyzetet: én is aimm-al megyek mostanában (hiába utálom, nem fair, hogy kb mindenki aim-al jön ellenem) és nagyon durván feljavult a statom vele. Eddig aim nélkül jó ha 1-2 plusszos volt a K/D-m, de így van mikor +10-es... Tegnap pl egyik pályán 2. lettem a csapatban úgy, hogy mi nyertünk.

Bocs srácok a regényért, csak már régen írtam ide! ;)

(#12997) haddent válasza gianni85 (#12994) üzenetére


haddent
addikt

Nem. Nekem az üzletbe kellett mennem mert Nov 29 es UK gépem van... De komplett gépet kaptam. Egyébként elvileg a Hireltech is komplett gépet ad..

(#12998) vg válasza barcabome (#12996) üzenetére


vg
addikt

aim assist multiban? el vagy tévedve

(#12999) haddent válasza vg (#12998) üzenetére


haddent
addikt

Te vagy eltévedve, van aim-assist multiban is. BF4 -ben biztos de szerintem Ghosts -ban is.

(#13000) zzola válasza haddent (#12999) üzenetére


zzola
félisten

Már BF3-ban is volt...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.